Перейти до вмісту

Сергій Притула "Тернопільський Сірий"

Повідомлень в темі: 78

#61 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.11.2008 – 13:55

Перегляд дописуЛастiвочка (11.11.2008 23:14) писав:

чому сарказм? подобається він більшості - добре, а от мені і Салямі - НІ! і що? чи я маю тут сюсюкати і підтакувати як більшість? мені пофіг, я маю власну думку і її висловила - мудак він. все. не дискутую більше:)
Нікого не збираюся в чомусь переконувати.Просто я сказала шо не бачу причн вважати його мудаком.таких як він в нас 45 мільйонів ще проживає. Якось та спілкуємось:)
  • 0

#62 Prostak

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Закарпаття

Відправлено 19.11.2008 – 15:58

Слухаю інколи по радіо дещо, але дивитись не люблю. Камеді клаб не подобається взагалі, ні український, ні російський.
  • 0

#63 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.11.2008 – 17:19

Камеді клаб класна програма!
  • 0

#64 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 19.11.2008 – 17:43

А мені подобається він в передачі "Підйом" на новому. Іноді з Олександром Педаном так смалять жартами, настрій одразу покращується.
Ось дещо накопала про Притулу:

Цитата

СЕРГІЙ ПРИТУЛА: «СПРАВЖНІХ ДРУЗІВ НЕ ПРОМІНЯЮ НА ГЛАМУР І БОМОНД…»

Улюбленець глядачів Сергій Притула – Тернопільський Сірий, єдиний україномовний резидент проекту «Comedy Club Ukraine», актор і телеведучий (за його участю на «Новому каналі» стартувало інтелектуально-розважальне шоу «Чи розумніший ти за п’ятикласника?»), розповів СіДу, як вибився в люди, одночасно працюючи на п’ятьох роботах...
«Я РІС У СЕЛІ. НА М’ЯСІ, МОЛОЦІ Й ГРЕЧАНІЙ КАШІ…»
Три роки тому на «Інтері» телеглядачі вперше побачили цього балакучого красеня: він вів ранкове сімейне шоу «Було ваше – стало наше». Втім, зі слів Притули, той дебют був не надто вдалим у його телевізійній кар’єрі. Хоча…
– Мені пощастило на великих спеців, – каже Тернопільський Сірий. – Зрештою, як і тепер, коли маю нагоду грати на одній сцені з професійними акторами Київського драматичного театру на Подолі. (Сергій півроку їздив Україною з благодійною виставою «Допомогти так легко, або Звідки беруться діти», у якій грав роль чоловіка заможної бізнес-леді й коханця молодої дівчини. – Авт.).
– Сергію, а як усе починалося? Ти ж не прийшов на «Інтер» і не сказав: «Ось я такий хороший хлопець, візьміть мене на роботу…»?
– Звісно, ні. Коли переїжджав до Києва, то мав уже дві роботи: працював ведучим програми «Було ваше – стало наше» та диджеєм на «Мюзик-радіо». Цю посаду виборов на конкурсі меломанів регіональних радіостанцій…
– Отже, ти народився…
– …у містечку Збаражі на Тернопільщині. Цікаво, що тільки-но народився, одразу схопив за цицьку акушерку – і всі вирішили, що з мене виросте справжній мачо, чого я й не заперечую…
– Ріс хлопчиком…
– …хорошим, проблем через мене у батьків не виникало. Тривалий час жив у бабусі з дідусем, ріс на м’ясі, молоці й гречаній каші… Тож у перший клас пішов отакенним здорованем!..
– А в дитинстві ким мріяв стати?
– По-всякому було: то ворошиловським стрілком, то дяком у церкві, кур’єром, адвокатом…
– Комік Тернопільський Сірий і диякон – якось не вкладається у голові…
– Річ у тім, що свого часу мій дідусь доклався до відновлення церкви – пам’ятки архітектури ХVI століття, в якій бували Лжедмитрій, Богдан Хмельницький, Оноре де Бальзак та багато інших історичних постатей. Коли «борці» хотіли зруйнувати храм у Вишнівці, дідусь головував у місцевому колгоспі. Він попросив обкомівців віддати споруду для господарських потреб… А коли Радянський Союз уже, як кажуть, був на Божій дорозі, зібрав із селянами грошей, і святиню відновили. Відтак дід служив дияконом. Я часто там бував, тож десь семикласником забажав продовжити його справу. До речі, мені й тепер дуже подобається слухати, як співає церковний хор…
– Що ж уплинуло на зміну вподобань?
– Тисяча дев’ятсот дев’яносто сьомого я вступив до одного з найпрестижніших вишів – Тернопільської академії народного господарства. Втім уже після третього курсу (тоді мав практику у фіскальних органах) передумав бути економістом. Я й магістратуру закінчив, працював в академії (а паралельно – на радіо, що зробило Тернопільського Сірого місцевою знаменитістю. – Авт.), відтак мені запропонували залишитися на кафедрі фінансів. Утім вирішив, що така кількість красивих студенток згубно вплине на мою кар’єру і я дискредитую не тільки себе, а й увесь ВНЗ. Крім цього, збагнув: це не моє...
«Я НЕ ВВАЖАЮ СЕБЕ УСПІШНИМ…»
– Сергію, у Києві ти лишень три роки, а досягти встиг чимало: резидент «Comedy Club Ukraine», актор, ведучий нового шоу... Зрештою, придбав у столиці квартиру… Поділишся рецептом успіху?
– У Притули нема рецептів успіху через одну причину: він ще не вважає себе успішним. Погоджуюся, що запотребуваний, що упізнають, що маю нагоду реалізовуватися, втім не бачу підстав зупинятися. Я ще не такий крутий, мені ще рости й рости. Гадаю, навіть якби спитав про рецепт успіху в популярного Брюса Уїлліса (куди мені до нього!), то переконаний, що й він не дав би резонної відповіді...
У моєму житті вирішальну роль відіграє праця. З натури я страшенний трудоголік. Приміром, у Тернополі, коли звідти виїжджав, працював одночасно на п’ятьох роботах... Тут – журнал, «Comedy …», телепрограма, тур з виставою, через який, до речі, звільнився з радіо... Я й погуляти люблю, але тільки тоді, коли за плечима шмат праці...
– Виспатися вдається?
– Сплю дуже мало. Коли на «Мюзик-радіо» вів ранкове шоу «На роботу – як на свято», то спав по три години на добу. Втім однаково хочу туди повернутися, тому наразі працюю над авторським проектом, аби бодай раз на тиждень виходити в ефір. Станеться це десь ближче до літа.
– Але зайнятість не завадила тобі знайти супутницю життя. Хто твій тил?
– Землячка, звати Юлія. У Тернополі ми разом працювали, вона була моєю підлеглою. (Сміється. – Авт.). Мені подобалося, що дівчина знає, що таке субординація, що називає мене по батькові… Відтак почав залицятися… А в Тернополі у всіх нормальних кабаках я мав відкриті кредити, себто без копійки міг шикувати перед слабкою половиною. Так вчинив і з майбутньою дружиною. Але після того, як назамовляв усіляких напоїв, вона сказала: «Ну що ж, Сергію Дмитровичу, те, що ви грішми не вмієте розпоряджатися, я вже помітила. Чим ще мене здивуєте?...». І я збагнув, що Юля відрізняється від тих, які були до неї. Цей нюансик мене й зачепив… За півтора місяця ми зажили разом, а через три роки одружилися.
– Вінчалися?
– Авжеж. У Вишівці, в тій дідівській церкві, про яку розповідав...
– Сергію, а як Тернопіль, друзі? Часто з ними бачишся?
– Через зайнятість – нечасто, але коли буваю вдома, то завжди зустрічаємося. Для цього вузького кола я залишаюся тим самим чуваком, хоча Київ дуже змінює людей, приміром, я стаю більш сухим і меркантильним… Але тих, із ким роками товаришую, не проміняю на бомонд чи гламур, бо все це – відносне, а друзі – вічне. Лише для широкого загалу я можу дозволити те, що вважаю за потрібне, себто мене не завжди цікавить думка оточення. Однак це не означає, що я ігнорую громадську думку – просто маю власну шкалу пріоритетів...

Жанна Куява

• 0

#65 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 22:31

Прикольний хлопець, точніше прикольні його приколи)))) Дивлюсь Файну Юкрайну. Отам він смалить....

P\s Бачив його сьогодні в Тернополі... :gryzin: (я не думав шо він такий високий)
  • 0

#66 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 31.01.2009 – 17:27

Перегляд дописуROMARIO (31.10.2007 23:16) писав:

Люблю його жарти, самий більший прикаліст в українському "Камеді клабі" :cool2: :cool2: :cool2:

І я люблю, інколи думаю, що він єдиний заради чого можна дивитися камеді клаб. :angry1: :ggggg: :cool1: :ggggg: :ggggg: :ggggg:
  • 0

#67 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.02.2009 – 17:56

а я любила його, коли він ще грав в "Тернопільській особливій", коли був ведучим на радіо"Тернопіль", коли не був таким патлатим...(((
  • 0

#68 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.02.2009 – 18:20

Я певно з іншої планети...чим захоплюється нарід? Голубими націоналістами в файній юкрейні? матюками із сцени? ну да..це ж так модно і круто...це так весело...Мені більше подобається гумор ще одного нашого земляка - Євгена Дудара...а сірий це ще одна свого роду смердючка...(моя думка)
  • 1

#69 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.02.2009 – 18:32

Перегляд дописуЛастiвочка (10.02.2009 18:20) писав:

Я певно з іншої планети...чим захоплюється нарід? Голубими націоналістами в файній юкрейні? матюками із сцени? ну да..це ж так модно і круто...це так весело...Мені більше подобається гумор ще одного нашого земляка - Євгена Дудара...а сірий це ще одна свого роду смердючка...(моя думка)

матів на камеді(особливо українському) справді забагато.....взагалі тема про Сірого трохи лишня...
  • 0

#70 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 19:37

мій однофамілець, до речі

ККУ (ага, це камеді клаб, а не кодекс :pardon: ) дивлюсь як потрапляю на нього по телевізорі шо дуже ріжко буває. здається смішні жарти його
у ФУ теж можна посміятись, але номер з геями-патріотами і як там - телерепортер Пипка, інколи тупі інколи не дуже смішні
  • 0

#71 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 21:48

модерувала я!
  • 0

#72 Chornyashka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 22:15

Я ще памятаю як він на радіо закидав різними смішинками, має людина гарний дар, вміє себе вести, , простий як ровер хлопака, а то кожна пешка на голову міряє корону. А так тою простотою і розумом і своїм талантом чіпляє народ. Молодець.
  • 0

#73 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 10:52

Перегляд дописуChornyashka (10.02.2009 22:15) писав:

Я ще памятаю як він на радіо закидав різними смішинками, має людина гарний дар, вміє себе вести, , простий як ровер хлопака, а то кожна пешка на голову міряє корону. А так тою простотою і розумом і своїм талантом чіпляє народ. Молодець.
Коли був на радіо - був цікавий. Зараз змінився чи відкрився? Людина вміє себе вести? Я вас прошу...коли кругом і всюди лунають розпачі і плачі, що гине мова, історія і ти ди..і в цей же час нам так класно і весело слухати матюки, слухати насмішки про геїв-націоналістів -.....нема слів....не хочу бути стадом баранів, які ковтають усе, що їм подають....
  • 0

#74 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 11.02.2009 – 10:58

Перегляд дописуЛастiвочка (11.02.2009 10:52) писав:

Коли був на радіо - був цікавий. Зараз змінився чи відкрився? Людина вміє себе вести? Я вас прошу...коли кругом і всюди лунають розпачі і плачі, що гине мова, історія і ти ди..і в цей же час нам так класно і весело слухати матюки, слухати насмішки про геїв-націоналістів -.....нема слів....не хочу бути стадом баранів, які ковтають усе, що їм подають....

ЛАстівочко, тут з тобою не згодна. Він разм з Педаном веде вранці підйом на новому) Весела така програмка, і жарти в нього кумедні.
  • 0

#75 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 11:10

Перегляд допису=MAVKA= (11.02.2009 10:58) писав:

ЛАстівочко, тут з тобою не згодна. Він разм з Педаном веде вранці підйом на новому) Весела така програмка, і жарти в нього кумедні.
Зранку дивлюсь мало, бо або вже на роботі, або ще сплю...Тому нічого не можу сказати тут...але воно ж як буває? Коли до людини виникає негатив, то його важко побороти...тим більше ми з одного міста, а у провінційних містечках всі знають про всіх і навіть більше:pardon:. Тому у мене таке його НЕсприйняття...але знову ж таки у кожного своє почуття гумору
  • 0

#76 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 09.03.2009 – 17:50

Сірий - найкращий в камеді клаб
і в Файній Юкрайні.
  • 0

#77 Гість_=САМОТНЯ=_*

• Гості

Відправлено 30.01.2010 – 17:12

Давно ніхто не писав у цій темі...Ну що ж...Притулу просто обожнюю....навіть не стільки за камеді, а за ПІДЙОМ на Новому каналі...вже рік прокидаюся разом з ними - весело та динамічно... Єдине погано - мені на 8 на навчання, тому не завжди вдається провести ранок разом з ними. А взагалі вся команда Підйому - молодці... І Оля Фреймут, і Саша, І звісно ж Сергій :happytwo:
  • 0

#78 WANUA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 16:53

Притула рулить))) А Педан мені не подобається, ні разу моє смс не прочитав, а тепер ПІдйом взагалі не дивлюсь, на 8 на пари.
Притула любить по форумах гуляти, цікаво чи він зареєстрований тут?
  • 0

#79 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 24.03.2010 – 20:41

Сьогодні тільки заради нього поперлась з подружкою на "Марафон бадьорих ранків". Зараз віченьки злипаються... :ggggg:
Але побаченим задоволена. Кудлатик, небритий, сонний - от як виглядають "екранні" люди насправді. :happy1: В нього вже є сиве волосся... :rolleyes: Але то лише додає шарму)) Позакамерне життя виявляється набагато цікавіше ніж те, що ми спостерігаємо на камеру в телевізорі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних