Перейти до вмісту

Стиль одягу

Повідомлень в темі: 102

#41 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 19.08.2008 – 10:57

В мене з цим важко.... ;) Мені вже 21 рік, взрослая тьотя уже, а стилю одягу (свого) не маю....Постійно все міняю..От рік "страждала" готичним одягом.... :rolleyes: Гарно було, та потім від постійної чорноти ригати хотілось....Тепер от тягаю все шо бачу....Джинси порвані так шо виглядаю наче сито...А нещодавно привезли мені з Сан-Франциско кофтинку стилю хіппі... :) От ше б мені окуляри як у Леннона..ггг :)
  • 0

#42 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 11:12

А мені не важко з цим)))Вдягаюся в те, що мені подобається і залежно від настрою)) виходить, що це мій власний стиль....чи не так?....В більшості це зручний одяг чорного, сірого, всіх відтінків коричневого і сіро-зеленого кольорів :rolleyes: А от цього літа мене "поперло" на довгі спідниці "сонцекльош" ))))))))))))
  • 0

#43 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 19.08.2008 – 11:18

Перегляд дописуAmili (19.08.2008 12:12) писав:

А от цього літа мене "поперло" на довгі спідниці "сонцекльош" ))))))))))))
мене так перло роки 2 назад)
при тому, що от просто спідниця в руки попала...
одна знайома лагідно називала мене "дівчинкою-хіпі" )))
А в загальному теж стилю як такого немає, хоча люблю "природні речі" і природніх відтінків...і щоб зручними були)
  • 0

#44 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 19.08.2008 – 11:21

Моя слабкість в одязі - це футболки. Я їх ношу і літом, і зимою( поверх сорочки)... А ще не уявляю себе без джинсів і спортивного взуття.( крім кросівок, я їх ненавиджу) Заставити мене одягти спідничку чи класичний одяг в повсякденному житті просто нереально. Мені в ньому абсолютно не зручно, а у мене такий стиль життя, що все має бути зручним!
  • 0

#45 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.08.2008 – 11:31

Люблю одяг змішаного стилю.... Штани з карманами і романтичні блузи... Джинси і сорочки.... Не дуже комфортно в класиці.. Але деколи треба....
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.08.2008 – 11:45

Люблю людей, які одягаються зі смаком, а ще більше тих, хто має свій стиль, яким би він не був.
Дуже подобаються "яскраві" люди - таке відчуття, ніби людина от-от вибухне яскравим настроєм.
Тому кілька років тому змінила свій звичний готичний стиль на щось життєвіше.
Правда, щоденність для мене - то переважно стиль мілітарі, зручніше.)

Перегляд дописуVakuolka (19.08.2008 12:31) писав:

Люблю одяг змішаного стилю.... Штани з карманами і романтичні блузи... Джинси і сорочки.... Не дуже комфортно в класиці.. Але деколи треба....
Абсолютно по-європейському.)))
  • 0

#47 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.08.2008 – 11:56

Перегляд дописуОлеська (19.08.2008 11:45) писав:

Абсолютно по-європейському.)))
Не знаю відки то в мене взялось... А ні, знаю... Колись мама мене одягала переважно в костюми класичні... Коли я жила два роки в Києві, звикла одягатись простіше.. так, щоб було зручно... А коли повернулась додому, мама підняла рейвах, що, мовляв, доросла цьоця, а ходжу в джинсах, майках, мартінсах... ну, я, як природжений дипломат (скромно то як!), вирішила "ні вашим, ні нашим"... От і вийшов такий стиль... мама вже звикла, а сестра й досі в обморок падає від штанів з карманами і прозорої блузи... А мені нравицця!!!!
  • 0

#48 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.08.2008 – 12:02

Який я щасливий що не жінка і не оте чудо чоловічого роду, яке дивиться за собою ще більше ніж жінка(забув як воно називаєтсья і не маю жодного бажання про те шукати) не треба паритись про стиль) Та й одягу у мене мало, що теж тільки на руку)

А, і ще я типу програмер, що автоматично дозволяє ходити патлатим і неголеним, що я успішно і роблю, гг
  • 0

#49 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 19.08.2008 – 12:20

Вибираю одяг, щоб був зручним, подобався і пасував мені... Класика не подобається. Взуття переважно спортивне, ненавиджу каблуки, в них незручно, взуваю тільки на весілля або якісь урочистості. Люблю яскраві кольори - голубі джинси і рожева футболка. Дратує, коли якісь кольори в моді, наприклад цього року зелений і жовтий, то всі в них ходять, все місто, всі однакові, невже не хочеться якоїсь індивідуальності?
  • 0

#50 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.08.2008 – 12:40

В мене колись був пунктик на джинсах і кофтах, а потім щось раптово помінялось і тепер з спідниць, блузочок, і каблуків не вилажу. Правда на каблуках цілий день важко - хлопчики, як же вам пощастило.
  • 0

#51 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 12:47

Перегляд дописуlorelei (19.08.2008 13:20) писав:

Дратує, коли якісь кольори в моді, наприклад цього року зелений і жовтий
На мою думку це найбільша тупість, після моди на фаст-фуд...ну ніяк моя не допре як то може бути в певний рік модним певний колір :rolleyes: Це ж не військова справа і різноколірність хакі, де треба маскуватись відповідно до місцевостей і різних кліматичних умов в різні роки
  • 0

#52 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.08.2008 – 12:52

Перегляд дописуСварус (19.08.2008 13:47) писав:

На мою думку це найбільша тупість, після моди на фаст-фуд...ну ніяк моя не допре як то може бути в певний рік модним певний колір :rolleyes: Це ж не військова справа і різноколірність хакі, де треба маскуватись відповідно до місцевостей і різних кліматичних умов в різні роки
Погоджуюсь. В мене взагалі одяг, а тим більше колір, під настрій. Проте не люблю поєднання деяких кольорів, наприклад червоне з зеленим (читала колись, що то вважається в світі моди найбільшим несмаком), або сірий і коричневий...
  • 0

#53 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 12:57

вдягаюся завжди в чорне,деколи в чорно-червоне,готично одним словом
  • 0

#54 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 19.08.2008 – 13:18

Обожнюю класику: чорне з білим, або в різних варіантах з червоним.
На роботі переважно одягаюсь в офісний стиль, топи поєдную з брюками або спідницею.
На концерти, тусовки з друзями люблю одягатись вільно, в спортивному стилі, тут люблю поваріювати з кольорами - коричневий з зеленим наприклад і т .д.
Останнім часом, коли не було спеки - одягала чорне, але зараз переважають білі і бєжеві кольори.
  • 0

#55 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 13:30

Перегляд дописуМіра Вогню (19.08.2008 13:57) писав:

вдягаюся завжди в чорне,деколи в чорно-червоне,готично одним словом
Навіть коли на вулиці спека в 37 і Сонце на всю?
  • 0

#56 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 19.08.2008 – 13:32

Цитата

Дратує, коли якісь кольори в моді, наприклад цього року зелений і жовтий, то всі в них ходять, все місто, всі однакові, невже не хочеться якоїсь індивідуальності?
в мене кілька разів було певне здивування, коли якогось року, ну візьмем 2004-5/революцію, у "моді" був помаранчевий, а рік до того я просто не вилазала з речей саме з таким кольором, а от 1,5 роки назад присіла на зелене (дуже подобалось поєднання з жовтим) іі виявилось, що цього року це типу актуально...якесь у мене випередження "моднєчих колЬОрів" ;)
Та, вбиває тупа масовість!!!
Як у кольорах, так і у самих фасонах речей (лаковані балетки/тапочки на плоскій підошві чи яскраві туфлі на високому підборі/танкетці, облягаючі чорні штанці-бедровки, яскрава - жовта/зелена/рожева/фіолетова курточка або піджачок з рукавами-дзвіночками 3/4 і т.д.) :rolleyes:
  • 0

#57 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 13:45

Перегляд дописуСварус (19.08.2008 14:30) писав:

Навіть коли на вулиці спека в 37 і Сонце на всю?
може не повіриш але так:rolleyes:
  • 0

#58 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 18:07

речі, що мені подобаються, всякі дольчі&габани вїдносять до стилю smart casual. за модою не женусь (як то кажуть, understand the similarities, celebrate the difference). перед тим, як купити річ, продумую, з чим її носитиму. люблю, коли на мені не просто речі, а ансамбль. а ще вважаю, що влучні аксесуари - запорука стильного образу.
  • 0

#59 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 22:30

Перегляд дописуСварус (19.08.2008 13:02) писав:

Який я щасливий що не жінка і не оте чудо чоловічого роду, яке дивиться за собою ще більше ніж жінка(забув як воно називаєтсья і не маю жодного бажання про те шукати)
Метросексуали називаються...
В мене виробився такий собі кажуал... напів спортивний стиль... кроси+джінси+футболка... але шось починає схарювати за кілька років такого стилю ;) Ше й до того робота під такий стиль змушує.. Але треба шось трошка змінювати стиль, дорослішати :rolleyes:
  • 0

#60 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 22:37

a mene zaraz potyaglo na romantyku, zhino4nist'... tobto navit jeans i krosy, ale aby nizhno vyglyadalo, po figurci, i obovjazkovo jaskravi koliory (nizhnyx vidtinkiv ne lublu, podobajetsya, koly mene vydno)... na plattya4ka potyaglo... nu a eroty4nist, seksualnist i elegantnist punkty nezminni
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних