Перейти до вмісту

Міжрасове кохання

Повідомлень в темі: 139

#101 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 10.11.2008 – 18:11

А відколи у кохання появились політичні кордони оО чи я щось пропустила?..по-моєму кохання може бути і між чукчою та афро-американцем.Головне щоб щире.Я вас не розумію народ як таке можна обговорювати))
Москалі,араби...тьху))
  • 0

#102 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.11.2008 – 18:59

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (10.11.2008 18:11) писав:

А відколи у кохання появились політичні кордони оО чи я щось пропустила?..по-моєму кохання може бути і між чукчою та афро-американцем.Головне щоб щире.Я вас не розумію народ як таке можна обговорювати))
Москалі,араби...тьху))
Можна, Крихітко, і навіть треба. Кохання з часом минається, і дуже неприємно, повір, коли натомість залишається суцільне непорозуміння і пустка.
  • 0

#103 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 19:07

Перегляд дописуОлеська (10.11.2008 17:59) писав:

Можна, Крихітко, і навіть треба. Кохання з часом минається, і дуже неприємно, повір, коли натомість залишається суцільне непорозуміння і пустка.
Ну тоді це вже не кохання а співіснування(
  • 0

#104 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 19:15

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (10.11.2008 19:07) писав:

Ну тоді це вже не кохання а співіснування(
Сонце, вічного кохання просто не існує. Є лише фантазія, віра та що-небудь ще, у що кохання згодом (якщо воно є) трансформується і чим підтримується.
  • 0

#105 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 19:18

Перегляд дописуОлеська (10.11.2008 18:15) писав:

Сонце, вічного кохання просто не існує. Є лише фантазія, віра та що-небудь ще, у що кохання згодом (якщо воно є) трансформується і чим підтримується.
ууу не треба мені розбивати світлі мрії про прекрасне майбутнє)) а може все-таки трансформується?..) дайте дитині помріяти :)
По темі-міжрасове кохання нічим не відрізняється від інших.Відрізняються погляди та звички які можуть заважати його розвитку

Повідомлення відредагував Крихітка на 1000000 гривень: 10.11.2008 – 19:19

• 0

#106 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 19:20

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (10.11.2008 19:18) писав:

ууу не треба мені розбивати світлі мрії про прекрасне майбутнє)) а може все-таки трансформується?..) дайте дитині помріяти :)
По темі-міжрасове кохання нічим не відрізняється від інших.Відрізняються погляди та звички які можуть заважати його розвитку
Хотілося додати ще дещо, але не буду дійсно розбивати дитячі мрії.)))
  • 0

#107 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.12.2009 – 14:11

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (10.11.2008 18:11) писав:

..по-моєму кохання може бути і між чукчою та афро-американцем.Головне щоб щире.
Кохання звичайно може бути, а от потомства в другому і наступних поколіннях часто не буває, або воно нежиттєздатне(хворобливе).
Потомство наслідує не завжди кращі риси, а як правило гірші. Щоб 'вивести' гарну 'породу' потрібні покоління спроб і маса 'відбраковки'.
Майте на увазі.
Звичайно є приклади країн населених мулатами та метісами (південна америка), але це скоріше виключення.

Повідомлення відредагував Armando: 01.12.2009 – 14:14

• 0

#108 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.12.2009 – 16:36

Перегляд дописуArmando (1.12.2009 14:11) писав:

Кохання звичайно може бути, а от потомства в другому і наступних поколіннях часто не буває, або воно нежиттєздатне(хворобливе).
Потомство наслідує не завжди кращі риси, а як правило гірші. Щоб 'вивести' гарну 'породу' потрібні покоління спроб і маса 'відбраковки'.
дурість яка. саме від міжрасових стосунків діти здоровішими виходять.
  • 0

#109 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 01.12.2009 – 17:00

Перегляд дописуSensssorika (1.12.2009 16:36) писав:

дурість яка. саме від міжрасових стосунків діти здоровішими виходять.
А горилли он які здоровенні :happy1: В ніггерів менше об"єм головного мозку, він недорозвинутий як у мавп (в деяких племен всього 900г), отож при змішаному шлюбі він збільшиться, але буде все одно менше ніж у білого, зате дитина може стати гарним футболістом, або боксером B)
  • 0

#110 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 01.12.2009 – 17:02

Перегляд дописуДобронрав (1.12.2009 17:00) писав:

А горилли он які здоровенні :happy1: В ніггерів менше об"єм головного мозку, він недорозвинутий як у мавп (в деяких племен всього 900г), отож при змішаному шлюбі він збільшиться, але буде все одно менше ніж у білого, зате дитина може стати гарним футболістом, або боксером B)
Я знаю, що моє твердження фіґня, але щось мені здається, що футболісти та боксери - це чистокровні негри здебільшого. Хоча написав це щоб хтось кинувся мені РТФМити і накидав прикладів.
З. І. Ось мулати президентом Америки можуть стати, як і квартерони поЄтамі Вєлікай Рассії, таґ.
  • 0

#111 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 01.12.2009 – 17:16

Зображення
Зображення
Зображення
  • 0

#112 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 01.12.2009 – 18:04

Armando (1.12.2009 15:11) писав:

Звичайно є приклади країн населених мулатами та метісами (південна америка), але це скоріше виключення.
Це ви вигадали з голови.

Ога, цілі країни - виключення.
  • 0

#113 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 01.12.2009 – 19:14

Тут, дехто, трішечки плутає міжрасові стосунки та міжнаціональні. Тих рас на Землі - на пальцях однієї руки можна перерахувати. На відміну від націй.
Так от, міжрасове кохання то на власний розсуд кожного. А от створення сім"ї та дітей на цьому підгрунті - справа серйозна і не проста. Кожна раса бореться (часто не помічаючи того) за свій ареал на Землі. Це, природньо. І правильно. Всякий, хто намагається "змішатись" з чужим, тим більше принести потомство, є вільним чи невільним поплічником знищення власної раси. Це факт, хто б і в які красиві шати не одягав цей процес. Грубо кажучи, це така собі підривна діяльність проти власної раси. Така людина навіть не є космополіт.
Найцікавіше, що така сімейна пара є чужою як для раси з боку жінки, так і з боку чоловіка.
Бути противником такого - не є расизмом. Не радісну картину внаслідок розповсюдження міжрасових браків мають кілька країн. Один з прикладів - Франція.
Ну і ось така цитатка з одного з багатьох документів на цю тему. Вона на російські, то ж вибачте.

Яркой иллюстрацией служит выступление на одном из еврейских конгрессов в Нью-Йорке президента Антидиффамационной лиги США Аби Фоксмана. В частности, он заявил: "Белая раса угасает через геносмешение... Мы должны использовать всю свою власть для ШЕЛЬМОВАНИЯ БЕЛЫХ МУЖЧИН И ЖЕНЩИН, тех, кто ещё собирается сохранять свою расовую чистоту. Они будут в новом обществе подвергнуты остракизму... Мы хотим, чтобы каждый белый отец чувствовал неудобства от белых детей и производил смешанное потомство... Мы с удовольствием наблюдаем последних белых детей, играющих на улице с чёрными сверстниками... Погибайте, АРИЙСКИЕ ГОИ!".

Коментарі, як кажуть, зайві.
  • 0

#114 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 01.12.2009 – 19:20

Добронрав (1.12.2009 17:16) писав:

Три зображення.
Якщо я не помиляюся, то ви банально запостили зображення негрів, хворих альбінізЬмом, це така генетична аномалія у самих негрів. І до продуктів міжрасового кохання має мало відношення.

Але мені все ж хотілося б з толерастами поспілкуватись та посперечатись, давно не проявляв шовінізЬму та ксенофобії. Хоча, завтра є шанс попрактикуватись.
  • 0

#115 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 01.12.2009 – 20:52

Добронрав (1.12.2009 17:00) писав:

Хи, то ти напевно думаєш, що горилою зможеш мати потомство.
Пробуй, пробуй, може й получиться - якщо твій генетичний код пригальмувався на проміжному етапі еволюції.

Повідомлення відредагував yushchenko: 01.12.2009 – 20:53

• 0

#116 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень

Відправлено 01.12.2009 – 21:36

Добронрав (1.12.2009 17:00) писав:

розумові здібності людини не залежать від ваги мозку. Це науковий факт
  • 0

#117 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 02.12.2009 – 09:51

о..
зоофілія...
люди мають бути схожі, а тещо вони виховані різною культурою їх розділяє..
  • 0

#118 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 02.12.2009 – 11:37

Бачила нещодавно фото Хайді Клум. Красива модель-білявка одружена з чорним чоловіком. Діти - мулати. Як на мене, дивний шлюб, і Сіл не красивий (знову ж таки на мою думку і смаки). Але вони вже стільки часу разом і як видно люблять одне одного. Щаслива сім"я як на мене. Так що кожному своє :happy1:
Хайді Клум з чотирьма своїми дітьми. Троє дітей від шлюбу з Сілом
Зображення
  • 0

#119 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 27.01.2010 – 16:04

особисто я проти, бо через таке расове змішення в подальшому майбутньому може не залишитися чистих рас, а усі люди на планеті будуть коричневі і косоокі :rolleyes:
  • 0

#120 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 27.01.2010 – 19:25

В цьму нам потрібно брати приклад з жидів чи мусульман вони дбають про чистоту крові. А наші (НЕ ВСІ), стають в позу перед всякими мавпоподібними.:rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних