Перейти до вмісту

СПОВІДЬ

Повідомлень в темі: 310

#121 Zingara

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 28.04.2008 – 00:12

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (28.04.2008 00:58) писав:

Тобто хочете сказати, що можете побачити Бога?

нарахунок цього не буду нічого коментувати... бо тема перейде в дещо інше русло

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (28.04.2008 00:58) писав:

Ну якщо ви наділені владою відпускати гріхи...

а священник може? він ж така людина, як і ми... тільки не пиши, що я дуже помиляюсь, наші погляди нарахунок цього точно відрізняються. та й нема для мене гріхів... є помилки, є заплямлення совісті - все це можна вирішити самоаналізом...
  • 0

#122 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.04.2008 – 00:31

Можна сказати що невіруючі не будуть ходити в церкву та сповідатися, а віруючі навпаки між ними і точиться дискусія. Я вважаю що необхідно визнавати свої помилки, в даному випадку свої гріхи та намагатися виправляти їх, в першу чергу перед своєю совістю, бо без цього майже неможливо виправити їх взагалі, і першим кроком для виправлення гріхів є сповідь, ти каєшся у тому що зробив невірно, визнаєш для себе що ти помилився і намагаєшся виправити помилку, наприклад якщо ти серйозно образив людину, варто посповідатися і вибачитись перед нею, тоді в тебе буде чиста совість перед людиною та перед Богом.

Перегляд дописуZingara (28.04.2008 01:12) писав:

священник може? він ж така людина, як і ми... тільки не пиши, що я дуже помиляюсь, наші погляди нарахунок цього точно відрізняються. та й нема для мене гріхів... є помилки, є заплямлення совісті - все це можна вирішити самоаналізом...
Звичайно священник не може взяти і відпустити всі ваші гріхи, а якщо виправляти помилки самоаналізом, що часто і є моїм вибором, то це значить закопувати їх в собі, а коли таких помилок стає занадто багато що тоді?
Cаме тому люди ходять на сповідь. А якщо нема можливості туди сходити, по будь-яким причинам, можна помолитись перед сном і попросити у бога прощення за свої гріхи, якщо ви себе пересилите побачите вам стане легше.
  • 0

#123 Zingara

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 01:04

Перегляд дописуeXpertBest (28.04.2008 01:31) писав:

...Я вважаю що необхідно визнавати свої помилки, в даному випадку свої гріхи та намагатися виправляти їх, в першу чергу перед своєю совістю, бо без цього майже неможливо виправити їх взагалі, ...
так роблять усі розумні люди - байдуже, атеїсти, віруючі...

...і першим кроком для виправлення гріхів є сповідь, ...
кучеряво якось... так в першу чергу перед совістю, як Ти писав вище, чи все ж вже на сповіді, яка є першим кроком? :lol: сподіваюсь,
що все ж таки перед совістю...
*вибачайте, що придираюсь, але таке вже я є...*

... якщо виправляти помилки самоаналізом, що часто і є моїм вибором, то це значить закопувати їх в собі, а коли таких помилок стає занадто багато що тоді?
ну чому ж самоаналіз - "закопування" помилок? а який тоді його зміст? :huh: вирішувати проблеми треба, а не в себе закопувати...

...Cаме тому люди ходять на сповідь....
з більшим ефектом, якщо вже зовсім "заплутався" можна попросити поради в друзів - до них і довіри більше, ніж до священника, і знають вони Тебе значно краще, ніж він... а зрештою, на то вони і друзі, щоб допомагати у складну хвилину...
  • 0

#124 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.04.2008 – 08:28

Перегляд дописуZingara (28.04.2008 02:04) писав:

з більшим ефектом, якщо вже зовсім "заплутався" можна попросити поради в друзів - до них і довіри більше, ніж до священника, і знають вони Тебе значно краще, ніж він... а зрештою, на то вони і друзі, щоб допомагати у складну хвилину...
сповідатись(ділитись) із другом? Не все і не завжди хочеться розповісти друзям. "Найгірші вороги - із колишніх друзів: б'ють по твоїх слабинах, що їм одним відомі, по найвразливіших місцях ."(с)філософ-мораліст 17 ст. Бальтасар Грасіан.
Не розумію цієї суперечки. Є люди яким потрібна сповідь, є люди які вірять в Бога, тоді навіщо такі дописи як попередній? Намагання переконати? Нав"язати свою думку? Даремно. Давно вже християни не вступають в релігійні суперечки на цьому форумі(особисто мої спостереження), а просто - ВІРЯТЬ, і сповідаються, і святкують і решту і...
  • 0

#125 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 10:40

Перегляд дописуЛастiвочка (28.04.2008 09:28) писав:

Давно вже християни не вступають в релігійні суперечки на цьому форумі(особисто мої спостереження), а просто - ВІРЯТЬ, і сповідаються, і святкують і решту і...
Згоден. Не буду вступати в суперечку, просто скажу, - сходите на сповідь, покаєтесь від душі тоді зрозумієте.
Я уже писав цю фразі у темі про Бога, напишу ще раз. Рене Декарт сказав:

Цитата

Якщо в Бога вірити, а його нема все обійдеться, але якщо в Бога не вірити, а він є...
Подумайте над цим

Повідомлення відредагував eXpertBest: 28.04.2008 – 10:40

• 0

#126 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 28.04.2008 – 11:46

eXpertBest, ти нам пропонуєш вірити в Бога тільки тому, шо якшо він дійсно є а ми в нього не вірили то нам всім капець. Попахує егоїзмом - вірю в Бога, щоб мені було добре і я блаженствував в раю. НЕ думаю, що в цьому суть християнської релігії.
  • 0

#127 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.04.2008 – 11:50

Перегляд дописуeXpertBest (28.04.2008 10:40) писав:

Цитата

Якщо в Бога вірити, а його нема все обійдеться, але якщо в Бога не вірити, а він є...
Подумайте над цим
Чистої води егоїзм. І такий психологічний прийомчик розрахований лиш на круглих егоїстів.
А слабо нести відповідальність за свої вчинки(байдуже перед ким - Богом, собою, іншими), а не регулярно відмолювати їх(згідно вислову в цитати - теж байдуже перед ким, так собі, для галочки, про всяк випадок, авось та й пройде)?

З.І. Особисто я, коли був останній раз в церкві, нічого не відмолював і собі не просив. Я лиш казав що було б непогано якби люди на Землі стали трошки більш тямущими, а не такими сліпцями, як є. Ні за рідних, ні за знайомих - нічого я не просив і не казав. І говорив я ні з православним ні з католицьким богом, а з Богом.
  • 0

#128 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 11:58

я кожен вечір молюсь і ця молитва включає сповідь, прохання і подяку...ось так....
  • 0

#129 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 12:36

Перегляд дописуСварус (28.04.2008 12:50) писав:

Чистої води егоїзм. І такий психологічний прийомчик розрахований лиш на круглих егоїстів.
А слабо нести відповідальність за свої вчинки(байдуже перед ким - Богом, собою, іншими), а не регулярно відмолювати їх(згідно вислову в цитати - теж байдуже перед ким, так собі, для галочки, про всяк випадок, авось та й пройде)?
З.І. Особисто я, коли був останній раз в церкві, нічого не відмолював і собі не просив. Я лиш казав що було б непогано якби люди на Землі стали трошки більш тямущими, а не такими сліпцями, як є. Ні за рідних, ні за знайомих - нічого я не просив і не казав. І говорив я ні з православним ні з католицьким богом, а з Богом.
Чому вірити в Бога це егоїзм? А відповідальність за свої вчинки я несу, і відмолюю, звичано просто помолитись за гріх це не є виправданням, віруючі повинні це розуміти. А щодо вас це егоїзм просити Бога щоб люди на Землі стали трошки більш тямущими, ви ставите себе вище інших, хоча це ваш вибір і я не хочу сперечатися на релігійну тематику.
  • 0

#130 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 12:38

не сперечайтеся, кожен по своєму розуміє віру в Бога
  • 0

#131 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 12:39

Перегляд дописуeXpertBest (28.04.2008 11:40) писав:

Згоден. Не буду вступати в суперечку, просто скажу, - сходите на сповідь, покаєтесь від душі тоді зрозумієте.
Ви неуважні до співрозмовників :lol:, або це було не мені. Вірю, ходжу, сповідаюсь, каюсь, не воюю в неті з вітряками(по можливості). Розумієте, друже, коли людина не вірить, то щоб ми тут з Вами не говорили - це не допоможе. Так само як і збити з пантелику тих, хто вірить...
Не пам"ятаю хто тут писав вже, здається Олеська, що не завжди полегкість приходить від сповіді. І не тому, що не було розказано всіх гріхів....
Оце перед святами згадаю черги і чисто по-людськи співчуваю священикам - скільки з всього брудного тре переслухати і кожному щось порадити...Нелегко то...
  • 0

#132 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 12:43

на то вони й священники....
  • 0

#133 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 12:54

Перегляд дописуeXpertBest (28.04.2008 12:36) писав:

Чому вірити в Бога це егоїзм?
Вірити в Бога можливо й егоїстично, але я того не казав. Я писав що слідувати тезі "Якщо в Бога вірити, а його нема все обійдеться, але якщо в Бога не вірити, а він є..." - є проявом егоїзму, боязні і мякотілості.
  • 0

#134 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 12:55

Перегляд дописуЛастiвочка (28.04.2008 13:39) писав:

Вірю, ходжу, сповідаюсь, каюсь, не воюю в неті з вітряками(по можливості). Розумієте, друже, коли людина не вірить, то щоб ми тут з Вами не говорили - це не допоможе. Так само як і збити з пантелику тих, хто вірить...
Не пам"ятаю хто тут писав вже, здається Олеська, що не завжди полегкість приходить від сповіді. І не тому, що не було розказано всіх гріхів....
Оце перед святами згадаю черги і чисто по-людськи співчуваю священикам - скільки з всього брудного тре переслухати і кожному щось порадити...Нелегко то...
Дякую за пораду, якщо ми дійсно віруючі ми не повинні виступати з "Хрестовими походами". А полегкість після сповіді не обов'язково приходить, вона приходить з часом і розумінням скоєного, просто не потрібно його ховати в собі.
  • 0

#135 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 13:11

Перегляд дописуeXpertBest (28.04.2008 12:55) писав:

Дякую за пораду, якщо ми дійсно віруючі ми не повинні виступати з "Хрестовими походами".
Е, це не так, у вас діє реферальна система. Чим більше невірних ви притягните за вуха до християнства - тим для вас особисто краще. Почитайте Біблію, там ясно сказано що потрібно навертати всі народи Землі на "єдино-вірне" християнство. Для цього і були огранізовані хрестові походи, чого ж зараз ви(християни) від цього відмовляєтесь? А не можете на форумі переконати - йдіть в церкву, сповідайтесь, сповідайтесь, ставте свічки за "невірних", аби до тих "віра прийшла", і ще раз сповідайтесь. Сповідайтесь за все, що тільки можна....байдуже чи робили ви того чи ні, все-одно сповідайтесь, бо якщо ви того не робили і посповідались - нічого страшного. А якщо робили, й забули, але не посповідались - не бачити вам Раю.
  • 0

#136 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 13:15

Перегляд дописуСварус (28.04.2008 14:11) писав:

Е, це не так, у вас діє реферальна система. Чим більше невірних ви притягните за вуха до християнства - тим для вас особисто краще. Почитайте Біблію, там ясно сказано що потрібно навертати всі народи Землі на "єдино-вірне" християнство. Для цього і були огранізовані хрестові походи, чого ж зараз ви(християни) від цього відмовляєтесь? А не можете на форумі переконати - йдіть в церкву, сповідайтесь, сповідайтесь, ставте свічки за "невірних", аби до тих "віра прийшла", і ще раз сповідайтесь. Сповідайтесь за все, що тільки можна....байдуже чи робили ви того чи ні, все-одно сповідайтесь, бо якщо ви того не робили і посповідались - нічого страшного. А якщо робили, й забули, але не посповідались - не бачити вам Раю.
Свічки ми за всіх ставимо, а якщо людина не хоче в бога вірити це її вибір.
  • 0

#137 Zingara

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 13:49

дякую :lol: тепер усе ясно, і всі крапки я щодо сповіді з погляду християн розставила... і не треба писати, як хтось це робив вище, що я тут намагаюсь "збити з пантелику тих, хто вірить"! та ну, не знущайтесь! мені це зовсім не треба! :huh: Ваше діло в що вірити, а в що ні... мета ж моїх придирств - дізнатись думку віруючих нарахунок сповіді, краще зрозуміти Вас... тому всім ще раз дякую за дискусію, що розсмішила мене та показала християн з доволі тьмяної для мене сторони...

удачі Вам :ggggg:
  • 0

#138 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 14:19

Перегляд дописуeXpertBest (28.04.2008 13:55) писав:

Дякую за пораду, якщо ми дійсно віруючі ми не повинні виступати з "Хрестовими походами". А полегкість після сповіді не обов'язково приходить, вона приходить з часом і розумінням скоєного, просто не потрібно його ховати в собі.
Та ні, тут я з Вами не погоджуюсь. Полегкість або приходить або ні, висне і давить тягарем. В мене це залежить від священника.
  • 0

#139 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.05.2008 – 15:12

Перегляд дописуNameless One (27.04.2008 18:41) писав:

Буде менше невротиків)
- не тільки невротиків. а взагалі всих, і людей і тварин твоїх любих. мочитимуть всі всіх, поки ті що залишаться по пацанськи не добазаряця... а потом опять мочитимуть...

-якось питання випало з теми, бо цитата та вже давно була. нагадаю, що то думка шановного Nameless One про те, що буте якщо забити на совість.

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 01.05.2008 – 15:16

• 0

#140 isenvalda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 01.05.2008 – 18:07

Сповідь була вигадана Ватиканом у 9 столітті, задля усунення конкурентів на Папськй престол...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних