Перейти до вмісту

Шлюб між різними вірами

Повідомлень в темі: 118

#21 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 07.11.2007 – 23:04

Сварус (7.11.2007 22:48) писав:

Прикольно)) я не вживаю спиртного і не танцюю (хіба що хочу повільних танців навчитись)
Ну але ж ти хочеш навчитись... Ятеж не вживаю спиртного ... але річ не в тому...просто те яка там була атмосфера на весілля тільки через такі дрібниці, як танці і спиртне ... ну це ж по дурному...Я вважаю
  • 0

#22 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 07.11.2007 – 23:10

Цікаво... дуже цікаво.... Але ідей нема... Вінчатися я буду 100пудово в праославній церкві, мені на всіх пох, сказав, знач буду! Бо православний... Але шоб в неділю пара ходила по одному в різні церкви це брєд... Не знаю як з цим жити. Але поки шо мені про це думати не тре :))))))
  • 0

#23 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 08.11.2007 – 19:02

А от інша ситуація - в мене знайома православна - а її хлопець вірмен (вони теж християни, але в них є своя вірменська церква) - по моєму нічого поганого немає. головне, що вони кохають одне одного.
  • 0

#24 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 13:07

Цитата

Або ж крах релігійних поглядів, а з ними і крах особистості.
Знову промах. Що то за особистість така, якщо одне з одного випливає. Кошмар.... :)
  • 0

#25 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.11.2007 – 15:18

Афродіта (9.11.2007 13:07) писав:

Знову промах. Що то за особистість така, якщо одне з одного випливає. Кошмар.... :)
Якщо людина свято вірила, а її врешті-решт все-одно зазомбували, то в період коли її свідомість на деякий час повертається з зазомбованого стану в нормальний(будь то сон, медитація самовільна чи спеціальна- байдуже), відбуваються психічні розлади, відчуття вини за скоєне перед "старим_Богом\релігійними_переконаннями" та можливі приступи шизофренії в майбутньому. Особливо якщо релігії "ворогуючі". А вони по більшості своїй всі такі, адже заперечують інших і підносять лиш себе одну єдину правовірну.
  • 0

#26 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 10.11.2007 – 15:27

Чесно кажучи я б цю тему трішки розширила і поділила на дві... Шлюб між різними релігіями і шлюб між різними культурами.. Знаю це взаємопов"язано навіть дуже...По суті в дуже багатьох культурах звичай випливає з релігії.. Але перебороти релігійні переконання на мою думку легше, аніж нівелювати різницю у культурних установках...
  • 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.11.2007 – 17:53

Вертипузо (10.11.2007 15:27) писав:

Чесно кажучи я б цю тему трішки розширила і поділила на дві... Шлюб між різними релігіями і шлюб між різними культурами.. Знаю це взаємопов"язано навіть дуже...По суті в дуже багатьох культурах звичай випливає з релігії.. Але перебороти релігійні переконання на мою думку легше, аніж нівелювати різницю у культурних установках...
Та ні не варто, релігія якраз і є добрим вододілом для різних ментальних середовищ. А культура... От наприклад шанувальник металу і любитель класики - це різні культурні установки?
  • 0

#28 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 15:04

Dema V (6.11.2007 21:50) писав:

З атеїстками тоді виходить теж обвінчатися не можна ? :)
Mojna...
Ot napriklad ya ateyistka.. Ale ya b obvenchalas' v cerkvi, yak bi ce malo znachennya z amoyu kohanu lyudinu... vse rivno yaka cerkva, meni i tak pofig)
  • 0

#29 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 16:22

Sergiy_K (10.11.2007 17:53) писав:

Та ні не варто, релігія якраз і є добрим вододілом для різних ментальних середовищ. А культура... От наприклад шанувальник металу і любитель класики - це різні культурні установки?
Субкультурні і культурні установки це зовсім різні речі... культурні устновки включають в себе релігійні і національні... наприкладараб і країнець зовсім по різному дивляться на шлюб... і це закледене у багатьох аспектах культурного а не субкультурного виховання...
  • 0

#30 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 12:26

Петро_М (7.11.2007 01:43) писав:

Якщо уважно придивитись до католика і православного,які сперечаються між собою,то виявиться те,що вони взагалі не розуміють чим одне від другого відрізняється.Виявиться також і те,що вони обидва взагалі не християни,бо не знають що таке християнин,і що основа християнства-це любов.
Любов до Бога,до себе і до ближнього,яка,звичайно,не передбачає ніяких суперечок і засуджень.
Одже справжні віруючі ніколи не будуть доказувати своєї справжності і праведності.Вони добре почуваються і католицькому і православному середовищі.Слідкують за своїми діями і не засуджують інших.
Усіма своїми кінцівками підтримую Петра_М. У кожнісінькому слові.

bulbashka_aero (7.11.2007 07:56) писав:

Одна проблема - як влаштувати побут двом людям з "різних культур".
І якої віри потім діти будуть.
Якщо є справжня любов, то побут не є проблема. Повірте. Знаю приклад, де дітей водять до усіх церков. А діти стають просто віруючими. ВІРУЮЧИМИ. Усі релігії моляться до одного бога. І в усіх одні і ті ж заповіді. Навіть в Корані такі ж заповіді, як і в Біблії. Та такі ж історії. Все решту - політика, влада, гроші.

Dynkan 113 (7.11.2007 13:03) писав:

некожна дівчина християнка захоче ходити в паранжі якщо чоловік мусульманин, або некожен хлопець захоче їсти одні овощі якщо дружинна буддистка і переконана вегетеріанка, просто напросто в такій ситуації треба йти на поступки і ставитися з розумінням до інших традицій та звичаїв
Якщо є любов - захоче. Хоч вір, хоч не вір. Подруга моєї подруги вийшла заміж за ліванця і носить хустку (паранджа - то тільки Саудівська Аравія і все). І каже, більше того, що їй це дуже подобається. Правда лише в тому, що люди повинні підходити один одному та кохатися. Бо навіть в одній церкві, в одному строї, після одних і тих самих вареників може дратувати звичка колупати пальцем стіну з такою силою, що :angry12:

Сварус (7.11.2007 21:48) писав:

Подумати тільки як один одного захочуть тягати в його\її церкви\культові_місця :pardon: Далі проблеми зі святами. Те, що для одного - "святе" і тд, для іншого просто день як день.
Знову ж вертаємося до любові. Якщо вона є, то і до обох церков разом і свята разом. Бо що для одного "святе", то для іншого теж, лише тому, що для нього (неї) то святе.
  • 0

#31 The Master of Rings

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Україна.Рівне

Відправлено 12.11.2007 – 18:12

Я вважаю що всі віри треба викинути з голови і зробити одну яка булаб по Біблії! :angry12:
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.11.2007 – 18:32

Люди! У шлюбі не стільки є важливим якої людина віри! Головне: чи є та віра в душах обох? Шлюб атеїста з віруючою людиною - ото вже проблема. Хоча, якщо люди насправді є розумні і мислячі, то і віра не є перешкодою для спільного майбутнього.
  • 0

#33 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 20:14

Олеська, от поясніть мені як можуть разом жити християнин з язичником? Це ж гріх для християнина брати шлюб з отими дияволопоклонниками які вогню і дощу поклоняються! :angry12:
  • 0

#34 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 21:55

пане Сварус щось у вас не романтичне ставлення до теми)))) Та люди можуть все якщо вони справді цього хочуть ... Звичайно вони потім можуть один одному глечики об голову порозбивати... але ж це вже буде потім... а напочатку мир та злагода будуть))) А якщо серйозно ми спочатку мусимо вирішити який критерій віри кожного з нашої пари ми розглядаєм і від світогляду кожного...
  • 0

#35 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 22:32

Критерії? Критерії дуже прості: істинний християнин ніколи не одружиться з людиною іншої віри, бо це буде гріх! Якщо ж одружиться - то не тру-християнин, а так, полюблює просто християнство, бавиться в нього. (Замініть слово "християнин" на будь-яку з інших релігій і отримаєте те ж саме)
А світогляд кожного? Записаний в Біблії, Корані і тд. Всі інші особистісні відхилення від записаних там норм автоматично роблять з людини релігійного мавпуна і не більше. Ну а релігійним мавпунам можна порушувати різні догми, тому й проблем не буде в них.

P.S. як це не романтичне? А ватра...романтика...а дощ..то вже навіть еротика))
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.11.2007 – 22:43

Сварус (12.11.2007 22:32) писав:

Критерії? Критерії дуже прості: істинний християнин ніколи не одружиться з людиною іншої віри, бо це буде гріх! Якщо ж одружиться - то не тру-християнин, а так, полюблює просто християнство, бавиться в нього. (Замініть слово "християнин" на будь-яку з інших релігій і отримаєте те ж саме)
А світогляд кожного? Записаний в Біблії, Корані і тд. Всі інші особистісні відхилення від записаних там норм автоматично роблять з людини релігійного мавпуна і не більше. Ну а релігійним мавпунам можна порушувати різні догми, тому й проблем не буде в них.

Якщо так, то процитуй, де в Біблії сказано про те, що не можна брати шлюб з людиною іншої віри.
  • 0

#37 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 23:04

Сварус (12.11.2007 22:32) писав:

Ех людський максималізм... Я питалась не про критерій віросповідання ... а критерій ВІРИ... відчуваєте різницю)))))Якщо ви градуєте віру людини за кількістю догм які вона вона виконує, я нічиого вам не можу сказати - це ваш вибір...але щодо між релігійного шлюбу то все насправді можна вирішити цілком житейсько...і вирішували і не раз... Щось мені розповідь про Естер згадалсь чогось...
  • 0

#38 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 23:48

Вертипузо, тобто Ви вважаєте що скільки людей, стільки й варіантів однієї і тієї ж релігії? Тоді навіщо вона взагалі? Нехай буде 6млрд вір і жодного віросповідання....і чому в релігійних суперечках так модно переходити на питання віри-віросповідання? Вірити можна і в зелене світло світлофора, але релігійні догми тут ні до чого.
Олеська, зачекайте будь-ласка трішки, наразі не маю часу перечитувати Біблію :angry12:
  • 0

#39 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 00:01

от власне і про що я... По суті ви самі відповіли на своє твердження віросповідання має лише змістове відношення до релігійної віри, на мою суб"єктивну думку... Якщо людина любить іншу людину, то вона значить має вдостальпричин для того щоб її кохатиі якщо людина зважується на зв"язок з цією людина, будь якими методами, які вам до вподоби, вона піде на це не зважаючи на своє віросповідання... Звичайно,зараз я теоретично говорю про людину яка справді глибоко досліджує свої почуття і в першу чергу звертає на них увагу, а не на віросповідання того кого любить))
  • 0

#40 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 00:28

Тобто Ви стверджуєте що людина(хай навіть кохана) - вища за Бога?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних