Перейти до вмісту

Чому російські фільми досі ще у розмовах "наші"?

Повідомлень в темі: 51

#41 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.10.2007 – 00:18

В якій лабораторії панватортеми вивів цього тарганчєґа?
Пів України російською мовою в житті послуговується, а його цікавить, чому кіна "нишими" називають... жартівниґ.

Повідомлення відредагував zav: 29.10.2007 – 00:22

• 0

#42 Nick777

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.10.2007 – 11:36

Перегляд дописуbamik (28.10.2007 20:51) писав:

Говорили, балакали, сіли і заплакали :rolleyes:

Ось фільми Оксани Байрак я нашими ніяк не назву. Жодного натяку на щось українське

Згідний. Навіть попри те, що той же фільм "Аврора" Байрак є дуже гарним, знятим в Україні, але українським Я б його дійсно не назвав українським.
Як і купу тих серіалів на 1+1 чи інтері, які знімаються в Україні, з укр. акторами, але російські за своїм духом і суттю.
А нашим кіном, Я теж називаю продукт совіцьких часів. Як не крути, але там були інші умови і ми виросли на тих фільмах.
А нормального саме україномовного і українського по своєму духу фільмів не дуже і є... хіба окремі фільми, раз в 2-3 роки появляються.
  • 0

#43 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.10.2007 – 12:31

Перегляд дописуbamik (28.10.2007 21:51) писав:

Ось фільми Оксани Байрак я нашими ніяк не назву. Жодного натяку на щось українське
Надвичайно подобається логічний ланцюжок "красиво те, що наше, українське".
p.s. До речі, що вас не влаштовує в кіні "Королева бензоколонки", де директор тої бензоколонки у вишиванці?
p.p.s. Або в кіні "У бій ідуть лише старі"?..

Повідомлення відредагував zav: 29.10.2007 – 12:34

• 0

#44 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.11.2007 – 23:11

Перегляд дописуОлеська (27.10.2007 18:16) писав:

Це взагалі мене бісить! Недавно почула, як літній чоловік жалівся:
- Колись була століца-матушка-Москва. А тепер шо?
Я його мало не роздерла!
яка хижа. :box: кацапи також люди

Перегляд допису†Azazello_696† (27.10.2007 18:28) писав:

А щодо кіно, то тут панацея єдина, то почати створювати своє! Причому якісне і рідною мовою! І популяризувати його серед мас і в світі! Щоб росіяни заздрили і їм хотілося сказати на наше "наше" :angry12:
Навіщо нам їхня заздрість? :box:

Перегляд дописуDickNose(Sic) (27.10.2007 22:14) писав:

Olex
Мені воно близьке, не тому, що я не люблю своєї країни, а тому, що по суті, у них все таке як і в нас, ну з деякими відхиленнями в кращу чи гіршу сторону...
Люди інші, ментальність інша. Деякі радянські стереотипи мислення лишились, але з часом різниця в світовідчутті стає більшою. Особисто я сприймаю сучасне російське кіно як чуже (по світогляду). Крім того там знов почалась політична заангажованість та цензура. На мистецьку цінність фільмів це впливає дуже зле.

Перегляд дописуOlex (28.10.2007 19:28) писав:

Подумайте самі...більша частина прибутків вирушила до США...от Вам моя відповідь...тре створювати український продукт, а з яких комплектуючих то вже інша справа...головне щоб він був для україніців..а далі вже для всіх інших...отак :box:
За такої логіки задля комерційного успіху треба створювати фільми для американців (бо найбільший ринок збуту)

Перегляд дописуРуденька (28.10.2007 22:23) писав:

як на мене - наше, бо його створювали наші предки
це не аргумент, в нас що тепер культ предків? якщо людині молодшій 20-ти років є чужим багато що в радянському світогляді, то чому він повинен "за компанію" з тобою вважати культурні витвори того часу "своїми", тобто спорідненими по світовідчуттю?

О, згадав фільм "Відьма", тупо переінакшили Гоголя (який і сам свого часу пнувся в москалі, але потрапив тільки в малороси) на кацапський копил, викинули філософське підгрунття (вони його просто не прочитали), лишилась банальна містичка з фіналом в дусі напівязичницького "православія".

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 01.11.2007 – 23:19

• 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.11.2007 – 23:18

Сергійку (я вірно сказала твоє ім"я?), я не нелюблю росіян. Я не люблю саме кацапів та хохлів (не маю на увазі щирих українців). А кацапів не люблю за те, що вони куди не підуть, у них все своє.
  • 0

#46 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 29.11.2007 – 17:52

Ніколи не називав рос. фільми нашими. Як можна називати своїм такий низькопробний продукт?? Та ще й зроблений по замовленню Крємля і знятий членом ЄР паном Бондарчуком(приклад-"9 рота"). Хай ми маємо мало фільмів,але ними можна пишатися("Нескорений") B)
  • 0

#47 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.11.2007 – 18:20

Перегляд дописуSlevin (29.11.2007 18:52) писав:

Ніколи не називав рос. фільми нашими. Як можна називати своїм такий низькопробний продукт?? Та ще й зроблений по замовленню Крємля і знятий членом ЄР паном Бондарчуком(приклад-"9 рота"). Хай ми маємо мало фільмів,але ними можна пишатися("Нескорений") B)
Так, сучасні низькопробні здебільшого. Але от українських чогось взагалі нема. І це сумно. та ж сама Штольня- та це ж шо хочеш, та не норм фільм. "Нескорений" не бачила і навіть не чула, що вже свідчить про невелику популярність його.
  • 0

#48 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.11.2007 – 02:14

Перегляд дописуrainy (29.11.2007 18:20) писав:

"Нескорений" не бачила і навіть не чула, що вже свідчить про невелику популярність його.
Але це нічого не говорить про його мистецьку цінність.
  • 0

#49 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 23.09.2011 – 01:02

Перегляд дописуЛастiвочка (27.10.2007 20:26) писав:

Нема чого ображатись. Бо казати так можуть лише наші батьки, або їх ровесники. І, я так думаю, що "наші" в них асоціюється не з Росією, а з їхнім часом, їхньою молодістю...Доречі полюбляю старі фільми, мультики...Для мене якщо річ хороша, якісна то байдуже хто виробник. Ми ж всі виросли на "Козаках", "Ну постривай", а фільми? Старі, добрі фільми...
Чим хоча б "Козаки..." - не український мультик? Російськими титрами та підписом "СССР"? Хм...
  • 0

#50 lalamikolala

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 23.09.2011 – 01:50

Справа не в старих добрих совкових мултиках кумедіях і інших фільмах. Як їх кваліфікувати наші чи не наші - питання відкрите. Правильніше всього було б вважати їх якими вони є: сов*єцької доби. Але ж всі розуміють шо за всієї запропагандованости цензурованості якісно там було шо кожен може сказати - йому воно цілколм іде як шось класне або навпаки - пропагандистький хлам імперії. Кіна про лєніна чи діамантова рука воно все сов*єцьке, просто і ясно. Не наше, скоріше ми тоді були їхні.
Але зараз, ось нинішній хлам кацапський по телику подають як "наше кіно". Ось шо вже дратує неабияк. Не есетебе не інтирі і не інших неших телекенелах. До речі, помітили, шо всі оці анонсери, всі як один зі своїми одноманітними тупоагресинвими напвікриками взагалі не вимовляють звук А. Мене це бісить не менше, чим "наше нове кіно". Ну це так, до слова. Тут як і з усім - це комплекс неповноцінности, у нас і росія не закордон і росіяни не нацменшина. як в нас кажуть: в росії і за кордоном. а табачнєк розказує що росіяни прям виникли тут, тобто або тут виникли одночансо два народи або нас немає або ... ну всеь інший спектр кацапофашистських теорій які відрізняються лиш агресивністю тез і всі зводяться до руссскості всього цього простору аж до туда, докуда лапи їхні вже не дістануть.
В таких умовах "наших" кін може бути два типи. Формально наші і абсолютно наші. Перші - це псотсовкової усссрподібної держави ментально і за приналежністю типу тієї Байрак чи ще там кого. А інші це якісь неіснуючі вакуумні яких ніхто не знімає, через шо ніхто їх не бачив. Зате вони наші в сенсі, шо хоча б мають бути мінімально відображати український світ погляд ментальність. Просто бути україномовними. Щось що знамається тут обмоскаленими "геніми" в мене теж не повертається вважати нашим. Чим воно наше. Що таке наше? Ось в чому питання. Україна це накладання двох Україн: тієї яка така як і всі інші в плані своєї сутности. Це слаба Україна, країна малочисельних патріотів, і сильніша - совкова російська російськокультурна Україна. Ось ті байраківські і їм подібні кіна - це кіна тієї України, вони для неї їхні не лише територіально, але для них і росія - своя, і кіна її теж їхні. Все так просто. Те саме можна про газети, ражіо, книжки історичний погляд. Чого дивуваися цьому явищу в якомусь конкретному його прявленні в якійсь конкртеній сфері, адже все це очевидно має бути в общєм!
  • 0

#51 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 23.09.2011 – 07:53

Перегляд дописуТітонька ИMMY (23.09.2011 02:02) писав:

Чим хоча б "Козаки..." - не український мультик? Російськими титрами та підписом "СССР"? Хм...
Або Петрик П'яточкін, Острів скарбів чи навіть Капітан Врунгель.

Повідомлення відредагував phobos: 23.09.2011 – 08:21

• 0

#52 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 23.09.2011 – 14:53

комплекс неповноцінності і проіскі фесебе :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua