Перейти до вмісту

Міжрасове кохання

Повідомлень в темі: 139

#61 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 18.04.2008 – 18:49

Перегляд дописуOlmor (18.04.2008 17:35) писав:

Ви хочете зберегти культуру свого народу? Чи це та культура бухання по генделях, обсирання інших, ницості і байдужості? Чи це той світогляд "хати скраю" і синдрому меншовартості? Чи це та традиція обирання на кожних виборах одних і тих же виродків, кожного разу щиро вірячи, що тепер вони зміняться і подумають про людей? Якщо так, то до біса такий "ваш" народ.
Традицій предків у цього народу зосталось як кіт наплакав. І це не через "міжрасові зв'язки". Це через ті ж традиції. Це довбане "бог терпів і нам велів" і та ж "хата скраю".
з власного досвіду скажу що всі ці біди провокують як раз обмежені толерасти
ти краще задумайся над тим звідки в тебе такі думки взялись
от через таких як ви Україна прямує в цю утопію. вам на всі вуха навішали що найголовнішим є не цінувати, зберігати і розвивати СВОЮ націю, що є природнім, а класти на неї бо бачте інші національності приревнують! та подивіться ж ви на Європу в яку вас так тягне! там вже у вузах вводять курс для геїв початківців, в шкільних підручниках фігурує "щаслива сім"я - папа, його друг і я", а дитячу казку "3 паця" вважають образою мусульман та будівельників, будують квартали для циган у європейських столицях (які вони самі і знищують)... і це тільки декілька прикладів. я вже мовчу про відсоток кольорових у Європі. хоча що він вам? адже тільки білі можуть заважати кольоровим! ні в якому випадку навпаки! чого це у Франції мають жити тільки ці білі покидьки французи! а Німеччина! так їм, за Гітлера! вони заслужили щоб їх утискали!
штучно відбувається заміна цінностей аби розбити єдність націй і зробити її слабкою і тупою (а це вже до розмови про усілякі жіночі журнали, музику, кіно і тд). наївно думати що ніхто не хоче заволодіти світом. це завжди було є і буде. от тільки методи завоювання змінились.

і для обмежених наголошу окремо якщо вони не в"їхали в суть: я не ненавиджу інші культури і нації (навпаки деякими цікавлюсь, багато чого люблю з), але свою люблю більше і хочу чоб вона квітла і плодила зусиллями українців. і це ПРИРОДНЬО.

Перегляд дописуSergiy_K (18.04.2008 19:09) писав:

А хто він? афроафриканець? <_<
як я зрозуміла він просто не існує) бо є і одночасно нема. плюс на мінус дає мінус)
  • 0

#62 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дике поле

Відправлено 18.04.2008 – 19:22

Міжрасове кохання - це поступок.
Одна справа, просто зустрітись-перепихнутись і розбігтись.
А зовсім інша то шлюб і потім ще ціле життя прожити, котре як відомо не поле перейти.
Чи є такі пари, котрі в міжрасовому шлюбі народили і виростили дітей і кохали одне одного до смерті?
Так, є.
  • 0

#63 Іванко

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 19.04.2008 – 10:52

Я важаю що це повна хня міжрасові стосунки,
Я не хочу щоб наша кров бруднилась кровію інших, наша чиста і найкраша.
І хай кричать що я фашист...я не такий, я просто люблю свою націю.
  • 0

#64 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.04.2008 – 10:16

Перегляд дописуNechupara (18.04.2008 19:49) писав:

ти краще задумайся над тим звідки в тебе такі думки взялись
от через таких як ви Україна прямує в цю утопію. вам на всі вуха навішали що найголовнішим є не цінувати, зберігати і розвивати СВОЮ націю, що є природнім, а класти на неї бо бачте інші національності приревнують!
То може ти мені розкажеш хто що мені на вуха навішував? А фраза про "приревнують" є взагалі абсурдною. З таких дописів переконуєшся що Лесь Подерев'янський таки має талант, "повинні всіх любить, окрім...". Для мене раса не відіграє ніякого значення. Світ значно більший ніж твоя вулиця. І я повторюю свої слова з якоїсь теми: те що людина народилась на певній території, не прив'язує її до неї.
І взагалі, почитай нарешті назву теми! Коли ти спілкуєшся з людьми ти що задумуєшся, що в цього можна закохатись, а в цього не можна? Кохання не вирощують, воно саме приходить. А от коли ти спількуєшся з представником іншої раси і свідомо ставиш бар'єр не вважаючи його за людину, то це вже расова нетерпимість, і нічого спільного з патріотизмом чи націоналізмом вона не має, це хвороба!
Досить вже розводити тут балачки про збереження культури, ця тема про кохання і в розділі кохання!
  • 0

#65 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 12:42

Перегляд дописуOlmor (21.04.2008 11:16) писав:

То може ти мені розкажеш хто що мені на вуха навішував? А фраза про "приревнують" є взагалі абсурдною. З таких дописів переконуєшся що Лесь Подерев'янський таки має талант, "повинні всіх любить, окрім...". Для мене раса не відіграє ніякого значення. Світ значно більший ніж твоя вулиця. І я повторюю свої слова з якоїсь теми: те що людина народилась на певній території, не прив'язує її до неї.
І взагалі, почитай нарешті назву теми! Коли ти спілкуєшся з людьми ти що задумуєшся, що в цього можна закохатись, а в цього не можна? Кохання не вирощують, воно саме приходить. А от коли ти спількуєшся з представником іншої раси і свідомо ставиш бар'єр не вважаючи його за людину, то це вже расова нетерпимість, і нічого спільного з патріотизмом чи націоналізмом вона не має, це хвороба!
Досить вже розводити тут балачки про збереження культури, ця тема про кохання і в розділі кохання!

+100 цілком підтримую :rolleyes:
  • 0

#66 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 12:44

все залежить від сили почуттів-якщо вони сильні, то нема різниці хто ти і якої раси. так то :rolleyes:
  • 0

#67 ANILA5555

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Славута

Відправлено 02.05.2008 – 14:13

І що тут такого?
Якщо ви кохаєте один одного це головне! ;)
  • 0

#68 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 23:32

Yakscho kohannya spravjnye i schire - takih sumniviv nema.

Prosto kohaesh i tobi nachati na vse inshe...
  • 0

#69 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 07.08.2008 – 16:29

Взагалі, я теоретично не проти (головне - кохання і т.д....)
Але б сама я ніколи не закохалася в людину іншої раси. Мабуть, це щось на психологічному рівні: генетичний страх, небажання розбавляти свою расу чужою кров,ю...
  • 0

#70 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 21:32

Я не підтримую створення сім"ї між різними національністями. Наведу приклад, можливо він вам може здатися смішним і дурнуватим :happy1:. Наприклад, представник людської раси закохався в представника позаземної планеті (взаємне кохання) і вони вирішили народити спільних діток. І що вийде? Змішаються гени, кровь, деякі звички перейдуть в інші поколоіння, короче дурдом.
Кожна нація повинна зберігати чистоту.
І кожен представник нації повинен жити на своїй Землі, а не жити на чужині.
  • 0

#71 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 07.08.2008 – 22:08

Перегляд дописуNechupara (1.11.2007 13:44) писав:

Оу... Яка тема!
У мене позиція така - зустрічатись будь-ласка, народжувати спільних дітей - ні!
Все має бути на своїх місцях, це по-перше. По-друге свідомо народжувати дітей з характерними рисами - нелюдяно та недалекоглядно. До них завжди буде особливе відношення і не завжди позитивне.

А я особисто і не зустрічалась би. В дитинстві вони мені там деякі подобались, а зараз від більшості верне при думці про будь-яку близькість.

пс вайт прайд гг

Чому в житті всяке буває і людей метисів у нас в Україні "хоч греблю гати".

Перегляд дописуbamik (1.11.2007 14:47) писав:

Правильно, українські дівчата повинні кохати українських парубків :rolleyes:

І взагалі панове де ви бачили в Україні справжніх українців, я маю на увазі не стан душі і націоналістичні погляди, а саме корінних українців. Через нашу Неньку перебігло стільки різних бусурманів, що просто не перелічити і українців корінних, справжніх, просто нема. Передивіться свій родовід, хоча б до третього-четвертого коліна і все стане на свої місця.
І чому власне ні?? Яка різниця який колір шкіри у людини??? І серед нас і серед інших національностей є як хороші так і погані люди, а націоналізм з приводу походження нам проявляти, якось язик не повертається (через причин вже зазначених). Так що коханню не тільки "все возросты покорны".
  • 0

#72 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 22:17

Перегляд дописуOlmor (21.04.2008 11:16) писав:

ха га
користуючись такою логікою то будь-хто може закохатись і в брудного волоцюгу і в алкоголіка і решту відрижки суспільства. я не прирівнюю інші нації до них. просто якщо у людини є певні смаки вона і харчується спираючись на них. та й особисто я з такими от смаками вважаю за людей всіх хто ними є і трохи більше (це до розмови про уявних друзів та вигаданих персонажів).
і до всього якесь у тебе істерично-методичне ставлення до кохання.

Перегляд дописуМурзілка (7.08.2008 23:08) писав:

І взагалі панове де ви бачили в Україні справжніх українців, я маю на увазі не стан душі і націоналістичні погляди, а саме корінних українців. Через нашу Неньку перебігло стільки різних бусурманів, що просто не перелічити і українців корінних, справжніх, просто нема. Передивіться свій родовід, хоча б до третього-четвертого коліна і все стане на свої місця.
І чому власне ні?? Яка різниця який колір шкіри у людини??? І серед нас і серед інших національностей є як хороші так і погані люди, а націоналізм з приводу походження нам проявляти, якось язик не повертається (через причин вже зазначених). Так що коханню не тільки "все возросты покорны".
про чистоту крові взагалі не варто говорити. не тільки в Україні а взагалі. хіба що про якісь ще й досі дикі плем"я
тому про повертання язика туфта
а так читай вище
хоча толерастом бути важко, заважкі вєкі

Повідомлення відредагував Nechupara: 07.08.2008 – 22:18

• 0

#73 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.08.2008 – 22:50

Перегляд дописуТеревені.org.ua (7.08.2008 22:32) писав:

Я не підтримую створення сім"ї між різними національністями. Наведу приклад, можливо він вам може здатися смішним і дурнуватим :yes:. Наприклад, представник людської раси закохався в представника позаземної планеті (взаємне кохання) і вони вирішили народити спільних діток. І що вийде? Змішаються гени, кровь, деякі звички перейдуть в інші поколоіння, короче дурдом.
Кожна нація повинна зберігати чистоту.
І кожен представник нації повинен жити на своїй Землі, а не жити на чужині.
Ггг... насмішив! :rolleyes: Ще один варіант: а якщо в тієї позаземної істоти взагалі крові немає, то відпадає страх кровозмішування? :)
  • 0

#74 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 07.08.2008 – 23:01

Раса не має значення коли присутнє КОХАННЯ.....Було в мене шось подібне. Закохалась по вуха, він теж....Потім він поїхав і.....the end....
  • 0

#75 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 08.08.2008 – 10:36

Перегляд дописуNechupara (18.04.2008 19:49) писав:

і для обмежених наголошу окремо якщо вони не в"їхали в суть: я не ненавиджу інші культури і нації (навпаки деякими цікавлюсь, багато чого люблю з), але свою люблю більше і хочу чоб вона квітла і плодила зусиллями українців. і це ПРИРОДНЬО.
як я зрозуміла він просто не існує) бо є і одночасно нема. плюс на мінус дає мінус)

Перегляд дописуNechupara (7.08.2008 23:17) писав:

про чистоту крові взагалі не варто говорити. не тільки в Україні а взагалі. хіба що про якісь ще й досі дикі плем"я
тому про повертання язика туфта
а так читай вище
хоча толерастом бути важко, заважкі вєкі

А якщо там справжнє кохання??? То що заборонити собі кохати бо він чи вона іншої національності??? Сміх та й годі! І взагалі кому яке діло кого ти чи я кохаю і хто кохає мене??? Невже в тебе нема нікого родичів, хай хоч і третього коліна іншої національності? Якби не він чи не вона, то ти б не була такою як ти є.
  • 0

#76 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 09.08.2008 – 20:44

Перегляд дописуМурзілка (8.08.2008 11:36) писав:

А якщо там справжнє кохання??? То що заборонити собі кохати бо він чи вона іншої національності???

Перегляд дописуNechupara (7.08.2008 23:17) писав:

ха га
користуючись такою логікою то будь-хто може закохатись і в брудного волоцюгу і в алкоголіка і решту відрижки суспільства. я не прирівнюю інші нації до них. просто якщо у людини є певні смаки вона і харчується спираючись на них.

а так взагалі не розумію порядок цитування моїх слів. можливо ти не знаєш що таке нація. ну так інет тобі в руки. хоч в вікіпедію залізь. власне і мова не про націю а про расу...

Повідомлення відредагував Nechupara: 09.08.2008 – 20:45

• 0

#77 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2008 – 23:15

Тупа тема, можливо повторюсь, але: всі ми люди, і це тупо: вважати поділ на раси поділом на класи.
  • 0

#78 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.08.2008 – 23:49

Перегляд дописуX_Huma_X (10.08.2008 00:15) писав:

Тупа тема, можливо повторюсь, але: всі ми люди, і це тупо: вважати поділ на раси поділом на класи.

Тобто теми про расизм, про ставлення до інших націй і тепе теж тупі, бо там тим більше є поділ на раси, народу, національності....???
Міжрасове кохання має місце в суспільстві. Так чому про це не говорити?
  • 0

#79 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.08.2008 – 12:24

Давайте надамо слово учаснику міжрасового кохання! :)
  • 0

#80 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.08.2008 – 09:30

Ей, розмова не про расизм, а про міжрасове кохання! Що за наїзди? Не відхиляємось від теми!
Флуд видалено

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних