Перейти до вмісту

СПОВІДЬ

Повідомлень в темі: 310

#241 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.04.2009 – 13:24

Перегляд дописуЗимова Дівчина (10.04.2009 13:59) писав:

священник може проводити службу, обряд, проповідь. але не вважаю, що він має право когось прощати замість Бога, в якого людина вірить.

не думаю, що ви "уповноважені" казати, що має і що не має права робити священник.
Ви маєте право обирати сповідатись вам чи ні...
  • 0

#242 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.04.2009 – 13:30

Перегляд дописуЗимова Дівчина (10.04.2009 13:59) писав:

як там батьки дітей змушують. як так можна?
задумалась над твоїми словами...хмм...а нас не змушували...нас просто брали від малого до церкви, ми просто росли з тим...коли в родині гармонія і взаєморозуміння, коли спокій(чого зараз бракує багатьом родинам) то про примушування мови й не було...

Цитата

не думаю, що ви "уповноважені" казати, що має і що не має права робити священник.
:yes:
  • 0

#243 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.04.2009 – 13:41

Перегляд дописуCarrion (10.04.2009 14:24) писав:

читайте уважніше і спокійніше. там було написано „не вважаю“, тобто я висловлюю СВОЮ СКРОМНУ ДУМКУ, а не наказ усів на світі священникам.
звідки ж така агресивність? ви ж християнка напевно? а християнство вчить, що головне це любов.

Перегляд дописуЛастiвочка (10.04.2009 14:30) писав:

задумалась над твоїми словами...хмм...а нас не змушували...нас просто брали від малого до церкви, ми просто росли з тим...коли в родині гармонія і взаєморозуміння, коли спокій(чого зараз бракує багатьом родинам) то про примушування мови й не було...
але ж є випадки, коли змушують. он як в чорно-білої хочаб.
  • 0

#244 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.04.2009 – 13:47

Сповідався колись дуже давно і то поприколу...Сповідатись не збираюсь і так знаю що якщо кудась попаду після смерті (якщо там шось є після смерті вчому я дуже сумніваюсь) то тільки в пекло - ну невірю я що той священник який їздить БМВ Х6 може мені якуісь там гріхи простити...
  • 0

#245 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 13:51

Перегляд дописуManfred (10.04.2009 14:38) писав:

Прощає не священник, а Бог, якого панотець є представником тут на Землі, і від якого має владу це робити, як у посольствах є посли, що представляють якісь країни в инших країнах і отримують владу на різні офіційні дії від тамтешніх керманичів.
перепрошую звичайно, але посол має дуже обмежену владу. посли не підписують угоди за президентів, то чому священник відпускає гріхи за Бога?

Перегляд дописуManfred (10.04.2009 14:45) писав:

Це якраз той випадок, коли батьки погано розуміють християнство, бо поряд з любов'ю однією з головних речей у ньому є свобода. Про неї багато і цікаво писав Ніколай Бєрдяєв.
а я сперечаюсь? я кажу що проти такого. а коли дитинку б’ють якщо вона скаже що не вірить або не хоче там всю ніч стояти. релігія одним полегшує життя іншим губить.
  • 0

#246 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 13:56

Перегляд дописуЗимова Дівчина (10.04.2009 14:51) писав:

перепрошую звичайно, але посол має дуже обмежену владу. посли не підписують угоди за президентів, то чому священник відпускає гріхи за Бога?

Підписують посли деколи важливіші угоди за президентів!

Цікаво а де був той священник коли я грішив?...Чи це він типу якісь бонуси отримає як до нього якийсь грішник прийде і відчитається...Иай виходить нагріщу я ціле життя а потім в останню хвилину скажу "Каюсь я. Амінь" і попаду в рай! - круто так шо можна грішити ціле життя а потім в останню хвилину отримати путівку в Рай!
  • 0

#247 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 14:12

Перегляд дописуManfred (10.04.2009 14:38) писав:

Прощає не священник, а Бог, якого панотець є представником тут на Землі, і від якого має владу це робити, як у посольствах є посли, що представляють якісь країни в инших країнах і отримують владу на різні офіційні дії від тамтешніх керманичів.

Перегляд дописуManfred (10.04.2009 14:56) писав:

У кожної держави є Конституція та решта законів, де прописані якісь засадничі для неї речі, чи не так? У християнства теж є така книга, там все написане, хто яку владу кому дав, почитайте, матчасть завше корисно знати :)
От давайте ви і напишете нам цитатку з матчасті про те як священник має право прощати чи не прощати... :yes: А не апелювати до власних "вірувань" :angel:
  • 0

#248 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 14:29

Перегляд дописуManfred (10.04.2009 15:17) писав:

А навіщо я робитиму за Вас Вашу ж роботу? Хто справді хоче, той знайде :)
Я вже знайшов :yes:

Про спокуту, як процес згадався вельми цікавий фільм, хоч і досить віддалений від християнсва: Кім Кі Дук Весна, літо осінь... і знову весна.
ви за мене мою роботу не зробите... а таке посилання "на..." не в вашу користь свідчить... брудний прийом... :angel:
  • 0

#249 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 15:26

У кожної держави є Конституція та решта законів, де прописані якісь засадничі для неї речі, чи не так? У християнства теж є така книга, там все написане, хто яку владу кому дав, почитайте, матчасть завше корисно знати :yes:
та книга не Богом написана, а людьми яким це було вигідно

А коли людей на вогнищах спалювали, це теж була релігія? Чи таки релігія вчила: "Не вбивай"?
цей факт як раз на мою (противниці інституту церкви) користь, а не на вашу.

Про спокуту, як процес згадався вельми цікавий фільм, хоч і досить віддалений від християнсва: Кім Кі Дук Весна, літо осінь... і знову весна.
так отож. там священики ні до чого. і тим більше сповідь.
  • 0

#250 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.04.2009 – 15:45

Перегляд дописуЗимова Дівчина (10.04.2009 14:41) писав:

читайте уважніше і спокійніше. там було написано „не вважаю“, тобто я висловлюю СВОЮ СКРОМНУ ДУМКУ, а не наказ усів на світі священникам.
звідки ж така агресивність? ви ж християнка напевно? а християнство вчить, що головне це любов.

але ж є випадки, коли змушують. он як в чорно-білої хочаб.
А з чого то Ви взяли, що я агресивно?
Та я вас люблю !!!
"а гріхом я вважаю порушення людських законів, життєвих, моральних, а не неслідування релігійним канонам.
священник може проводити службу, обряд, проповідь. але не вважаю, що він має право когось прощати замість Бога, в якого людина вірить." отак було написано, я уважно читаю...
  • 0

#251 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 15:59

Перегляд дописуCarrion (10.04.2009 16:45) писав:

А з чого то Ви взяли, що я агресивно?
Та я вас люблю !!!
ґґґґ
з чого взяла? ну знаєте, закиди а ля „та ти хто так щоб вказувати“ не є позитивними.
тим більше це обговорення теми, а не моя передвиборча кампанія чи вселенський указ. це лише думка, а ви одразу намагатись вказувати мені місце.

Перегляд дописуCarrion (10.04.2009 16:45) писав:

я уважно читаю...
я помітила))

Цитата

священник може проводити службу, обряд, проповідь. але не вважаю, що він має право когось прощати замість Бога, в якого людина вірить.

• 0

#252 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 16:00

Перегляд дописуManfred (10.04.2009 16:56) писав:

Та що ж сьогодні за день такий? Це не до Вас конкретно було написане (тому і з відступом у рядок було написане, мовляв новий смисловий абзац), а до всіх, хто цікавиться питаннями сповіді та спокути, просто до теми, а фільм надзвичайно красивий, хоч місцями і страшний.
Та що ж за день такий... мій перший допис про "знайшов" читати виключно в ключі "далекий від християнського"...
Мені, як людині яка слабо цікавиться питанням сповіді і спокути, цікаво б знати на якій підставі ви все таки вважаєте що священнику дано (вживемо це слово) право прощати чи не прощати будь-який гріх? так би мовити хоча б посилання може дасте більш конкретне? хоча б з точністю до розділу?
  • 0

#253 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 16:13

Перегляд дописуManfred (10.04.2009 17:06) писав:

А в те, що Христос воскрес Ви вірите? Так просто, цікаво. Бо знаєте, зараз хто тільки не зве себе християнином.
мені християнство близьке як філософія, а не як релігія

А Вам так достеменно відомі мої погляди щодо церкви? Цікаво звідки? бо вони навіть мені в остаточному варіянті не є відомі :yes:
не відомі. тема про сповідь. ви на її користь виступаєте, я проти. от і всі умови для дискусії між нами))

Коли, Ви помітили я написав стосовно фільму про спокуту, а не про сповідь, хоча і вважаю ці дві дії взаємно пов'язані між собою, про що вже писав вище.
в тому то і справа, що ви пов’язуєте, а я ні.
  • 0

#254 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 16:40

Ще ніколи в житті не сповідалась в церкві. Думаю в католицькій церкві цей процес більш делікатно влаштований, я наприклад наврядчи наважусь отак прийти у православну церкву і очі в очі розказати священеку про свої гріхи, а от як у католиків коли все за ширмою, можливо б і зважилась
  • 0

#255 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 16.06.2009 – 17:20

Перегляд дописуDana (10.04.2009 17:40) писав:

Ще ніколи в житті не сповідалась в церкві. Думаю в католицькій церкві цей процес більш делікатно влаштований, я наприклад наврядчи наважусь отак прийти у православну церкву і очі в очі розказати священеку про свої гріхи, а от як у католиків коли все за ширмою, можливо б і зважилась
Повір....... :) Людина повинна відчути це в житті..... Це дійсно ліки для душі........ Головне знай, що ти приходиш до сповіді і розказуєш свої гріхи не священику, а Милосердному Отцю, який схотів тут, на землі, послужитися своїм слугою. Говорячи свої провини священику - ти говориш їх Господу....... Це ПРАВДА !!!!!! )))))))) І нехай цей священик буде "найгірший" - це не важливо.......... Він - тільки знаряддя у руках Божих..........
Сповідь - це сила )))))))) до нового дня....... Бо коли людина чиста - вона почувається дійсно вільною..........
Ця свобода інша........ Вона відрізняється від тої, яку зустрічаємо на вулицях своїх міст.........
Ця свобода - це ПРАВДА, про мене, про тебе, про все............. ))))))))))))
  • 0

#256 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 16.06.2009 – 17:38

Перегляд дописуSensssorika (16.06.2009 18:23) писав:

а чо як я вдома з ліжка йому розказуватиму- мене милосердний не почує? чи в нього конкретні часи прийому?
як мені якось пояснили, що саме на сповідь треба йти до дому Божого, до церкви...і типу ніяк інакше...
імхо - я того не розумію, бо де б ти не був ти можеш звернутися до Бога, та й загалом він і так бачить, що ти діяв...
хіба що сама сповідь може виступає варіантом "покаяння вголос", типу при іншіф людині (священникові) ти не соромлячись визнаєш, що зробив поганого і,відповідно, тобі прощається...бо мож ти знайшов в собі сили...
ну щось такого штибу...
  • 0

#257 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.06.2009 – 17:38

Перегляд дописуZoomerMan (16.06.2009 18:32) писав:

Ти не шариш - священнки це шось типу секретарки))))))))))))))))))))))))))))))...Кароче до Бога ше тре записуватись на прийом як до президента!))))))))))))))))))))))))
а чи не простіше знайти собі іншого бога,не такого примхливого,до якого достукатися простіше?))
  • 0

#258 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 16.06.2009 – 18:02

Підтримую Сенсоріку, чому я гріхи повинен розказувати звичайній людині? Я в своєму житті бачив досить священників щоб стверджувати що вони такі ж люди як і ми, просто мають сан.(а інколи навіть гірші)

Перегляд дописуEqilibrium (16.06.2009 17:20) писав:

Повір....... :) Людина повинна відчути це в житті..... Це дійсно ліки для душі........ Головне знай, що ти приходиш до сповіді і розказуєш свої гріхи не священику, а Милосердному Отцю, який схотів тут, на землі, послужитися своїм слугою. Говорячи свої провини священику - ти говориш їх Господу....... Це ПРАВДА !!!!!! )))))))) І нехай цей священик буде "найгірший" - це не важливо.......... Він - тільки знаряддя у руках Божих..........
Сповідь - це сила )))))))) до нового дня....... Бо коли людина чиста - вона почувається дійсно вільною..........
Ця свобода інша........ Вона відрізняється від тої, яку зустрічаємо на вулицях своїх міст.........
Ця свобода - це ПРАВДА, про мене, про тебе, про все............. ))))))))))))

а те що ти говориш свої гріхи священнику, а він потім розказує всім? Знаєш краще я буду відмолювати свої гріхи сам.
  • 0

#259 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 18:06

Перегляд дописуSensssorika (16.06.2009 18:38) писав:

а чи не простіше знайти собі іншого бога,не такого примхливого,до якого достукатися простіше?))

Можна заснувати свою релігію і щоб поспілкуватись з Богом треба відправити смс з текстом "Алілуя", всіма своїми гріхами, ПІБ і домашньою адресою на номер 666))))))))))))І навіть в ночі можна з Богом поспілкуватись - ось що робить з релігією новітні технології!))))))))))))))

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 16.06.2009 – 18:16

• 0

#260 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 16.06.2009 – 18:29

Перегляд допису†Fallen Angel† (16.06.2009 19:02) писав:

Підтримую Сенсоріку, чому я гріхи повинен розказувати звичайній людині? Я в своєму житті бачив досить священників щоб стверджувати що вони такі ж люди як і ми, просто мають сан.(а інколи навіть гірші)

а те що ти говориш свої гріхи священнику, а він потім розказує всім? Знаєш краще я буду відмолювати свої гріхи сам.
Ой, не бійся ти так )))))))) Все, що затаєне - колись стане явним...... :) У Католицькій та Православних Церквах священика зобов"язує таємниця Святої Сповіді...... За порушення цього правила, на священика накладаються церковні кари (заборона відправляти таїнства: suspenda, та ідлучення від Церкви: ekskomunika)

Перегляд дописуZoomerMan (16.06.2009 19:06) писав:

Можна заснувати свою релігію і щоб поспілкуватись з Богом треба відправити смс з текстом "Алілуя", всіма своїми гріхами, ПІБ і домашньою адресою на номер 666))))))))))))І навіть в ночі можна з Богом поспілкуватись - ось що робить з релігією новітні технології!))))))))))))))
:) смішно........... Знаєш скільки таких " горе-винахідників" було в історії........ Ну і що ? Створили........ Ілюзію для люду, який егоїстично прагнув тільки приємного від віри........
Християнин несе на своїх плечах ХРЕСТ: віри, обов"язків, правил....... Але цей ХРЕСТ не робить з нього раба віри, Господь дає людині правдиву радість і свободу.....
Кожна людина це розуміє, рано чи пізно ))))))) Коли приходять важкі моменти життя, більшість з нас чомусь біжить до церкви...... до Бога........
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних