Перейти до вмісту

Перейменування вулиць

Повідомлень в темі: 61

#41 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.11.2007 – 19:43

Зміни у паспорті
Зміни у назвах вулиць особливих неприємностей кременчужанам при внесенні змін до паспорта не принесуть. «Сама процедура «вписки-виписки» безкоштовна, у разі звернення громадян безпосередньо до нас, – каже старший інспектор відділу ГІРФО Автозаводського районного відділення міліції Олена Коль. – Якщо ж люди звертатимуться до ЖЕПів, то там, вірогідно, доведеться сплатити за послуги. Також потрібно купити бланки адресного листа (2 шт.) та заяви. Це обійдеться до п’яти гривень».

У скільки обійдеться внесення змін до «квартирних» документів?
Це запитання теж неодмінно виникне, якщо вашу вулицю перейменують. Проте у Кременчуцькому міжміському бюро технічної інвентпаризації (МБТІ) нас запевнили, що доки не «припече», можна жити зі старими документами. Навіть навели приклад: уже багато років тому вулицю Карла Лібкнехта перейменували на Івана Приходька. Але й досі деякі мешканці не внесли зміни у документацію на квартири.
Зміни неодмінно доведеться внести, якщо ви збираєтеся продати, подарувати житло (тощо), і вам потрібно звернутися до нотаріуса. Тоді в МБТІ вам поставлять штампи про зміну назви вулиці – до технічного паспорта на квартиру (чи будинок) та в документ, що підтверджує право власності. У цьому випадку додаткових витрат не буде.
Та якщо ви самі хочете впорядкувати документи, бо вам муляє очі стара назва вулиці – тоді платіть за штампи 30 гривень.

Скрутніше, якщо є автомобіль. Прийдеться робити заміну технічного паспорта. Вартість цієї процедури залежить від марки автомобіля, року випуску, об’єму двигуна та технічного стану. Процедура видачі нового технічного паспорту займає близько трьох годин, якщо все обладнання працює без збоїв.
звідси

Владі, а точніше житлово-комунальному господарству належить виготовити таблички з назвами вулиць, дорожні покажчики, таблички на зупинках транспорту, покажчики у підземних переходах, у метро, внесення змін у довідники, карти і путівники

А за бізнес не переживайте, їм по кишені не сильно вдарить, не збідніють :) Їм тут більше клопоту:

Підприємствам також прийдеться піти на додаткові витрати. Тра буде зробити собі перереєстрацію за місцем проживання, перереєстрацію юридичної адреси підприємства, внести зміни у статутні документи і бізнес-довідники, виготовити нові печатки.
  • 0

#42 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 08.11.2007 – 20:28

Перегляд дописуbamik (8.11.2007 19:07) писав:

Ті же ваші ліцензії як і будинкові книги, інше безкоштовно повинні переоформити, проблем із цим не повинно ніяких виникати. Це клопіт міськвиконкому як догодити всім в найближчий термін.
Паспорт? Взяв паспорт і в ЖЕО чи паспортному відділі вдарять печатку про реєстрацію із новою назвою вулиці.
Ми вже такі ліниві, що похід в ЖЕО та паспортний стіл то є трагедія, а жити на комуняцькій вулиці то зе бест :)

Маленька довідка.
Я особисто працюю з 9.00 до 19.00. Без перерви. В суботу працюю. КОЛИ я маю ходити і переробляти папери????

Перегляд дописуОлеська (8.11.2007 19:21) писав:

Я не переходила на особистості. Шкода, що ти неуважно прочитав мій допис і сприйняв як особисту образу. А щодо того, щоб платити гроші, то я (і вся моя сім"я) витратили скільки потрібно було б.
Хоча bamik правий: на це люди особисто гроші не повинні витрачати - то клопіт влади.
Я не сприйняв це як образу, просто такі висновки можна було зробити.

Але. Ти вважаєш, що ваша сім*я з, нехай, 4 людей може собі спокійно викинути 1000 грн на переоформлення? І не кажеться лише про прямі витрати - сплачені квитанції, переробляння будинкової книги і т.д., але й про непрямі - потрачений час, нерви, і т.д.

Я мовчу про тих, хто має власну справу... Бо то тільки видається, що всі вони жирують і купаються в грошах... А тут уже і частка потраченого часу має більший грошовий еквівалент, і недоотримані прибутки... і здирництво із юросіб побільше...

Ще одне - НІХТО не буде вам відшкодовувати ваших збитків. НІХТО І НІКОЛИ.
  • 0

#43 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 20:50

Як завжди все звели до грошей..

І за що сім’я із 4-х чоловік має викласти порядка 1000 гривень. По пунктах детальніше..

Час знайдеться, на власні потреби завжди час знаходиться.

Благе діло кінець кінцем робимо. Позбавляємось тягаря комуністичного минулого.
  • 0

#44 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 21:12

Яке комуністичне минуле переслідує, до прикладу, заміна назви вулиці Тургенєва у Львові????

Сума взята зі стелі. Так, до прикладу.
  • 0

#45 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 21:27

Перегляд дописуsam (8.11.2007 21:12) писав:

Яке комуністичне минуле переслідує, до прикладу, заміна назви вулиці Тургенєва у Львові????

Сума взята зі стелі. Так, до прикладу.

Прошу звернути увагу на перший допис теми. Не погано жити на вулиці 50 років ВЛКСМ. Чи не так?
  • 0

#46 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 21:44

Це треба було робити масово і давно.

Звичайно мені б не хотілося жити на вулиці, названій іменем Ульянова, чи ще чимось подібним...

Але і ососбистої трагедії з того я б також не робив...
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.11.2007 – 22:33

Sam, спеціально для тебе зараз відкриваю телефонний довідник нашого міста і напишу кілька назв вулиць для прикладу - мое хоч так зрозумієш. Перелічую: Леніна, Чкалова, Горького, Р.Люксембург, Островського, Котовського, Маяковського, К.Лібкнехта (взагалі не вимовиш), 25р.Жовтня, 50р.ВЛКСМ (моя), Н.Крупської, Суворова, Целиш, 1 травня, 40 років Жовтня, Луначарського, 9 січня, Кутузова, Калініна, Пролетарська, Ватутіна, Комсомольська, Дзержинського - і то тільки частина. А вулиць, типу Леонтовича, Франка, Сошенко - всього кілька і ті волею випадку так названі, бо будувались набагато пізніше.
То як, далі сперечаємось?
  • 0

#48 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 23:25

Головна проблема в тому, що НІКОМУ того не треба, крім кількох таких же свідомих людей, як і ти. На жаль.

А друга - що ніхто не виділить на то грошей. Будь у тебе хоч вулиця Патріса Лумумби.
  • 0

#49 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 08.11.2007 – 23:38

Перегляд дописуsam (9.11.2007 00:25) писав:

Головна проблема в тому, що НІКОМУ того не треба, крім кількох таких же свідомих людей, як і ти. На жаль.

А друга - що ніхто не виділить на то грошей. Будь у тебе хоч вулиця Патріса Лумумби.
Щось я не розумію що ви хочете довести? Що треба сидіти й нічого не робити?
  • 0

#50 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 23:50

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (8.11.2007 23:38) писав:

Щось я не розумію що ви хочете довести? Що треба сидіти й нічого не робити?
Відповім словами самої Олеськи -

Цитата

Безнадійно! Мій татко (а тепер і я) вже 16 років добивається. Вже і назву дали - вул. Д.Нечая, та все на тому і стало. Не маємо підтримки - людям все одно.

Повідомлення відредагував sam: 08.11.2007 – 23:51

• 0

#51 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 00:02

Для цього вистачить декілька депутатів із міськради, наїхати на мера, розтрубити на все місто, зацікавити громадкість, інтелігенцію яко така є, висміяти ким насправді являються очільники КПРС. Мовляв, пора ставити крапку. Далі ще багато різних методів, питання фінансування вирішиться.
Звертайтесь за порадами до міст ЗУ, яким чином вдалось цілком позбавитись вулиць червоних посіпак.

П.С. До речі sam. В нас до недавнього часу теж була вулиця Тургенєва, уже немає :) Так що готуйся :)
  • 0

#52 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 01:08

Перегляд дописуbamik (9.11.2007 00:02) писав:

Для цього вистачить декілька депутатів із міськради, наїхати на мера, розтрубити на все місто, зацікавити громадкість, інтелігенцію яко така є, висміяти ким насправді являються очільники КПРС. Мовляв, пора ставити крапку. Далі ще багато різних методів, питання фінансування вирішиться.
Звертайтесь за порадами до міст ЗУ, яким чином вдалось цілком позбавитись вулиць червоних посіпак.

П.С. До речі sam. В нас до недавнього часу теж була вулиця Тургенєва, уже немає :) Так що готуйся :)
Ну, буде Тургенєва, чи якась інша - не так важливо...
У нас Невського, наприклад, майже ніхто не називає вулицею Митрополита Андрея.
Чорновола досі називають 700-річчя... А вже купа років минуло... 3 чи 4 мінімум...

А щодо того, щоб достукатися до депутатів - то ж далеко не наші, патрійотично налаштовані депутати... Там свідомість зовсім інша, мені видається...
  • 0

#53 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 09.11.2007 – 09:19

Малята, пропоную вам відірватися від стільців (не помне без вас комп’ютер) і гайда власними зусиллями вулиці перейменовувати...
  • 0

#54 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 09:30

Було б що, немає ні пам’ятників, ні вулиць. Нудьга одним словом :)

А іншим українцям вперед до зброї :)
  • 0

#55 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 09.11.2007 – 10:02

Я, мабуть, до цієї теме спробую більше не повертатись. Бо шановне панство спростило все до трьох копійок.
Це вже наостанок :)
Я думаю про перейменовування вулиць, що це дурниця. Бо це витрата державних коштів (Зверніть увагу, свої власні кошти я на увазі не мала. Хоча підприємцям в цій ситуації і справді не позаздриш) і людських ресурсів в державі, яку ще треба розбудовувати. Себто і так роботи повно.
І не наводьте аргументу, що державні службовці і без того ніщо не роблять, а гроші все одно розкрадають. Бо так бути не повинно і от з цим якраз ми б і повинні активніше боротися.
В багатьох містах ліхтарі не на усіх вулицях є. Мовчу вже про сміття… Вирубують дерева, щоб зробити автостоянку. Знищують парк, а на його місці будують центр розваг. Питну воду з кранів пити не можна. Дитяча смертність за останній рік зросла (не в останню чергу завдяки екологічній ситуації). Мене це турбує більше, ніж назви вулиць. І на це я згодна витрачати свій час і кошти.
Власне, пропоную шановному панству задуматися, а як називалися ті кляті «вулиці леніна» до того, як стали вулицями леніна? Ви їх історичні назви пам’ятаєте? А що вони означають?!
А що для нас означають ті, на чию честь «вулиці леніна» мають перейменувати? Бо який інакше сенс?!
В нашому місті, наприклад, вулицю Карла Маркса збираються перейменувати на честь пані (прізвища не пам’ятаю), котра під час перебудови спромоглася якимсь дивом (і чому я не вірю, що чесним шляхом?) відхапати собі найбільший на той момент в місті торгівельний центр. Як на мене, хай ця вулиця і надалі буде Карла Маркса – як і попередні років тридцять –сорок. Карл Маркс хоча б філософ, а не базарна торговка.
Проте я за повернення вулицям їх історичних назв. Якщо ці назви пов’язані з якимись значимими для міста подіями тощо.
  • 0

#56 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.11.2007 – 20:00

Перегляд дописуbulbashka_aero (9.11.2007 10:02) писав:

Я, мабуть, до цієї теме спробую більше не повертатись. Бо шановне панство спростило все до трьох копійок.
Це вже наостанок :cool2:
Я думаю про перейменовування вулиць, що це дурниця. Бо це витрата державних коштів (Зверніть увагу, свої власні кошти я на увазі не мала. Хоча підприємцям в цій ситуації і справді не позаздриш) і людських ресурсів в державі, яку ще треба розбудовувати. Себто і так роботи повно.
І не наводьте аргументу, що державні службовці і без того ніщо не роблять, а гроші все одно розкрадають. Бо так бути не повинно і от з цим якраз ми б і повинні активніше боротися.
В багатьох містах ліхтарі не на усіх вулицях є. Мовчу вже про сміття… Вирубують дерева, щоб зробити автостоянку. Знищують парк, а на його місці будують центр розваг. Питну воду з кранів пити не можна. Дитяча смертність за останній рік зросла (не в останню чергу завдяки екологічній ситуації). Мене це турбує більше, ніж назви вулиць. І на це я згодна витрачати свій час і кошти.
Власне, пропоную шановному панству задуматися, а як називалися ті кляті «вулиці леніна» до того, як стали вулицями леніна? Ви їх історичні назви пам’ятаєте? А що вони означають?!
А що для нас означають ті, на чию честь «вулиці леніна» мають перейменувати? Бо який інакше сенс?!
В нашому місті, наприклад, вулицю Карла Маркса збираються перейменувати на честь пані (прізвища не пам’ятаю), котра під час перебудови спромоглася якимсь дивом (і чому я не вірю, що чесним шляхом?) відхапати собі найбільший на той момент в місті торгівельний центр. Як на мене, хай ця вулиця і надалі буде Карла Маркса – як і попередні років тридцять –сорок. Карл Маркс хоча б філософ, а не базарна торговка.
Проте я за повернення вулицям їх історичних назв. Якщо ці назви пов’язані з якимись значимими для міста подіями тощо.

Я в шоці!!! :)
Дійсно, навіщо розпинатися, коли тебе не чують.
Знову сперечаюсь - забула перший закон суперечки (Із Мерфі)! :)
Дуже важко щось комусь доводити, а ще гірше, коли безрезультатно!
Щож, нехай буде Маркса. Мабуть ви на це заслуговуєте... :)
  • 0

#57 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 10.11.2007 – 12:11

А от у нас головна вулиця у місті - Радянська. Раніше вона називалася Соборна, але зараз навіть якщо й перейменують, люди все одно ще ду-у-уже довго звикатимуть І прамятників Леніну у нас досі стоїть безліч... Хтось кричить не можна ламати бо це історія. Ну і поставити десь в історичному музеї, але ж не у центрі міста!
у нас у місті досі немає нормального памятника Потьмкіну, який його заснував! Оце історична несправедливість, а не купа бездарно виконаних памятників леніну, які просто засмічують наше місто!.

А на рахунок різних Комсомольських, Дзержинських тощо взагалі мовчу...
  • 0

#58 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 20.11.2007 – 17:57

от уже котрий рік думаю - а чого в моєму рідному Бердичеві центральна вулиця носить ім*я Карла Лібкнехта???? що такого визначного зробила для України ця людина??
кілька років тому міська влада перейменувала вулицю Банкову на вулицю Чорновола.
от чого було не перейменувати так центральну???
та просто колишня Банкова - зовсім коротенька, а на перейменування Лібкнехта пішло б знааачно більше коштів....
дехто каже: "це історія, а історію треба пам*ятати". а якщо вулиці не називатимуться іменами Маркса, Леніна чи того ж Лібкнехта, то це уже всі забудуть??? таке не забувається....
  • 0

#59 Sergv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:м.Вінниця

Відправлено 21.11.2007 – 08:56

Перегляд дописуОлеська (2.11.2007 11:25) писав:

Безнадійно! Мій татко (а тепер і я) вже 16 років добивається. Вже і назву дали - вул. Д.Нечая, та все на тому і стало. Не маємо підтримки - людям все одно.

Шановні! Згідно Указу Президента назви вулиць будуть змінюватись на протязі 2008 року, вулиці, які мають відношення до революції або до ВВВ. ;)
  • 0

#60 Маргарита

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 14:48

Я живу у Вінниці й щодня бочу назви типу Ленінградська,Крупської, Червоних курсантів і т. д.По квартирах я не ходила, але й так знаю, що 99 відсоткам абсолютно байдуже.Те ж саме стосується української ;) мови.Коли розмови на цю тему чують батьки, вони просто кажуть: "Ну, це ж центральна область, що ж ти хочеш".Друзі здебільшого іронічно посміхаються.Виходить, що це самотній(ну майже самотній)голос у пустелі і змінити нічого не можна?Не зможу ж я примусити оту похмуру тітку перейти на українську і не називати Шухевича фашистом.А такі й дітей відповідно виховують...Звучить занадто похмуро, звісно, але мне дратує власне безсилля :angry1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних