Перейти до вмісту

Макдональдс шкодить здоров'ю, чи ні?

Повідомлень в темі: 149

#21 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.11.2007 – 12:44

Перегляд дописуMarcos (12.11.2007 10:39) писав:

Ви знаєте що в McDonalds серед співробітників існує правило, якщо гамбургер чи картопля лежать 10 хв то вони підлягають знищенню і взагалі їжа цього фаст-фуди придатна до вживання лише на протязі 10 хв після продажи. Дивно чи не так ?
Мені чомусь здається що McDonalds грішить з використанням трансгенних продуктів, вплив яких на організм людини ще остаточно не досліджено. Незважаючи на те , що McDonalds це франчайзингова структура. не будемо забувати про те що стандарти в приготуванні їжі в усіх країнах, а також основна рецепутра повинні бути однакові.

Ну, колись я працювала в одній столовці, то там також було таке правило - викидати все у смітник. Але то було відповідно не до правил МакДональдса, а до правил країни. А МД, на мою думку, просто переносить ті правила разом з стандартизацією своєї організації.
Щодо трансгенних продуктів - у деяких країнах дешевше купувати місцеве біом"ясо, ніж завозити трансгенне. А у деяких такі продукти взагалі заборонені, макдональдсу в тому числі.
А про трансгенні продукти окремо - їжі на землі колись таки може не вистачити. Біологічно чистої їжі вже не вистачає у високорозвинутих країнах. То хоч-не-хоч колись доведеться перейти. Іноді думаю, може краще поступово вже привчати організм, щоб він потихеньку мої гени готував для такої їжі моїм нащадкам?
  • 0

#22 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.11.2007 – 12:56

Svita, та там тільки тих дві білих літрових іксні захавати і на тиждень вистачить! Навіщо та курка, рис і картопля? :angry12:
  • 0

#23 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2007 – 19:05

Перегляд дописуSvita (12.11.2007 12:44) писав:

Ну, колись я працювала в одній столовці, то там також було таке правило - викидати все у смітник. Але то було відповідно не до правил МакДональдса, а до правил країни. А МД, на мою думку, просто переносить ті правила разом з стандартизацією своєї організації.
Так і є. Але з 10 хвилинами - нічого дивного тут немає. Ну от зробіть собі вдома багатослойний гарячий бутерброд з натуральних продуктів. І попробуйте підтримувати його деякий час в такому вигляді як щойно приготований - щоб не охолонув, не зав"яло листячко і т.п. Думаю, також не довго зможете.
Так і в Макдональдсі. А щодо шкодить здоров"ю чи ні - думаю в розумних межах - ні. Працювала там деякий час і обідала тією їжею рази два точно на тиждень. Нічого зі мною не було. Може якщо б кожного дня.. Але звичайно, якщо дома смажити картоплю і робити бутерброди щодня, також не дуже гарненько почуватиметеся.
Зараз я раз на місяць заходжу в Мак, і з величезним апетитом з"їдаю даблчіз :angry12:
  • 0

#24 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 23:17

Перегляд дописуСварус (12.11.2007 11:56) писав:

Svita, та там тільки тих дві білих літрових іксні захавати і на тиждень вистачить! Навіщо та курка, рис і картопля? :angry12:

Я щось не зрозуміла що таке оті іксні :pardon: (слова такого не знаю).

До речі, хто вірить, що в Макдональдську їжу додають якусь фігню, що "присаджує" на неї клієнтів? Я таке чула про китайців (у Європі, де вони дійсно популярні) та макдональдс.
І проводжу потихеньку таке собі приватне опитування. Досі дійшла висновків, що то може бути правдою. Виходить, що якщо хтось десь колись за певних обставин змушений був харчуватися у МД-сі хоча б декілька разів підряд, то потім виникає така собі потреба раз у певний період там поїсти. А той, хто не часто у МД бував, а раз у період заходив, такої потреби туди ходити не мають (але йдуть, як правило, за компанію, або через відсутність альтернативи). А ви як?
  • 0

#25 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.11.2007 – 23:42

Іксня - від х*йня, де першу букву можна читати як "ікс", а "уй" пропускати для простоти вимови.
А взагалі-то я про тих два зовсім малесеньких стаканчика говорю.
  • 0

#26 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 14:17

Ага, дякую, просвітили.

А від тих стаканчиків хіба підвищену кислотність у шлунку можна дістати (маю на увазі "святу трійцю" КФС, а не воду). :angry12:
  • 0

#27 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень

Відправлено 24.11.2007 – 21:11

Meni yija v Makdonal'dsi duje podobaet;sya, ale namagayus' yisti tam ridko, bo ce shkodit' zdorovyu, a i ne hochu nabrati lishnyu vagu...
  • 0

#28 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 04.12.2007 – 21:43

а я люблю Макдональдз :cool2:
  • 0

#29 Рудий_лис

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 04.12.2007 – 21:55

звичайно шкодить, але якщо вже так рахувати, то ми повсякденно вживаєму їжу, яка може не така шкідлива як в Макдональдзі, але аж ніяк не корисна для нас...тож іноді і там можна перекусити.
в Макдональдзі мені багато чого подобається, але отой жахливий запах неподалік від самого Маку :cool2: фі...
  • 0

#30 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 12:52

Ось тільки що показували передачу по СТБ, було там тема про Макдональдс.

Так от віднесли у державну якусь лабараторію на досліди катоплю-фрі.

Вчений сказав, що концетрація якоїсь речовини( нажаль назву забув) у картоплі-фрі становить 7 %, а ця речовина офіційно визнаною шкідливо Європейським Союзом. І вживати дітям, на думку працівників цієї лабораторії, катоплю фрі зовсім не бажано.Крім того кухні Макдональдсу надзвичайно малі, що вже само по собі є не гігеєнічно, бо повз процес приготування їжі проходять люди.
А один мастер-кухар зауважив, що їжа яка готується в фрітюрниці, тобто має таку скоринку, дуже сильно діє на деякі рецептори в організімі і це може викликати навіть залежність.
  • 0

#31 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 13:19

Перегляд дописуMarcos (5.12.2007 12:52) писав:

Крім того кухні Макдональдсу надзвичайно малі, що вже само по собі є не гігеєнічно, бо повз процес приготування їжі проходять люди.
Повір, там дотримується стількі санітарних вимог, скільки не дотримується на жодній домашній кухні. ти використовуєш вдома окремі столи(!) для роботи із рибою, м"ясом, овочами? а дезинфікуєш руки після того як трохи торкаєшся ними свого одягу? а використовуєш нові целофанові перчатки для кожної партії котлет, які вкладаєш на сковорідку?
  • 0

#32 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 13:24

Перегляд дописуРуденька (5.12.2007 14:19) писав:

Повір, там дотримується стількі санітарних вимог, скільки не дотримується на жодній домашній кухні. ти використовуєш вдома окремі столи(!) для роботи із рибою, м"ясом, овочами? а дезинфікуєш руки після того як трохи торкаєшся ними свого одягу? а використовуєш нові целофанові перчатки для кожної партії котлет, які вкладаєш на сковорідку?
в мене дома повз жарену котлету не пробігає за дві хвилини десять чоловік.
  • 0

#33 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 13:41

Перегляд дописуMarcos (5.12.2007 13:24) писав:

в мене дома повз жарену котлету не пробігає за дві хвилини десять чоловік.
там теж не пробігає. всі котлети як і все інше жаряться не на відкритих поверхнях, а на закритому грилі. я не знаю склад всіх речовин, що містить маківська їжа. але щодо санітарії - вона там на височенному рівні! на відміну, до речі, від маків, наприклад, у празі. там я спокусилася тільки на запакований кекс
  • 0

#34 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 05.12.2007 – 13:49

Перегляд дописуrjymka (27.10.2007 17:32) писав:

Я в Макдональдсі буваю рідко, але мітко, хоч знаю, що ця їжа ох як не здорова :cool2:
Але цікаво почути думку інших, що ви думаєте і якщо можна наводьте аргументики!
Макдональдз - гівно
чесно
ви навіть собі не уявляєте з якою
швідкістю це "їдло" :cool2:
в буквальному сенсі
руйнує Ваш організм
а саме: шлунок, печіку, нирки і т.д.
поберегли б себе...
крім мака нас травить екологія
в незалежності від нашого бажання

• 0

#35 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 05.12.2007 – 13:51

я якось нажерся від душі в макдональдсі, так на наступний день хєрово було, шо з бодуна))) Одним словом, на печінку це їдло давить більше, ніж сама дешева горілка)) так шо краще я вже бухати буду, ніж по макдональдсам ходити))
  • 0

#36 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 05.12.2007 – 13:54

:cool2: точно
  • 0

#37 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 07.12.2007 – 20:44

Звичайно що шкодить там повно хімікатів....хоча я і сама полюбляю таке поїсти ;)
  • 0

#38 YЛiТК@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 23:59

Перегляд дописуrjymka (27.10.2007 17:32) писав:

Я в Макдональдсі буваю рідко, але мітко, хоч знаю, що ця їжа ох як не здорова :D
Але цікаво почути думку інших, що ви думаєте і якщо можна наводьте аргументики!

Колись була ходила ледь не кожен день - тепер тільки чай з бергамотом і мак мафін- усьо...від чогось ще кінчаюся....

• 0

#39 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.01.2008 – 17:52

Однозначно шкодить :rolleyes: ,хоч я туди деколи хожу :happy1:
  • 0

#40 Kenan

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 20:47

Я стараюся уникати "швидкої їжі"... і таких закладів як Макдональдс... як на мене то там їжа дорога і не корисна... краще вже найти нормальну столову...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних