Перейти до вмісту

Розчарування

Повідомлень в темі: 37

#21 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.10.2007 – 22:45

ось тільки що , ще раз розчарувався в дівчатах, і побачив цю тему, думаю чому б ненаписати.Познайоимився з дівчиною, здалося все чудово, взяємна симпатія, завтра мали зустрітись, та мене викликали на роботу, ну і я вирішив попередити що я спізнюся, дзвоню а там підносить телфон молодий чоловік(зрозуміло що це був не брат чи тато)...(хоча вона до цього говрила що у неї теж нікого нема), а я думав що ось все мало бути добре.Я не виню її просто... ;)
  • 0

#22 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.10.2007 – 13:36

Розчаровуємось...і що тут казати? Я завжди кажу в таких випадках: бо так сталось і все...Обідно брат, досадно брат, да ладно брат (с)...І відпускаю...і прощаю...а ще....ще сумую і ніколи не жалію, що ця людина була у моєму житті...
  • 0

#23 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 14:04

Перегляд дописуTasik (27.10.2007 23:45) писав:

ось тільки що , ще раз розчарувався в дівчатах, і побачив цю тему, думаю чому б ненаписати.Познайоимився з дівчиною, здалося все чудово, взяємна симпатія, завтра мали зустрітись, та мене викликали на роботу, ну і я вирішив попередити що я спізнюся, дзвоню а там підносить телфон молодий чоловік(зрозуміло що це був не брат чи тато)...(хоча вона до цього говрила що у неї теж нікого нема), а я думав що ось все мало бути добре.Я не виню її просто... <_<

А точно впевнений, що все правильно зрозумів...Хто знає, як воно є насправді! :rolleyes: Може варто уточнити і перевірити для того, щоби потім шкодувати!
  • 0

#24 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 28.10.2007 – 22:57

розчаровують не люди, а скоріш за все їх вчинки. а причина проста - людина просто виявилась не такою як ви її сприймали/уявляли/вважали, що знали. як не крути, а ніколи не знатимеш усього, що є в голові та серці іншої людини. бо так.
розчаровувалась звичайно. кілька разів в житті дуже дуже сильно і надто болюче це переживала. та в принципі як і будь-яка людина не позбавлена здатності відчувати. але намагаюсь таки жити за принципом "je ne regrette rien" (фр. ніпрощо не шкодую). все, що трапляється з нами в житті, то є досвід, позитивний та негативний, але наш особистий. і на чужих гулях не навчишся того, чого навчишся на своїх. тому цей варіант болючіший, проте ефективніший)))
  • 0

#25 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 28.10.2007 – 23:28

Я розчаровуюсь у хлопцях, які занадто багато говорять поганих слів (матюків )...поки все))))
  • 0

#26 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 31.10.2007 – 20:09

Перегляд дописуНарКотик (27.10.2007 22:34) писав:

Я не разочаровуюся в людях. Бо давно вже ні на кого ніяких сподівань не маю. І від цього все що люди не роблять мене приємно дивує. Один з моїх дивізів "Мені ніхто нічого не винен"
Це самообман. Якщо дивують приємно, то в принципі спроможні здивувати неприємно. Тільки ти затушовуватимеш це ідеологічною установкою: "А що від них можна було чекати, я так і знав". :angry12:
  • 0

#27 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 31.10.2007 – 22:01

Перегляд допису_saljama_ (28.10.2007 14:04) писав:

А точно впевнений, що все правильно зрозумів...Хто знає, як воно є насправді! :angry12: Може варто уточнити і перевірити для того, щоби потім шкодувати!
Знаєш, якщоб там було все не так, як я зрозумів, вона би позвонила, і пояснила, а раз незвонить значить вона нічого нетратила, значить нізачим не шкодує, а значить я все зрозумів як воно було.Життя щтука цікава. :box:
  • 0

#28 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 29.07.2010 – 09:46

Трошки повторю тих, хто раніше дописував, але ми розчаровуємося тоді, коли хтось або щось не виправдує наших сподівань, суперечить нашій думці, яку ми собі малюємо в голові. Щоб такого не сталося, треба всі речі перш за все сприймати реально, не створювати собі якихось ілюзій. Здоровий цинізм також не завадить. )
  • 0

#29 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 25.08.2010 – 12:31

Розчарування - це така хвороба від якої лікуються сарказмом .
Камінь не винуватий у тому ,що об нього люди спотикаються .
  • 0

#30 Монблан

Писар

• Користувачі
  • 442 повідомлень

Відправлено 25.08.2010 – 13:03

Перегляд дописуBlackvistaspam (25.08.2010 13:31) писав:

Розчарування - це така хвороба від якої лікуються сарказмом .
Не згодна.Сарказм тут ні до чого,а реалізм та уміння правильно сприймати ситуацію-єдиний вихід.
  • 0

#31 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 25.08.2010 – 13:15

Перегляд дописуМонблан (25.08.2010 14:03) писав:

Не згодна.Сарказм тут ні до чого,а реалізм та уміння правильно сприймати ситуацію-єдиний вихід.
Сарказм завжди вказує на реалізм і висміює його.Звісно сарказм вживается там де він потрібний .
Все залежить від гордості і навороченості людини яка використовує сарказм.Якщо людина скромна,співчутлива,м'яка,квола - нехай вживає свій меланхонічній реалізм ).Якщо вона горда,жорстка,непохитна і реалістична - то сарказм їй саме те що потрібно .
  • 0

#32 Монблан

Писар

• Користувачі
  • 442 повідомлень

Відправлено 25.08.2010 – 13:24

Перегляд дописуBlackvistaspam (25.08.2010 14:15) писав:

Сарказм завжди вказує на реалізм і висміює його.Звісно сарказм вживается там де він потрібний .
Все залежить від гордості і навороченості людини яка використовує сарказм.Якщо людина скромна,співчутлива,м'яка,квола - нехай вживає свій меланхонічній реалізм ).Якщо вона горда,жорстка,непохитна і реалістична - то сарказм їй саме те що потрібно .
Сарказм — це засіб комічності, в основі якого лежить гострий дошкульний глум, сповнений презирства.Це аморальні речі, різко негативні.
Реалізм-правдиве відображення дійсності.
Відрізняється суттєво.
  • 0

#33 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 25.08.2010 – 13:36

В світі існує багато аморальних речей і людей ,які їх чинять ,отримуючи при цьому задоволення і втіху .Це реалізм .
Від того ,що хтось скаже людині -не гріши - навряд чи людина перестане грішити ).
It's good to be evil .
  • 0

#34 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 26.08.2010 – 13:54

Перегляд дописуLady AD (23.10.2007 17:41) писав:

Бо малюєм власне собі "ідеали", на які з часом відкриваються очі...
Щоб не довелося розчаровуватись в людях. Треба ними не зачаровуватись.
  • 0

#35 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.08.2010 – 15:56

Треба бути ідеалістом, щоб ні в чому не розчаровуватись.
  • 0

#36 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.08.2010 – 18:24

Розчаровуємося, бо всі різною мірою віримо в казку, яку нам читали в дитинстві, а виросли - і виявилося, що не таке воно вже й казкове, те справжнє життя, і люди не поділяються на абсолютно хороших і абсолютно поганих героїв.
  • 0

#37 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 27.08.2010 – 07:25

Перегляд дописуNatalie) (26.08.2010 15:56) писав:

Треба бути ідеалістом, щоб ні в чому не розчаровуватись.
Навпаки, саме ідеалісти зачаровуються - що потім веде до розчарування, коли їхні ідеали розтоптує реальність.
  • 0

#38 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.08.2010 – 08:45

ну хай тобі буде навпаки)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1