Перейти до вмісту

Сильна стать: про кого це?

Повідомлень в темі: 54

Опитування: Сильна стать (62 користувачів проголосувало)

Сильна стать - це:

1. Чоловіки (41 голосів [66.13%])

Процент голосів: 66.13%

2. Жінки (21 голосів [33.87%])

Процент голосів: 33.87%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.10.2007 – 18:21

Перегляд дописуMarcos (22.10.2007 19:01) писав:

ну тоді нагрузи собі торбу 10 кг і побачиш скільки ти її пронесеш ?;)

Візьми дитину на руки та поноси - я побачу, скільки годин ти її поносиш. І зауваж, що тобі доведеться не лише носити, а й годувати, заспокоювати і міняти брудні памперси.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 22.10.2007 – 18:23

• 0

#22 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 22.10.2007 – 18:23

Перегляд дописуbanderivec (22.10.2007 19:11) писав:

не було б чоловіка — не було б і жінки :)
згідно Біблії першим з'явився чоловік ;)
Не сперечаюся. Але хто ж вас таких сильних мужчин виношує у собі? Чоловіче діло у тому плані маленьке. Шпок і все :)

Повідомлення відредагував малеча: 22.10.2007 – 18:24

• 0

#23 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.10.2007 – 18:25

Науковці стверджують, що сильніші жінки. Зумовлено це чоловічою "у" - хромосомою.

Але однозначно чоловіки в загальному плані сильніші. Логіка навіть інша.

Зрештою тіж таки науковці встановили, що в наших генах запрограмована "війна між статями"
  • 0

#24 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 22.10.2007 – 18:56

Перегляд допису†Azazello_696† (22.10.2007 15:11) писав:

Дивлячись, що заключати в це поняття "сила". А загалом ІМХО це не від статі, а від людини залежить.
От, саме то, шо я хотіла сказати. Сильний чи слабкий-то характеристика саме людини ,а вже потім узагальнено статі. Тому такот однозначно судити не можна. Загальна тенденція каже про те, що МАЮТЬ бути сильними чоловіки ,а ПРИХОДИТЬСЯ жінкам, проте це узагальнено, а конкретно кожен/кожна шукає те, що потрібно їй- слабкий чоловік сильну жінку, а жінка завжди сильного чоловіка, а там як не виходить, вимушена бути сильною сама.

Перегляд дописуmetamoreFoZza (22.10.2007 17:41) писав:

а полюбому дєвучки голосували за жінок
а мальчікі - за чоловіків ;)
Ну чого ж, я проголосувала за чоловіків. Чи може я мальчік? :) :)
  • 0

#25 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 22.10.2007 – 18:57

Перегляд допису_saljama_ (22.10.2007 12:30) писав:

Хто, на вашу думку, є сильною статтю?
Авжеж не чоловіки!
Вибачте за слова, але один мене так образив, що не змогла стриматись. ;)
  • 0

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.10.2007 – 19:57

Ясно що написала - чоловіки, навіть коли то й не так....ех, вчи-вчи і нема з ким на люди вийти...Чоловіки в нас най-най-най....(кажемо все, що вони хочуть чути а робимо все по-своєму)
  • 0

#27 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 19:59

v kogo BABLO toj i sul'niwuj
  • 0

#28 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.10.2007 – 20:05

Хм ... а чому не вказаний варіант гемофродити чи то не рахується за стать? ... щОдо жінок і чоловіків, то зараз багато чого помінялось в їхніх образах... та й поняття сили має багато значень... Тому якщо не вставите варіант гемофродити то принаймій: "все це відносно", як варіант вставити раджу. ;)
  • 0

#29 Майже щаслива

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 123 повідомлень
  • Місто:червоного будинку)))

Відправлено 22.10.2007 – 20:34

а чому нема відповіді "і чоловіки і жінки"???
тут вже як з якої точки дивитись:
на мою думку,морально сильніші жінки,а фізично чоловіки,хоча нерідко буває навпаки ;)
  • 0

#30 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 22.10.2007 – 21:04

Перегляд дописумалеча (22.10.2007 19:21) писав:

І 10 кг. я пронесу... скільки завгодно.А чоловік буде нити що йому те не так...він замучився, хоче їсти.. і т.п.
Гагага :) :) :) Хотів би я на це подивитися :) :) :) Поганих ти чоловіків зустрічала,якщо про них от так от говориш.
Погоджуюся з п.†Azazello_696†
Все залежить від особливостей характеру індивіда.
У будь-якому випадку чоловік без жінки ніяк,так само як і жінка без чоловіка ;)

Повідомлення відредагував ФАК ІТ ОЛЛ!!!: 22.10.2007 – 21:05

• 0

#31 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 21:42

Перегляд дописумалеча (22.10.2007 18:21) писав:

Жінки витриваліші, і живуть довше... статистика.
жінки живуть довше, тому що чоловікі працюють на шкідливих виробництвах і взагалі працюють набагато більше ніж жінки, якщо це стосується фізичною праці, що безпосердньо впливає на здоров"я.

Перегляд допису-=VJ=- (22.10.2007 18:18) писав:

Нечувирлам бажаю спробувати винести кілька десятків років сучасного чоловіка, який цілий день відрощує дупу перед комп"ютером, прибираючи, варячи їсти, народити йому дітей, виховати їх і потім подумати за підсумком, хто в сучасному світі сильніший.

Я - людина сильна фізично. Я можу підняти не один центнер заліза на тренування і носити свою кохану жінку на руках Але я всеодно знаю, що духом вона сильніша за мене, оскільки таке її покликання - виносити все життя одні страждання. А моє покликання - намагатись їх полегшити.

Звісно, при цьому ніхто не знімає відповідальності з чоловіків та жінок, які нехтують своїм покликанням.
шановний він того що жінка народжує дитину і займається господарством вона не стає сильнішою, бо це так і треба, якби одна жінка була слабкою, а інша сильною, то б в одніє не було сім"Ї, а в іншої немає. Сім"я, діти є майже у всіх жінок і від ступеня " сильності" це не залежить. Теж саме можна сказати про чоловіка.заробляння грошей, піклування про сім"ю звичайні обов"язки чоловіка, що аж ніяк не роблять з нього героя, так просто треба.
Чоловік та жінка мають свої власні ролі в цьому житті і кожний свою роль грає як вміє.

Перегляд допису-=VJ=- (22.10.2007 18:21) писав:

Візьми дитину на руки та поноси - я побачу, скільки годин ти її поносиш. І зауваж, що тобі доведеться не лише носити, а й годувати, заспокоювати і міняти брудні памперси.
ну якщо ти не допогаєш жінці в цьому, то звичайно жінка буде героїнею, бо впоралась без допомоги чоловіка.
  • 0

#32 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 22:02

Перегляд дописуMarcos (22.10.2007 22:42) писав:

жінки живуть довше, тому що чоловікі працюють на шкідливих виробництвах і взагалі працюють набагато більше ніж жінки, якщо це стосується фізичною праці, що безпосердньо впливає на здоров"я.

пан ніколи не бачив, хто працює на самих важких і брудних роботах - санітарками, прибиральницями, рельсовкладачами, вчителями і т.д. і т.п.? ;)
Жінки живуть довше, бо менше гроблять себе - спиртним, цигарками та сидінням перед телевізором.

шановний він того що жінка народжує дитину і займається господарством вона не стає сильнішою, бо це так і треба, якби одна жінка була слабкою, а інша сильною, то б в одніє не було сім"Ї, а в іншої немає.

От тільки чомусь чоловіки на таких позиціях довго не витримують :)

Сім"я, діти є майже у всіх жінок і від ступеня " сильності" це не залежить.

А може таки порахуємо кількість одиноких матерів та одиноких чоловіків та співставимо їх?

Сім"я, діти є майже у всіх жінок і від ступеня " сильності" це не залежить. Теж саме можна сказати про чоловіка.заробляння грошей, піклування про сім"ю звичайні обов"язки чоловіка, що аж ніяк не роблять з нього героя, так просто треба.

От тут велике питання. раніше було треба забити мамонта, в крайньому випадку зорати землю. Зараз більша частина чоловіків вже не займається такою працею, навпаки - за життя важче пляшки з пивом мало що підіймає. То які ж у них тепер обов"язки, які показують їх силу? Клацати на кнопках комп"ютера, писати папірці, рахувати гроші, вести переговори?

Чоловік та жінка мають свої власні ролі в цьому житті і кожний свою роль грає як вміє. Ну якщо ти не допогаєш жінці в цьому, то звичайно жінка буде героїнею, бо впоралась без допомоги чоловіка.

От цей факт я й констатую. наразі більшість жінок - отакії героїні. То яка ж тобі стать сильна?
  • 0

#33 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 22:14

Перегляд допису-=VJ=- (22.10.2007 22:02) писав:

пан ніколи не бачив, хто працює на самих важких і брудних роботах - санітарками, прибиральницями, рельсовкладачами, вчителями і т.д. і т.п.? ;)
Жінки живуть довше, бо менше гроблять себе - спиртним, цигарками та сидінням перед телевізором.
От тільки чомусь чоловіки на таких позиціях довго не витримують :)
А може таки порахуємо кількість одиноких матерів та одиноких чоловіків та співставимо їх?
От тут велике питання. раніше було треба забити мамонта, в крайньому випадку зорати землю. Зараз більша частина чоловіків вже не займається такою працею, навпаки - за життя важче пляшки з пивом мало що підіймає. То які ж у них тепер обов"язки, які показують їх силу? Клацати на кнопках комп"ютера, писати папірці, рахувати гроші, вести переговори?
От цей факт я й констатую. наразі більшість жінок - отакії героїні. То яка ж тобі стать сильна?

Ти мене приємно здивував своїми міркуваннями :)
  • 0

#34 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 22:32

є така чудова фраза: сила жінки в її слабкості!
я б ще трошки перефразувала...треба бути дуже сильною, щоб дозволити собі бути слабкою.
сильніший той, хто живе і життю радіє. слабкий лише на нього жаліється.

Перегляд дописуMarcos (22.10.2007 18:23) писав:

та ви шо, мужики? ви часом спідниці вже не почали носити ? ;)
ой...пану певно дуже б личила спідничка))))

Перегляд дописуMarcos (22.10.2007 18:23) писав:

Чоловік має бути сильнішим за жінку, за свою жінку, а ви тут що мелете ? Якщо чоловік слабше за свою жінку, то це вже не чоловік, а баба якась. Чоловік це лідер у відносинах та в житті, бо він має забезпечувати сім"ю, піклуватися про неї, оберігати її. Будь-яка жінка цього хоче, щоб у домі був МУЖИК а не ото якесь чувирло що визнає жінкою сильнішою. Раджу змінити вам свою думку бо будете все життя під каблуком жити.
погоджуюсь, що він має забезпечувати сім’ю, бути фізично сильнішим (ну там підняти шафу, забити цвяха, винести сміття, притягти якесь там їдло з магазину))), бути морально стійкішим (ви ж хлопчики знаєте, що емоції іноді роблять своє і хто там думає в цей момент)))
але от лідер у відносинах...не погоджуюсь. тут має бути рівноправ’я, взаєморозуміння і взаємна здатність поступатися заради іншого. інакше ніхріначого не вийде
  • 0

#35 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 23:13

Перегляд дописуСварус (22.10.2007 15:21) писав:

Raven@, погоджуюсь що чоловік сильний так, як треба жінці і навпаки. Єдність протилежностей, так і має бути, ніяк інакше. Так само як нема абсолютних холериків і флегматиків - все по частинках і взаємодоповнююче.
:)
Жінка повинна знаходити підтримку в чоловікові... Сильною бути дуже важко :) Це я говорю не про фізичну силу... Я думаю, що не має такої жінки, яка б не хотіла бачити коло себе сильного чоловіка і дозволити собі бути слабкою. Це ж так гарно, коли ти знаєш, що є хтось поряд, що хтось завжди підтримає, постоїть за тебе :) Думаю, що тоді і проявляється, як писла Зимова Дівчина, наша найбільша зброя - слабкість :) Ми хочемо, щоб нас оберігали... ;)
  • 0

#36 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.10.2007 – 23:29

}{а) чоловіків більше проголосувало
  • 0

#37 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 23:31

Перегляд дописуSelena (22.10.2007 23:13) писав:

:)
Жінка повинна знаходити підтримку в чоловікові... Сильною бути дуже важко :) Це я говорю не про фізичну силу... Я думаю, що не має такої жінки, яка б не хотіла бачити коло себе сильного чоловіка і дозволити собі бути слабкою. Це ж так гарно, коли ти знаєш, що є хтось поряд, що хтось завжди підтримає, постоїть за тебе :) Думаю, що тоді і проявляється, як писла Зимова Дівчина, наша найбільша зброя - слабкість :) Ми хочемо, щоб нас оберігали... ;)

Цідком згодна...Інколи хочеться побути слабкою, а не має на кого обіпертися... :)
  • 0

#38 talapishka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 23:46

нарешті визнали що я прекрасна стать
(сильна снаНь? - цікава тема) (вираз "сильна стать" звучить так само (і має стількіж змісту) як сильний розріз очей чи сильний колір шкіри)
  • 0

#39 Гість_Vetal'_*

• Гості

Відправлено 24.10.2007 – 00:37

Ну цеж природньо що жінки горланять при будь-якій можливості про свою "силу" і, відповідно, називають чоловіків слабкими! Треба ж полестити своїй жіночій статі і по-принижувати чоловічу. Не існує такого поняття як "сильна жінка". Це - байки.
Бачьте: "а ми народжуємо...". Вибачьте - таке ваше призначення!
  • 0

#40 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 00:41

Перегляд дописуVetal' (24.10.2007 00:37) писав:

Ну цеж природньо що жінки горланять при будь-якій можливості про свою "силу" і, відповідно, називають чоловіків слабкими! Треба ж полестити своїй жіночій статі і по-принижувати чоловічу. Не існує такого поняття як "сильна жінка". Це - байки.
Бачьте: "а ми народжуємо...". Вибачьте - таке ваше призначення!

Ха! Згідно такій логіці, ти повинен на мамонтів бігати! :cool2:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних