Перейти до вмісту

Сергій Притула "Тернопільський Сірий"

Повідомлень в темі: 78

#41 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 10.11.2008 – 18:16

kitty-bon, це шоб в мене повністю дах з,їхав?))) :)

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (10.11.2008 19:09) писав:

Знов порпаємося в чужомі лайні, маючи достатньо свого....

А своє не таке цікаве :)
  • 0

#42 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 10.11.2008 – 18:59

Перегляд дописуДарця_Борхес (10.11.2008 18:16) писав:

kitty-bon, це шоб в мене повністю дах з,їхав?))) :)

Я ж кажу красунчик)))))
  • 0

#43 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:дому

Відправлено 10.11.2008 – 19:19

Перегляд допису_saljama_ (10.11.2008 15:37) писав:

Пан pamva мені в репутації висловив тезу, що Притула насправді нормальни

Пан pamva висловив тезу, що Притула, насправді, нормальний чувак. То може би він і заодно поділився влазним досвідом спілкування з Сергієм. Впевнена, громадськосьті буде цікаво почути про кабедівця з перших pamvaвських вуст!

ха
по-перше заспокойся і не нервуйся. то шкідливо для здоров'я .

по -друге тут здається обговорюється не його людські якості і ставлення до оточуюючих, а талант як досить яскравої особи в камедіклабі ua /

і то як ставитися по хамськи чи нє ше залежить шо за оточення шо знаходиться навколо. :)
  • 0

#44 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.11.2008 – 11:10

Як на мене - нема про що серечатися. Більшість артистів, людей творчих і всяких геніїв в особистому спілкуванні досить неприємні люди.
Це закономірно. Коли в людини з*являється можливість дбати тільки про себе і чхати на інших, вона дуже рідко відмовляється від такої можливості. Особливо коли має талант і тому має великорозмірне Его))...

Але бувають випадки, коли немає ні таланту, ні людської поведінки, а воно щодня на екрані (думаю ви знаєте таких :)). Ото справжнє фееее))

Я вважаю, що Притула має підстави світитися на екрані, він кращий за багатьох, кого нам щодня показують. До того ж він щирий патріот, у творчості про це не забуває, на відміну від інших грошолюбів. Я його за це поважаю.
  • 0

#45 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 12:32

Перегляд дописуpamva (10.11.2008 19:19) писав:

ха
по-перше заспокойся і не нервуйся. то шкідливо для здоров'я .

по -друге тут здається обговорюється не його людські якості і ставлення до оточуюючих, а талант як досить яскравої особи в камедіклабі ua /

і то як ставитися по хамськи чи нє ше залежить шо за оточення шо знаходиться навколо. :)

а ти мої е переживай) вони в нормі) 

я не бачу щось, щоб у назві теми було вказано, що обговорюється лише його творчість?)

а щодо оточення...так, це чудова росто людина, яка власного друга тричі за день назвала пі*арасом, бо у нього був поганий настрій) спихуймо все на оточення, бо ж якщо він смішно жартує, то йому ж можна вибачити все!
  • 0

#46 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 11.11.2008 – 13:54

Перегляд допису_saljama_ (11.11.2008 12:32) писав:

а ти мої е переживай) вони в нормі) 

я не бачу щось, щоб у назві теми було вказано, що обговорюється лише його творчість?)

а щодо оточення...так, це чудова росто людина, яка власного друга тричі за день назвала пі*арасом, бо у нього був поганий настрій) спихуймо все на оточення, бо ж якщо він смішно жартує, то йому ж можна вибачити все!

але й шось не видно шоб в назві теми було вказано говорити про його характер, і т д і т п
тим більше так різко висловлюватися

тре розрізняти таку штуку як стьоб. він чувак оригінальний в тому плані

Повідомлення відредагував pamva: 11.11.2008 – 13:55

• 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.11.2008 – 14:04

Перегляд дописуБлискавиця (11.11.2008 11:10) писав:

До того ж він щирий патріот, у творчості про це не забуває, ....
от якраз він і не патріот. перевірено ! в нас оно у Верховній Раді теж повно гумористів і теж патріотів. Тому певно тут кожен лишиться при своїй думці
  • 1

#48 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.11.2008 – 16:46

Перегляд дописуБлискавиця (11.11.2008 11:10) писав:

Але бувають випадки, коли немає ні таланту, ні людської поведінки, а воно щодня на екрані (думаю ви знаєте таких :)). Ото справжнє фееее))
А є і навпаки: коли ні таланту, ні людської поведінки, - і ніяк не засвітиться. От і обс.рає всіх підряд, хто вже засвітився (без конкретики).)

Перегляд допису_saljama_ (11.11.2008 12:32) писав:

Салямка, так він же і зі сцени матюки гне - це ж прерогатива Камеді-клабу.) А щодо друга, то може в них є нормою подібне спілкування?) Я не виправдовую Сірого, просто не раз бачила, як мої знайомі між собою одне одного і не ображаються.)
  • 0

#49 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 16:53

Перегляд дописуОлеська (11.11.2008 16:46) писав:

Салямка, так він же і зі сцени матюки гне - це ж прерогатива Камеді-клабу.) А щодо друга, то може в них є нормою подібне спілкування?) Я не виправдовую Сірого, просто не раз бачила, як мої знайомі між собою одне одного і не ображаються.)

То я рада, що у моїх знайомих це не традиція =)
  • 0

#50 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 19:29

хтось порівнював з русланою. знаю, що вона займається благодійництвом а ось за цим паном такого не помічала і не чула...це теж показник
  • 1

#51 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 11.11.2008 – 19:46

Перегляд дописуЛастiвочка (11.11.2008 19:29) писав:

хтось порівнював з русланою. знаю, що вона займається благодійництвом а ось за цим паном такого не помічала і не чула...це теж показник
Коли заробить стільки грошей, скільки і Руслана тоді і поговоримо про благодійність
  • 0

#52 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.11.2008 – 19:47

Перегляд дописуjakobz (11.11.2008 19:46) писав:

Коли заробить стільки грошей, скільки і Руслана тоді і поговоримо про благодійність
Стопудово! :)
  • 0

#53 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 20:03

Перегляд дописуjakobz (11.11.2008 19:46) писав:

Коханий, я думаю Сірий не заробить:) йому дружину відповідну тре:)))
  • 1

#54 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 11.11.2008 – 21:03

Дивилась з ним ФЮ - нічьо так, смішненько)))

Перегляд дописуЛастiвочка (11.11.2008 21:03) писав:

Коханий, я думаю Сірий не заробить:) йому дружину відповідну тре:prapor3:))

Я чула слово "жінка"??? Де???де??? Я!!! я!!!! :)
  • 0

#55 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 21:11

Перегляд дописуДарця_Борхес (11.11.2008 21:03) писав:

Я чула слово "жінка"??? Де???де??? Я!!! я!!!! :)
Дарцю, шось тре робити заким ше є шанс :)
  • 1

#56 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 21:43

Імпонують його жарти , приправлені щирим українським гумором з акцентом на політиці і попсовому житті "бомонду''
  • 0

#57 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.11.2008 – 21:56

Нормальний мужик. Юморний,як кажуть у нас на сході. Якшо він сам тексти пише- то ще й талановитий.Його українська стопудово краща за мою,як лексично так і фонетично,а це вже на неабияку повагу заслуговує) А яка там з нього людина-друг-брат-коханець- мені все одно. Матюкається,друзів посилає? Я не думаю,що його друзі від цього страждають,до того ж я не його друг.Може він ще й пахову область не підбриває?Ваще гаааад. Та не мені з ним спати.А взагалі він не повинен..я б навіть вжила інше слово,він не МУСИТЬ бути всєбічно позитивною людиною.Саме це і робить його індивідом)))

Іше одне: якшо людина не ділиться чи не хоче ділитися своїми грошами з іншими- це не робить його поганим.А ви самі часто благодійництвом займаєтесь?Ну-ну....ну-ка швиденько всі скинулися мені на нові чобітки. :)
  • 0

#58 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 22:07

Ось зателефонував до Притули , поцікавившись як життя , погуторивши про інфляцію вирішили підкинути трохи лаве
пані Sensssorikі ще й на новий кожушок
  • 0

#59 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 23:14

Перегляд дописуSensssorika (11.11.2008 21:56) писав:

Нормальний мужик. Юморний,як кажуть у нас на сході. Якшо він сам тексти пише- то ще й талановитий.Його українська стопудово краща за мою,як лексично так і фонетично,а це вже на неабияку повагу заслуговує) А яка там з нього людина-друг-брат-коханець- мені все одно. Матюкається,друзів посилає? Я не думаю,що його друзі від цього страждають,до того ж я не його друг.Може він ще й пахову область не підбриває?Ваще гаааад. Та не мені з ним спати.А взагалі він не повинен..я б навіть вжила інше слово,він не МУСИТЬ бути всєбічно позитивною людиною.Саме це і робить його індивідом)))

Іше одне: якшо людина не ділиться чи не хоче ділитися своїми грошами з іншими- це не робить його поганим.А ви самі часто благодійництвом займаєтесь?Ну-ну....ну-ка швиденько всі скинулися мені на нові чобітки. :)
чому сарказм? подобається він більшості - добре, а от мені і Салямі - НІ! і що? чи я маю тут сюсюкати і підтакувати як більшість? мені пофіг, я маю власну думку і її висловила - мудак він. все. не дискутую більше:)
  • 1

#60 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.11.2008 – 11:41

Перегляд дописуЛастiвочка (11.11.2008 19:29) писав:

Благодійництвом займаються не з великого серця а для зменшення податків.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних