Перейти до вмісту

Міжрасове кохання

Повідомлень в темі: 139

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.11.2007 – 20:15

Всюди доста покидьків.

А щодо того, що хлопці думають, то така зараз молодь, стиль життя. Насправді той, хто спілкується хоча б неті з молоддю інших країн, зрозумів би, що думки-мрій-захоплення у всіх однакові.
  • 0

#42 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 02.11.2007 – 20:19

Перегляд дописуОлеська (1.11.2007 23:57) писав:

Ну, все! Не буду!

Я хотіла розгорнути цю тему в загальному. А все зациклилось на мені. :blink:
В загальному - я, всетаки не думаю, що з таких відносин вийде щось путнє....
В кращому випадку, якщо таке вже сталося - то я б не радив їхати жити в ЙОГО країну - хтозна, які там у них традиції? Може там дружини спільні і для нього, і для родини... Або у нього 3-4 дружини - що тоді???

Конкретно у твоєму випадку - то я все-таки ЗА зустріч. Можливо ви є тим винятком - який підтверджує правило...
  • 0

#43 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 20:42

Я все ж рада, що зачепила цю тему, бо декому з вас та й доведеться з подібною ділемою зіштовхнутися у подальшому житті. Може і не особисто.
  • 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 07.11.2007 – 23:40

Щойно прочитала з "Московіади" Ю.Андруховича. До теми.

"Я готовий подати руку кожному на цій землі. Бо всі люди створені, курва мать, для щастя, хоча розуміють його кожен по-своєму. І в цьому немає нічого страшного чи осудливого, і я відкручу останні яйця тому, хто думає, ніби в цьому є щось погане. Бо нас так мало і ми такі дрібненькі в порівнянні з холодною космічною пусткою, що аж ніяк не можемо собі дозволити розкіш взаємної ненависті чи територіальних претензій. Тим більше, з причин партійних, національнх або расових. Кажу так, бо маю на це право, бо не далі як нині вранці у мене були статеві зносини з кольоровою дівчиною в душовій. Мене не цікавило, якої вона нації. Тим більше, до якої належить партії. Тим більше, не дратувало, що колір її царственної шкіри інакший, ніж у мене. Більше того - мені було приємно, що в неї не такий колір шкіри."
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 00:39

Перегляд дописуSergiy_K (8.11.2007 00:27) писав:

Так персонаж там вічно вбуханий був. І тема ж про кохання, а не про випадковий перепихон в общазі.

Гарно ж ти читаєш Андруховича! Так, мій попередній допис - то прото гон, то жарт. Але "в каждой шутке..."...
А от літературні твори треба не просто перелистати сторінка за сторінкою, а принаймні спробувати зрозуміти, що автор мав на увазі. Я перечитую "Московіаду" вже невперше. Я бачу, відчуваю головного героя, його думки, його безглузді (як і студентське життя - поза інститутом) дії, вчинки. Але тут приховано набагато глибший зміст. Потрібно навчитись читати "між рядків".
  • 0

#46 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 10.11.2007 – 11:47

З такою проблемою не зустрічалася, але не осуджую ніяким чином міжрасові стосунки.

Та мушу зізінатись - наші українські козаки мені подобаються значно більше!!! :)
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 23:08

Захотілось цю тему витягнути зі скрині...

Вчора спілкувалась зі своїм турком. Він далі каже, що кохає і просить вірити йому. Я відповідаю тим самим. Але ж насправді розуміємо, що то просто гон. І навіть зустрічатись швидше за все не будемо. Мені (як йому) хочеться мати кохану людину. А доки не знайшли в реалі, кохаємо віртуально одне одного до нестями і... до дикого реготу!... А те, що кохана людина іншої раси лише додає гостроти відчуттів...От і все.
  • 0

#48 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 01.01.2008 – 23:19

A ya ne proti. Ya u kojniy lyudini bachu te, scho vona ye, ne zavajayuchi na kolir, naciyu , politichni ta inshi perekonannya - ce osobista sprava kojnogo.
Sama nikoli ne zustrichalas; z lyudinoyu inshoyi rasi, ale zutsrichalas' z osoboyu inshoyi nacional'nosti...
Nu, i nichogo, zustrichalis' 2,5 rokiv, i potim roziyshlis; chrez zradu...
Zustrichatis' z lyudinoyu odniy nac. i rasi zvisno legshe, ale koli u kohaniy lyudini ye inshiy svitoglyad i vse, schos cikave u tomu ye...
I vzagali to 90 lyudey zli - yakoyi bi nacional'nosti ta rasi voni b ni buli....
  • 0

#49 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.01.2008 – 13:04

Перегляд дописуОлеська (30.12.2007 23:08) писав:

Вчора спілкувалась зі своїм турком. Він далі каже, що кохає і просить вірити йому.
Вам варто подивитись російські передачі просвітницького характеру, або пошукати в інеті скільки грошей повинен назбирати турок щоб оженитись на турчанці - деякі і до 40 років не вдається, декотрим лише наприкінці життя. Скільки грошей, люб'язної поведінки треба щоб вкласти в постіль наших деяких дівчат згадувати не буду, тим більше для цього навіть одружуватись не завжди треба.
  • 0

#50 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 05.01.2008 – 19:47

Мій хлопець - араб, зустрічаємось уже півтора року. Не знаю, що буде далі, але дуже любимо одне одного. Було у нас дуже багато суперечок і багато разів я помічала, що іноді ми бачимо світ по-різному. Але що ж... :(
  • 0

#51 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 13:10

Перегляд дописуОлеська (31.12.2007 00:08) писав:

Захотілось цю тему витягнути зі скрині...

Вчора спілкувалась зі своїм турком. Він далі каже, що кохає і просить вірити йому. Я відповідаю тим самим. Але ж насправді розуміємо, що то просто гон. І навіть зустрічатись швидше за все не будемо. Мені (як йому) хочеться мати кохану людину. А доки не знайшли в реалі, кохаємо віртуально одне одного до нестями і... до дикого реготу!... А те, що кохана людина іншої раси лише додає гостроти відчуттів...От і все.

Мені цікаво, де ви працює чи навчається ваш турок? яка у вас різниця у віці і які у нього плани на майбутнє? були у мене стосунки з турокм 1,5 року
  • 0

#52 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 14:56

Хтось може кидати в мене камінням... Але це моє ставлення і я його міняти на догоду толерастам не буду!
Міжрасові стосунки - це те ж саме, що і зоофілія!
  • 0

#53 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.04.2008 – 15:00

Перегляд дописуSotnik (18.04.2008 15:56) писав:

палюбасу

Зображення
  • 0

#54 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 15:08

Перегляд дописуSotnik (18.04.2008 15:56) писав:

Ото дурня, та ще й повна. Люди скрізь однакові, як фізіологічно так і духовно. Те що різні світогляди, так вони і в межах цього форуму, на якому активних дописувачів не так і багато, різні. Кожна людина має право обирати те що їй подобається, а те в якому куточку земної кулі вона народилась не відіграє ніякого значення.
А вам пане Sotnik, я би радив сходити зробити аналіз свого ДНК і подивитись скільки рас там намішано, а потім вже кидатись такими заявками.
  • 0

#55 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 15:21

Перегляд дописуOlmor (18.04.2008 16:08) писав:

Ото дурня, та ще й повна. Люди скрізь однакові, як фізіологічно так і духовно. Те що різні світогляди, так вони і в межах цього форуму, на якому активних дописувачів не так і багато, різні. Кожна людина має право обирати те що їй подобається, а те в якому куточку земної кулі вона народилась не відіграє ніякого значення.
А вам пане Sotnik, я би радив сходити зробити аналіз свого ДНК і подивитись скільки рас там намішано, а потім вже кидатись такими заявками.
Мені однаково скільки чого в моїм ДНК намішано. Головне, що сам себе я ідентифікую арієм, тобто білою людиною. І навіть не стільки за кольором шкіри, скільки за світоглядом. Мені не однаково те, що внаслідок міжрасових зв'язків зникає мій народ, його культура, історія, традиції, світогляд...
А Ви, пане Olmor, несете толерастичну дурню про те, що люди скрізь однакові... Фізіологічно однакові, але не морально, психологічно, світоглядно... Термін "духовність" взагалі не беру до уваги і не обговорюю, бо це такий психологічний "презерватив"... Для прикриття свого невігластва.
  • 0

#56 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 18.04.2008 – 16:09

Не знаю,до себе я ніодного негра не підпущу)Це якось не по-людськи)))мабуть
  • 0

#57 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 16:35

Морально, психологічно, світоглядно люди не однакові і в середині одної расової групи. І це я мав на увазі під терміном духовність. А те що ви там приховуєте у своїх "презервативах" то ваша особиста справа і до теми не відноситься.
Ви хочете зберегти культуру свого народу? Чи це та культура бухання по генделях, обсирання інших, ницості і байдужості? Чи це той світогляд "хати скраю" і синдрому меншовартості? Чи це та традиція обирання на кожних виборах одних і тих же виродків, кожного разу щиро вірячи, що тепер вони зміняться і подумають про людей? Якщо так, то до біса такий "ваш" народ.
Хочете законсервувати свої традиції і культуру, закрийте кордони і цензуруйте ЗМІ і живіть зі своїми традиціями доки не прийде хтось щоб їх змінити, а потім хтось щоб змінити його. І кожен битиме себе в груди і захищатиме ті традиції, як "єдино вірні". Лайно це все. Традицій предків у цього народу зосталось як кіт наплакав. І це не через "міжрасові зв'язки". Це через ті ж традиції. Це довбане "бог терпів і нам велів" і та ж "хата скраю".
А взагалі читайте назву теми. Вам слово кохання про щось говорить? До чого тут взагалі міжкультурний обмін? Коротше, те що ви не вважаєте людей інших рас за людей (це видно тут) ваша особиста проблема. Скажу лише, що мені інколи трохи шкода обмежених людей.
  • 0

#58 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 18.04.2008 – 17:49

А от я зараз спілкуюсь з дуже цікавим афроамериканцем,симпатичний ,все..Але мене страшо відлякує те,що він не афроамериканець(
  • 0

#59 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 17:55

Перегляд дописуOlmor (18.04.2008 17:35) писав:

.....Ви хочете зберегти культуру свого народу? Чи це та культура бухання по генделях, обсирання інших, ницості і байдужості? Чи це той світогляд "хати скраю" і синдрому меншовартості? Чи це та традиція обирання на кожних виборах одних і тих же виродків, кожного разу щиро вірячи, що тепер вони зміняться і подумають про людей? Якщо так, то до біса такий "ваш" народ......
В одному я з Вами, пане Olmor, згодний... Мені теж шкода обмежених людей!
До того переліку бід мого народу, що міститься в цій цитаті з Вашого допису, треба ще додати міжрасові стосунки. Тобто, втрату не тільки історичної пам'яті, а й генетичної...
Запитайте своїх батьків - чи хочуть вони мати "косооких" або "чорномазих" онуків?
Запитайте себе - чи Ви хочете мати таких дітей?
Впевнений, що відповіді будуть негативні...
То чого ж тоді тут так відстоюєте міжрасові зв'язки?

Повідомлення відредагував Sotnik: 18.04.2008 – 18:01

• 0

#60 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.04.2008 – 18:09

Перегляд дописуКсюшенька (18.04.2008 18:49) писав:

А от я зараз спілкуюсь з дуже цікавим афроамериканцем,симпатичний ,все..Але мене страшо відлякує те,що він не афроамериканець(
А хто він? афроафриканець? <_<
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних