Перейти до вмісту

Пам’ятники

Повідомлень в темі: 54

#41 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.02.2008 – 22:10

Там написано "Одвічній годувальниці українського народу".
Але, якби там було написано, що цю свинюку звали Хаврон'я, цінність пам'ятника від цього не зменшилася б.
Було б гірше, якби зекономіли цвєтмєт, та зробили хрюшку менш вгодованою. :cool2:
  • 0

#42 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2008 – 10:12

Росіяни скоро поховають тіло вождя мирового пролетаріяту. Отож з Красної площі зникне ідол всіх комуністів.
Пропоную ВСІ пам'ятники Леніну з України перевезти на Красну площу щоб зменшити тугу росіян за своїм вождем.
Підозрюю кілька сотень пам'ятників Леніну в одному місці зроблять Москву меккою комуністів всього світу.

Повідомлення відредагував trim: 11.03.2008 – 10:14

• 0

#43 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 10:29

теми з"єднано
  • 0

#44 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 11.03.2008 – 10:42

це ржачно :ggggg:
  • 0

#45 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 11.03.2008 – 10:54

Цитата

Росіяни скоро поховають тіло вождя мирового пролетаріяту. Отож з Красної площі зникне ідол всіх комуністів.
Пропоную ВСІ пам'ятники Леніну з України перевезти на Красну площу щоб зменшити тугу росіян за своїм вождем.
Підозрюю кілька сотень пам'ятників Леніну в одному місці зроблять Москву меккою комуністів всього світу.

так, так, накінець-то. Якби ще й усіх комуняк разом з ним.... :ggggg: я б сам приїхав би туди. :)
  • 0

#46 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Дніпрпопетровськ

Відправлено 12.03.2008 – 00:42

Пам"ятники це історія.Яка б вона не була.Мені це нагадує більшовиків вони теж зносили пам"ятники і переіміновували все що можно.

Стосовно пам"ятнику Катерині ІІ вона відіграла важливу роль в житті міста...і в Одессі живуть дуже багато людей з проросійськими взорами на ці події...для них поставити пам"ятник Катерині цілком нормально.А пам"ятник Мазепі,Бендері і т.д-для них виглядає дикістю.:cool1:

Повідомлення відредагував Крендель: 12.03.2008 – 00:50

• 0

#47 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 28.11.2008 – 20:52

Перегляд дописуОлеська (2.11.2007 12:20) писав:

У нас в центрі міста як велитенський ідол стоїть триметровий Ленін....

І в нас в Черкасах стояв....Але минулої ночі о півночі демонтували і....впустили мальоха)) :ggggg:

Кому цікаво, ось сам процес:

Не втримали..))
  • 0

#48 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 28.11.2008 – 21:25

Нє, щодо зносити ульянових всіх мастей - я проти. Ми що, його боїмося? Наче вже відбоялися. Час перетворити трєпєт пєрєд важдєм на почуття іншого роду.
Уявляєте, як файно виглядатиме головний столичний тов.Крупский у вінку із петуній? А по постаменту пустити кручені паничі, горщики із тюльпанами розвісити... Краса суцільна (а головне, не видно того одоробла))
Або - віддати місце для мітингів колишніх наркозалежних: "Раніше ми були у компартії... тобто, кололися героїном, а тепер ми вільні! Лєчіцца, лєчіцца, і єщьо раз лєчіцца, тааріщі!"

А от з приводу наших, українських пам'ятників, то це мені бачиться так.
Я тільки за пам'ятник Шухевичу де-небудь у центрі столиці (а краще - йому разом із Бандерою - так би мовити, політична і військова складові). Але - щоб генерал-хорунжий був людського, а не лєнінського зросту, і щоб за ним (або десь поруч) була будівля із експозицією про те, хто це, що саме він зробив, заради чого і чому ми ставимо йому пам'ятник (вся ця експозиція також кількома іноземними мовами, можна і російську додати)). Бо тоді це вже меморіальний комлекс - від слова "пам'ять". І пам'ять не тільки про конкретну особу, а про події, які були їй сучасні, у яких вона брала участь і на які впливала...
  • 0

#49 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень

Відправлено 28.11.2008 – 21:47

Перегляд дописуФайний нік (28.11.2008 22:25) писав:

Нє, щодо зносити ульянових всіх мастей - я проти. Ми що, його боїмося? Наче вже відбоялися. Час перетворити трєпєт пєрєд важдєм на почуття іншого роду.

Ти знаєш, дивлюсь зараз зустріч фанатів Леніна з нашим мером, і в мене складається враження що наш народ до сих пір його боїться, до сих пір мають затьмарений розум. Аж страшно стає як вони захищають цю людину... :ggggg:
  • 0

#50 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 28.11.2008 – 21:58

Перегляд дописуДарця_Борхес (28.11.2008 21:47) писав:

Ти знаєш, дивлюсь зараз зустріч фанатів Леніна з нашим мером, і в мене складається враження що наш народ до сих пір його боїться, до сих пір мають затьмарений розум. Аж страшно стає як вони захищають цю людину... :ggggg:

Я вже давно для себе знайшов пояснення фанатичності людей похилого віку стосовно комуністичних пам'ятників - цінічне, правда, але цілком прийнятне.
Пенсіонерам то все згадується в рожевих рюшиках, бо в них тоді ерекція була в наявності, а за дівками хлопці бігали. А, ну ще можна було практично не працювати (тільки "ходити на роботу") і з того жити - але це вторинне, Фройд би плакав))
  • 0

#51 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.11.2008 – 00:30

Перегляд дописуФайний нік (28.11.2008 21:25) писав:

В мене сам образ Леніна асоціюється з сатаною, з чимось жахливим і страшним, з репресіями, голодоморами тощо. Коли я проходжу поряд (а наш Ленін в самому центрі біля світлофора величиться, і бачу у його підніжжя квіти, то хочеться знайти тих, хто ті квіти клав, запихнути в машину часу і кинути в енкаведівські катівні - нехай цьому виродку руки повикручують, і кинути назад в наш час. Цікаво, чи клав би він після того квіти...

Перегляд дописуФайний нік (28.11.2008 21:58) писав:

Я вже давно для себе знайшов пояснення фанатичності людей похилого віку стосовно комуністичних пам'ятників - цінічне, правда, але цілком прийнятне.
Пенсіонерам то все згадується в рожевих рюшиках, бо в них тоді ерекція була в наявності, а за дівками хлопці бігали. А, ну ще можна було практично не працювати (тільки "ходити на роботу") і з того жити - але це вторинне, Фройд би плакав))
Не сказала би, що так їм суперово жилось... Проте тоді вони були молоді. Просто сміливості і розуму не вистачає визнати власні помилки та нерозумність. Мої батьки та діти ніколи не повернули б час назад. Вони бажають щастя і добра своїм нащадкам. А що бажають нам ті, хто намагається повернути нас у ті часи? Я туди не хочу. Я пам"ятаю ще півкілометрові черги за кислою рідесенькою сметаною та хапання натовпом всього, що лише не викидають під універмагом (іноді такий непотріб... але мусиш вдягати, бо іншого нема). Ходимо в школі як інкубатор... фу...
  • 0

#52 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 29.11.2008 – 00:53

Перегляд дописуДарця_Борхес (28.11.2008 20:52) писав:

І в нас в Черкасах стояв...
І не просто стояв, а стояв на самісінькій центральній площі, обличчі Черкас. Його знімали частинами: верх упав і розбився, на постаменті залишились лише ноги. Докладніше ТУТ
  • 0

#53 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 00:57

Перегляд дописуkatapulta (29.11.2008 01:53) писав:

І не просто стояв, а стояв на самісінькій центральній площі, обличчі Черкас. Його знімали частинами: верх упав і розбився, на постаменті залишились лише ноги. Докладніше ТУТ

Та бачила я ось ввечері....І сміх і гріх...

Ще
  • 0

#54 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 29.11.2008 – 01:04

Дарця_Борхес а ти бачила який фурор і протиріччя викликала ця подія на черкаському форумі? :ggggg: 25сторінок... етошоттто
  • 0

#55 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 23:20

Пам'ятники повинні ставитись справжнім героям України, а не вождям комунізму, та їх прибічникам. Потрібно раз і назавжди очистити нашу землю від комуністичних решток. Комуністична революція охопила 15 республік і мала на меті здійснити "Світову Комуністичну Революцію" на чолі з Леніним. Правління комуністів показало, що ця ідеологія є злочинною і небезпечною для існування людства. Тому вважаю, що всі пам"ятники потрібно знести, комуністичну партію і ідеологію потрібно взагалі заборонити.
Слава Україні! Героям Слава!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних