Перейти до вмісту

Міжрасове кохання

Повідомлень в темі: 139

#81 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 11.08.2008 – 10:30

Мені всерівно, хто в кого закохується, чи то в українця, чи людину іншої раси, не маю нічого проти. Якщо їм так подобається, то чому б ні?! Кожен має право вибору. Щодо мене, то я сумніваюсь, що закохалась би в таку людину... але люди бувають різні.
Помітила, що в Україні саме українські дівчата мають якісь стосунки з представниками іншої раси, а наші хлопці на це дуже обурюються, мовляв, чому "вони" крадуть наших дівчат... і так починаються конфлікти. Хлопці, яка вам різниця? Нехай собі роблять, що хочуть.
  • 0

#82 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 11.08.2008 – 10:38

Перегляд дописуNomad (21.04.2008 13:44) писав:

все залежить від сили почуттів-якщо вони сильні, то нема різниці хто ти і якої раси. так то :)

Повністю з тобою згодна, це від людей і від їхніх почуттів усе залежить, а якщо кому не подобається, то вже їхні проблами... :happy1:
  • 0

#83 Артур_Я

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.08.2008 – 14:18

Проти.
"За" за внтурішньонаціональні відносини, де є спільна культура і виховання.
  • 0

#84 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 15:01

Легко говорити, коли таких відносин не було. Я точно проти міжрасових відносин. Міжнаціональні я ще біль-менш розумію, і то не всі. Для прикладу один мій добрий друг зустрічається із дівчиною зі Швеції, скоро вона приїзджає до нього жити на цілий рік, поки буде вчитись в Львівськлму університеті Франка на спеціальності "Українська мова". Знаю, що від неї легко і з усмішкою сприймається поведінка, котра українській дівчині зовсім не властива і незрозуміла, а йому щось таке шалене саме і потрібно.
А от міжрасові і значна частина міжнаціональних - це вже дуже сумно. Це має конкретно рвати кришу, щоб думати про серйозні стосунки в такому випадку.
Краще думати про грану українську сім'ю B)

А взагалі про ці пріколи, коли наші дівчата зустрічаються з іноземцями треба говорити як про проблему. Ми зараз є центром секс-туризму для іноземців. Сценарій завжди один. Іноземець старший починає крутити голову, говорячи безліч компліментів, обіцяючи золоті гори і одразу кохання до віку. І так крутить дівчині голову поки може. А сам поводить себе як розгільдяй. Причому тут навіть немає злого розводу, не означає що в іноземнців багато дівчат, просто вже вони такі є. Бачив спеціальний репортаж на 1+1 на цю тему. Одна дівчина сказала приблизно таке: "Зустрічалась з іноземцем один рік. Але кинула сама, тому жертвою себе не почуваю". Дуже показова фраза. Дівчата, будьте обрежні!
  • 0

#85 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 26.08.2008 – 13:27

міжрасове кохання/стосунки/секс/сімя і т.д.--це те саме,що кохання/стосунки/секс/сімя між,наприклад,макакою і горилою(ха-ха.правда кумедно!!?) або, наприклад, між шимпанзе і орангутаном(ги-ги).Як вам такі міжвидові взаємини?? :)
  • 0

#86 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.08.2008 – 22:08

Перегляд дописуaAa(against all authority) (26.08.2008 14:27) писав:

міжрасове кохання/стосунки/секс/сімя і т.д.--це те саме,що кохання/стосунки/секс/сімя між,наприклад,макакою і горилою(ха-ха.правда кумедно!!?) або, наприклад, між шимпанзе і орангутаном(ги-ги).Як вам такі міжвидові взаємини?? :)
Да ви расіст, батєнька!

Як на мене, то кохання не має ні вікових, ні расових, на будь-яких моральних та фізичних обмежень.
  • 0

#87 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 26.08.2008 – 22:53

Перегляд дописуОлеська (26.08.2008 23:08) писав:

Да ви расіст, батєнька!

Як на мене, то кохання не має ні вікових, ні расових, на будь-яких моральних та фізичних обмежень.
Боже,та до чого тут расизм?!!! :)
Просто показую,що люди різних рас відрізняються одні від одних настільки ж,наскільки оті-от горила і макака...
От і все !
Нікого ні до будь-якої мавпочки не прирівнюю!!!!!! Прирівнюю лише різницю між людьми різних рас до різниці між різними видами мавпочок !!!
  • 0

#88 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.08.2008 – 02:45

Перегляд дописуaAa(against all authority) (26.08.2008 23:53) писав:

Боже,та до чого тут расизм?!!! :)
Просто показую,що люди різних рас відрізняються одні від одних настільки ж,наскільки оті-от горила і макака...
От і все !
Нікого ні до будь-якої мавпочки не прирівнюю!!!!!! Прирівнюю лише різницю між людьми різних рас до різниці між різними видами мавпочок !!!
не така вона вже й велика. Радше як коти різної породичи щось таке :(
  • 0

#89 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 27.08.2008 – 16:14

Перегляд дописуОлеська (26.08.2008 23:08) писав:

Да ви расіст, батєнька!

дайте мені реальну історія з життя коли гарна дівчина з хорошої сім"ї вищою освітою і тд закохалась у пропитого і брудного волоцюгу. такого просто не буває. так само як і дівчина 2 метри не забажає стосунків з півтораметровим самцем. так що обмеження в коханні існують і моральні і фізичні.

а коли обмежень дійсно немає то це вже щось типу проституції-німфоманії
  • 0

#90 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.08.2008 – 16:22

Перегляд дописуNechupara (27.08.2008 17:14) писав:

так само як і дівчина 2 метри не забажає стосунків з півтораметровим самцем. так що обмеження в коханні існують і моральні і фізичні.
ги, в нас в універі колись такий був. Викладач одна розказувала. Якийсь чорношкірий, низький(саме не невисокий), з якогось там племені. І біля нього весь час були високі блондинки. Вони бігали за ним як за хз ким. І справа була не в грошах а в ньому самому. Пояснювали типу що в його племені "вчать бути чоловіком" в прямому і переносному сенсі, то ж перед ним жодна дівчина не встоїть. Такий собі афропікапер :prapor3:
  • 0

#91 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.08.2008 – 20:57

Перегляд дописуNechupara (27.08.2008 17:14) писав:

дайте мені реальну історія з життя коли гарна дівчина з хорошої сім"ї вищою освітою і тд закохалась у пропитого і брудного волоцюгу. такого просто не буває. так само як і дівчина 2 метри не забажає стосунків з півтораметровим самцем. так що обмеження в коханні існують і моральні і фізичні.

а коли обмежень дійсно немає то це вже щось типу проституції-німфоманії
Даю. Моя подруга закохалась і вийшла заміж за колишнього зека, далеко не гарного і взагалі з відлякуючою зовнішністю.
У кохання немає обмежень. Вірніше, якщо по-простому, то "любов зла"...)))
Ех, якби-то закохуватись лише в параметри...
  • 0

#92 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 27.08.2008 – 23:32

нє вєрю! так би було куди менше самотніх людей.
  • 0

#93 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 00:37

Перегляд дописуNechupara (28.08.2008 00:32) писав:

нє вєрю! так би було куди менше самотніх людей.
Ну так а в самотності теж кілька варіантів є...
Взяти хоча б банальне "Нє судьба" - В людини просто подруга - самотність, або - розлучення і теде.
Та й самотність не означає "нелюбов".)
  • 0

#94 Shchuzyb

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 18:17

Я вам зараз щось скажу... про свій експеримент. За який... я або получу море "плюсів" за сміливість, чи "мінусів" що дурак :happy1:))

Ну.. проживаю я в Гамериці, а тут багато чорних)) І мені було цікаво колись, як це... коли ти переспиш з чорною. Ну і тиждень з одною тусовався, але потім її кинув. Собі поставив витримати тиждень, і провірити "як то". Бо сам знав що таке не люблю, але я не з тих (як я замітив деякі є тут) щоб тикати пальцями "фу" - але не з персонального досвіду, а так просто без "обґрунтованих" аргументів))) Ну ось, такою людиною я не люблю бути - тому пішов на ескперимент, щоб потім з чистою совістю про таке говорити. Плюси в студію :cool1: Та ні жартую, я на них не голодний... алееее яяяяяяяяк приємно ^_^

І ось що скажу - кожному своє, але це не для мене. Тому критикувати когось за їхній вибір я не можу, звичайно деяким з нас здається що не пробувавши ми знаєм що не для нас... але так казати, це єхидно. Я би радив спробувати - а потім базікати))) А як ні, тo сидіти нище трави і не "ля ля"))) Але почнем з того що я вже знав, з цього нічого не буде. Але мене штовхало щось... я взагалі авантюрист))) І просто хотілось поставити галочку з "цього", не думайте я дурак що знаючи що щось не добре - буду всерівно пробувати, аби лиш сказати "я пробував і це "фе" (так як вище сказав), а просто момент був... і я зловив його просто для пригод, авантюри, кайфу(?) <_<

Ось моя... житєва істрія..... :prapor3: Дуже не сваріть і не наказуйте мінусами плііііз))))

Повідомлення відредагував Shchuzyb: 28.08.2008 – 18:23

• 0

#95 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 28.08.2008 – 19:35

Чи то я дурна чи шо.но ти якось так написав,шо я лічно ніфіга не зрозуміла(((
  • 0

#96 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 04:42

Та нічого поганого в міжрасовому коханні нема, лиш би кохання було справжнє. Звичайно, порозумітись з людиною іншою раси буде складнувато для багатьох зважаючи на мовний бар'єр. Не бачу нічого страшного , що у нас в Україні будуть жити щирі чорношкірі українці, лиш би були щирими і патріотами. У кожної раси є свої переваги над іншими, наприклад, ніхто напевно не буде заперечувати, що найкращі атлети - негри. Взяти навіть олімпійську команду США. Всі ми належим до Homo sapiens.
В даній темі вбачається більша проблема в коханні з іноземцем, ніж міжрасове. Адже, якщо він чи вона є українцем , то й проблем співіснування як таких не має виникати. Не треба нікуди переїзжати, вчити мову, звикати до іншого , чужого середовища. Подумаєш іншої раси, теж проблема. Напевно такий острах може виникнути тільки у расистів.

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 09.11.2008 – 04:51

• 0

#97 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 10:53

Міжрасове кохання можливо. Тільки зустрічается бар'єр мовний, культурний, політичний і іноді релігійний.
  • 0

#98 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.11.2008 – 13:51

Перегляд дописуNechupara (27.08.2008 16:14) писав:

Я. Закохалася у наркомана з багаторічним стажем.Я ще й зростом вища була)Мама була в шоці)

Національність,раса та релігія ролі для мене не грає,аби людина хороша була. ну,хіба шо я атеїстка,то тут ми би ну ніяк не зійшлися)) Моя мамуля чомусь взагалі хоче зятя темношкірого.То вона передивилася погоди на якомусь каналі,і казала шо хоче онуків як Габріела Масанга))

Повідомлення відредагував Sensssorika: 10.11.2008 – 13:52

• 0

#99 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 10.11.2008 – 13:52

гг, ще з москалями не розібралися, а ви вже негрів до нас везете :)
  • 0

#100 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 18:05

З Москалями? Якщо росіянин ліберал і нормальне ставлення до України... тоді чому би не кохати? Коли закохуєшся, про все інше забуваєш.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних