Перейти до вмісту

Сергій Притула "Тернопільський Сірий"

Повідомлень в темі: 78

#21 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 10.11.2008 – 00:05

І мені він подобається. І в камеді - клаб жарти в нього смішні, і у "Файна Юкрайна".
Якщо він ті тексти насправді сам пише - то це дуже великий талант! :gryzin:
  • 0

#22 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.11.2008 – 00:34

Він найкращий з Камеді ЮА
  • 0

#23 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 00:51

Перегляд дописуДарця_Борхес (9.11.2008 22:59) писав:

Сергій.... :gryzin:

Притула..... :ggggg:

Тернопільський..... :lol:

Сірий..... :)
Ех.....мене від нього пре...Такий...такий....смачненький, солоденький, гарнюній, а як розмовляє....Від жартів взагалі кипяточком пі**сь))))) Короче - без ума від нього....

а в житті - мудак мудаком!
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.11.2008 – 09:23

Перегляд допису_saljama_ (10.11.2008 00:51) писав:

хоть хтось сказав правду. не завжди те, що нам подають на тарілці є золотом..в нашому провінційному містечку всі знають про всіх і навіть більше:gryzin:. Тому не дуже добре про нього відгукуються...всього лише гра, а на факті...прикро..
  • 1

#25 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 10.11.2008 – 10:07

Взяли і розбили дєвочкі серце..... :gryzin:
  • 0

#26 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.11.2008 – 11:07

І що то в нас за звичка своїх же опускати? Нехай в житті він може й мудак, але який стосунок це має до його творчості та роботи на телебаченні? Нам з ним що...дітей хрестити?
Нехай про його характер дружина турбується.
  • 0

#27 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 11:31

Перегляд дописуБлискавиця (10.11.2008 11:07) писав:

І що то в нас за звичка своїх же опускати? Нехай в житті він може й мудак, але який стосунок це має до його творчості та роботи на телебаченні? Нам з ним що...дітей хрестити?

Це не опускання своїх, це враження про людину не тільки з погляду того, що тобі показує ТБ. Я з ним мала сраву, бо ми 5 днів тусили разом, коли організовувалися його присконференції. За ці дні я наслухалася стільки хамства до оточуючих... Нехай ти досяг чогось у житті уже, і крутишся по тєлєку, але лишайся людиною. Роботу свою він виконує якісно. А в житті... а в житті....
  • 0

#28 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.11.2008 – 11:42

Може працювати з ним і не солодко (співчуваю тобі), але яка різниця телеглядачам?))...ну нечемний він хлопчик, то й що?
  • 0

#29 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 12:09

Глядачам то може і нічого, але де написано, що немає різниці мені?) я висловила думку, а далі -сорі. але не гребе)
  • 0

#30 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 15:37

Пан pamva мені в репутації висловив тезу, що Притула насправді нормальни

Пан pamva висловив тезу, що Притула, насправді, нормальний чувак. То може би він і заодно поділився влазним досвідом спілкування з Сергієм. Впевнена, громадськосьті буде цікаво почути про кабедівця з перших pamvaвських вуст!
  • 0

#31 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.11.2008 – 16:26

Блискавиця (10.11.2008 11:07) писав:

Чому опускати? навпаки тут всі дужже сильно ним захоплюються, а я - ні. І не дивлюсь його виступи принципово, бо коли людина неприємна і викликає негатив то навіщо дивитись? Звірятко завернуло хлопчику у фольгу? Нє, казала вже: для мене набагато приємніше подивитись когось мудрішого, або взагалі не дивитись нічого. Про смаки не сперечаються.;0 Салямка, я з тобою в цьому питанні, і ніякий папірчик завернутий на Сірожу не поможе
  • 1

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.11.2008 – 16:42

_saljama_ (10.11.2008 00:51) писав:

Не люблю, коли копирсаються в білизні людини, яка стає відомою. Він - талант, і мені особисто цього достатньо. В кожної людини є свої мінуси. Рідко, коли людина без вад є талановитою.

Блискавиця (10.11.2008 11:07) писав:

Погоджуюсь повністю. Мені, наприклад, достатньо його з екрану і не більше.
  • 0

#33 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 16:46

Олеська (10.11.2008 16:42) писав:

Не люблю, коли копирсаються в білизні людини, яка стає відомою. Він - талант, і мені особисто цього достатньо. В кожної людини є свої мінуси. Рідко, коли людина без вад є талановитою.

Копирсання в чужій білизні, Олесько, було б, якби я написала, що у нього проблеми з дружиною, чи що він має малий член і подібний бруд. А я висловила оціночне судження. Чуєш різницю?
  • 0

#34 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 10.11.2008 – 16:49

гг, ну як бабулі базарні, чесслово ))
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 16:56

_saljama_ (10.11.2008 16:46) писав:

Копирсання в чужій білизні, Олесько, було б, якби я написала, що у нього проблеми з дружиною, чи що він має малий член і подібний бруд. А я висловила оціночне судження. Чуєш різницю?
Не чую, - відчуваю.))) Та ніц не маю проти твоєї думки. Мені просто неприємно те було чути, от і все. То просто різні наші висловлювання на одну тему.

Чому я сказала "копирсання в чужій білизні"? Так тому, що людина бачить артиста в тому образі, який і задумано. Може подобатись чи не подобатись саме той образ. А все, що йде поза сценою - це вже особиста справа кожного. Мені особисто не подобається Руслана - як людина в реальному житті, але я поважаю її як співачку, яка виборола нам перше місце на Євробаченні. Тому я і не хочу зустрічатись з нею, ні знати про неї-реальної будь-що.
  • 0

#36 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 10.11.2008 – 17:03

А мені подобається)) Така лапочка)) З першого монологу я його шанувальниця))
Зображення Красунчик))
Зображення
Зображення
  • 0

#37 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 17:41

Олеська (10.11.2008 16:56) писав:

Не чую, - відчуваю.))) Та ніц не маю проти твоєї думки. Мені просто неприємно те було чути, от і все. То просто різні наші висловлювання на одну тему.

Чому я сказала "копирсання в чужій білизні"? Так тому, що людина бачить артиста в тому образі, який і задумано. Може подобатись чи не подобатись саме той образ. А все, що йде поза сценою - це вже особиста справа кожного. Мені особисто не подобається Руслана - як людина в реальному житті, але я поважаю її як співачку, яка виборола нам перше місце на Євробаченні. Тому я і не хочу зустрічатись з нею, ні знати про неї-реальної будь-що.

до чого тут відчуття? я про слух казала)

а неприємно читати - це особиста справа кожного) ніхто ж не змушує. І такі коментарі потрібні заради збереження гармонійності теми питання. А від одного позитиву, який підкріплюється лише телеком, аж приторно стає...
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 17:49

_saljama_ (10.11.2008 17:41) писав:

до чого тут відчуття? я про слух казала)

а неприємно читати - це особиста справа кожного) ніхто ж не змушує. І такі коментарі потрібні заради збереження гармонійності теми питання. А від одного позитиву, який підкріплюється лише телеком, аж приторно стає...
Ще раз: ніц не маю проти.))) Мені неприємно читати - я відписала, тобі неприємно - ти відписала... І все.)
Салямка, повір, коли голова переповнюється інформацією, ще й непотрібною, то краще ту інформацію не сприймати, бо те непотрібне виштовхує часто важливі речі з нашої голови.) З віком ти це відчуєш.)
  • 0

#39 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 10.11.2008 – 17:58

А мені він подобається) І зовнішньо і як артист.Яка він особистість я дізнаватись не хочу,щоб не дуже розчаровуватись.Варто би вже знати що те що в нас на блакитних екранах і те що ми бачимо вживу-це 2 різних світи.Сергій Притула Тернопільський Сірий з КК Юей мене цілком задовльняє(я про творчість,люди,не подумайте).Не скажу що всі його монологи мені подобаються,але в основному є над чим посміятись.
  • 0

#40 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 18:09

Знов порпаємося в чужомі лайні, маючи достатньо свого....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних