Перейти до вмісту

Чудо в с.Гаї Золочівського р-ну

Повідомлень в темі: 56

#41 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.11.2008 – 00:54

Перегляд допису-=VJ=- (2.11.2008 19:38) писав:

І надзвичайно бурхливу уяву.
Тре бути реально фріком щоб там щось бачити, в мене пліснява на стіні і то більше на діву марію схожа.. думаю якби бог хотів проявити себе то робив би це не так бездарно
  • 0

#42 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.11.2008 – 14:21

Чудо - це коли сліпий починає бачити. А коли зрячі починають щось бачити - це вже масовий психоз.
  • 0

#43 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 12.11.2008 – 11:11

Перегляд дописуКиря (3.11.2008 14:21) писав:

Чудо - це коли сліпий починає бачити. А коли зрячі починають щось бачити - це вже масовий психоз.
знаєте, закоренілого скептика навіть сотня прозрівших сліпих не вразить. він придумає десятки раціональних пояснень цьому, окрім чуда.
  • 0

#44 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.11.2008 – 12:13

Перегляд дописуБогуслав (12.11.2008 11:11) писав:

знаєте, закоренілого скептика навіть сотня прозрівших сліпих не вразить. він придумає десятки раціональних пояснень цьому, окрім чуда.
Так, максималізм - то справа не дуже добра. В тому гаю, Золочівського району щось не чуть щоб хтось зі сліпих став зрячим. Відтак чуда там ніякого немає. Ібо з таким самим успіхом чудом можна назвати процес жовтіння листя осінню. "Чудо" - надто гіперболізоване означення явища, про яке розповідають люди з гаю. Потрібно вдягнути дві пари рожевих окулярів, аби ввійти в той максмиалізм і охрестити те все чудом.
  • 0

#45 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 12.11.2008 – 22:18

Перегляд дописуCrazy for love (19.11.2007 01:31) писав:

Вважаю, що не всiм дано щось побачити... Все залежить вiд вашоi вiри!!!
Я теж бачу Ісуса, він рухається, здається, наче танцює з гітарою і трусить хайром.
Ти теж це бачиш?
  • 0

#46 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 30.08.2009 – 10:05

Перегляд дописуБогуслав (12.11.2008 12:11) писав:

А э якесь раціональне пояснення появі Ісуса на псячої дупі? Чи це чудо?

Ось така світлинка.

Зображення

А ось сцилка на першоджерело де кожен віруючий зможе з насолодою відчути спілкування з богом.

Повідомлення відредагував Огiрок: 30.08.2009 – 10:06

• 0

#47 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 30.08.2009 – 10:15

Для мене чудо це те чому я надаю дуже великого значення і не можу розтлумачити, я свого роду атеїст, і скажу так, не морочте собі голову, а інша моя половина скаже-моліться, це боже явлєніє,він пробачить всі гріхи! Навіщо це все! Раніше молилися на дощ, бо не могли це явище розтлумачити!!!
  • 0

#48 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 10:38

ДАР

Зображення

Про матінку Антонію в Печорах говорять з любов'ю. Розповідають, що окрім великого дару втішати людей є у неї здатність бачити їх суть духовними очима.
— Був час, коли дійсно бачила, - розповідає матінка Антонія. - Потім прохала Господа позбавити мене цього дару. Важко це.
— Мені говорили, що ви бачили диво в храмі: таїнство перетворення хліба і вина в плоть і кров Хрістову.
— Це було на Паску, коли Царські брами, що закривають вхід у вівтар, розкриті. Стою я біля Царських брам, чекаю причастія. І дивлюся, як священики у вівтаря таїнство сотворяють, копьецом з просфори частки виймають. Думаю я: як же хліб стане Христовою плоттю? І тут на вівтарі як сонце засіяло. Бачу — замість просфори дитинча лежить. Красивий такий, весь світиться. А священики його копьецом в груди! Закричала на весь храм: «Не чіпайте дитинчати!». Люди на мене дивляться, не зрозуміють, в чому справа. А я бачу: чаша золота, для причастія, робиться прозорою, немов скляна. І сама собою наповнюється кров'ю. Після служби із страхом розповіла про все своєму духовному батьку. Він мене заспокоїв: «Господь тобі диво показав, радій!». Ось і живу в радості.

Православне видавництво Благословєніє
  • 0

#49 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 04.10.2009 – 13:07

Не знаю, яке чудо в тому зображенні. Може воно там і є. Мене особисто потрясла ось це чудо. Ця чудо дівчинка. Вона - щось неймовірне, неземне і вище загальновідомого людського сприйняття. Не зрозуміло тільки одне : чому жодне релігійне чудо не трапилось біля неї ? Чому ?
Прикріплений файл  5570_3.jpg   42.25К   18 Кількість завантажень:

16 ноября 1985 года. Армеро, Колумбия.
Омайра Санчез жила в городке Армеро, затопленном и снесенном гигантским селем - бурным потоком воды, камней и жидкой грязи. На фотографиях, обошедших всю Латинскую Америку, Омайра стоит по шею в воде и грязи в развалинах своего дома, зажатая обломками.

Долгое время девочку не могли обнаружить, поскольку сверху ее не было видно из-за бетонных плит перекрытия. Добравшись до Омайры, спасатели сумели отодвинуть плиты, но освободить из обломков не смогли. Девочку накормили, даже поставили капельницу. Чтобы спасти Омайру, требовались мощный насос для откачки воды и подъемный кран, чтобы раздвинуть обломки дома. На специальном вертолете спасатели доставили насос из Боготы в Армеро, но все усилия вырвать Омайру из плена были безуспешны.

Девочка умирала на глазах у спасателей. Взрослые были потрясены ее спокойствием. Она знала, что под ногами у нее тела убитых селем родственников. Борьба за жизнь Омайры продолжалась 60 часов, и все это время она не теряла присутствия духа. Заметив, что спасатели устали, девочка предложила: "Идите отдохните, я потерплю".

В итоге вся мощь нашей технократической цивилизации оказалась бессильной спасти жизнь одной девочки. Омайра так и погибла в бетонном капкане рухнувшего здания.

То чи є воно, те релігійне чудо, насправді ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.10.2009 – 13:32

• 0

#50 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 17:44

Перегляд дописуБезбожник (4.10.2009 14:07) писав:

Не знаю, яке чудо в тому зображенні. Може воно там і є.

Ви не зрозуміли, диво дійсно є.

То у Вашому прикладі дива спасіння не відбулося, а в моєму наведеному прикладі, люди спасаються, і спасаються дивом штрикання дитинча коп"єцом у груди з якого усі одразу і радіють. :)
  • 0

#51 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 20:42

Перегляд дописуОгiрок (4.10.2009 18:44) писав:

Ви не зрозуміли, диво дійсно є.

То у Вашому прикладі дива спасіння не відбулося, а в моєму наведеному прикладі, люди спасаються, і спасаються дивом штрикання дитинча коп"єцом у груди з якого усі одразу і радіють. :happytwo:

Так ото ж...що не відбулося. Чи то чудо десь дрімало, чи то дитина не до вподоби.
  • 0

#52 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 04.10.2009 – 21:05

Чудо від віри , але не навпаки.
  • 0

#53 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 21:36

Перегляд дописуDON BASS (4.10.2009 22:05) писав:

Чудо від віри , але не навпаки.

"Глибока" думка. І головне - "мало кому відома".
Подивіться в очі тієї дівчинки, шановний. А потім кажіть про "віру" і про "навпаки". А заодно, (дивлячись в ті очі) додайте до віри - надію.
Я думаю, що якби чудо, котре Ви так пафосно проголосили отим ; "від віри" дійсно існувало, то навіть найжостокіший у Всесвіті Бог не витримав би погляду тих дитячих очей. Бачите ? Чи ви тільки на пошкрябаних стінах здатні бачити вірі достойне ? Невже не бачите в тих очах не те, щоб віра - в них отой Всесвіт.
А ваша цитата - цілком в дусі християнина. Це я кажу - без алегорій.
А втім, хіба вам до чиїхось очей ? Вам чергове "чудо" подавай. Хоч з під собачого хвоста, вказаного вище.

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.10.2009 – 21:46

• 0

#54 Volodya1990

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 14:07

ха ха ну що ви...
в таке вірити то гріх :rolleyes:
людина намалювала а інші щось стараються побачити... суєверія...
  • 0

#55 Хтось_дивний

Я пытался быть спpаведливым и добpым...

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 12.10.2009 – 17:53

Офтоп видалив я
  • 0

#56 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 20.02.2010 – 09:57

Чудо поруч!

Навіщо шукати примарні знамення там де їх і не повинно бути?

Знаменіє Христа реальне і поруч!

Знамення Христа навічно втілені в павуках-хрестовиках.
Вдивляючись в брюшко павука кожний віруючий (і невіруючий теж) з світлоносних плямочек побачить хрест, розпяття Христа і навіть його лік.
А липка павутина, що неводом вловлює всяку живність, є символом ловлі человєков для царства вічного, царства небесного.

Зображення
  • 0

#57 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.02.2010 – 12:41

Перегляд дописуLMax (19.11.2007 17:50) писав:

та шо ви блін люди, якої фантазії. Малюнок дуже старий і очевидно його щей штучно хотіли знищити совєти вишкрябуючи фарбу. Треба просто мати трохи об'ємне сприйняття. От лице:
всеодно нічого не видно(((
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних