Перейти до вмісту

СПОВІДЬ

Повідомлень в темі: 310

#261 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 16.06.2009 – 21:10

є такі священники які вдома за дружинами з ножем ганяються... їм розказувати свої гріхи зовсім не хочеться
  • 0

#262 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.06.2009 – 22:58

Флуд видалено.
  • 0

#263 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 23:01

І це тема про сповідь?О_о...та тут купа бур"яну...
по темі - буває, що тільки раз за життя відчуваєш справжнє душевне полегшення після сповіді...Буває, що тільки раз втрапиться тобі добрий духівник при цьому таїнстві...так само буває, що думаєш, шо людина добра...а виявиться, шо в ній купа жовчі...І нічим її духовний рівень не відрізниться від того священика на беемве - навіщо все тасувати під суспільний огляд?шукати пояснення в своїй невірі?шукати випавдання в поганому.Не ходіть до сповіді,як не маєте потреби...У всіх є негативні враження щодо священиків.Створіть відповідну тему.Я навіть тж маю для такої теми приклад.але до чого тут сповідь, якшо ви всі обговорюєте тут священиків?
  • 0

#264 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.06.2009 – 08:25

Перегляд дописуSensssorika (16.06.2009 18:38) писав:

а чи не простіше знайти собі іншого бога,не такого примхливого,до якого достукатися простіше?))
то не примхи Бога, а тих, хто вважає себе його заступниками на Землі

Перегляд дописувеснянка (17.06.2009 00:01) писав:

але до чого тут сповідь, якшо ви всі обговорюєте тут священиків?
а сповідаються ж саме священикам. сповідатись священнику, який не відповідає уявленню про священність те саме, що лягти в одне ліжко з гвалтівником.
  • 0

#265 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.06.2009 – 08:31

офтоп переміщено до теми Релігія
  • 0

#266 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 08:32

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.06.2009 09:25) писав:

а сповідаються ж саме священикам. сповідатись священнику, який не відповідає уявленню про священність те саме, що лягти в одне ліжко з гвалтівником.
Тому найкраще йти сповідатись (якщо вже вирішили) до монаха - то чиста душа, Божа.)
  • 0

#267 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 08:36

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 09:32) писав:

Тому найкраще йти сповідатись (якщо вже вирішили) до монаха - то чиста душа, Божа.)
в тому теж дуже багато сумнівів. та і хіба їм з мирянами можна спілкуватись, а тим більше сповідати?
за свої погані вчинки тре вибачатись перед тими кому їх заподіяв та перед Богом (якщо в нього віриш)
мені для цього посередники не потрібні. тому власне і обговорення священників велося, не лише в контексті їх чистоти душевної, а і самого привілею виступати в ролі Бога.
  • 0

#268 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 08:39

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.06.2009 09:36) писав:

в тому теж дуже багато сумнівів. та і хіба їм з мирянами можна спілкуватись, а тим більше сповідати?
Можна. Як римокатолицьким, так і православним.
  • 0

#269 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 08:47

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.06.2009 09:25) писав:

отут і основна проблема - сповідаються не священику, то є іспит совісти, передусім власний, і відвласної підготовки залежить результат. Духівник в тому важить чимало, погоджуюся, проте то щось на зразок медитації - нас має мало хвилювати духівник як посередник, потібно зосередитися на очищенні.Чомусь багато весь наслідок нвдалої сповіді звалюють на священника.Зізнаюся, зовсім нещодавно це було і для мене проблемою, але якщо самозаглибитися, то гріхи типу - дивилася погані фільми чи не дотримувалася посту = стануть дитинними. Якщо священик не викликає довіри - треба шукати того, який допоможе.
  • 0

#270 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 08:48

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 09:39) писав:

Можна. Як римокатолицьким, так і православним.
то знач у них ще поділ на види монашества якийсь є. бо точно не всім можна.
та в будь-якому випадку — у них спотворене уявлення про світ, навіщо їх шокувати)))
  • 0

#271 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 08:58

Зимова Дівчина (17.06.2009 09:48) писав:

то знач у них ще поділ на види монашества якийсь є. бо точно не всім можна.
та в будь-якому випадку — у них спотворене уявлення про світ, навіщо їх шокувати)))
Чому шокувати? Суть монашества, наскільки я розумію, це відмолювання гріхів людських. Тож все, в чому кається людина, не є чимось шокуючим для священика, - це звичайний гріх людський.
  • 0

#272 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 09:05

веснянка (17.06.2009 09:47) писав:

Якщо священик не викликає довіри - треба шукати того, який допоможе.
:)
одного разу була на сповіді в Зарваниці....після того не відчула полегшення, а ще більше тривоги. Приїхала додому і пішла на сповідь до того, кому довіряю. ВСе пояснив, порадив і підтримав, допоміг розкласти усі сумніви і тривоги по поличкам. Таке буває і не нам їх судити
  • 0

#273 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 09:17

веснянка (17.06.2009 09:47) писав:

отут і основна проблема - сповідаються не священику, то є іспит совісти, передусім власний, і відвласної підготовки залежить результат. Духівник в тому важить чимало, погоджуюся, проте то щось на зразок медитації - нас має мало хвилювати духівник як посередник, потібно зосередитися на очищенні.Чомусь багато весь наслідок нвдалої сповіді звалюють на священника.Зізнаюся, зовсім нещодавно це було і для мене проблемою, але якщо самозаглибитися, то гріхи типу - дивилася погані фільми чи не дотримувалася посту = стануть дитинними. Якщо священик не викликає довіри - треба шукати того, який допоможе.
справа не в невдалій сповіді, а у відсутності її сенсу для мене особисто. а очищується що? совість? якщо я образила близбку людину, то розповівши це якомусь дядьку ніфіга в мене не очиститься. а от вибачившись перед людиною я таки щось та очищу.

Олеська (17.06.2009 09:58) писав:

Чому шокувати? Суть монашества, наскільки я розумію, це відмолювання гріхів людських. Тож все, в чому кається людина, не є чимось шокуючим для священика, - це звичайний гріх людський.
монах не є священником.

Ластiвочка (17.06.2009 10:05) писав:

:)
одного разу була на сповіді в Зарваниці....після того не відчула полегшення, а ще більше тривоги. Приїхала додому і пішла на сповідь до того, кому довіряю. ВСе пояснив, порадив і підтримав, допоміг розкласти усі сумніви і тривоги по поличкам. Таке буває і не нам їх судити
таки вкотре пишу, що сповідь то лише старий замінник відвідин психоаналітика. не більше. потреба людини виговоритись і почути, що її пробачають. а ну і ще наслухатись порад від чужої людини.
  • 0

#274 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 09:26

Зимова Дівчина
ну так кому що:) тобі треба інше, мені потрібно саме це:)
  • 0

#275 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 09:29

Зимова Дівчина (17.06.2009 10:17) писав:

монах не є священником.
По-перше: є монахи-священики (це у римо-католиків).
По-друге: а де сказано про умови сповіді - де і хто має її проводити?
  • 0

#276 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 10:06

Ластiвочка (17.06.2009 10:26) писав:

Зимова Дівчина
ну так кому що:) тобі треба інше, мені потрібно саме це:)

та мені й інше не треба)))

Олеська (17.06.2009 10:29) писав:

По-друге: а де сказано про умови сповіді - де і хто має її проводити?
де де…церковні устави.
о! а монахині теж можуть сповідати?
  • 0

#277 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.06.2009 – 10:17

Ластiвочка (17.06.2009 10:05) писав:

одного разу була на сповіді в Зарваниці....після того не відчула полегшення, а ще більше тривоги.
теж була на сповіді в Зарваниці... Навіть більше того, йшла пішки на прощу.. 3 дні.. було дуже важко.. Але й було ще й образливо від того, що дійсно після сповіді не відчула полегшення.. Було якесь тупе відчуття, ніби тебе через конвейєр пропустили:)

Олеська (17.06.2009 10:29) писав:

У греко-католицькій теж є.. Нам давав шлюб ігумен, настоятель чоловічого монастиря...

Зимова Дівчина (17.06.2009 10:06) писав:

о! а монахині теж можуть сповідати?
Сама ж розумієш, що ні..
  • 0

#278 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 10:26

ВакуОлька (17.06.2009 11:17) писав:

Сама ж розумієш, що ні..
дійсно питання риторичне.
  • 0

#279 Volodya1990

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 14:17

Цитата

В сегодняшнем чтении апостол Иаков советует нам признаваться друг перед другом в проступках. Именно эта фраза — одно из билбейских обоснований таинства Покаяния. Но для нас эта фраза важна и в самом простом и очевидном её прочтении: дествительно, как важно, сделав глупость, вовремя признаться... Казалось бы, очевидно — и всё-таки, как сложно.

Последние несколько дней четния из послания апостола Иакова так просты, как будто обращены к детям. Давайте не будем делать вид, что мы самые взрослые и самые умные. Каждому из нас бывает не лишним вспомнить простейшие вещи — такие, как эти слова: «Признавайтесь друг перед другом в проступках и молитесь друг за друга».

лично я иду напряму к богу в молитве покаяния, так пишет в библии
Блискавиця:усне попередження за пунктом правил 1.2, 2.7. (прийдіть до мене всі утреджені і знеможені і я заспокою вас) і ще написано (хто призове імя моє той буде спасений)
все просто треба просто признати свою вину перед богом а він простить і зніме тягар гріха!, очистить совість..

теж була на сповіді в Зарваниці... Навіть більше того, йшла пішки на прощу.. 3 дні.. було дуже важко.. Але й було ще й образливо від того, що дійсно після сповіді не відчула полегшення.. Було якесь тупе відчуття, ніби тебе через конвейєр пропустили:rolleyes:

прийди до бога напряму як до свого батька! люди не поможуть люди не прощають гріхи.... наодинці звернись з молитвою покаяня попроси щоб він війшов в твоє життя, явив милість до тебе і відчуєш полекшення..

Зображення
  • 0

#280 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 15:38

Ластiвочка (1.11.2007 11:31) писав:

сповідались ви не священнику, а Богові, а священник лише посередник.
Якщо богові, то навіщо посередник?

Якщо все ж таки людині, то це звичайна людська психологія.

Було якесь тупе відчуття, ніби тебе через конвейєр пропустили:rolleyes:
Священик не зобов’язаний бути фаховим психологом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних