Перейти до вмісту

Найкраща у світі відпустка

Повідомлень в темі: 58

Опитування: Омріяна віпустка (76 користувачів проголосувало)

Найкраще проводити відпустку

1. На морі (21 голосів [27.63%])

Процент голосів: 27.63%

2. У горах (21 голосів [27.63%])

Процент голосів: 27.63%

3. Удома на дивані (1 голосів [1.32%])

Процент голосів: 1.32%

4. На дачі/на городах у бабусі (2 голосів [2.63%])

Процент голосів: 2.63%

5. Подорожуючи (30 голосів [39.47%])

Процент голосів: 39.47%

6. Я трудоголік, а тому свідомо не відпочиваю влітку (1 голосів [1.32%])

Процент голосів: 1.32%

Що рулить?

1. Море (31 голосів [40.79%])

Процент голосів: 40.79%

2. Гори (45 голосів [59.21%])

Процент голосів: 59.21%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Гість_Adriana_*

• Гості

Відправлено 29.09.2008 – 16:30

Я вибираю море з можливістю подорожувати. Насправді море не тільки чудово заспокоює, а ще й потужно заряджає позитивною енергією. А якщо відпочинок на морі поєднати ще й з подорожжю по нових місцях - про такий релакс ви будете згадувати не один рік після того... :angry12:
  • 0

#42 St1Ng3R

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,Калуш

Відправлено 21.10.2008 – 18:26

Погоджуюсь. На морі не тільки така тишина та просто надзвичайний морський спокій, а навіть є лікувальни еффект через йод та водорості у морі...
  • 0

#43 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 01.11.2008 – 22:57

"Лутше гор могут быть только горы"
Цілком погоджуюсь. можна було б з компанією хорошою в Карпати махнути через рік-другий.
  • 0

#44 Буковинка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 01.11.2008 – 23:57

Карпати (включаючи Татри), Крим, Кавказ - незабутні враження.
Стоячи рік тому над блакитним Дунаєм у Братіславі мріяла про Альпи, які вабили своїми ближніми хребтами. До яких було не так вже й далеко.
Гори завжди варті того, аби їх пізнавати. Саме пізнавати, а на підкорювати.
  • 0

#45 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 02.11.2008 – 10:30

В горах на свіжому повітрі,ночівля з палатками,багаття під зірками...романтика)
  • 0

#46 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.11.2008 – 16:07

море чи гори? - важко відповісти, якщо взяти можливість поєднати то як би не бакланили наш Крим, а це в першу ліжкового типу відпочивальники незадоволені відповідністю сервісу до цін, то це досить класний варіант :happy1:
  • 0

#47 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 04.02.2009 – 11:59

Море гарне по-своєму, гори - по-своєму. І там і там можна дуже гарно провести час. Особисто я стараюся протягом теплої пори року побувати і там, і там. Крим - це дуже гарний куточок України, де можна відпочити полежавши на теплому березі моря, відвідати Кримські гори, і побачити прекрасні куточки півдня з екскурсійної точки зору. Ціни в Криму не настільки високі і "далекі", щоб відмовляти собі у цьому задоволенні. Якщо їхати "дикарем", то в 1500,00 грн. можна вкластися повністю (дорога+проживання+харчування+інші витрати). Але після останніх відвідин Криму "дикарем" я сказала, що це була моя остання подорож туди. Перш за все величезна маса людей, яка атакує пляж вже в 7-8 годині ранку. Якщо "запізнишся" - будеш засмагати на холодному асфальті набережої. Дуже жаркий клімат! Не кожний організм витримує спеку понад 40 градусів! Колгосп колгоспом! Ніхто не буде рахуватися з тобою, коли їм захочеться потусуватися в третій годині ночі з величезними дозами алкоголю і "важкою" музикою.
Тому я прийняла рішення з наступного літа відпочивати тільки за кордоном по законній путівці!
Гори мені подобаються своїм спокоєм, природою, рослинністю. Там можна розлабитися!
  • 0

#48 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 04.02.2009 – 13:47

Після останнього літа зрозумів, якщо ти їдеш відірватися, то море на багато кращий варіант :)
А от якщо саме відпочить від напруженого життя і щоденних перепетій, то гори однозначно!
  • 0

#49 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 14:03

море чи гори? не знаю....я хочу в Ісландію, а то острів...))))оточений морем...і ще на Скандинавський півострів..а там є і гори і море, а найголовніше мальовничі фіорди...ех..мрії...
хоч я ще Карпат по-людськи не бачила і моря з Кримськими горами...
  • 0

#50 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.02.2009 – 14:21

Перегляд дописуdector (1.11.2008 22:57) писав:

"Лутше гор могут быть только горы"
Цілком погоджуюсь. можна було б з компанією хорошою в Карпати махнути через рік-другий.

А чому аж через рік-другий?))) Навіщо відкладати життя на завтра? :))

А якщо до теми... Я за природою своєю лінюх, тому полежати на пляжі і поплюскатися в водичці для моєї лінивої натури краще. Водночас гори виробляють характер, та й як не крути, вони таки красивіші, ніж море. Дуже добре пам'ятаю, як одна моя подруга, бувши в 10 класі, вперше потрапила до Карпат. Я відпочивала тоді в бабусі в селі, то вона написала мені листівку зі словами: "Вперше побувала в горах. Я закохалася!!! Ніяке море з ними не зрівняється!" Цей її роман триває і досі :cool2:
  • 0

#51 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 18:20

Люди, зараз календарна весна, за вікном - справжнісінька зима, а як виглядає море зараз і пляжик можна здогадатися.Тому найкраще - в Карпати на лижі або просто на повітря свіже в гори біля міста!!!!
  • 0

#52 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.03.2009 – 16:51

Перегляд дописувеснянка (8.03.2009 18:20) писав:

Люди, зараз календарна весна, за вікном - справжнісінька зима, а як виглядає море зараз і пляжик можна здогадатися.Тому найкраще - в Карпати на лижі або просто на повітря свіже в гори біля міста!!!!
В мене за вікном сьогодні плюс пятнадцять було)) Як вигядає море і пляжик теж сьогодні бачила. Вода завжди гарно виглядає))
Немає нічого кращого ніж босоніж по пляжу ходити,щоб хвилі билися тобі об ноги...красата)))
  • 0

#53 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.03.2009 – 16:57

Перегляд дописуSensssorika (9.03.2009 16:51) писав:

В мене за вікном сьогодні плюс пятнадцять було)) Як вигядає море і пляжик теж сьогодні бачила. Вода завжди гарно виглядає))
Немає нічого кращого ніж босоніж по пляжу ходити,щоб хвилі билися тобі об ноги...красата)))
Дідько...А в нас погода така, що забудеш не те що, як море виглядає, а і вишня за два метри від вікна(((Але гори нам рідніші, бо вони поряд.А в години смутку тягне до рідного і найближчого... :angry1:
  • 0

#54 ur4olka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 15:47

я б обрала гори біля моря! :rolleyes: :rolleyes:
  • 0

#55 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 15:48

Перегляд дописуur4olka (30.03.2009 16:47) писав:

я б обрала гори біля моря! :rolleyes: :rolleyes:
Кеммер - саме то!
  • 0

#56 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 30.03.2009 – 15:55

Аби гроші і час був. З цими 2ма факторами можна собі самутити найачішуєннішу відпустку!
  • 0

#57 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 15:57

Перегляд дописуSensssorika (9.03.2009 17:51) писав:

ога, я сьогодні походив, чекаю нежить)) а може обійдеться все таки
  • 0

#58 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.05.2009 – 19:42

обрати звичайно дуже складно. Тому що гои - це дуже класний відпочинок..якщо хочеться залишитись зі своїми думками на одинці, якщо хочеться екстиму і просо душевно відпочити то я завжди обираю гори.а море- це море....це коли хочеться розваг, дискотек до ранку, ночівля в палатках (для тих хто обирає життя в палатках а не у доміках чи готелях)... Море це коли не хочеш залиштись в самоті...в таких ситуаціях я обираю саме море...
  • 0

#59 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 09:08

Гори і обов'язково активний відпочинок, ненавиджи просто лежати десь на пляжі і нічого не робити. А от гор, походи, катання на сноуборді - це як раз моя стихія) Ще ось не розумію, як можна поїхати на море до Єгипта і купатися тільки в басейні біля готелю, навіть не побачити ані моря, ані пірамід?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних