Перейти до вмісту

Колишні

Повідомлень в темі: 204

#41 htyva divchynka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.11.2007 – 18:55

Перегляд дописуМанюня (9.11.2007 18:51) писав:

Я вважаю, що тільки в таких випадках і є ця, так звана, "дружба" з колишніми. Не відпускають, тримають біля себе людину не просто так. В деяких ситуаціях, вже й почуттів тих немає, але нікому не віддам, хай буде мій і поряд про всяк випадок. Люди - егоїсти.

Або почуття ще залишились, але й є якісь принципи, образи, чи ше якась заморочка, через яку ця людина не хоче повертатись, але й не може відпустити.

Повідомлення відредагував htyva divchynka: 09.11.2007 – 19:04

• 0

#42 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 09.11.2007 – 21:55

Перегляд дописуМанюня (9.11.2007 18:09) писав:

А що тобі з цікавої людини, з якою були стосунки? Неначе більше немає цікавих та творчих. При цьому ж є кохання, яке стає на переш місце.
Я навіть виділила твою фразу, яка ставить під сумнів дружні стосунки з колишніми.
я дещо не розумію питання... як це навіщо? і до чого тут інші цікаві та творчі, коли саме ця людина дорога?
дружні стосунки з колишнім має ставити не виделана фраза з мого допису, а сама людина, яка вирішує чи воно їй треба.
  • 0

#43 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 22:58

Перегляд дописуChily (9.11.2007 21:55) писав:

я дещо не розумію питання... як це навіщо? і до чого тут інші цікаві та творчі, коли саме ця людина дорога?
дружні стосунки з колишнім має ставити не виделана фраза з мого допису, а сама людина, яка вирішує чи воно їй треба.
Якщо саме ця людина дорога, чому вона стає колишньою? Кожен пише про себе, ти сказала саме цю фразу, то за неї і відповідай. Я з неї можу зрозуміти тільки одне, що дружба, між тобою та колишнім далеко не така вже й безхмарна.
І я не вірю, що такі стосунки можуть бути щирими, без усілякої користі для кожного.
  • 0

#44 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 23:21

Перегляд дописуМанюня (9.11.2007 23:58) писав:

Якщо саме ця людина дорога, чому вона стає колишньою? Кожен пише про себе, ти сказала саме цю фразу, то за неї і відповідай. Я з неї можу зрозуміти тільки одне, що дружба, між тобою та колишнім далеко не така вже й безхмарна.
І я не вірю, що такі стосунки можуть бути щирими, без усілякої користі для кожного.

А я от підтримую позицію Chilly, адже хто сказав, людина, з якою тепер не разом, не може лишатися близькою? Невже коли стосунки закінчуються обов"язково слід ворогувати, або лишати в холодних стосунках? А якщо ви знаєте одне про одного все і лишаєтеся рідними людьми? Ну, немає вже кохання, але, натомість, лишилися повага, прив"язаність і тепло! То до чого тут користь??
  • 0

#45 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 10.11.2007 – 08:53

Перегляд допису_saljama_ (9.11.2007 23:21) писав:

А я от підтримую позицію Chilly, адже хто сказав, людина, з якою тепер не разом, не може лишатися близькою? Невже коли стосунки закінчуються обов"язково слід ворогувати, або лишати в холодних стосунках? А якщо ви знаєте одне про одного все і лишаєтеся рідними людьми? Ну, немає вже кохання, але, натомість, лишилися повага, прив"язаність і тепло! То до чого тут користь??
Ворогувти, то останнє діло. Я взагалі не підтримую ніяких стосунків. Є ця людина в цьомц світі, хай буде щасливою та здоровою. А привязаність та тепло може бути до теперішнього хлопця. Колишнім вона не потрібна.
  • 0

#46 valdemarek

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.11.2007 – 21:55

Залежно які колишні в більшості вони для мене друзі або я відношусь до них якось по іншому , в гіршу сторону
  • 0

#47 ZyZik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 11.11.2007 – 22:21

Перегляд допису_saljama_ (26.10.2007 23:15) писав:

Любов проходить - колишні залишаються :) які у вас стосунки зі своїми "екс"? Чи залишилося щось в душі після всього? Коротше кажучи, все, що би ви хотіли сказати про тих, хто був із вами колись.... :brovy:
Моя теперішня є водночас і "екс" що ж мені говорити? :D

І взагалі я не вважаю що з колишньою треба ворогувати. Я другий раз починаю все з початку з дівчиною, яку я по-справжньому кохаю. може це не правильно, але якщо ви людину кохаєте то ви всеодно будете разом. незважаючи ні на що.

Повідомлення відредагував ZyZik: 11.11.2007 – 22:22

• 0

#48 htyva divchynka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 13:53

Від долі не втечеш. Маєте бути разом - то що б ви не робили, все рівно будете :angry12:
  • 0

#49 Desperado

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 14:07

Перегляд допису_saljama_ (9.11.2007 23:21) писав:

Цікаво, як можна зберегти " повагу, прив"язаність і тепло" до людини, яка тобі тупо наплювала в душу?
  • 0

#50 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 14:19

Перегляд дописуDesperado (12.11.2007 14:07) писав:

Цікаво, як можна зберегти " повагу, прив"язаність і тепло" до людини, яка тобі тупо наплювала в душу?
Найкраще після розриву небачитися певний час, а інколи і взагалі викинути людину яка тобі зробила боляче з життя, адже треба і про себе подумати, навіщо тільки напрягати серце, а так небачиш і забувається все швидше.
  • 0

#51 htyva divchynka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 14:32

Забувається, якщо це була лиш симпатія чи захоплення.
  • 0

#52 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 14:37

Перегляд дописуhtyva divchynka (12.11.2007 14:32) писав:

Забувається, якщо це була лиш симпатія чи захоплення.
Якби то небуло час найкращий лікар, і можливо кохання десь і залишиться в серці, але спогади перестануть приносити біль, і ти зрозумієш ЩО ВСЕ ЩО НЕРОБИТЬСЯ РОБИТЬСЯ НА КРАЩЕ, по собі знаю :angry12:
  • 0

#53 htyva divchynka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 14:45

Перегляд дописуDynkan 113 (12.11.2007 14:37) писав:

ВСЕ ЩО НЕРОБИТЬСЯ РОБИТЬСЯ НА КРАЩЕ

Фраза-кліше: гарна, в багатьох випадках правдива. Але особисто я вважаю, що не можна опиратись тільки на неї: "От сталось - значить так буде краще. А ти серце вий в грудях?.." Ні, треба боротись за своє щастя. До останнього боротись і не втрачати надії, вірити.
  • 0

#54 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 14:56

Перегляд дописуhtyva divchynka (12.11.2007 14:45) писав:

Фраза-кліше: гарна, в багатьох випадках правдива. Але особисто я вважаю, що не можна опиратись тільки на неї: "От сталось - значить так буде краще. А ти серце вий в грудях?.." Ні, треба боротись за своє щастя. До останнього боротись і не втрачати надії, вірити.
Кохання інколи так засліплює нас що ми втрачаєм можливість адекватно оцінити ситуацію, за своє щастя боротися треба, але перед боротьбою, потрібно сісти і тверезо подумати чи обєкт нашого бажання дійсно заслуговує наших зусиль...
  • 0

#55 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 15:09

Перегляд дописуhtyva divchynka (12.11.2007 14:45) писав:

Боротися то можна, але де я гарантія того, що він це оцінить, і вернеться. І на мою думку - це глупо, бо ні яка людина не заслуговує, що б за неї принижуватися. Ліпше постаратися забути. і житти новим життям, ліпше поберегти, нерви і здоровя, бо в житі ще буде багато проблем і випробувань

Повідомлення відредагував Малинка: 12.11.2007 – 15:10

• 0

#56 htyva divchynka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 15:11

Ну якщо ти цю людину кохаєш, то як ти можеш звертати увагу на якісь негативні риси?
  • 0

#57 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 15:15

Перегляд дописуhtyva divchynka (12.11.2007 15:11) писав:

Ну якщо ти цю людину кохаєш, то як ти можеш звертати увагу на якісь негативні риси?
Питання чи людина кохає тебе? А про негативні риси це питання важке, якщо людина тупо на тебе забила, то твої потуги будуть викликати лише сміх в кращому випадку, в гіршому роздратування.
  • 0

#58 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 15:17

Перегляд дописуhtyva divchynka (12.11.2007 15:11) писав:

І ти готова, за раді цього принижуватися, і виглядати в його очах повною дурою.
Ти ж зрозумій, він ж тебе не любить. і для чого ці стараня, чи ти думаєш, що ні з того, ні ж чого, до нього вернуться минулі почуття

Повідомлення відредагував Малинка: 12.11.2007 – 15:19

• 0

#59 htyva divchynka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 15:26

Життя дивна штука.. ніколи не можна зарікатись і казати "я б ніколи .." Я всього лиш сказала, що для початку потрібно поборотись, всяке буває, людина може заплулатись в собі, а потім опам"ятатись. А ще друзі бувають різні. В мене на очах розпалась пара через таких друзів. Вважаю, що насамперед потрібно боротись за щастя, бо воно просто так не дається. Щоб з чистою совістю можна було сказати "я зробив/ла все що могла".
  • 0

#60 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 16:09

Перегляд дописуhtyva divchynka (12.11.2007 15:26) писав:

Життя дивна штука.. ніколи не можна зарікатись і казати "я б ніколи .." Я всього лиш сказала, що для початку потрібно поборотись, всяке буває, людина може заплулатись в собі, а потім опам"ятатись. А ще друзі бувають різні. В мене на очах розпалась пара через таких друзів. Вважаю, що насамперед потрібно боротись за щастя, бо воно просто так не дається. Щоб з чистою совістю можна було сказати "я зробив/ла все що могла".
може і дивне життя, але мета не виправдовує засоби. Твоє життя і ти влаштовуєш його сама, все від тебе залежить. У мене б совість була чистою, коли б я зрозуміла, якщо ми розсталися, значить так має бути. значить в житті мене чекає, ще любов, значить я буду ще щасливою, і ще хтось оцінить те, що я буду за раді нього робити.
Але якщо ти говориш, що можливо людина "заплуталась", я би на твому місці нічого такого не робила, а дала спокій, дала б йому подумати, і зосередитися і вирішити, що потрібно далі робити. А ти своїми діями напористими можеш просто його відштовхнути. І тоді дійсно лишися без нічого.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних