Перейти до вмісту

ВІРА, НАДІЯ та ЛЮБОВ...

Повідомлень в темі: 43

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.08.2008 – 22:28

Перегляд дописуzav (29.10.2007 20:59) писав:

Знання, нє?
Віра - це замінник знання, що зле.
Надія - це омана, що зле.
А любов має бути! До світу загалом, щоправда. Тому що, якщо не загалом - це вузько, а значить зле.

В многих знаніях - многіє печалі...

Помітила таку річ: незнаючій (тупій, м"яко кажучи) людині легше жити. Головне - віра і любов до себе...

А надія... це щось таке стабільне, спокійне, що важко з себе вирвати, тому вона і йде останньою.)
  • 0

#22 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.08.2008 – 14:46

Перегляд дописуОлеська (9.08.2008 23:28) писав:

В многих знаніях - многіє печалі...

Помітила таку річ: незнаючій (тупій, м"яко кажучи) людині легше жити. Головне - віра і любов до себе...

А надія... це щось таке стабільне, спокійне, що важко з себе вирвати, тому вона і йде останньою.)
Тріо „ВІРА-НАДІЯ-ЛЮБОВ” що воно таке? Як на мене тут закладено величезний генетичний зміст нашої, як індивідуальної так і глобально-суспільної сутності, ці три елементи неможна розглядати окремо один від одного, оскільки вони скоріш за все є символічним відображнням єдиної структури.
НАДІЯ, чи не є вона тією рушійною силою, яка запускає віру людини у здатність любити перш за все себе. ВІРА людини у власні можливості людини виникає лише у випадку підтвердження її надій, за це вона отримує солодку нагороду у формі права ЛЮБИТИ себе, що у свою чергу породжує надії більш високого рівня і рухає розвиток людини вперед.

Повідомлення відредагував 100000: 11.08.2008 – 14:52

• 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.08.2008 – 17:34

Перегляд допису100000 (11.08.2008 15:46) писав:

Тріо „ВІРА-НАДІЯ-ЛЮБОВ” що воно таке? Як на мене тут закладено величезний генетичний зміст нашої, як індивідуальної так і глобально-суспільної сутності, ці три елементи неможна розглядати окремо один від одного, оскільки вони скоріш за все є символічним відображнням єдиної структури.
НАДІЯ, чи не є вона тією рушійною силою, яка запускає віру людини у здатність любити перш за все себе. ВІРА людини у власні можливості людини виникає лише у випадку підтвердження її надій, за це вона отримує солодку нагороду у формі права ЛЮБИТИ себе, що у свою чергу породжує надії більш високого рівня і рухає розвиток людини вперед.
Не погоджуюсь. Ці три елементи досить успішно іноді приживаються поокремо в різних людях. Хіба не може людина при відсутності любові надіятись? Чи при відсутності надії любити? Чи при відсутності і любові, і надії вірити?
  • 0

#24 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 11.08.2008 – 23:54

Перегляд допису100000 (11.08.2008 15:46) писав:

То ви вже зарилися в глибокі філософські матерії.
Хоча як подивитися.
Злочинець, вчиняючи злочин (хоч грабунок, хоч вбивство) дуже і дуже надіється, що його не впіймають. І свято вірить, що хоч він і вчиняє зле, але сам він не злий - його життя примусило. І все це, ясна річ, відбувається на тлі беззаперечної любові до себе. От вам і єдина структура :yes:
Я б сказала, цілком ці компоненти можуть існувати і по два, і по одному.
Цілком можна надіятися на щось, абсолютно не вірячи в можливість такого...
  • 0

#25 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 12.08.2008 – 09:23

Не знаю як кому, а мені завжди в житті поряд потрібні віра, надія і любов, а там як хто це розуміє і хто яке значення цьому надає, то це вже його проблеми...
  • 0

#26 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 10:34

Перегляд дописуОлеська (11.08.2008 18:34) писав:

Не погоджуюсь. Ці три елементи досить успішно іноді приживаються поокремо в різних людях. Хіба не може людина при відсутності любові надіятись? Чи при відсутності надії любити? Чи при відсутності і любові, і надії вірити?
Все, повсякденне сьогодні колись було високими філософськими матеріями і перествало таким бути в результаті повного усвідомлення і сприйняття.
Ми постійно намагаємось змішати кубики-рубики із чотирма фірами танків. Наприклад ми говоримо, що кохання то є звичка або одна із форм любові але насправді до то є три різні речі. Дійсно без любові і звички неможливо уявити собі кохання але вони не є його змістом а лише складовими елементами.
Нам потрібно навчитись розмежовувати сфери власного життя, щоб бачити різні його сюжети і не плутати роботу, яку виконує тріо ВІРА-НАДІЯ-ЛЮБОВ по відношенню до конкретного індивіда у сфері інтимну, із роботою цього тріо у сфері виробничих галузей цього ж індивіда.
Якщо ми дивлячись на успішного бізнесмена не бачимо в ньому любові до своєї дружити то чи вправі говорити, що в його житті якийсь із елементів відсутній?

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.08.2008 00:54) писав:

Злочинець, вчиняючи злочин (хоч грабунок, хоч вбивство) дуже і дуже надіється, що його не впіймають. І свято вірить, що хоч він і вчиняє зле, але сам він не злий - його життя примусило. І все це, ясна річ, відбувається на тлі беззаперечної любові до себе. От вам і єдина структура :yes:
Я б сказала, цілком ці компоненти можуть існувати і по два, і по одному.
Цілком можна надіятися на щось, абсолютно не вірячи в можливість такого...
Люди можуть отримувати задоволення і від знущання над собою якщо людина надіючись вірить у можливість досягнення такого задоволепння і отримує його то вона в цьому напрямі починає себе любити, захоплюватись і вдосконалюватись. Подібна ситуація відбувається в кожнісінькій сфері життя оскільки вони виникають в наслідок подання якихось надій, що народжують віру у отримання певного задоволення.

Повідомлення відредагував 100000: 12.08.2008 – 10:37

• 0

#27 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 13.08.2008 – 05:19

Олеська, я так зрозуміла тема про: яке у вас місце займає певне слово в житті? :yes:

В мене на першому місці - Любов. І не лише до коханої людини. А Любов до людей, до Бога, до життя, до світу...
На другому - Віра. Чому? Тому що Любов - найважливіша у цьому світі. Віра ж дає силу жити.
І Надія. Я дуже не часто надіюсь. Тому що це невдячна річ. Потрібно діяти, проте мати надію.
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.08.2008 – 06:02

Перегляд допису100000 (12.08.2008 11:34) писав:

Все, повсякденне сьогодні колись було високими філософськими матеріями і перествало таким бути в результаті повного усвідомлення і сприйняття.
Ми постійно намагаємось змішати кубики-рубики із чотирма фірами танків. Наприклад ми говоримо, що кохання то є звичка або одна із форм любові але насправді до то є три різні речі. Дійсно без любові і звички неможливо уявити собі кохання але вони не є його змістом а лише складовими елементами.
Нам потрібно навчитись розмежовувати сфери власного життя, щоб бачити різні його сюжети і не плутати роботу, яку виконує тріо ВІРА-НАДІЯ-ЛЮБОВ по відношенню до конкретного індивіда у сфері інтимну, із роботою цього тріо у сфері виробничих галузей цього ж індивіда.
Якщо ми дивлячись на успішного бізнесмена не бачимо в ньому любові до своєї дружити то чи вправі говорити, що в його житті якийсь із елементів відсутній?
Все в нашому житті залежить від усвідомлення того чи іншого чи не усвідомлення нами. Людина може надіятись, вірити, любити і не усвідомлювати це.
Якщо дивитись на все з точки зору філософської матерії, то зникне та ниточка, та чуттєвість, дана людині як живому організму, проте вищій істоті.
Проста людина живе, любить, кохає, надіється, вірить і може не задумуватись над тим, що це з нею відбувається. Зате варто поринути в філософію, - і починають"бачитись" очевидні речі і віра-надія-любов зникають.
Щодо того, що ми не вправі говорити, що в людині якийсь елемент відсутній, то ми не вправі говорити, що він колись був там присутній. Не всі люди, як би нам того не хотілось, є всебічно розвинені в плані моральності та чуттєвості.
  • 0

#29 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 13.08.2008 – 06:23

Цитата

Проста людина живе, любить, кохає, надіється, вірить і може не задумуватись над тим, що це з нею відбувається.
Фантастика. Люба людина хоч на секунду та й задумується. Інша річ, що вона це приймає до уваги або не приймає.
На сьогоднішній день усвідомлює більшість. ІМХО, звісно.
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.08.2008 – 22:56

Перегляд дописуАфродіта (13.08.2008 07:23) писав:

Фантастика. Люба людина хоч на секунду та й задумується. Інша річ, що вона це приймає до уваги або не приймає.
На сьогоднішній день усвідомлює більшість. ІМХО, звісно.
Фантастика??? Хворі хворобою Дауна, Альцгеймера чи божевільні - теж фантастика???

Я мала на увазі те, що у всіх людей різний внутрішній світ. Те, що є великим, цікавим і значимим для одного, - для іншого взагалі не означатиме нічого.
Складно залізти в людський мозок, поритись в ньому... Жаль немає мелафону...)))
  • 0

#31 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 14.08.2008 – 02:04

Я вважаю, ці поняття не можна розділяти. Не можна вірити у те, що не любиш, не можна любити те, на що не сподіваєшся, і сподіватися на те, у що не віриш... Це три життєдайні сили. Хтось каже, це безглузда романтика, але це так. Як же без цього в світі жити? Виходить, безвір,я, ненависть, безнадійність... Жах якийсь. Нехай романтика - вона для мене краща за "реальність"! Я у неї вірю! )
  • 0

#32 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 14.08.2008 – 06:26

Цитата

Фантастика??? Хворі хворобою Дауна, Альцгеймера чи божевільні - теж фантастика???
Не знала, що Ви розглядаєте виключно хворих людей. Зрештою хворі теж задумуються, по своєму. :rolleyes:
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.08.2008 – 19:32

Перегляд дописуАфродіта (14.08.2008 07:26) писав:

Не знала, що Ви розглядаєте виключно хворих людей. Зрештою хворі теж задумуються, по своєму. :rolleyes:
Викладаючи думку щодо того, що є такі випадки я не кажу "виключно" про когось, - мається на увазі в загальному в загальному, - різні речі.
Так, хворі задумуються по-своєму, так як і відчувають по-своєму, живуть по-своєму і теде.
  • 0

#34 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 13:51

Перегляд дописуОлеська (13.08.2008 07:02) писав:

Все в нашому житті залежить від усвідомлення того чи іншого чи не усвідомлення нами. Людина може надіятись, вірити, любити і не усвідомлювати це.
Якщо дивитись на все з точки зору філософської матерії, то зникне та ниточка, та чуттєвість, дана людині як живому організму, проте вищій істоті.
Проста людина живе, любить, кохає, надіється, вірить і може не задумуватись над тим, що це з нею відбувається. Зате варто поринути в філософію, - і починають"бачитись" очевидні речі і віра-надія-любов зникають.
Щодо того, що ми не вправі говорити, що в людині якийсь елемент відсутній, то ми не вправі говорити, що він колись був там присутній. Не всі люди, як би нам того не хотілось, є всебічно розвинені в плані моральності та чуттєвості.
У нашому житті все пов'язане одне із одним а тому й залежить від усього. Те, що для людини деякі речі через сосбливості усвідомлення нею своєї сутності є незамітними дійсно має місце, але разом із тим не виключає можливості впливу на неї тих субстанцій, які виходять за межі її свідомості.
Якщо людина прагне волі, а філософська точка зору забирає в неї ниточку любові, кохання і надії і чуттєвості нехай не обмежує себе лише філософською точкою зору.
Людина, у якої змінюється якийсь із цих елементів змінюється також, у неї появляються інші захоплення, вона шукає інших друзів, якщо якийсь із цих елементів критично гасне у пріоритетній сфері її життя то людна деградує, а у важких випадках навіть самознищується.

Повідомлення відредагував 100000: 15.08.2008 – 13:53

• 0

#35 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 17:58

..згідна з ПершоюЛіпшою..це тріо не роздільне..

..якщо я люблю, то надіюся і вірю і те, що все буде ГУД!!!

• 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 10:48

Любов породжує смуток.
Любов породжує страх.
Хто не знає любові, -
той не знає ні смутку, ні страху.

Надпис на камені, розкопаному у Дзао-Джі.
  • 0

#37 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 19.02.2009 – 14:17

Любов і стах - то дві протилежності, і одне виключає інше

Віра є необхідна тоді, коли не можеш перевірити знання, тоді тільки залишається повірити. Але ніколи не вірю в те, що можу переВІРИТИ допоки не проВІРИВ.

А надії не було ніколи - було тільки сподівання.
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 14:34

Перегляд дописуAmba (19.02.2009 14:17) писав:

Любов і стах - то дві протилежності, і одне виключає інше

Віра є необхідна тоді, коли не можеш перевірити знання, тоді тільки залишається повірити. Але ніколи не вірю в те, що можу переВІРИТИ допоки не проВІРИВ.
Можливо і протилежні поняття, проте не є виключенням породження одним поняттям іншого.

Цитата

А хіба людина не вірить у те, що знає?
Людина знає, відповідно і вірить. Людина не знає, відповідно сподівається, надіється на те, чого поки що не знає.
  • 0

#39 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 19.02.2009 – 14:48

Те що знає - в те нема вже потреби вірити. Люблю коли речі називаються своїми іменами і стоять на своїх місцях.

Перегляд дописуОлеська (19.02.2009 14:34) писав:

Можливо і протилежні поняття, проте не є виключенням породження одним поняттям іншого.

Людина знає, відповідно і вірить. Людина не знає, відповідно сподівається, надіється на те, чого поки що не знає.

Не знаю в кого які є поняття щодо страху і любові, але почуття це взаємовиключні.
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 15:08

Перегляд дописуAmba (19.02.2009 14:48) писав:

Те що знає - в те нема вже потреби вірити. Люблю коли речі називаються своїми іменами і стоять на своїх місцях.

Це у випадку виключного егоїзму.) "Я знаю, що я нічого не знаю" - чули?)
Справді мудра людина ніколи не стверджуватиме, що те, що вона знає, є істиною.
Людина вірить у те, що вона знає, сподівається на те, що то так і є.

Цитата

Не знаю в кого які є поняття щодо страху і любові, але почуття це взаємовиключні.

Чому ж? Людина любить. Відповідна людина переживає за об"єкт любові, боїться втратити його і теде.

І навпаки. Хіба мало було прикладів, коли жертва викрадення (чи подібних злочинів) закохувалась у свого ненависного, на момент злочина, мучителя?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних