Перейти до вмісту

Макдональдс шкодить здоров'ю, чи ні?

Повідомлень в темі: 149

#121 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 02.04.2015 – 13:37

Перегляд дописуДаша Іванівна (02.04.2015 – 13:31) писав:

Так отож.
Але заклад, в якому вам приготують домашній чи пристойний борщ, язик не повертається назвати "середньостатистичною забігайлівкою", та й зрештою, забігайлівкою взагалі.
Ви здивуєтесь, але не обовязково. Гарний ресторан української кухні, святкують і весілля в ньому. Меню різне, є дорогі страви, а є й дешеві. Борщ - 19грн. Файна така миска борщу, з мяском, що тим одним борщем можна наїстися. І не треба ніяких гамбургерів.
  • 1

#122 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 02.04.2015 – 16:24

Перегляд дописуKassandra (02.04.2015 – 12:36) писав:

все залежить від кухні. Іноді краще зайти в іншу забігайлівку і взяти там щось більш українське. Борщ наприклад.
не сказала б, що то "краще" - в кожного свій смак, я особисто українську кухню не дуже люблю, не смакує. не знаю, як в Україні, а в Іспанії оті "стандарти якості" контролюються жорстко, і за промахи одразу звільняють, знаю від знайомих зі свого перекладацького, які там підробляли. туди навіть на роботу не так легко потрапити, як в якусь кебабню, або звичайний іспанський бар.

Перегляд дописуДаша Іванівна (02.04.2015 – 10:44) писав:

Не флудіть, будь-ласка.
Тема про Макдак, а не про їжу в ньому.
ем, якщо тема про те, чи макдак шкодить здоров'ю, то про що ж у ній говорити, як не про їжу? про стіни, які несуть негативну енергетику, чи хамів-офіціантів? так вони здоров'ю не шкодять ніби, хіба нерви попсують.
  • 2

#123 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 02.04.2015 – 17:51

А ще Макдаки мають тубзіки, у чужих містах - то знахідка для туриста! Деколи ключ видають лиш клієнтам, але чому б ні, задурно є лиш сир у мишоловці, як кажуть.
  • 0

#124 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 02.04.2015 – 19:25

Перегляд дописуAquarius-ka (02.04.2015 – 17:51) писав:

А ще Макдаки мають тубзіки, у чужих містах - то знахідка для туриста! Деколи ключ видають лиш клієнтам, але чому б ні, задурно є лиш сир у мишоловці, як кажуть.
в Іспанії для того щоб зайти в туалет в макдак, треба ввести код, який тобі напишуть на чеку, тому минулого разу коли я там була, в мене дівчатка якість просили чек, переконавшись, що мені самій туди йти не треба, бо код начебто лише 1 раз діє.
+ хоча це лише в Валенсії, в Хабії можна було просто так заходити. напевно, залежить від самого ресторану.

Повідомлення відредагував Крихітка: 02.04.2015 – 19:28

• 1

#125 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 03.04.2015 – 05:12

Цікаво, Крихітко, як все тече і міняється! Нам у Римі видавали ключ з такою великою дерев'яною бульбою, але то було давніше. А вже у нашій рідній ФЛ туалети не закриті. Раз, проїжджаючи Дейтону Біч, ми вступили до Макдоналдса і попали на вияснення відносин, якась дівчина прийшла з бойфрендом, що ніби їй не заплатили (за роботу), він скочив через прилавок і взяв когось там за грудку, потормосились, потім перескочив назад і скоро від'їхали. Деколи, проїжджаючи, вступаємо туди, але більше кіна нема :) Щодо корму, то колись я любила їхній салат з куркою, тепер навіть не знаю, чи мають вони з рибою, але кава і морожені йогурти непогані.
  • 2

#126 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 03.04.2015 – 08:41

Перегляд дописуКрихітка (02.04.2015 – 16:24) писав:

не знаю, як в Україні, а в Іспанії оті "стандарти якості" контролюються жорстко, і за промахи одразу звільняють, знаю від знайомих зі свого перекладацького, які там підробляли. туди навіть на роботу не так легко потрапити, як в якусь кебабню, або звичайний іспанський бар.
Знайома підробляла в Макдаку в студентські роки. Теж розказувала, що вимоги до персоналу були доволі серйозні. З іншого боку, Макдаку не так просто знайти персонал саме такої якості, яка б відповідала його ж стандартам. Адже з/п там невисока, дисципліна жорстка, є обмеження щодо віку персоналу, напевне, й щодо зовн. вигляду (вага?). Тож і виходить, що «якісні» працівники там працюють недовго, і Макдаку доводиться брати на роботу, грубо кажучи, «кращих з-поміж гірших».

Щоб не офтоп. Про некорисність їжі свідчить сам вигляд працівників, вони ж там харчуються теж. Маківська форма має такий крій, що аж ніяк не приховує зайві кіло. (Або в мене напад мізантропії :))
  • 0

#127 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 05.04.2015 – 12:55

Перегляд дописуKassandra (02.04.2015 – 13:37) писав:

Файна така миска борщу, з мяском, що тим одним борщем можна наїстися. І не треба ніяких гамбургерів.
Поверталась якось додому в Ужгород через Стрий. Зайшли з товаришами у приватну Їдальню. Усе натуральне, смачне, як вдома. І асортимент вражаючий. Ціни на той час були абсолютно доступні.
  • 1

#128 Вікторія М.

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 11.04.2015 – 14:46

Я вважаю, що будь-яка смажена їжа не є корисною для здоров'я ( особлибо фаст-фуд). Але враховуючи те, що більшість людей вживає смажені продукти, то Макдональдс не несе фатальної шкоди організму.
  • 0

#129 Kossak_kh

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 13.04.2015 – 00:19

Шкідлива не їжа, а її надмірна кількість.
  • 0

#130 liker

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 13.04.2015 – 13:25

Сам в Макдональдсі не харчуюся, але не думаю що їжа там шкідлива. Я віддаю перевагу хотдогу чи шаурмі, смачніше і дешевше ніж в Макдональдсі.
  • 0

#131 Neretina

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 18.04.2015 – 12:07

ну як можна відмовитися від Біг Тейсті .... Жалко що сирний соус прибрали (((

Повідомлення відредагував Nameless One: 18.04.2015 – 16:47

• 0

#132 Вікторія15

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 19.04.2015 – 19:58

Звісно, що шкодить! Хоча й більшість полюбляють фаст фуд, в тому числі й Макдональдс, але таке харчування дуже шкідливе. Спочатку виникають проблеми з шлунком, потім відбудеться подорож до лікарні з надзвичайно важким станом на необмежений термін, а наслідком цього всього може бути навіть смерть..Правильне харчування - запорука здоров'я! Харчуйтесь правильно!
  • 0

#133 Sienne

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 15.05.2015 – 15:01

Вже і не знаєшь яка їжа корисна. Чи є така взагалі в нашій країні? Звичайно фаст-фуд шкодить, але якщо не кожен день вживати, без фанатизму, думаю гірше не буде. Сама іноді заходжу по дорозі на роботу, беру каву з макфіном :)
  • 0

#134 Arina

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.06.2015 – 13:05

Перегляд дописуSienne (15.05.2015 – 15:01) писав:

Вже і не знаєшь яка їжа корисна. Чи є така взагалі в нашій країні? Звичайно фаст-фуд шкодить, але якщо не кожен день вживати, без фанатизму, думаю гірше не буде. Сама іноді заходжу по дорозі на роботу, беру каву з макфіном :)

Буває з'являється таке різке бажання завітати до маку, або заказати в мак драйві особливо в ночі, до самого маку немає нарікань, вони проводять багато цікавих акцій, наприклад http://happyday.mcdonalds.ua, головне не зловживати з фаст фудом, а це не тільки мака стосується,
  • 0

#135 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 12.06.2015 – 17:27

Макдональдс менш шкідливий за: горілку, цигарки, солодкі напої, ласощі, золотий дощик.
  • 1

#136 Neretina

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 20:05

В Америке в Маке только бомжи едят
  • 0

#137 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 18.06.2015 – 01:34

Хто тобі таке сказав? Бомжі в америці харчуються молоком вагітних жінок, а у час незайманости малюють графіті стцен з артхаусних фільмів.
  • 0

#138 Matvij

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 13.02.2016 – 13:59

Перегляд дописуNeretina (18.04.2015 – 12:07) писав:

ну як можна відмовитися від Біг Тейсті .... Жалко що сирний соус прибрали (((

зазвичай відмовляються коли щось в організмі відмовляє ))
така вже людина істота
  • 0

#139 Geminy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.02.2016 – 12:21

Ви знаєте... Я працюю на курсах іноземних мов й часто спілкуюся з нашими студентами. Так склалося, що часто заходили вагітні. Так от... Від токсикозу реально рятує їжа з Мака. Зараз навіть лікарі це радять :)
  • 0

#140 Tuse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 15.02.2016 – 23:22

В Макдональдсі продають отруту, яка поступово вбиває організм. Вагітним і дітям в першу чергу не можна таке їсти. Та ще й колою зверху запивати
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних