Перейти до вмісту

Чому російські фільми досі ще у розмовах "наші"?

Повідомлень в темі: 51

#21 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 20:19

Перегляд дописуРуденька (28.10.2007 20:05) писав:

Мої улюблені фільми - "Москва слезам не верит" та "Служебній роман". я буду довго сміятися, якщо хтось назове їх іноземними. Це два улюблені, а взагалі їх купа.
Я вже бачу купу гнівний дописів від свідомих п"ятнадцятирічних патріотів яки переглянуть моє місто проживання :D
Так от, панове: ці фільми мої, наші. Тому що вони передають весь зміст тодішнього життя людей і в Москві, і в Києві, тому що мої батьки були такими ж як герої цих фільмів, тому що у них відбиваються добрі вічні цінності - однакові для слов"ян.
А ставити у протилежність сучасне українське кіно до радянського просто глупо. Українське тільки починає розвиватися, не сумніваюся, що у нього є велике майбутнє. А радяньке - це історія, це легенди того часу. Тому не варто розмахувати прапором і кричати "нічого не хочу знати, буду дивитись тільки українське". Хоча.. це справа кожного
Я нікого ображати не хотів, якщо образив - прошу вибачення, таке вже склалося моє бачення Вашого міста, хоча я особисто там не був, і сподіваюся ще там буду. <_<
Що до фільмів - це фільми "наші" для совєцкіх людей, я нічого проти не маю....так дійсно там були чудові картини. Мова йде про сучасні, російські фільми :)
Прапором ніхто не розмахує, і не кричить....просто самі подумайте - яка тут логіка називати продукт іноземний НАШИМ??? :rolleyes:
  • 0

#22 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 28.10.2007 – 20:27

Ну розумієте, я не знаю чому на західній Україні можуть називати "нашими" російські фільми, але щодо інших, і особливо сходу - все дуже просто - мова зрозуміла - тому і "наші". При чому українські фільми також бувають російською мовою.
От моя мама терпіти не може американських фільмів. Вона включає телевізор, бачить - фільм не іноземний, без переклада і говорить "о, наш фільм якийсь"
А щодо сучасних російських низькопробних серіалів - їх і росіянам напевне соромно "своїми" називати
  • 0

#23 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 20:34

Перегляд дописуРуденька (28.10.2007 20:27) писав:

Ну розумієте, я не знаю чому на західній Україні можуть називати "нашими" російські фільми, але щодо інших, і особливо сходу - все дуже просто - мова зрозуміла - тому і "наші". При чому українські фільми також бувають російською мовою.
От моя мама терпіти не може американських фільмів. Вона включає телевізор, бачить - фільм не іноземний, без переклада і говорить "о, наш фільм якийсь"
А щодо сучасних російських низькопробних серіалів - їх і росіянам напевне соромно "своїми" називати
Не розумію логіки...чому "НАШІ"??? Тоді мож і Росія Вам рідна земля??? Триколор російський свій??? Орел візантійський - свій???
  • 0

#24 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 20:47

Я просто бачу як ви розгнівано кричете і червонієте. на те ще раз спокійно пояснюю.
Українські фільми також часто виходять російською мовою. Глядач, вмикаючи телевізор, не біжить перевіряти країну-виробника фільма. Мову розуміє, перекладу немає - значить наше.

Перегляд дописуOlex (28.10.2007 20:34) писав:

Не розумію логіки...чому "НАШІ"??? Тоді мож і Росія Вам рідна земля??? Триколор російський свій??? Орел візантійський - свій???
чомусь згадалося "а може ти і голову вдома забув? га?" - гнівно кричала вчителька, розмахуючи журналом. заспокойтеся, вести розмову в такому тоні просто некоректно
  • 0

#25 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.10.2007 – 20:51

Говорили, балакали, сіли і заплакали :rolleyes:

Ось фільми Оксани Байрак я нашими ніяк не назву. Жодного натяку на щось українське
  • 0

#26 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 20:54

Перегляд дописуРуденька (28.10.2007 20:45) писав:

Я просто бачу як ви розгнівано кричете і червонієте. на те ще раз спокійно пояснюю.
Українські фільми також часто виходять російською мовою. Глядач, вмикаючи телевізор, не біжить перевіряти країну-виробника фільма. Мову розуміє, перекладу немає - значить наше.
:D Ага ще й піна з рота капає! :)
Це добре, що Ви мені спокійно пояснюєте...дуже добре...але мова не про це.
Дуже шкода, що Ви так думаєте....це думки совєцкої людини...вибачте якщо образив :)
Україна одна у світі, українська мова одна у світі....тому і наше може бути лише одне - УКРАЇНСЬКЕ :rolleyes:
Вашої логіки я не розумію. Чом російський, іноземний продукт українці мають вважати "своїм"?

PS:Доречі, я спокійно на все реагую.. <_<

Перегляд дописуРуденька (28.10.2007 20:47) писав:

чомусь згадалося "а може ти і голову вдома забув? га?" - гнівно кричала вчителька, розмахуючи журналом. заспокойтеся, вести розмову в такому тоні просто некоректно
Шановна пані, Ви не бачити мого тону...тому не кидайтеся такими фразами будь-ласка :)

Повідомлення відредагував Olex: 28.10.2007 – 20:54

• 0

#27 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.10.2007 – 20:58

Перегляд дописуOlex (28.10.2007 19:28) писав:

Вимоги прості....українська мова, розвиток кіноіндустрії тут на Україні, і звичайно у україніські кишені гроші.....
Стосовно останньої вимоги..думаєте таке реально? Особливо коли держава сама по собі має бути такою аби гроші йшли до кишені громадян а не кількох осіб...Виходить будь-яке кіно "нашим" назвати не можна і навряд чи можна буде назвати.
От у мене запитання: фільми "Вир"(1983р), "Украдене щастя"(1984), "За межами болю"(1989р.) - у них звучить українська мова, АЛЕ вони розвивали радянську кіноіндустрію а не українську, і гроші від них йшли в радяньску казну. Виходить вони не є українськими?
  • 0

#28 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 21:01

Перегляд дописуСварус (28.10.2007 20:58) писав:

Стосовно останньої вимоги..думаєте таке реально? Особливо коли держава сама по собі має бути такою аби гроші йшли до кишені громадян а не кількох осіб...Виходить будь-яке кіно "нашим" назвати не можна і навряд чи можна буде назвати.
От у мене запитання: фільми "Вир"(1983р), "Украдене щастя"(1984), "За межами болю"(1989р.) - у них звучить українська мова, АЛЕ вони розвивали радянську кіноіндустрію а не українську, і гроші від них йшли в радяньску казну. Виходить вони не є українськими?
Які ж ми підступні! :rolleyes: Ви хочете мене заплутати чи виставити дурником? Я пояснення дав що до радянських фільмів...можу повторити....це радянське(ориг. - совєцкоє) кіно...мова йде про сучасні фільми...том не будемо більш задавати подібні питання <_<

Повідомлення відредагував Olex: 28.10.2007 – 21:02

• 0

#29 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 21:02

Перегляд дописуOlex (28.10.2007 20:54) писав:

Шановна пані, Ви не бачити мого тону...тому не кидайтеся такими фразами будь-ласка :rolleyes:
Було б дивно якщо б я бачила ваш тон <_< Але така кількість знаків питання-оклику мені нагадала саме те що нагадала. Ну мова не про те, кожен залишиться при своєму, а щодо мислення радянської людини... Мені не подобається, що ви кидаєтесь цим як образою. Бо знаю, що, наприклад, у моїх батьків дійсно ще є радянське мислення, у бабусі тільки таке і є. А щодо фільмів... ви ж хотіли почути відповідь - ЧОМУ - я вам пояснюю. При чому досить однозначно, а ви на це реагуєте як на антиукраїнські заяви
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 21:10

Перегляд дописуOlex (28.10.2007 21:01) писав:

Які ж ми підступні! <_< Ви хочете мене заплутати чи виставити дурником? Я пояснення дав що до радянських фільмів...можу повторити....це радянське(ориг. - совєцкоє) кіно...мова йде про сучасні фільми...том не будемо більш задавати подібні питання :D
Дякую за комплімент :rolleyes:
Якщо Ви не помітили, я намагаюсь(з Вашою допомогою) скласти визначення "нашого" кіно. Адже всі суперечки(або більшість), що є в цій темі, грають лиш на емоціях. Це не науково. Коли буде узгоджено визначення "нашого" фільму, тоді всі нескінченні суперечки(а такими є ті, які грунтуються на емоціях) вирішаться. Тому чекаю на продовження конструктивної дискусії в площині здорового глузду а не емоцій.
  • 0

#31 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 21:33

Перегляд дописуРуденька (28.10.2007 21:02) писав:

Було б дивно якщо б я бачила ваш тон :) Але така кількість знаків питання-оклику мені нагадала саме те що нагадала. Ну мова не про те, кожен залишиться при своєму, а щодо мислення радянської людини... Мені не подобається, що ви кидаєтесь цим як образою. Бо знаю, що, наприклад, у моїх батьків дійсно ще є радянське мислення, у бабусі тільки таке і є. А щодо фільмів... ви ж хотіли почути відповідь - ЧОМУ - я вам пояснюю. При чому досить однозначно, а ви на це реагуєте як на антиукраїнські заяви
Ех....совєцка людина це не образа...ні - це діагноз :D .
Я не люблю людей ображати, хіба іноді у відповідь.
Я просто не розумію логіки розмежування НАШОГО та НЕнашого кіно...от і все :)

Перегляд дописуСварус (28.10.2007 21:10) писав:

Дякую за комплімент <_<
Якщо Ви не помітили, я намагаюсь(з Вашою допомогою) скласти визначення "нашого" кіно. Адже всі суперечки(або більшість), що є в цій темі, грають лиш на емоціях. Це не науково. Коли буде узгоджено визначення "нашого" фільму, тоді всі нескінченні суперечки(а такими є ті, які грунтуються на емоціях) вирішаться. Тому чекаю на продовження конструктивної дискусії в площині здорового глузду а не емоцій.
От і добре....давайте складати критерії та рамки сучасного українського кіно...з мого боку це - країна виробник - УКРАЇНА, УКРАЇНОМОВНЕ кіно, переважна більшість акторів - українці, прибутки від фільму до України..... :rolleyes:
  • 0

#32 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 22:03

А чому тільки сучасного? Старе викинути на смітник історії? Навіщо таке розмежування?
  • 0

#33 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 22:11

Перегляд дописуСварус (28.10.2007 22:03) писав:

А чому тільки сучасного? Старе викинути на смітник історії? Навіщо таке розмежування?
розмежування просте - до 1991 року - українсько-радянське....далі кіно незалежної України...от яке воно має бути...це вже інше питання :rolleyes:
  • 0

#34 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 22:18

Гих) а "українсько-радянське" - це "наше" чи ні?
  • 0

#35 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 22:23

Перегляд дописуСварус (28.10.2007 22:18) писав:

Гих) а "українсько-радянське" - це "наше" чи ні?
як на мене - наше, бо його створювали наші предки
  • 0

#36 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 28.10.2007 – 22:45

Люблю радянські фільми! Вони мої. От і все. щодо українських- ну апріорі вони повинні бути нашими, але шо маємо насправді? Назвіть мені хоч один сучасний ГАРНИЙ український фільм?!!Olex, назви, будь ласка! Як вже було сказано, може "Молитва за гетьмана"? більшого г...(вибачте на слові) я ще не бачила <_< :rolleyes: А стосовно радянського мислення.. ой ,як багато я зараз чую тих, хто каже про це з презирством. Від тих, хто народився в 86-88 роках, хто того не бачив свідомо. Якщо і судити комусь, чи радянське було поганим, то не їм. Я не називаю сучасні російські фільми нашими, але і українських наших я не знаю. І ось саме їх ВІДСУТНІСТЬ це проблема, а не те, як ми їх називаємо.

зрозуміла пояснення Руденької, чого саме іноді проскакує визначення до російських фільмів як до наших. І шо тут незрозумілого??? Такий собі поділ, примітивний на "розумію мову оригіналу\не розумію"- відповідно "наше\не наше". І чого це погано???Самосвідомість скажете. але вона не виключена в такому випадку. І знову ж, проблема не варта такого обговорення. Ви б краще спитали, чого немає нормальних українських фільмів, от таких як каже Олекс, з укр акторами, сценарієм і тд.
  • 0

#37 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.10.2007 – 22:56

сучасні експерти все зводять до того, що знімати українське кіно економічно не вигідно. А з боку держави давня хвороба - брак коштів. Маємо те, що маємо. Отак і живемо надією побачити якісне українське кіно.
Щодо сучасних українських фільмів, щось на думку нічого не спадає.

Останнє, мабуть, що дивився - це Залізна сотня.
  • 0

#38 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.10.2007 – 22:59

Руденька, аплодую за такт і витримку. Друже Олекс - ти не правий (мені так здається). Ніхто не проти мати український сучасний фільм, але якісний! І нічого ми з тобою , чи всі разом не вирішимо, бо кошти то не в нас....Ну і взагалі всьому виною Олеська, бо започаткувала тему з самого початку неправильно. Ну і ще от таке: а що робити з старими, добрими фільмами, з тими шо українсько-совєцькі?
  • 0

#39 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 23:38

Перегляд дописуbamik (28.10.2007 22:56) писав:

сучасні експерти все зводять до того, що знімати українське кіно економічно не вигідно. А з боку держави давня хвороба - брак коштів. Маємо те, що маємо. Отак і живемо надією побачити якісне українське кіно.
Щодо сучасних українських фільмів, щось на думку нічого не спадає.

Останнє, мабуть, що дивився - це Залізна сотня.
Нескорений... :)

Перегляд дописуrainy (28.10.2007 22:45) писав:

......Назвіть мені хоч один сучасний ГАРНИЙ український фільм?!!Olex, назви, будь ласка!
"Залізна сотня", "Нескорений"...якщо вас не влаштовує політичне підґрунтя цих фільмів - зверніть увагу на якість зйомок, гру акторів, постановку сцен....тощо...гляньте якщо не бачили :rolleyes:

Як вже було сказано, може "Молитва за гетьмана"? більшого г...(вибачте на слові) я ще не бачила
Про цей фільм я вже свою думку писав...можна було створити на таку тему кращий фільм - а не таке лайно.

А стосовно радянського мислення.. ой ,як багато я зараз чую тих, хто каже про це з презирством. Від тих, хто народився в 86-88 роках, хто того не бачив свідомо. Якщо і судити комусь, чи радянське було поганим, то не їм.
Добре - я кажу що це відстале мислення...і це кажу обґрунтовано, бо всім відомо якою країна вирвалася з СССР...у якому стані, з якими людьми...так наскільки мені відомо було багато і доброго, але ж....

Я не називаю сучасні російські фільми нашими, але і українських наших я не знаю. І ось саме їх ВІДСУТНІСТЬ це проблема, а не те, як ми їх називаємо.
Так, ще й яка проблема <_<

зрозуміла пояснення Руденької, чого саме іноді проскакує визначення до російських фільмів як до наших. І шо тут незрозумілого??? Такий собі поділ, примітивний на "розумію мову оригіналу\не розумію"- відповідно "наше\не наше".
ОК......всі люди браття, СВІТ єднаймося !

Перегляд дописуЛастiвочка (28.10.2007 22:59) писав:

Руденька, аплодую за такт і витримку. Друже Олекс - ти не правий (мені так здається). Ніхто не проти мати український сучасний фільм, але якісний! І нічого ми з тобою , чи всі разом не вирішимо, бо кошти то не в нас....Ну і взагалі всьому виною Олеська, бо започаткувала тему з самого початку неправильно. Ну і ще от таке: а що робити з старими, добрими фільмами, з тими шо українсько-совєцькі?
Це точно, нажаль це так :D
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.10.2007 – 23:57

Перегляд дописуЛастiвочка (28.10.2007 23:59) писав:

Ну, дякую! На один день відійшла і ось тобі! Не думаю, що започаткувала тему невірно. Це саме те, що я хотіла почути. Я трошки старша за вас, шановні, і тому прекрасно пам"ятаю нескінченні черги за прокислою сметаною, юрби під універмагами за однорідним непотрібним лахміттям, в якому ми почувались інкубаторськими курчатами та радянські фільми про війну, щасливе дитинство тощо. Звичайно, цілу епоху не перекреслиш. Багато було позитивного, проте практично в кожному фільмі був прихований підтекст на знищення навіть натяку на щось українсько-патріотичне.
Та мова зараз не про це. Є безліч старих фільмів, які я дуже люблю. І в т.ч. "Москва слезам не верит" та "Служебный роман". Поважаю прив"язаність (навіть сліпу) до минулого. Проте я мала на увазі сучасні російські стрічки та серіали. Дуже прикро, що ми ще не маємо значну кількість українських стрічок, але вони є. І вони НАШІ! Ще прикріше, як своє, рідне хтось називає лайном.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних