Перейти до вмісту

Колишні

Повідомлень в темі: 204

#61 gold_elf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.11.2007 – 18:58

Перегляд дописуНарКотик (29.10.2007 10:37) писав:

Для мене не існує колишніх, існують тільки теперишні.
Я з цим згідна, якщо я вирішила припинити відносини, то я рву всі мости, тому що до того рішення я довго йшла та тому все було вже вирішано давно. :(
  • 0

#62 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.11.2007 – 01:28

Я заспокоюсь мабуть лишень тоді, коли мого колишнього не буде на цьому світі :) Принаймні, не на цій планеті, не на цьому материку, не в моїй країні, одному місті та на одній роботі! Ненавиджу! :happytwo: Наскільки любила його всією душею,- настільки й ненавиджу!
  • 0

#63 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 19.11.2007 – 02:21

А я от тиждень (навіть менше) тому розстався з дівчиною, і що? я дізнався про неї дуже багато поганих речей, які коли ми були разом я не знав, але ж я її кохав.... Я просто не можу відноситись до неї погано, але злість мене переповнює, я не можу не думати як вона підло зробила... довга історія.... це ж тре.... Короче мене переповнюють почуття, і коли все це змішується, як зараз... просто жах.... меланхолія...... оу... короче я не знаю шо робити... я не хочу її бачити, я не хочу про неї згадувати, але ПІВ КИЄВА МЕНІ НАГАДУЄ ПРО НЕЇ!!!!!!!!!!! я не хочу зараз нічого... як можна ї забути я просто не уявляю... мені дуж боляче... краще заснути як там його називається, ну короче той сон коли ти надовго засинаєш, хронічний сон чи шо, ну короче хоча б на місяць так, на 2, чи просто поїхати звідси... або покінчити життя самогубством? нє.... я настільки слабий, що навіть не можу зробити цього.... у мене депрессія.... жах... короче, іду спати.... так буде краще, а ще краще щоб я завтра не прокинувся....
  • 0

#64 Gaechka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 20.11.2007 – 17:45

Перегляд дописуТаньчик (28.10.2007 17:21) писав:

Я розійшлася з своїм колишнім чотири місяці тому. Після нашої розлуки ми бачилися кожен день, адже нас звязували спільні друзі. Завжди коли я його бачила я відчувала, що досі його кохаю. З його поглядів бачила взаємність... Потім ми помирилися, я йому все пробачила. Через тиждень він знову мені зрадив, хоча й справді любив. Просто я йому не все могла дати... Ставлюся до нього добре, бо далі продовжую його кохати, він мене також це точно.
;) Яка маячня, людина яка кохае не буде зраджувати кохану людину, тому що спричіняе біль обоїм сторонам. Не хочу тебе засмучувати, але подивись правді в вічі, він не кохає тебе і мабуть ніколи не кохав якщо зраджував тобі...

Перегляд дописуDimon (19.11.2007 02:21) писав:

А я от тиждень (навіть менше) тому розстався з дівчиною, і що? я дізнався про неї дуже багато поганих речей, які коли ми були разом я не знав, але ж я її кохав.... Я просто не можу відноситись до неї погано, але злість мене переповнює, я не можу не думати як вона підло зробила... довга історія.... це ж тре.... Короче мене переповнюють почуття, і коли все це змішується, як зараз... просто жах.... меланхолія...... оу... короче я не знаю шо робити... я не хочу її бачити, я не хочу про неї згадувати, але ПІВ КИЄВА МЕНІ НАГАДУЄ ПРО НЕЇ!!!!!!!!!!! я не хочу зараз нічого... як можна ї забути я просто не уявляю... мені дуж боляче... краще заснути як там його називається, ну короче той сон коли ти надовго засинаєш, хронічний сон чи шо, ну короче хоча б на місяць так, на 2, чи просто поїхати звідси... або покінчити життя самогубством? нє.... я настільки слабий, що навіть не можу зробити цього.... у мене депрессія.... жах... короче, іду спати.... так буде краще, а ще краще щоб я завтра не прокинувся....
Знаешь читала твої відчуття і згадала свої, адже зі мною таке вже було, я теж дуже гостро переживала втрату коханої людини, а спогаді ще збільшували біль, дуже важко було бачити його, або слухати якісь новини про нього... але це все в минулому, все скінчилося і мое серце заспокоїлося тепер коли я бачу його я вважаю його нікчемою, нездатною людиною, але щоб прийти до цього мені знадобилося 12 місяців щоб забути його, не засмучуйся друже наші ліки від болю це час, і тільки з часом мі розуміємо що не варто було перейматись, потерпи і біль відійде на останній план! Я вірю в тебе, тримайся! :angry1:
  • 0

#65 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 21.11.2007 – 13:08

Перегляд дописуGaechka (20.11.2007 17:45) писав:

;) Яка маячня, людина яка кохае не буде зраджувати кохану людину, тому що спричіняе біль обоїм сторонам. Не хочу тебе засмучувати, але подивись правді в вічі, він не кохає тебе і мабуть ніколи не кохав якщо зраджував тобі...
Знаешь читала твої відчуття і згадала свої, адже зі мною таке вже було, я теж дуже гостро переживала втрату коханої людини, а спогаді ще збільшували біль, дуже важко було бачити його, або слухати якісь новини про нього... але це все в минулому, все скінчилося і мое серце заспокоїлося тепер коли я бачу його я вважаю його нікчемою, нездатною людиною, але щоб прийти до цього мені знадобилося 12 місяців щоб забути його, не засмучуйся друже наші ліки від болю це час, і тільки з часом мі розуміємо що не варто було перейматись, потерпи і біль відійде на останній план! Я вірю в тебе, тримайся! :angry1:
ШО??? 12 МІСЯЦІВ????? ну уж нє... велике тобі дякую за допис, але 12 місяців.... це повний гон..ю.. я краще обкурюся плана якось-небудь там....
  • 0

#66 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 21.11.2007 – 19:44

Не має "колишніх".
Є майбутнє, нинішнє і теперішнє. З усього треба виносити уроки і не цуратися минулого!
Сам у розлученні, але ставлення до жінки нормальне. Хоч і сам був ініціатором цього розлучення. Коли про це сказав - скандал був жахливий. Фраз - сволота і наволоч наслухався через край. Потім сам склав три варіанта позовних заяв - від себе від неї і за взаємною згодою (всюди писав що сам винен у розлученні). Порвала і пустила по вітру прямо на вулиці з гарячки...............
Ну то й що. Мені поспішати нікуди було. А через рік моя "екс" сама подзвонила - повідомила, що сама подала заяву і через місяць - перше слухання справи у суді (до цього часу само собою все уляглось і стосунки нормалізувались). Головне гарячку не пороти і конфлікт не підігрівати (в такому стані люди лише всякі дурості і злидні творять – бо злоба розум затміває).
Зараз - все в нормі. Вона всигла одружитись вдруге (щиро радий за неї), через пару місяців народить другу дитину від нового шлюбу – також бажаю всього найліпшого і здоров’ячка їй і дітям. З чоловіком новим знайомий - нормальний чолов’яга і сина мого не ображає. То чому жалкувати - все склалось так як мало склалось. Аби щастя своє (обом) знайти і мудрість від цього черпати, а не злість накопичувати.
Ну а про тих з ким до першого шлюбу і після зустрічався і розійшовся - то всіх пам’ятаю і бажаю щастя (сподіваюсь і вони мене так само). А як інакше?????????? Природа людська (нормальний захисний рефлекс психіки) - згадувати лише найкраще і забувати зле, але й пам’ятати гірше для власної науки (щоб не повторюватись) не завадить. Але й свої помилки враховувати варто - за щона людину наклепувати як і сам винен?
Головне людиною залишатись і відноситись до них – так як сам хочеш щоб відносились для тебе.
А людей які кажуть – рву мости і ненавиджу лише за те, що розійшовся – відверто не розумію. Всіх радий бачити і бажаю їм щастя – навіть якщо відчув зло від них. А особливо тим, що відчули його від мене - ВИБАЧТЕ !!!!!!!! Не хтів – можливо так сталось, але..................
  • 0

#67 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.11.2007 – 19:52

Перегляд дописуbendera.UA (21.11.2007 19:44) писав:

Не має "колишніх".
Є майбутнє, нинішнє і теперішнє. З усього треба виносити уроки і не цуратися минулого!
Сам у розлученні, але ставлення до жінки нормальне. Хоч і сам був ініціатором цього розлучення. Коли про це сказав - скандал був жахливий. Фраз - сволота і наволоч наслухався через край. Потім сам склав три варіанта позовних заяв - від себе від неї і за взаємною згодою (всюди писав що сам винен у розлученні). Порвала і пустила по вітру прямо на вулиці з гарячки...............
Ну то й що. Мені поспішати нікуди було. А через рік моя "екс" сама подзвонила - повідомила, що сама подала заяву і через місяць - перше слухання справи у суді (до цього часу само собою все уляглось і стосунки нормалізувались). Головне гарячку не пороти і конфлікт не підігрівати (в такому стані люди лише всякі дурості і злидні творять – бо злоба розум затміває).
Зараз - все в нормі. Вона всигла одружитись вдруге (щиро радий за неї), через пару місяців народить другу дитину від нового шлюбу – також бажаю всього найліпшого і здоров’ячка їй і дітям. З чоловіком новим знайомий - нормальний чолов’яга і сина мого не ображає. То чому жалкувати - все склалось так як мало склалось. Аби щастя своє (обом) знайти і мудрість від цього черпати, а не злість накопичувати.
Ну а про тих з ким до першого шлюбу і після зустрічався і розійшовся - то всіх пам’ятаю і бажаю щастя (сподіваюсь і вони мене так само). А як інакше?????????? Природа людська (нормальний захисний рефлекс психіки) - згадувати лише найкраще і забувати зле, але й пам’ятати гірше для власної науки (щоб не повторюватись) не завадить. Але й свої помилки враховувати варто - за щона людину наклепувати як і сам винен?
Головне людиною залишатись і відноситись до них – так як сам хочеш щоб відносились для тебе.
А людей які кажуть – рву мости і ненавиджу лише за те, що розійшовся – відверто не розумію. Всіх радий бачити і бажаю їм щастя – навіть якщо відчув зло від них. А особливо тим, що відчули його від мене - ВИБАЧТЕ !!!!!!!! Не хтів – можливо так сталось, але..................

Так розумію: це у мій бік? Так, я ненавиджу (правда, може трохи заголосно сказано... але бачити не хочу - це точно!). Але ж це таке ж почуття, як і кохання. І стосується лише одієї людини. Та й ненавиджу не за те, що розійшлися, - а навпаки. Шкода змарнованого часу...
  • 0

#68 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 21.11.2007 – 20:07

Перегляд дописуОлеська (21.11.2007 19:52) писав:

Так розумію: це у мій бік? Так, я ненавиджу (правда, може трохи заголосно сказано... але бачити не хочу - це точно!). Але ж це таке ж почуття, як і кохання. І стосується лише одієї людини. Та й ненавиджу не за те, що розійшлися, - а навпаки. Шкода змарнованого часу...
:angry1: Ні не тобі. Кожна ситуація індивідуальна і не має узагальненого рецепту.
Але все одно - час лічить. Обмежити спілкування звичайно варто (щоб не гарячкувати) - а потім.......... Сама побачиш. ЗАБУДУТЬСЯ....
От і нервуватись за це не варто.
;) А до ненависть - я здається десь вже відписував на цю тему. Не раджу зайвий раз використовувати цей термін. Повернеться
  • 0

#69 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 02:38

Моя дівчина дуже критикує усіх своїх колишніх (3 в неї їх було здається).
Я її не розумію... Може це тому, що вона в мене одна-єдина :kozak:.
У кожного з них знаходить масу недоліків, хоч і каже, що були і щасливі моменти.
А ще вона вважає, що сучасні чоловіки знаходяться у дуже вигідному становищі.
Можуть отак просто "паматросіл і бросіл".
З одного боку, боїться мене втратити і також боїться повністю мені відкриватися.
З іншого боку, хоче женитися, але як, якщо вона мені не довіряє??

Так от, увага, питання: що ж ці колишні з нею таке зробили??
Мені вона в деталях не розповідає. Каже, що є речі, які нікому в світі не розкаже.
  • 0

#70 Гість_qwerty1989_*

• Гості

Відправлено 26.11.2007 – 20:55

Перегляд допису_saljama_ (26.10.2007 23:15) писав:

Любов проходить - колишні залишаються :prapor3: які у вас стосунки зі своїми "екс"? Чи залишилося щось в душі після всього? Коротше кажучи, все, що би ви хотіли сказати про тих, хто був із вами колись.... :angry1:
Дуже вашко забути особливо першу любов... мені здається перша найкраща!!! я вже з першою 2 роки... а розходився і на пів року даже і всеодно вертався!!!! :)
  • 0

#71 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.11.2007 – 22:17

Перегляд дописуsleeping_daemon (26.11.2007 02:38) писав:

Так от, увага, питання: що ж ці колишні з нею таке зробили??
Мені вона в деталях не розповідає. Каже, що є речі, які нікому в світі не розкаже.
Якшо довіритяє то скаже, може тре побільше їй тебе взнати, чи ти часом не "один з них" :prapor3: Скільки тобі і кубіті років, шо вже хоче заміж?
  • 0

#72 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 22:38

Перегляд дописуTopper (26.11.2007 22:17) писав:

Якшо довіритяє то скаже, може тре побільше їй тебе взнати, чи ти часом не "один з них" :prapor3: Скільки тобі і кубіті років, шо вже хоче заміж?
Років: 24, 24.

Може і хоче взнати, але це негативно впливає на стосунки, в плані, мені не потрібна людина, яка все тримає в собі.. от..
У такому випадку це може виявитися замкнутим колом, з якого буде важко вийти..

Повідомлення відредагував sleeping_daemon: 26.11.2007 – 22:42

• 0

#73 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 22:41

Перегляд дописуqwerty1989 (26.11.2007 20:55) писав:

Дуже вашко забути особливо першу любов... мені здається перша найкраща!!! я вже з першою 2 роки... а розходився і на пів року даже і всеодно вертався!!!! :)
інколи воно (кохання колишнє) повертається :prapor3:
  • 0

#74 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 22:43

sleeping_daemon, а ти поділись своїм життєвим, може вона тобі також відкриється, довіриться! Якшо то справжнє кохання то всьо буде чотко!
П.С. В твому віці пора якраз за одруження думати :prapor3: :) (то моя думка :angry1: )
  • 0

#75 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 22:48

Перегляд дописуTopper (26.11.2007 22:43) писав:

sleeping_daemon, а ти поділись своїм життєвим, може вона тобі також відкриється, довіриться! Якшо то справжнє кохання то всьо буде чотко!
П.С. В твому віці пора якраз за одруження думати :prapor3: :) (то моя думка :angry1: )
Спокійно, вік тут не критерій, це моя перша дівчина, і для мене це все дуже нове.

P.S.: Знаєш DJ Alex-а? :angry1:

Повідомлення відредагував sleeping_daemon: 26.11.2007 – 22:49

• 0

#76 Hafisa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 22:49

Для мене наприклад всі мої колишні - найкращі друзі для мене! З усіма у мене просто прекрасні стосунки! Думаєте я щось напишу погане про них??? Ні! Я знаю звичку кожного ( всі такі різні, але добрі ). Кожен із них для мене особистість а не "тварюка" або ще якось там...! Я з ними зустрічалася десь по 2 місяці. А на даний момент у мене є коханий, з яким я зустрічаюся уже півтора року і я щаслива! Доречі двоє моїх колишніх зараз уже мають дружин! Моїх подруг :) Одна вагітна :angry1: Ми завжди збираємося разом, щоб поговорити про все на світі! Можливо для вас це дивно, і ви в це не вірите, але я вам від щирої душі бажаю такого ж! :prapor3:
  • 0

#77 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 27.11.2007 – 01:42

до своїх колишніх я не відчуваю нічого. взагалі.
так виходить, що ми з ними взагалі майже ніколи не бачимося.
при рідких зустрічах трапляється діалог з заїждженими фразами на зразок: "привіт!" "як справи?" тощо... на тому і все
  • 0

#78 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.11.2007 – 17:45

Дуже добре дружила з бившим,а одного прекрасного дня,він наговорив мені шо я така,сяка,обізвав,назвав і ше раз обізвав!Мені було дуже неприемно,того шо це буй мій перший хлопець,і після того як ми розійшлись ми дуже добре обшались..а тут таке діло..Такшо тепер з бившими стараюсь просто не контактувати,побачу десь на вулиці,скажу привіт,як справи,бувай..і все..Розмова закінчена!Для мене це найкращий варіант!
  • 0

#79 Теревенька

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 09:54

Досі спілкуюсь зі своїм колишнім...Коли не бачу його, то все добре, але досить зустрітись хоч один раз, то він мені вже з голови не йде...Але й не тільки він, тому я не звертаю на це увагу)))
Треба жити сьогоднішнім днем, а не минулим)))
  • 0

#80 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 17:12

Абсолютно нічого не означають,просто пусте місце. Ні любові,ні ненависті,просто нічого.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних