Перейти до вмісту

Колишні

Повідомлень в темі: 204

#21 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 30.10.2007 – 17:34

Мій Коханий для мене сьогодні став "колишнім".. наразі Він для мене таки Коханий... Це для мене новеньке, адже останній раз я з кимось розходилась більше двох років тому.. ну ні зким не спілкуюсь, тобто вітаюсь і побалакати можу, але назвати це хоча б якимись стосунками - важко...
  • 0

#22 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця

Відправлено 30.10.2007 – 18:05

розриваю стосунки лише тоді, коли остаточно впевнений, що їх врятувати не можна..
Якщо йду - то назавжди, палю мости, підриваю рельси, ніколи не обертаюсь, ні про що не шкодую... :rolleyes:
  • 0

#23 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.10.2007 – 23:39

Перегляд дописуLady AD (30.10.2007 17:34) писав:

Мій Коханий для мене сьогодні став "колишнім".. наразі Він для мене таки Коханий... Це для мене новеньке, адже останній раз я з кимось розходилась більше двох років тому.. ну ні зким не спілкуюсь, тобто вітаюсь і побалакати можу, але назвати це хоча б якимись стосунками - важко...
Співчуваю. Тримайся.

Кожен такий випадок - це крок вперед. До того єдиного, що буде найкращим у світі.
  • 0

#24 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 31.10.2007 – 08:57

Перегляд дописуsam (31.10.2007 00:39) писав:

Співчуваю. Тримайся.

Кожен такий випадок - це крок вперед. До того єдиного, що буде найкращим у світі.

Дякую, я стараюсь :box:
Скажу вже вкотре свою улюбену фразу "Посміхайся навіть коли Тобі погано, бо хтось може закохатись в твою посмішку" :box:
Насправді навіть своїм колишнім треба дякувати.. за досвід,за спогади, за переживання, за емоції і навіть за те, ким ти є зараз.. Бо навіть якщо ти з людиною був лише пару днів, все рівно вона залишила в тобі відбиток :box:
Тому ні образ, ні зла не тримаю на колишніх, щоб там не сталось :box:
А може просто така людинка я, що водночас всіх не люблю і люблю :angry12:
  • 0

#25 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 31.10.2007 – 10:05

Правильна життєва позиція. :angry12:

Все що не вбиває нас - робить нас сильнішими... Переважно...
Хоч фраза стара і затерта, але правда у ній є....

І зовсім скоро, можливо вже за наступним рогом будинку, зустрінеться нова людина, яку причарує твоя посмішка, і чия посмішка у відповідь причарує тебе...
  • 0

#26 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 31.10.2007 – 12:50

Перегляд дописуAdobeFlash.com.ua (30.10.2007 18:05) писав:

розриваю стосунки лише тоді, коли остаточно впевнений, що їх врятувати не можна..
Іноді можна, але воно того вже не варто...

Якщо йду - то назавжди, палю мости, підриваю рельси, ніколи не обертаюсь, ні про що не шкодую... :angry12:

за це дам коли зможу + бо згоден на всі 200%
  • 0

#27 Гість_Whispering_Wind_*

• Гості

Відправлено 31.10.2007 – 16:46

З всіма колишніми спілкуюся нормально, інколи навіть цікаво поговорити про всякі речі. Але з останнім колишнім говорити не хочется взагалі, мабуть тому, що постійно його бачу. Та й розійшлися ми не дуже приєно. А от він підійти побалакти полюбляє :angry12:
  • 0

#28 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.11.2007 – 17:50

Перегляд дописуsam (28.10.2007 12:49) писав:

Як на мене, розповідати історії про "ексів" можуть люди, яким ті "екси" абсолютно неважливі, і відносини з ними були просто якоюсь забавкою...
Бо якщо почуття були, і були сильними, але все-таки щось привело до завершення стосунків - то це завжди переживання. А вихлюпувати свої РЕАЛЬНІ почуття і емоції на загальне обговорення - не маю бажання...
І це твоє святе право. Але погодься, що не всі так глибоко переживають "цю тему". Ти, либонь, і досі відчуваєш сильні емоції до "колишніх".
Особисто я до того ставлюсь легко. Взагалі з тими колишніми, з якими ще до близьких взаємин було цікаво спілкуватись, спілкуюсь і зараз. Бо як розумні люди, бачимо, що було те минулось, попри всі здобутки і втрати. А з тими, з ким був все будувалось лише на взаємному потязі (як стало зрозуміло заднім числом), нема зараз коннекшна взагалі - там якісь суцільні непонятки, ніби хтось комусь насцяв у борщ :angry12: :box:

Якщо йду - то назавжди, палю мости, підриваю рельси, ніколи не обертаюсь, ні про що не шкодую... :box:
вічний революцьйонер, дух що тіло рве до бою :box:
  • 0

#29 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 07.11.2007 – 15:04

колишні - це:

а) інколи гонська та прикольна дружня зустріч;
б) привітання з днем народження;
в) іґнор;
г) зітхання цілий рік;
ґ) гризіння сумління;

але завше - це урок. як не треба поводитись і чого чекати від стосунків.
і також - любов у серці назавше, в якомусь далекому-далекому куточку глибокому й потаємному, приємні спогади - неприємні лізуть в голову рідко, та й то - зразу після розриву і не надовго.

Перегляд дописуМанюня (28.10.2007 15:13) писав:

Тому я промовчу. Вони для мене ніхто.
не вірю... невже жодного приємного спогаду? а досвід. невже ти не вдячна за досвід. ти ж сама про це пишеш - "це тільки досвід". не спілкуватись вибір кожного, але я думаю, що в спогадах щось спливає. тепле й чисте. навіть якщо всі вони твої колишні - останні придурки.
  • 0

#30 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 07.11.2007 – 15:14

Якщо з людиною пов"язане щось дуже хороше, то я ніяк не можу викинути цю людину з життя. :blink:

"Ты меня не догонишь, друг,
Как безумный в слезах примчишься,
А меня ни здесь, ни вокруг..."

Таке мене лякає. :P Хоча іноді попри ці мої переконання руйную всі зв"язки. :)

Хоча, може я й не прив"язуюсь :) , тому і палити, і підривати нема чого. Якщо людина хороша, то намагаюся не губитися. :)
Хоча дійсно, коли розбігся з коханою людиною, то й не хочеться часом ні бачити, ні чути... а часом і паралельно ніби :)
  • 0

#31 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 07.11.2007 – 15:27

" Неплач - тому що це закінчилося
посміхнись - то му що це було"
А взагалі я прихильник "спалених мостів", ніяких зустрічей, ніяких дзвінків, до зустрічі жив, після розриву проживу, єдиний плюс від невдалих стосунків це досвід
  • 0

#32 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 07.11.2007 – 15:27

А нічого не означають.Це як пройдений етап в житті,були колись з нас стосунки????Добре!! зараз нема, тоже не погано.Не варто на цьому зациклюватись, це досвіт, і це не погано.В них своє життя, у мене своє.. Хоча з кожним з "екс" я в добрих стосунках, вміла завжди не боляче закінчувати стосунки. Хоча в графу "друзі" я ніколи їхне записувала. Минуле з теперешнім, не можна поєднувати, бо це буде заважати створювати своє майбутнє
  • 0

#33 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.11.2007 – 20:38

а ля гер ком аля гер, якщо когось косить шрапнеллю в нас нема вибору, ми йдемо далі
якщо відірвало кисть, обрубуєш до ліктя, і біжиш далі, шоловне не забути припалити рану порохом, швидко, звичайно при цьому отримуєш букет відчуттів, які делекі від приємних, але, раз і нема, так зручніше, ніж тягати, перемотувати, зализувати старі рани
такі контакти третього роду, які тріщать по швам, краще рвати швидко і безкомпромісно, як грайнкор
  • 0

#34 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень

Відправлено 07.11.2007 – 21:23

залишитися друзями після розставання - нелегко.
Сама тільки недавно морально дозріла до такого. І тепер... людина, яку колись кохала, для мене один з найліпших друзів.
Багато хто, розриваючи стосунки, викреслює людину з життя. Сама так зробила колись. Та дуже шкода втратити особу, з якою стільки пов’язувало. Якщо людина подобалася, була цікавою і т.д. - вона не втрачає ці якості автоматично після того, як розірвуться любовні стосунки. Тому... не варто "рубить с плеча".
  • 0

#35 htyva divchynka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 17:22

А біль? Що робити з нею, коли розходитесь не з взаємного бажання. Як можна дружити з людиною, чи підтримувати стосунки хоч якісь, коли замість серця в тебе клубок болю?
  • 0

#36 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 17:25

htyva divchynka
Коли ллюбов сильніша за образу, то тоді можна, або коли не було нічого :)
  • 0

#37 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 18:09

Перегляд дописуChily (7.11.2007 21:23) писав:

залишитися друзями після розставання - нелегко.
Сама тільки недавно морально дозріла до такого. І тепер... людина, яку колись кохала, для мене один з найліпших друзів.
Багато хто, розриваючи стосунки, викреслює людину з життя. Сама так зробила колись. Та дуже шкода втратити особу, з якою стільки пов’язувало. Якщо людина подобалася, була цікавою і т.д. - вона не втрачає ці якості автоматично після того, як розірвуться любовні стосунки. Тому... не варто "рубить с плеча".
А що тобі з цікавої людини, з якою були стосунки? Неначе більше немає цікавих та творчих. При цьому ж є кохання, яке стає на переш місце.
Я навіть виділила твою фразу, яка ставить під сумнів дружні стосунки з колишніми.

Повідомлення відредагував Манюня: 09.11.2007 – 18:19

• 0

#38 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 18:34

Перегляд дописуhtyva divchynka (9.11.2007 17:22) писав:

А біль? Що робити з нею, коли розходитесь не з взаємного бажання. Як можна дружити з людиною, чи підтримувати стосунки хоч якісь, коли замість серця в тебе клубок болю?
Час все лікує, пройде час і біль перестане...Головне не зациклюватись на тому, а відволіктись, і житти майбутнім, думати про краще....І біль не найгірше відчуття в людини. А ти подумай нащо тобі та людина, яка з тобою погано поступила, чи вартує вона того всього..... І все таки.......ти жива здорова, ноги-руки є, молода і красива, сита і зігріта?? Хіба це не щастя, у тебе є ж життя!!!.Цінуй то, що ти маєш, а любов сама тебе найде!!!
І знаєш, що було написано на кольці Царя Соломона??? Все пройде, і це тоже!!"
  • 0

#39 htyva divchynka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 18:42

Перегляд дописуDema V (9.11.2007 17:25) писав:

htyva divchynka
Коли ллюбов сильніша за образу, то тоді можна, або коли не було нічого :)
Є правда в словах твоїх. Але тоді це не дружба, а просто надія, що все ще можна повернути. Очікування і надія.
  • 0

#40 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 18:51

Перегляд дописуhtyva divchynka (9.11.2007 18:42) писав:

Є правда в словах твоїх. Але тоді це не дружба, а просто надія, що все ще можна повернути. Очікування і надія.
Я вважаю, що тільки в таких випадках і є ця, так звана, "дружба" з колишніми. Не відпускають, тримають біля себе людину не просто так. В деяких ситуаціях, вже й почуттів тих немає, але нікому не віддам, хай буде мій і поряд про всяк випадок. Люди - егоїсти.

Повідомлення відредагував Манюня: 09.11.2007 – 18:51

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних