Перейти до вмісту

СПОВІДЬ

Повідомлень в темі: 310

#41 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 31.12.2007 – 13:27

Перегляд дописуSER_ROCKO (2.11.2007 09:03) писав:

причому виключно для християн. Представники інших релігій полюбе будуть горіти в пеклі, навіть якщо вони були набагато кращі за рядових християн.

ти не правий. Господь Бог любить усіх людей, усіх без виключення!!
чи ви хочете сказати, що аборигени диких джунглів,зі своїми ідолами, які жодного разу за 100 років не бачили жодної білої чи якоїсь іншої раси людини(відмінної від їхньої), яка б принесла у їхнє життя християнську віру і розповіла про Бога, потрапляють у пекло тільки через те, що не знали про Бога, бо просто не мали можливості????!
якщо людина живе праведно і правильно, навіть не знаючи цього, вона є не менш важливою для Бога, ніж будь-який інший, навіть практикуючий 20р християнин.

Перегляд дописуAgressor_kb (9.11.2007 12:26) писав:

LMax, де ж вони? Серед нас, чи десь там... за гранню людського сприйняття, себто на небі?

і тут і там.
  • 0

#42 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 02.01.2008 – 19:03

Перегляд дописуAgressor_kb (9.11.2007 12:26) писав:

LMax, де ж вони? Серед нас, чи десь там... за гранню людського сприйняття, себто на небі?
проживши раз свято на Землі і на небі стаєш святим. Але щоб Церква визнала святість людини, з її сторони мають бути проявлені чуда.

http://newsru.com/re...kehr_print.html
  • 0

#43 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2008 – 19:59

жодного разу не сповідувалась.. Сповідь передбачає каяття у своїх гріхах і те, що людина більше їх не повторюватиме.. А я за себе не ручаюсь, що, наприклад, більше ніколи не буду брехати, ображати ближніх і т.д.
  • 0

#44 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 20:31

Що таке сповідь? "Церковники" скажуть - "таїнство".
Що таке "таїнство"? А знаю, що таке таємниця - інформація, що з певних міркувань приховується ожнією або групою осіб. Я знаю, що таке "аркан" - це свого роду ребус, який потребує ключів та певних інтелектуальних зусиль для його самопізнання.

А "таїнство" - чорний ящик, розуміння функціонування якого нам не дано?

Немає нічого, що б не мало пояснення. І це все доступно людині.
  • 0

#45 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 21:07

Таїнство це те, що не є публічним.
  • 0

#46 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 28.01.2008 – 21:34

сповідатися потрібно тоді,коли відчуваєш потребу,я з християнської родини,і мене з дитинаства вчили що потрібно сповілатись для того щоб очищувати час від часу свою душу,і я сама собі постановила що буду сповідатись щомісяця,тепер так і роблю...
після сповіді на душі стає легко,і почуваюся якоюсь вільною))))
  • 0

#47 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 02.02.2008 – 20:32

Цитата

Колись мені мама розповідала, що він на якесь св'ято гуляв в ресторані. І так пив горілку і водку... що після цього, я остаточно вирішив, що не буду йти до нього.
"Пийте вино бо воно веселить душу чоловіка, але не впивайтеся бо воно доводить до розпусти" (вгадайте звідки ця цитата)

Цитата

жодного разу не сповідувалась.. Сповідь передбачає каяття у своїх гріхах і те, що людина більше їх не повторюватиме.. А я за себе не ручаюсь, що, наприклад, більше ніколи не буду брехати, ображати ближніх і т.д.
Просто треба зрозуміти що робити це погано... Ніхто не заставляє їх не повторювати просто старатися цього не робити.
  • 0

#48 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 11.02.2008 – 17:51

останній раз я сповідалася приблизно пів-року тому ! коли була меншою спорвідалася набагато частіше ніж зараз !
  • 0

#49 ллириК

Лямурчик

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.02.2008 – 19:25

Ніразу не сповідався !
А навіщо ? о_0
  • 0

#50 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 12.02.2008 – 19:36

Перегляд дописуллириК (12.02.2008 19:25) писав:

Ніразу не сповідався !
А навіщо ? о_0
щоб очистити свою душу.
  • 0

#51 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 14.02.2008 – 01:01

сповідь?? ;)
а що воно таке?? :happytwo:
  • 0

#52 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 11:01

Я мені щоб "очистити душу"потрібна лише динамічна медетація раз так на місяць :happytwo:
  • 0

#53 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 14.02.2008 – 12:09

Перегляд дописуSleepy Beauty (9.01.2008 19:59) писав:

znajew, varto sprobyvatu perwuj raz. Navit jakwo ni4ogo ne zminutsia probyvatu we i we ( tu * nirazy ne byla v spovidi, jak mo*ew todi skazatu wo vono take i 4u zminut vono wos y tvojemy *utti... Y mojemy zminulo, i to bagato. A znajew, wo najva*luviwe, wo zminiyje i nadali)

:happytwo:
  • 0

#54 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 12:29

Ні разу в житті не сповідалася...а потрібно...тільки ніяк не наважуся, та і часу немає...хочу себе до літа змусити...грішків то багатенько...
  • 0

#55 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 13:31

А я в релігії розчарувався. Сповідатись перед якимось дядьком, який говорить, що в той час там є і бог, а де ж тоді бог у весь інший час? Якщо і є якась вища матерія, яку можна назвати богом, то бог у всьому що оточує нас і ходити до церкви щоб його знайти не обов"язково. Що ж до гріхів, то потрібно жити в гармонії з собою, усвідомлювати свої погані вчинки, що створюють дисгармонію в душі і намагатись виправитись і це буде найкраща сповідь - сповідь перед собою.
  • 0

#56 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 14:03

Хм...А нащо сповідуватися? Якщо бог і так все бачить і знає, то і не треба душу вивертати перед попом.
  • 0

#57 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 16:54

Перегляд дописуVepr (14.02.2008 01:01) писав:

сповідь?? ;)
а що воно таке?? :)
а тобі татко з мамою не розповідалис ти? запитайся у них краще...

Перегляд дописуOlmor (14.02.2008 13:31) писав:

А я в релігії розчарувався. Сповідатись перед якимось дядьком, який говорить, що в той час там є і бог, а де ж тоді бог у весь інший час?
Дурачок :happytwo: ;)
В той час там є Бог, бо тебе має милість і бажання вислухати людина (яка покликана служити Богу) щоб розрадити і допомогти. Це і є Божа ласка.

Перегляд дописуSotnik (14.02.2008 14:03) писав:

Хм...А нащо сповідуватися? Якщо бог і так все бачить і знає, то і не треба душу вивертати перед попом.
Вже написав вище...
Справа не в Бозі, що все бачить, а в твоїй готовності визнати свої хиби і ляпсуси в житті перед слугою Божим (наразі це отець церкви) і розкаятися що більше не будеш і намагатися це виконати надалі.
  • 0

#58 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 17:47

Перегляд дописуLimit Maximum (14.02.2008 16:54) писав:

В той час там є Бог, бо тебе має милість і бажання вислухати людина (яка покликана служити Богу) щоб розрадити і допомогти. Це і є Божа ласка.

Вже написав вище...
Справа не в Бозі, що все бачить, а в твоїй готовності визнати свої хиби і ляпсуси в житті перед слугою Божим (наразі це отець церкви) і розкаятися що більше не будеш і намагатися це виконати надалі.

Ну, це ще не відомо хто тут дурачок. Можливо пан такий обізнаний, що знає коли з"явились сповіді? Мені це не відомо, але наскільки я знаю у перших християн такого не було. То що вони всі горітимуть в гиєні огненній? Ще в Біблії сказано "там де троє, там бог", то нащо мені той священник, треба присутність бога - збери трьох чоловік. Божа ласка це не ласка священника вислухати тебе і щось порадити, це дещо інше.

Весь прикол якраз у тому щоб визнати свої гріхи не перед священником, а перед самим собою.
Комусь цікаво навіщо сповідатись? Можливо, перші сповіді з"явились як проста задушевна розмова з священником, таким собі психологом. А згодом церква перетворила це (як і багато іншого) на обов"язковий ритуал, без якого не можливо спасіння. Хоч Ісус сказав "покайтесь і спасетесь". Зверніть увагу - три слова і все. Все що за цим вигадки церкви (і не треба заливати, що церка тіло господнє, всі рішення церкви від бога, ми ж пам"ятаємо інквізицію і хрестові походи).

Мої висновки: сповідь це ритуал. Вам потрібен ритуал для того щоб навести в собі лад зі своїми вчинками, що вас турбують, ідіть на сповідь, або вигадайте свій ритуал, різниці не буде. Та не забувайте, що часто за виконанням букви ритуалу, можна прогавити його суть, що в більшості випадків і відбувається.
  • 0

#59 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 20:17

а тобі татко з мамою не розповідалис ти? запитайся у них краще...

Чому ти думаєш, що всі повинні знати обряди ортодоксального християнства? Якщо ти такий "просвітлений" - поясни, але так, що "незазомбована" свідомість сприйняла. Чи всі "невірні" ("не православні") - люди нижчого сорту?

Покликана чи вибрана? А у кабінеті психолога є Бог? Так, є! Так як і усюди, а якщо точніше, то все є у Ньому. Криві у тебе аргументи тай формулювання сіяє повагою до інших.

Вже написав вище...

А не хочеш так як у пеших було. Стань при вході до місці зібоання, наразі це храм, і голосго так щоб усі чули розкажи про свої гріхи та публічно "кайся" :)

А як ти думаєш, вірні паразити суспільства, які дають хабарі за те, щоб попасти на роботу-корито (ДПА, ДПС, чиновники різного рівня і т.д.) ізнаючи, що будуть брати хабарі і беруть до останнього, часто не за провину, а спеціально фабрикуючи "порушення", ті, що позбавлюють волі невинного через те, що винний відкупився, а результативність показати пот рібно,ті, що все життя сосуть кров "братів своїх", коли "каються і сповідаються" дійсно вірять у те, що більше не будуть "грішити"?

P.S.
Був такий хороший фільм "Догма" ;)
  • 0

#60 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 22:42

А дійсно. Як з"явився рітуал сповіді? В Біблії про це щось є? Чи церква сама вигадала?
І чи не тоді вигадала, коли запровадила індульгенції? Тобто відпускання гріхів за гроші. Прийшов, покаявся. Тут тобі нарахували згідно прейскуранту вартість твоїх гріхів. Заплатив за індульгенцію не відходячи від каси. І бог все тобі простив! Знову можеш йти грішити...
Є знавці історії, щоб спростувати або підтвердити мою гіпотезу ?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних