Перейти до вмісту

СПОВІДЬ

Повідомлень в темі: 310

#201 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.02.2009 – 14:52

Перегляд дописуEqilibrium (5.02.2009 14:47) писав:

Що це за традиція така дивна ????? :) Сповідь не має бути "відбувальщиною" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
До цього таїнства не треба приступати, "Бо усі так роблять" !!!!!!!
Люди, це ж все для ВАС робиться !!!!!!!!!
Невже ви не помічаєте, що коли ти регулярно сповідаєшся, то жити стає ЛЕГШЕ !!!!!!!!!!! Не обманюйте себе казками про страх перед невідомою людиною, якій сповідаєшся, чи про те, що можеш сам собі "посповідатися"........... Це все називається ЖИТТЄВА ЛІНЬ !!!!!!!! Невже ви хочете прожити життя сіро і не цікаво ??????
Сповідь не обтяжує людину !!!!!!!!! Господь бере наші гріхи і щоденні проблеми на себе і пробачає нам...... А ми в свою чергу теж вимагаємо від себе: доброти і любові, прощення і розуміння у поступках з іншими.

Звісно - це не модно ((((((( Але люди, подумайте !!!!! Життя нам дане лише РАЗ !!!! Проживімо ж його якнайкраще !!!!!!! Не як (вибачте) бидло, яке керується законами джунглів, а як ЛЮДИ !!!!!!!!!!
А якими законами керуються «ЛЮДИ»?
  • 0

#202 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 05.02.2009 – 14:59

Перегляд дописуБілий Дракон (5.02.2009 14:52) писав:

А якими законами керуються «ЛЮДИ»?
Коли люди керуються у своєму житті Божими Заповідями (їх аж 10), то вони теж керуються і дотримуються усіх інших законів державних, загальнолюдських.
Усе право мусить (на мою думку) опиратися на Божому Праві

Перегляд допису_saljama_ (5.02.2009 14:42) писав:

готовність не визначається сповіддю
Сповідь - очищає совість і дає спокій !!!!!!
А що на вашу думку готує людину до смерті?
  • 0

#203 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 15:10

Перегляд дописуEqilibrium (5.02.2009 14:59) писав:

Сповідь - очищає совість і дає спокій !!!!!!
А що на вашу думку готує людину до смерті?
не рівняй всіх під одну лінійку
  • 0

#204 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 05.02.2009 – 15:13

Перегляд допису_saljama_ (5.02.2009 15:10) писав:

не рівняй всіх під одну лінійку
Вибачте, чому все Добре вас ображає ??????? Не розумію, невже так важко задуматися над життям ?????? Чому ця "задума" приходить тільки тоді, коли трапляється якась біда, або коли приходить сива старість...... Тоді ми усі чомусь приходимо до Бога........
  • 0

#205 Містраль

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 15:45

Я один раз спробував - більше бажання не маю.
  • 0

#206 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 15:57

Перегляд дописуEqilibrium (5.02.2009 15:13) писав:

Вибачте, чому все Добре вас ображає ??????? Не розумію, невже так важко задуматися над життям ?????? Чому ця "задума" приходить тільки тоді, коли трапляється якась біда, або коли приходить сива старість...... Тоді ми усі чомусь приходимо до Бога........
Щоправда, не усі на цьому етапі зупиняються на Бозі...

Звісно - це не модно ((((((( Але люди, подумайте !!!!! Життя нам дане лише РАЗ !!!! Проживімо ж його якнайкраще !!!!!!! Не як (вибачте) бидло, яке керується законами джунглів, а як ЛЮДИ !!!!!!!!!!
Не вганяй джунглі під людські мірки! Закони джунглів (читай природи) на відміну від людських чіткі й однозначні, а те, як ти кажеш "бидло", згідно цього закону ніколи не зїсть більше ніж потрібно.
  • 0

#207 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.02.2009 – 15:59

Ну просто кожен приходить до Бога сам, щоб і хто не переконував...кожна людина робить сама свій вибір...Просто люди не розуміють про що ми говоримо, вірніше не розуміють стану душі, її потреби...але є багато форумчан-однодумців з якими спілкуватись легко і просто. різна причини можуть бути негативу до церкви чи сповіді...можливо неприємна перша зустріч, чи перші враження - таке ж теж трапляється, можливо цього не було закладено в родині....інші чинники.
Не ходила до сповіді перед святами...якось так сталось....важко тепер від всього, що навалилось у реалі...
  • 0

#208 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.02.2009 – 17:58

Перегляд дописуEqilibrium (5.02.2009 14:59) писав:

Коли люди керуються у своєму житті Божими Заповідями (їх аж 10), то вони теж керуються і дотримуються усіх інших законів державних, загальнолюдських.
Усе право мусить (на мою думку) опиратися на Божому Праві
Тобто всі без виключення потраплять у пекло. Ой, я ж забув, що є сповідь.
Люди не можуть не порушувати заповіді, а отже завжди почуватимуться винними. Як хритро все розроблено. :)
  • 0

#209 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 08:27

Вчора ходила до сповіді....добре так...ходила на вечірню службу, йшла додому на вулиці весна....вітру нема, тепло, легко і спокійно на душі...Правда довго збиралась цього разу, ніяк наважитись не могла
  • 0

#210 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 20:21

Перегляд дописуЛастiвочка (9.04.2009 09:27) писав:

Вчора ходила до сповіді....добре так...ходила на вечірню службу, йшла додому на вулиці весна....вітру нема, тепло, легко і спокійно на душі...Правда довго збиралась цього разу, ніяк наважитись не могла

Я особисто не зможу поки що зараз йти на сповідь... не довіряю нашим св"ященникам. Вони п"ють, гуляють, живуть в розкоші (я кажу про наше місто). А так в принципі є гріхи, які хочеться розказати...
  • 0

#211 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 23:34

Перегляд дописуДарця_Борхес (8.06.2008 15:36) писав:

Почну з того, що моя версія не помилка. Я просто ніколи не буду молитись картинкам і сповідати гріхи таким само грішникам як я.
амінь, сестро.
ніколи не розуміла, чим священний вищий і "чистіший" від мене
  • 0

#212 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 23:42

Перегляд дописуСаляма (10.04.2009 00:34) писав:

амінь, сестро.
Робота в нього така.
  • 0

#213 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.04.2009 – 00:44

Перегляд дописуIA32 (10.04.2009 00:42) писав:

Робота в нього така.
Усе залежить від бажання скинути бруд і від того, чи поможе тобі в тому священик...
  • 0

#214 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 10.04.2009 – 01:03

Перегляд дописуСаляма (9.04.2009 23:34) писав:

амінь, сестро.
В багатьох випадках, особливо на фоні деяких подій в США, про чистоту священників можна посперечатись.

Він просто слугує вухами, щоб не говорила в "нікуди".
  • 0

#215 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 08:18

Перегляд дописувеснянка (10.04.2009 00:44) писав:

Усе залежить від бажання скинути бруд і від того, чи поможе тобі в тому священик...
не бачу мотивації скидати бруд у людина, яка така само брудна
просто вибачення ожна у БОГА. нащо каятися перед людиною в гріхах - для мене не ясно. я просто будь-яких посередників. я не спиймаю церкву
  • 0

#216 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 08:18

Та що ж ми за люди такі? Абсудити когось, обгадити, загнати під одну гребінку...причому говорять це люди, які ходять до церкви лише на Паску...Давайте не будемо судити нікого, а лише глянемо на себе. Одного разу я була на сповіді, то так і не зрозуміла чи сповідь то була чи шо...Полегшення не прийшло та й майже не говорила нічого...Тому пішла до іншого священника і все було добре
  • 0

#217 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.04.2009 – 08:33

Перегляд дописуСаляма (10.04.2009 09:18) писав:

не бачу мотивації скидати бруд у людина, яка така само брудна
просто вибачення ожна у БОГА. нащо каятися перед людиною в гріхах - для мене не ясно. я просто будь-яких посередників. я не спиймаю церкву
Це питання віри, а не бачення мотивації...Священики справді не святі, але їхні гріхи - то їхній грхи перед Богом, твоя сповідь - одночасно і священика іспит совісти.Ніщо не прирівняється до відчуття однвєї хвилини чистоти після сповіді.І тут самосповідь теж дає свій ефект...Проте у церкві ти отримуєш затвердження того ефекту.
  • 0

#218 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 08:38

Перегляд дописуЛастiвочка (10.04.2009 08:18) писав:

Та що ж ми за люди такі? Абсудити когось, обгадити, загнати під одну гребінку...причому говорять це люди, які ходять до церкви лише на Паску...Давайте не будемо судити нікого, а лише глянемо на себе. Одного разу я була на сповіді, то так і не зрозуміла чи сповідь то була чи шо...Полегшення не прийшло та й майже не говорила нічого...Тому пішла до іншого священника і все було добре
Ластівко, життя багатоманітне. Є не лише твоя думка. Я вже помітила: тільки хтось не ревносний християнин - ти відразу намагаєшся його витуити з теми. Тут ніхто нікого не судить, а лише висловлює думку.
ЯКщо людина не вірить так, як ти, це не значить, що хоче посіти ворожнечу у темі чи розділі.

Перегляд дописувеснянка (10.04.2009 08:33) писав:

Це питання віри, а не бачення мотивації...Священики справді не святі, але їхні гріхи - то їхній грхи перед Богом, твоя сповідь - одночасно і священика іспит совісти.Ніщо не прирівняється до відчуття однвєї хвилини чистоти після сповіді.І тут самосповідь теж дає свій ефект...Проте у церкві ти отримуєш затвердження того ефекту.
Дійсно, це питання віри. Згідно з моєю вірою, розповідати про гріхи священнику просто абсурдно, адже над нами обома Бог. І священник така ж людина, як і я. Я не вірю, що у нього якісь там переваги перед Всевишнім, особливо у наш час педофілічних збочень священниками та скажених відмивань коштів. Якщо я хочу в чому поякатися, я звертаюся до Бога. Так чистіше, на мою думку
  • 0

#219 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 08:59

Перегляд дописуСаляма (10.04.2009 00:34) писав:

амінь, сестро.
нічим... :yes:
  • 0

#220 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 09:09

Перегляд дописуСаляма (10.04.2009 09:38) писав:

Ластівко, життя багатоманітне. Є не лише твоя думка. Я вже помітила: тільки хтось не ревносний християнин - ти відразу намагаєшся його витуити з теми. Тут ніхто нікого не судить, а лише висловлює думку.
ЯКщо людина не вірить так, як ти, це не значить, що хоче посіти ворожнечу у темі чи розділі.
Та ну, я намагаюсь "витурити" з теми лише сатаністів:yes:.
Кажеш висловлюють думки. Так, але ти неуважно прочитала..висловлюють думки про сповідь ті, хто на неї узагалі не ходить..ну як можна судити про смак курки, ніколи її не куштувавши?(сорі за порівняння). Я теж ходила до священника на сповідь, що і сповіддю назвати важко...Але є у житті усіляке..є добре і є погане, то чому, раз спробувавши поганого не шукати доброго? Або засуджувати того, кому добре? Кажу ще раз: мені з духівником пощастило...і пораду дасть, і заспокоїть, і підтримає...Специфіка ж моєї роботи знаєш яка? Там гріху а гріху...а мій гріх у чому? Бо я там працюю? Для мене важливо поговорити про це з такою людиною...щоб навчила, підтримала..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних