Перейти до вмісту

Міжрасове кохання

Повідомлень в темі: 139

#21 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.11.2007 – 21:12

Перегляд дописуОлеська (1.11.2007 19:36) писав:

Nechupara, це расизм! :angry12:
разизм-це зневажання іншої раси і нації. шось я цього не бачу у словах Нечупари)))
  • 0

#22 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.11.2007 – 21:50

ЕЕЕ, дівчинко, ти що робиш? здалися тобі ті жовто- та чорно-заді!!!!!!!МИ-українські хлопчики,рулимо))!!!Не страдай фігнею!!!

Повідомлення відредагував Його Величність - Дмитро: 01.11.2007 – 21:51

• 0

#23 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 01.11.2007 – 21:58

Перегляд дописуОлеська (1.11.2007 19:36) писав:

Nechupara, це расизм! :angry12:
а якби скажімо у Вас була б донька, яка одного разу прийшла додому і сказала: "Мамо я вихожу заміж за негра! Його звати Мубін і він дуже хороший!. І де тоді ваша святісь!? Чи не з'явились у венах струмки расизму, моя люба? :box:
  • 0

#24 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 01.11.2007 – 22:14

Перегляд дописуGENTOR (1.11.2007 21:58) писав:

а якби скажімо у Вас була б донька, яка одного разу прийшла додому і сказала: "Мамо я вихожу заміж за негра! Його звати Мубін і він дуже хороший!. І де тоді ваша святісь!? Чи не з'явились у венах струмки расизму, моя люба? :angry12:
Хааа, а це вже як в анекдоті тому - Мамо, я одружився! - Ой добре, синку, шкода, що нас не запросив, та все одно ми з татом дуже раді. - Але мамо, вона негритоска! - Нічого, головне щоб людина була хороша! - Але в неї ще троє дітей! - Ну та нічого, якось будемо жити, діти - це ж наша радість! - Мамо, а де ж ми всі помістимось? - Ну тато в кутку буде спати, а я зара піду повішусь!
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.11.2007 – 22:35

Перегляд дописуОлеська (1.11.2007 20:11) писав:

Ну з негром я би все-таки не змогла би...в постіль... Хлопець, який мені дуже подобається азіат, причому таке відчуття, що змішаний з білою расою. В Туреччині багато є змішаних з українцями шлюбів.
Турки належать до самої правдивої білої раси, ну може трохи засмаглі :box:

Перегляд дописуTonchik (1.11.2007 20:57) писав:

І ще, тут йдется саме про людей іншої раси! Але я бачу, що згадуються вже і жиди, і москалі, і поляки. Але раси у нас із ними спільні, так що, панове, не плутаймо!
Раси є негроїдна, монголоїдна, європеоїдна. Плюс змішані раси.
Це ти не плутай, це "великі раси", насправді це групи (чи сім"ї, не знаю як правильно казати) окремих рас, а самих рас є щонайменше кількадесят. "Жиди" - це представники семітської раси, як і араби, ассирійці та деякі інші "товариші". А з москалем я точно не однієї раси.
Самі красиві - це "метиси" (діти міжрасових шлюбів). Так що дерзайте, водноріднюйте генофонд планети :angry12:
  • 0

#26 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 01.11.2007 – 22:42

Я чув, що від міжрасових шлюбів бувають різноманітні мутації, самий нешкідливий з яких - різного кольору очі.
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.11.2007 – 22:53

Перегляд дописуGENTOR (1.11.2007 21:58) писав:

а якби скажімо у Вас була б донька, яка одного разу прийшла додому і сказала: "Мамо я вихожу заміж за негра! Його звати Мубін і він дуже хороший!. І де тоді ваша святісь!? Чи не з'явились у венах струмки расизму, моя люба? :angry12:

Так отож, що вони є! Тому ніяк і не наважуся зустрітися з ним.
  • 0

#28 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 01.11.2007 – 22:57

Як кажуть водії, не впевненний - не обганяй.
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 22:57

При тому підтримую Serdiy_K: якої ми однієї раси можем бути з семітами наприклад? Чи з москалями? Хіба що ви маєте на увазі суто Московію, а не всі народності Росії - а там є різні раси - і усі вони є громадянами Росії.
  • 0

#30 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 23:53

Перегляд дописуОлеська (1.11.2007 22:53) писав:

Так отож, що вони є! Тому ніяк і не наважуся зустрітися з ним.
То й не зустрічайтесь!
  • 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 23:57

Перегляд дописуGENTOR (1.11.2007 23:53) писав:

То й не зустрічайтесь!

Ну, все! Не буду!

Я хотіла розгорнути цю тему в загальному. А все зациклилось на мені. :angry12:
  • 0

#32 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 23:59

Перегляд дописуОлеська (1.11.2007 23:57) писав:

Ну, все! Не буду!

Я хотіла розгорнути цю тему в загальному. А все зациклилось на мені. :angry12:
Пані, всі коли малюють дерево починають з коріння і закінчують верхом, а ми зробили навпаки - з крони і до коріння! Не знаю як хто, але я пишаюсь Вами, моя люба! :box: :box: Шкода +1 не можу поставити, тільки через сім днів :box:

Повідомлення відредагував GENTOR: 02.11.2007 – 00:00

• 0

#33 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 02.11.2007 – 00:06

Особливо страшного тут нічо нема, всякі випадки ж бувають.
Якшо вже сподобалася(вся) людина, то не варто особливо зациклюватися на расовому питанні.
І там і там є хороші та погані люди, і від раси то не залежить
:angry12:
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 13:20

Перегляд дописуGENTOR (1.11.2007 23:59) писав:

Пані, всі коли малюють дерево починають з коріння і закінчують верхом, а ми зробили навпаки - з крони і до коріння! Не знаю як хто, але я пишаюсь Вами, моя люба! :) :) Шкода +1 не можу поставити, тільки через сім днів :)

А в мене чомусь завжди так виходить: задам якусь тему, і усі відразу починають розкладати саме мене по-поличках. :blink:

Щодо "моя люба"... мені сподобалось... (прошу вибачення, у мене такі дурні жарти)

Перегляд дописуlamourattack (2.11.2007 00:06) писав:

Особливо страшного тут нічо нема, всякі випадки ж бувають.
Якшо вже сподобалася(вся) людина, то не варто особливо зациклюватися на расовому питанні.
І там і там є хороші та погані люди, і від раси то не залежить
:P

Істину глаголиш! :)
  • 0

#35 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 17:41

Звичайно існує, і ще як існує. Добре хоч наслідком такого кохання не сталі діти схожі на зебру ( в біло*чорну полоску)

П.С.
Дівчатам не раджу шукати собі кохання серед негрів. Вночі тяжко роздивитися, якщо він очі закрив.
  • 0

#36 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.11.2007 – 19:08

Ніколи не думала, що погоджусь з бабцьою своєю стосовно того, що чоловік має бути однакового з тобою кола,віри, раси і національності...
Ну не так я критично до того всього ставлюсь.. але доля правди тут є... В нас своїх все меншає і меншає, а ще й дівчата "паруються" з іншими расами.. так ризикує зникнути з лиця землі біла раса!
Тим більше подумай про менталітет.. Всім відомо, що азіати дуже гарно вміють говорити і поводитись з дівчатами, а особливо з білими..
Не роби дурниць, поки, як ти кажеш, це не переросло в "кохання", ти можеш цього не допустити.. Навіть любити треба з розумом....
До речі, все таки коні із зебрами не паруються ж, то чого білі з кольоровими повинні??
Одна справа просто дружити і спілкуватись, а інша - покалічити собі життя.. (хоча не хочу стверджувати, в житті всяке буває.. але про хороші стосунки азіатів з білими не чула ще.. тут не той випадок, коли краще шкодувати про те, що зробила..)
  • 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 19:21

То чому наших хлопців нормальних стає все менше і менше. Більшість спивається, ще інші - гультяї чи ледарі. Може то мені такі попадались...
То я просто так, до теми - про азіата. Загалом я шукаю свою половинку. А у цій справі меж не існує. Недавно мені запропонував руку і серце бельгієць. Я відмовилась. Через свою патріотичність. Хотілось свого, українського хлопаку. А згодом пожаліла, бо людиною він насправді був хорошою. От і зробила тоді висновок, що для справжніх почуттів меж не повинно існувати.

Повідомлення відредагував Олеська: 02.11.2007 – 19:24

• 0

#38 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.11.2007 – 19:33

Ми ж про раси говорим.. бельгієць - то не азіат, то біла людина, як не як.. в якої не так сильно відрізняються світогляди...
Крім того, азіат - не менш непатріотично....
І то направду мабуть тобі лише якісь неправильні попадались... я знаю купу хороших, розумних і порядних хлопаків ...

Повідомлення відредагував Lady AD: 02.11.2007 – 19:34

• 0

#39 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 02.11.2007 – 19:42

Мені здається, що не зійшлась би з людиною іншоії раси, не через колір шкіри, а через те, що ми були би занадто різними в наших світоглядах і т.п.
Але це я, а випадки бувають різними. Якщо хочеш зустрітись, то чому б цього не зробити. Тоді вже сама будеш бачити, чи підходить тобі людина, чи ні. Душа ж не має кольору.
  • 0

#40 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 02.11.2007 – 19:59

Вибачте за настільки різке судження, але мені завжди здається, що хлопці інших рас хочуть лише залізти в трусики до дівчини, навіть коли просто на неї дивляться. І не треба тільки казати, що я не розумію їхнього погляду. У нас в місті є медичний університет. Так там навчається дуууже багато арабів і індусів. Тому в нас їх багато по місту гуляє. Уж повірте - погляди ще ті!!!
А якось по місту прогулювались я, подруга і її знайомий. Я була у спідниці і топ плейбой (дуже нехарактерний для мене одяг, але все ж таки). Повз нас пройшли два хлопця азіата. І щось сказали на своїй мові. А цей хлопец виявилось розумів її. Переклад був такий: "Цікаво було б подивитися коли нахилити цього плейбоя раком". Дослівно.
Отак вам!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних