Перейти до вмісту

Чудо в с.Гаї Золочівського р-ну

Повідомлень в темі: 56

#21 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 26.11.2007 – 00:37

Перегляд дописучорно-біла (25.11.2007 23:35) писав:

Яка різниця чи бачиш там щось, чи не бачиш? Тих хто не вірить, навряд чи переконати якимось зображенням, а тим хто вірить- бачити там щось не обов'язково. А розбиратись в неті чи там щось можна роздивитись чи ні- взагалі якось дивно
А що? Прикольно! Є ще всякі проги, які фрактали малюють - ото простір для фантазій. Треба роздруковувати на банерах і вішати біля церков. Які круті прибутки в "святих" підуть :kozak: :kozak:
  • 0

#22 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.11.2007 – 05:09

Sergiy_K, як би там не було, а насміхатись неварто. :kozak:
  • 0

#23 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 13.05.2008 – 10:45

На мою думку, вірити в подібні образи можна з дуже великою обережністю, особливо в те, що має відношення до ікон, певних речей, що містять фарбу, або будь - які інші рідкі речовини, адже існує висока імовірність підробки. Я особисто більше вірю фотознімкам якихось нематеріальних образів. Бачив знімок, на якому біля Івана Павла ll був силует Марії. А вірити чи не вірити, то це особисто справа кожного. Я нічого не побачив на цьому знімку, аж потім, начитавшись дописів, почав щось "бачити" :rolleyes:
  • 0

#24 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.05.2008 – 13:48

Щоб побачити треба дивитись по тіням, тобто по темним плямам, і на відстанні. Справді там прочитується образ чоловіка. Наскільки це чудо сказати не можу, бо вживу не бачила. Цікаво як воно там з*явилось, яка історія появи.
  • 0

#25 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 13:30

Власними очима спостерігав таке: в однієї дівчини на заставці мобільного телефону стояла анімашка розп*яття. За три дні до Великодня на анімашці з*явились нові елементи у вигляді капель крові, які стікають по тілу. Я закинув ту анімашку собі на телефон, а потім на комп, розібрав "по запчастинах" але ніяких крапель там не було.
Дивно, що три дні після Великодня телефон просто загас, а коли включився то крові уже не було.
Я дуже добре знаю з ким вона спілкується, в її середовищі відсутні люди, які могли б організувати це штучно, а вона сама тим більше.
  • 0

#26 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 14.05.2008 – 14:08

Нічого надзвичайного щось я не побачив.... :D
Один хтось сказав, що там голова, а другий додав, що вона ще й шивелиться, ось всі приглядаються і такі бачать її! Як би сказали, що там дата кінця світу, то і її б побачили! :angry1:
  • 0

#27 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 12.06.2008 – 15:30

І підробки будуть, і лжепророки будуть... чудеса, насправді трапляються повсякчас, але ми їх не помічаємо.
  • 0

#28 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 13.07.2008 – 19:53

Не вірю і ніколи не вірив. І багато людей не вірить, але боїться про це відкрито сказати... Як ЦЕ можна порівнювати з Божим зображенням? Хтось бачив як виглядає Бог або Ісус? Ні, ніхто не бачив, але багато хто порівнює. А це просто священик або хтось з парафіян "піарить" свою церкву...
  • 0

#29 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.07.2008 – 22:29

Перегляд дописуMiguel (13.07.2008 20:53) писав:

це просто священик або хтось з парафіян "піарить" свою церкву...
піарить - м"яко сказано. взагалі-то мали б платити податок на рекламу :happy1:
  • 0

#30 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.07.2008 – 22:38

Піар і нічого більше, вже задовбали ці "явлення!
  • 0

#31 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 17.07.2008 – 08:42

Я зауважив, що у нас періодично щось таке стається... І що цікаво перед виборами, або безпосередньо після них. Причому "Чудо" не залежить від рівня виборів: міські, районні, обласні, державні... :)
Я колись чув що десь в розрізі стовбура дерева хрест з'явився, а на озері, на плесі води обаз матері Божої, і тому подібне...
Невже то зараз люди такі наївні? :)
  • 0

#32 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 17.07.2008 – 09:45

Скоро якийсь мракобіс скаже, що воно ще й розмовляє і почнеться масовий психоз як у Пензенських сектантів :)
  • 0

#33 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 17.07.2008 – 09:58

"Лідер Партії регіонів Віктор Янукович стверджує, що його духовний наставник отець Зосима передбачив, що він буде великим керівником.

"У 1994 році в Донецькій області пройшли вибори до обласної ради. Тоді його головою обрали Володимира Петровича Щербаня (екс-губернатор Сумщини). І якось, незабаром після цих виборів, я приїхав до отця Зосими. Він мені каже: "Володька занадто шустрий! Женька – другий Щербань (убитий у 1995 році в аеропорту Донецька) – більш серйозний буде, такий як ти. Але будеш ти", - розповів Янукович в інтерв'ю газеті "Факты. События".

"Пам'ятаю, я тоді запитав в отця Зосими: "Що ви хочете цим сказати?" – "Я хочу сказати, що Володьку зміниш ти. Згадаєш мої слова. А з Женькою дуже складно буде", - додав він.

Як відомо, у 1997 році Янукович був призначений головою Донецької облдержадміністрації.

Перед президентськими виборами в 2004 році, за словами Януковича, отець Зосима попереджав його про "великі випробування".

"Мені дуже шкода, що отця Зосима вже немає – він почив у Бозі. Царство йому небесне. До речі, знаєте, що він мені сказав перед смертю? Що перед новим іспитом у моєму житті він подасть мені знак... після своєї кончини", - розповів Янукович.

"Під час прощання з ним я нахилився до труни, щоб поцілувати руку отця Зосими. І вона... ледь помітно поворухнулася. І я згадав його слова. Мені потім говорили, що от, мов, спека була, перепад температур і все таке", - додав він."
Приклад чуда "а ля Янукович" :)
  • 0

#34 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 17.07.2008 – 10:05

Цитата

Мені дуже шкода, що отця Зосима вже немає – він почив у Бозі.
Отець Зосима занадто багато знав через сповіді
  • 0

#35 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 17.07.2008 – 10:21

Перегляд дописуLMax (13.11.2007 19:28) писав:

як інакше виявити дурнів?

Тут має бути добре видно
Дивився.............намагався щось розібрати але то все доволі умовно виглядає. Можливо там щось і є, але я того не побачив............

Перегляд дописуГетьман (9.11.2007 08:57) писав:

Цяцька є одна: сідають за стіл шестеро студентів та професор. На столі лежить білий конус. Прохвесор і 5-ро студентів змовились. Отже, передають вони цей конус, і по черзі називають, що вони бачать. Отже, спершу професор каже: це чорна піраміда. Студент, що не втаємничений підсміюється. Опісля другого студента, який каже, що це чорна піраміда, він починає нервувати. Коли доходить до 5-го студента, у невтаємниченого студента настає злам світогляду. Коли його питають: що це таке, то, пощупавши і обмацавши, він відповідає: це чорна піраміда. Його питають: ви впевнені? Він каже: так, звісно.
Мораль: не вірте чужим відчуттям, це може бути з корисливою ціллю зроблено. :)
Такий експеремент на колективне мишлення з дітьми проводили - всім дали дуже солену манну кашу, але попередньо змовились з більшістю щоб казали що дуже солодка.............. жодна дитина (з тих хто не був підмовлений педагогами) так і не сказала, що там сіль насправді - всі прицмокували й казали що забагато цукру............... Колектив тисне таки і нікуди від того не діться - не люблять люди на загальному тлі виділятись, відразу починають думати - "а може то зі мною щось не так???"..................

Перегляд дописуSergiy_K (26.11.2007 00:37) писав:

А що? Прикольно! Є ще всякі проги, які фрактали малюють - ото простір для фантазій. Треба роздруковувати на банерах і вішати біля церков. Які круті прибутки в "святих" підуть :) :)
Не сумніваюсь, що за кордоном так і зробили б............ але у нас на щастя до того ще мінталетет не дійшов........
  • 0

#36 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.08.2008 – 08:18

Щось останнім часом почастішала інформація про виявлення на деревах образу Ісуса Христа, Марії. При чому, навіть церква ставиться до цього з засторогою, не пригадаю точно де, але нібито бачили образ Христа на зламі верби, приїхала церковна комісія і сказала, що поки не відбудеться оздоровлення людини, то нічого визнавати не будуть. Найбільше з'явлень є тут, на Західній Україні, можливо стихія, яка звалилася на людей дала поштовх до того, що люди шукають якусь надію і бачать чудо будь - де. Хтось один щось побачив, інші не хочуть казати, що нічого там не бачать, щоб їх не назвали "негідними" цього і ланцюжок почав тягнутися...
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.08.2008 – 12:19

Перегляд дописуТемний ангел (27.08.2008 09:18) писав:

Найбільше з'явлень є тут, на Західній Україні
Воно й не дивно, захід України дуже релігійний. В мене в центрі дуууже рідко хто хреститься, коли проходить повз церкви. А у Львові навіть в маршрутівках перехрещуються (і про це я вже тут писав)
  • 0

#38 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.08.2008 – 12:45

дивилась-дивилась, а побачила оті контури лише коли червоним обвели... знаэте, таких феноменыв багато. можливо якби мала змогу побачити все наживо а не на фотках, то б змогла прокоментувати все щиріше. а так... що маємо те маємо...
  • 0

#39 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 02.11.2008 – 19:25

Пам'ятаєте ту анімовану картинку із чорною дівкою, що крутилась на одній нозі? Ту, яка задурила на деякий час голову половині інет-користувачів? Хтось казав що вона вертиться у обидві сторони, хтось казав що тільки в одну, а хтось просто сміявся із чужих потуг зрозуміти, куди ж вона обертається.
Так оце ось чудо (бо і справді чудне) із тієї ж опери. Одні бачать там його величність Ісуса Ієговича himself, інші не бачать нічого, окрім якоїсь мазниці, а останні гигочуть і з одних, і навіть з інших, бо вважають такий ідиотизм за марну трату часу.
Висновок: звичайнісінький опіум для народу, порівняно з яким навіть мусульманський Кубик-Каабик виглядає істинним втіленням Вищої Істоти.

P.S. Як на мене, сабж більше скидається на Тараса Шевченка, тільки що волосся довге)

Повідомлення відредагував Invictus: 02.11.2008 – 19:29

• 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.11.2008 – 19:38

Перегляд дописуLMax (19.11.2007 18:50) писав:

Треба просто мати трохи об'ємне сприйняття.

І надзвичайно бурхливу уяву.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних