Перейти до вмісту

СПОВІДЬ

Повідомлень в темі: 310

#21 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 02.11.2007 – 00:58

Перегляд дописуdandeLion (1.11.2007 20:31) писав:

sam, доречі, невже ти справді не сповідаєшся просто через принциповість? Навіть якщо ти справді так зневірився в християнстві, чому б тобі не посповідатися лише собі, не обов*язково перед сповіддю нарощувати німб, ставати релігійним фанатиком і починати задумуватись над постригом в монахи. Хіба не достатньо прийти таким, яким ти є, швиденько перечислити свої провини, - і, як мінімум, це просто покращить твій настрій. :angry12:
Я молюся Богу, коли мені погано.
Я дякую йому, коли мені добре.
Деколи я питаю в нього поради - коли важко і не знаю, що робити...

І коли я відчуваю потребу - я прошу у нього прощення. У НЬОГО, а не в священника....

Думаю, мій внутрішній голос достатньо сильний, щоб почути....
  • 0

#22 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.11.2007 – 19:22

SER_ROCKO, а давай ти не будеш нікого принижувати? Не ходиш - твоя справа, віриш-невіриш - тож твоя справа, але принижувати тих,хто вірить - .................. Якщо такі теми тебе не цікавлять, то просто не заходь і не читай.
  • 0

#23 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.11.2007 – 19:45

SER_ROCKO, ну в принципі ти правий.Але пишеш й справді в надто образливій , грубій і богохульній формі формі.Розумні люди все і так розуміють(доречі прощає не Бог, а церква).А християн не переконати одним повідомленням.
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.11.2007 – 20:21

Дубль -два для заднього ряду:
Я ходжу до церкви (можливо не так як належало б), я вірю в Бога, я ходжу до сповіді як ходить Олеська чи хтось інший можливо теж не так як належалось би, але ми це робимо свідомо і за покликом чогось такого, чого не видно очима...чогось такого, що в тобі глибоко....якщо комусь не дано того...якщо хтось вірить-невірить в інше....які проблеми? ніхто, нікого не переконує і не агітує, ніхто нікого не заставляє...чітко поставлене питання: хто ходить? тому ще раз зауважую - не маєте що сказати - промовчіть з поваги до співрозмовників, або ж гон в темі флуд і мастурбація
  • 0

#25 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 07.11.2007 – 21:10

ko*nych 2 ty*ni - dlia mene ce dy*e serjozna tema :)
  • 0

#26 Agressor_kb

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Kiev

Відправлено 09.11.2007 – 09:33

Жодного разу!!!
Але не скажу, що шкодую!! Сповідь особиста справа кожного...
Я і в церкву загалом ходжу досить рідко... останнього разу був декілька років тому!
Стосовно того грішник я чи ні... не задумуючись відповім: - Звісно так!

А є святі?"
  • 0

#27 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 12:21

Перегляд дописуAgressor_kb (9.11.2007 09:33) писав:

А є святі?"
є...

(ну я теж ні)
  • 0

#28 Agressor_kb

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Kiev

Відправлено 09.11.2007 – 12:26

LMax, де ж вони? Серед нас, чи десь там... за гранню людського сприйняття, себто на небі?
  • 0

#29 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.11.2007 – 13:07

Цитата

Релігія має бути такою, аби в ній навіть не було місця для поняття "сповідь". А так, християни люблять піти посповідатися, причому чим частіше - тим краще. Вони думають що таким чином "бронюють" собі місце в Раю. Розмріялись
БрєД. Ніхто нічого не може "забронювати". Твої висновки нікудишні.
  • 0

#30 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 13:07

До сповіді ходжу, але тільки тоді коли відчуваю потребу, Сповідь-це бажання покаятися в своїх гріхах, щиро покаятися, тому нерозумію людей які перетворили Сповідь на недільний ритуал, кожної неділі вони йдуть сповідаються, а тільки переступлять поріг церкви починають робити тіж самі помилки що й до сповіді, коли ти посповідався то стараєся навпаки стати кращим, а непоставити уявний хрестик в списку завдань --- зроблено.
  • 0

#31 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.11.2007 – 15:13

MrGALL: Допис порушує пункт 4.7.3. правил, видалений
  • 0

#32 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 17.11.2007 – 11:53

Шкода шо в нас нема таких кабінок як у амереканців :brovy:
  • 0

#33 Nick777

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 22.11.2007 – 01:18

Сповідь. Я людина хоч і релігійна (були часи, коли був членом навіть братства при церкві Св. Юрія у Львові і серйозно задумувався про духовну освіту), але сповідався в житті тільки пару раз. Не люблю Я того. Я краще поговорю по душам зі знайомим священником, і помолюся та покаюся в тишині Богу, аніж висловлювати всі свої негативи хоч і духовній особі, та все ж чужій.
І ще одне...в мене була така історія. Одного разу пішов до сповіді. Переді мною стояла людина, яка по слухам (досить переконливим) була вбивцею. Того ніхто не доказав. Я випадково опинився досить близько від місця сповіді тої людини. І вона розказувала священнику про то. І священник говорить слова прощення для нього... Для мене то було просто заціпенням. Тому не вважаю сповідь останньою можливістю покаяння перед Богом.
  • 0

#34 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 22.11.2007 – 14:54

Перегляд дописуNick777 (22.11.2007 02:18) писав:

Я краще поговорю по душам зі знайомим священником, і помолюся та покаюся в тишині Богу, аніж висловлювати всі свої негативи хоч і духовній особі, та все ж чужій.
І ще одне...в мене була така історія. Одного разу пішов до сповіді. Переді мною стояла людина, яка по слухам (досить переконливим) була вбивцею. Того ніхто не доказав. Я випадково опинився досить близько від місця сповіді тої людини. І вона розказувала священнику про то. І священник говорить слова прощення для нього... Для мене то було просто заціпенням. Тому не вважаю сповідь останньою можливістю покаяння перед Богом.
golovne wo mysuw sobi usvidomutu,ce te, wo ne spovidaewsia ty sviawenuky, a Bogy !!!! I tomy, dymajy tebe tak zduvyvalo te, wo Bog (4erez sviawenyka) vidpystuv grihu tij osobi. Dobrym prukladom je sutyacija, kolu sam Isys proba4aje rozbijnuky na hresti. Nemae takuh grihiv, jaki b Bog ne prostuv, bo vin liybut liydej.
Zvisno pro vidpyw4ennia grihiv riznum vbuvciam legko govorutu, kolu gore ne za4epulo tvojy simjy, ale tak 4u inakwe mu nikolu ne zrozymijemo velukogo muloserdia Gospoda, mo*emo tilku duvyvatusia i zadavatu sobi putannia: Jak tak mo*na?........... ;)
  • 0

#35 Ingwar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 22.11.2007 – 17:10

Молитва від щирого серця це сильна річ але вона не змінить того що треба сповідатися і регулярно. Сповідь дає очишення і поєднання душі з Богом. Так нам важко зрозуміти як так можно відпускати гріхи вбивцям які може навідь вбили не тільки одну особу, але це не священик прощає гріхи а Господь
  • 0

#36 Bewildered

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.12.2007 – 15:55

все залежить від духовного стану, одного разу сповідалася три місяці кожної неділі, а потім сповідалася раз на півроку.
  • 0

#37 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2007 – 19:05

Раз у квартал. Та планую робити це частіше. Хоча б раз у місяць.
  • 0

#38 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 23:35

Не читав всі попередні дописи, тільки декільк повідомлень. Зізнаюся. Іноді мені хочеться піти до св'ященника, і розповісти йому про свої гріхи. Але нашому св'ященнику не вірю, а точніше, не довіряюю. Колись мені мама розповідала, що він на якесь св'ято гуляв в ресторані. І так пив горілку і водку... що після цього, я остаточно вирішив, що не буду йти до нього.
Св'ященник повинен бути досконалим, авторитетом для людей. Адже він з точки зору церки є посередником між Богом і людиною.
  • 0

#39 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 31.12.2007 – 12:55

Сповідатися - не частіше ніж раз на півроку, а то підсісти мона.
  • 0

#40 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень

Відправлено 31.12.2007 – 13:17

Перегляд дописуLem-n (17.11.2007 12:53) писав:

Шкода шо в нас нема таких кабінок як у амереканців :)
чому ж, такі кабінки можна зустріти у католицьких церквах

вчора сповідалася - таке враження ніби у душі щось відродилося, роблю це регулярно, бо помагає не здуріти :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних