Перейти до вмісту

Пам’ятники

Повідомлень в темі: 54

#21 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.02.2008 – 14:12

Перегляд дописуbendera.UA (7.02.2008 13:22) писав:

І зобов’язана вона це зробити за рахунок податків, що стягуються з тих самих громадян.
Саме так! Чи повинна держава утримувати за рахунок тих же податків і пам"ятники? Може краще це місце здати в оренду якомусь підприємцю, а мити/чистити/реставрувати щось більш потрібне суспільству (лікарні, школи..)?
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.02.2008 – 15:00

Перегляд дописуSotnik (7.02.2008 14:12) писав:

Саме так! Чи повинна держава утримувати за рахунок тих же податків і пам"ятники? Може краще це місце здати в оренду якомусь підприємцю, а мити/чистити/реставрувати щось більш потрібне суспільству (лікарні, школи..)?
От-от! Або просто нехай собі буде трошки вільного місця. Я зараз про нашого місцевого ідола кажу, що стоїть біля світлофору на перехресті двох головних вулиць поруч з костелом, православною церквою МП (її, до речі, поставили на місці дитячого майданчику), унівемагу, будинком місцевої адміністрації і т.д. Пам"ятник займає біля 25 метрів кв. (разом з клумобою). Так от. При будь-якому місцевому святі чи передвибочому мітингу (виступі) сцену ставлять поруч з ідолом, а глядачі, відповідно, товпляться під сценою, або на тротуарі навпроти, або (у випадку більш масового заходу) одну з вулиць перекривають. От наскільки б побільшало місця, якби взагалі звідти забрати ОТЕ...
  • 0

#23 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 07.02.2008 – 15:28

Я наприклад думаю, що встановлювати пам"ятники або їх руйнувати місцева влада повинна тільки з результатів
референдума місцевої громади, кому як не їм весь час дивитись на цей витвір.
Але от посудіть з іншого боку, в нас в районному центрі вирішили поставити пам"ятник Тарасу Григоровичу.Особисто
я тільки за, але, можновладці постягували місцеві бюджети навколишніх сіл (кошти для розвитку села).Цілий
рік ніхто до тями не може прийти після таких пограбувань.Сміття нема за що вивезти ...А пам"ятник стоїть, правда в
такому місці, що його бачать лиш собаки.Тоді для чого він ???
  • 0

#24 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 15:43

Насправді встановлення нових пам"ятників - то надійний спосіб перекачування державних кошів собі в кишеню.
  • 0

#25 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 15:53

Колись в Рогатині стояв пам'ятник Леніну, в центрі міста, і вічний вогонь, троха далі. Пізніше пам'ятник Леніну розібрали(пропав безслідно) вічний вогонь теж пропав. Але в той час також біля рогатинського кінотеатру імені І.Я.Франка стояло погруддя Івану Яковичу(що збереглося досі). Також декілька років тому(не більше 7) в Рогатині був зведенний пам'ятник Роксолані. На його посвяті була Ольга Сумська, яка зіграла роль Роксолани у однойменному фільмі.
Якщо пам'ятник зведений визначній історичні чи культурній особі що має повне відношення до даної території то пам'ятник має існувати.

Повідомлення відредагував Шkідниk: 07.02.2008 – 15:55

• 0

#26 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 16:07

Тоді було б доцільним і розумним прийняти закон де встановити, що пам"ятники політичним діячам встановлювати не раніше ніж через 50 років після відходу від політичної діяльності такого кадра. Пам"ятники письменникам, поетам, акторам - після 20 років. Всяким різним іншим - через ще скількись там років. Тоді на цьому не було б політичних спекуляцій.
  • 0

#27 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 16:16

Перегляд дописуSotnik (7.02.2008 16:07) писав:

Тоді було б доцільним і розумним прийняти закон де встановити, що пам"ятники політичним діячам встановлювати не раніше ніж через 50 років після відходу від політичної діяльності такого кадра. Пам"ятники письменникам, поетам, акторам - після 20 років. Всяким різним іншим - через ще скількись там років. Тоді на цьому не було б політичних спекуляцій.
Якби то наші політики такий закон прийняли, а то тільки шукають да б грошей нагребти. Плюс було б і добре визначати першочергові місця зведення пам'ятників.
  • 0

#28 Запроданець

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 17:21

Перегляд дописуbamik (6.02.2008 19:40) писав:

Котрої іcторії? Невже історії 1917-1990 року?
Так. В цей період трудящі були захищені, і жили нормально. А зараз тікають на заробітки, де їх людьми не вважають. Чогось найбільше заробітчан саме із заходу України. Вони отримали від "незалежної" держави, що заслужили. Хотіль вільну Україну, тож хай тепер чистять сортири в Португалії :)

Може українці їх ставили? Те, що посталено окупаційним режимом в образі пам’ятників своїм вождям повинно бути знищено вщент!!
Ми громадяни однієї держави. Я захищатиму пам"ятники Леніну. Якщо треба буде, то й зі зброєю в руках. Таких, як я, багато.

Націоналістичної влади в Україні немає. Покищо.
Націоналістична влада почалась із тих, хто розвалив СРСР і триває й досі. А громадяни тікають з такої держави на заробітки.

ПЕС. Яко чи не вернувся до нас Albert % Перевертень ??
Кажуть, параноя на ранніх стадіях лікується. Може, ще не пізно звернутись до лікаря.
  • 0

#29 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 17:30

Перегляд дописуЗапроданець (7.02.2008 17:21) писав:

Так. В цей період трудящі були захищені, і жили нормально. А зараз тікають на заробітки, де їх людьми не вважають.
А ти жив в той період? Звідки знаєш, як класно вони жили в порівнянні з нормальними країнами? Колючим дротом в лагерях та залізною завісою на кордоні вони були захищені!

Ми громадяни однієї держави. Я захищатиму пам"ятники Леніну. Якщо треба буде, то й зі зброєю в руках. Таких, як я, багато.
Та нафіг вони кому нужні, щоб на них нападати зі зброєю в руках? Треба таким як ти в примусовому порядку роздати по домах ті пам"ятники, щоб ви там на них молилися та захищали! У нас в Полтаві стоїть лисий придурок метрів п"ять заввишки. Потрібен? Приїжджай забери.

Повідомлення відредагував Sotnik: 07.02.2008 – 17:33

• 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 14:22

А я то думаю, що то останнім часом почали психушки розпускати? Так то ж треба Леніна захищати от що! Щож, тоді, мабуть, ліпше буде, щоб влада виділила більше грошей на медицину - щоби не випускати ось ТАКЕ-от запроданство.

А ще краще було б створити одне велике відділення, типу "Парка радянського періоду", як у російському фільмі Глузмана, звести туди усі пам"ятники вождям і вожденятам совка і нехай тішаться всі, хто хворіє ще й досі тією колоніальною хворобою.
  • 0

#31 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 14:48

Олеська
Підтримую думку. Зробити такий собі парк-експозицію за колючим дротом, де стройними рядами вишикувати Ленінов по ранжиру, далі Дзержинських та всіх інших Кагановичей і Ворошилових.
По ящику показували, що десь в Прибалтиці таке зробили.
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 14:58

До речі, раджу таки подивитись усім прихильникам радянської системи подивитись "Парк радянського періоду". Якщо таке подає вірний ленінець Глузман, то може і у інших ще, як на мене, несвідомих людей щось в голові та й зрушиться в бік розуміння.

Додам. Дратують мене і скульптури малого Ульянова, що розставлені по всьому нашому старовинному парку біля палацу княгині Щербатової, - не в"яжеться якось те все...
  • 0

#33 Запроданець

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 19:21

Перегляд дописуОлеська (8.02.2008 14:22) писав:

А я то думаю, що то останнім часом почали психушки розпускати? Так то ж треба Леніна захищати от що! Щож, тоді, мабуть, ліпше буде, щоб влада виділила більше грошей на медицину - щоби не випускати ось ТАКЕ-от запроданство.
Психушки почали розпускати при Горбачові, а результат того, що всякі психи збурювали суспільство - "незалежна Україна". Тільки психи могли розвалити потужну державу, з якою рахувався весь світ, заради задоволення свого хворого політичного самолюбства. Ну а в результаті українці стали не частиною наддержави, а народом, який за кордоном вважають за бидло - мільйони заробітчан тому підтвердження. І заслужено, бо як ще можна ставитись до божевільних, які замість потужної держави живуть у відстійнику, який ніхто всерйоз не сприймає, і ще й раденькі, що дурненькі.
Реакція на пам"ятники характерна для психів: знести, розтрощити, зруйнувати, облити фарбою. Звичайний побутовий вандалізм.

bamik: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.3). Пряма образа українців.
  • 0

#34 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 08.02.2008 – 21:01

Запроданець
А прошу пана сказати нам всім шо він зробив для збереження його коханого СЕРЕСЕРЕ? ггг, то пан може сьогодні повартувати біля одно з памятників "БАЛЬШОМУ важдю всєх врімьон і народаф" ? рогатку я тобі випишу на скаді савєцких аружий.або можеш навіть нічо не їсти в знак протесту!
Пе.Се. їдь но краще в Білорусію до бацьки Лукашенка і насолоджуйся свіжістю ідей непереборного комунізму! :rolleyes:
  • 0

#35 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.02.2008 – 00:03

В мому рідному Місті Лева є дуже багато місць в яких би мали поставити пам'ятники, але ніяк коштів не зберуть на всі... Деякі з них я б не ставила принаймій в ому вигляді в якому вониє зараз.. Особливо пам'ятник Чорноволу він за побудовою занадто вже Леніна нагадує... та ще й костюм трійка як у важдя((( бее.. але впринципів архітектуру нашого міста пам'ятники вписуються, так ніби це вічні жителі старого міста)
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.02.2008 – 00:56

Перегляд дописуЗапроданець (8.02.2008 19:21) писав:

Психушки почали розпускати при Горбачові, а результат того, що всякі психи збурювали суспільство - "незалежна Україна". Тільки психи могли розвалити потужну державу, з якою рахувався весь світ, заради задоволення свого хворого політичного самолюбства. Ну а в результаті українці стали не частиною наддержави, а народом, який за кордоном вважають за бидло - мільйони заробітчан тому підтвердження. І заслужено, бо як ще можна ставитись до божевільних, які замість потужної держави живуть у відстійнику, який ніхто всерйоз не сприймає, і ще й раденькі, що дурненькі.
Реакція на пам"ятники характерна для психів: знести, розтрощити, зруйнувати, облити фарбою. Звичайний побутовий вандалізм.

bamik: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.3). Пряма образа українців.
Слухай, не хочу опускатись до твого рівня деградації, але я розумію так: якщо людині десь не подобається бути, її там немає. Ти ще тут якого біса? Не подобається - вали в країни, де комунізм ще живий. А з собою за одно захвати оті усі монументи вєлікава важдя.
  • 0

#37 reSTARt

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 11:27

Нафіг знести тих сраних радянських "керівничків" (вибачте за грубість)!!!
Поставити: Шухевича, Мазепу і тому подібних...
  • 0

#38 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.02.2008 – 16:24

Памятники - то від слова памятати, отже хай памятники стоять на кладовищах, а люди, що памятають і приходять до памятника хай і утримують його в належному стані. Є у місті комуністи? Хай партія має у власності якийсь двір, де проводять збори і тримають памятники Леніну. Хтось шанує Т.Г.Шевченка? Нехай організовують громади, у якомусь будиночку проводять збори, читають вірші, і кладуть квіти до памятника. А у місті для краси повинні бути статуї, парки, фонтани. Не памятники варенику, як зараз модно, а статуї. От статуї, що для краси, нехай доглядають коштом міського бюджету.
  • 0

#39 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 16:59

Перегляд дописуDrunkLordVillis (22.02.2008 16:24) писав:

.... От статуї, що для краси, нехай доглядають коштом міського бюджету.
Поняття краси у кожного своє. Комусь подобаються рубенсовські жінки, а комусь манекенниці. А з чоловіками - то ващє капець. Можна штампувати стандартні тулуби, тільки голови різні прикручувати до них.
Мене приколюють пам’ятники понад трасами, т.зв. "пам’ятник останньому лосю"...
Я вже викладав ці фотки полтавських пам’ятників...Викладу й сюди деякі. На це значно приємніше дивитися українцям, ніж на Лисого.
Зображення
Зображення

Повідомлення відредагував Sotnik: 22.02.2008 – 17:00

• 0

#40 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.02.2008 – 21:46

Там є імена дітей чи кличка свині? Там написано про героїчний вклад свині в обід якогось любителя сала? Якщо ні то то не памятник, а статуя. Саме це я і маю на увазі - якщо статуя - це мистецтво, а не пропаганда, то хай буде прикрашати місто. Увіковічнювати ж засоби пропаганди, хоч Леніна, хоч Шевенка чи Мазепу нетреба. Засоби пропаганди не повинні бути вічними. Зберіть мітинг, винесіть портрет свого героя, але не треба памятників. Наприклад памятник Остапу Бендеру не можна вважати памятником, тому що це літературний персонаж, там не вказано дату народження, смерті, і життєві досягнення чи настанови, Памятник має художній зміст, а не політичний.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних