Перейти до вмісту

Шухевич - Герой України - це такий жарт Президента?

Повідомлень в темі: 41

#21 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.10.2007 – 23:06

Перегляд дописуzav (22.10.2007 00:00) писав:

Може канцелярська помилка або що?..
p.s. Таки з логікою у спільноті неладно.
ога. а всі ми так сміялися з януковича з його книжкою... таке то життя :)
якби то її тепер виправити? нехай автор пише листа президенту ;)
  • 0

#22 Алевтина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 21.10.2007 – 23:25

Перегляд допису-=VJ=- (21.10.2007 21:43) писав:

Я не зрозумів - це натяк на те, що треба заціпитись і жерти, що дають? Може мовчати і коли пан Президент буде з бандитами черговий універсал підписувати? То тоді питання до Вас, пані - чому стають дійсністю такі універсали, не думали? Може тому, що всі мовчать?
Зрозумійте ж нарешті, що не можна отримати все і одразу. Для того, щоб до влади в Україні прийшли справжні ідейно проукраїнські сили, треба спочатку пережити цей етап. Ющенко - це одна із щаблин розвитку УКРАЇНСЬКОЇ держави, і її треба пройти. Будете нетерплячими - не отримаєте НІЧОГО. І не сподівайтеся, що критикуючи Ющенка Ви зробите щось добре для проукраїнських сил. Таким чином ви робите добре саме для партії регіону і томуподібних антиукраїнських сил. Я ж все це виклала у попередньому дописі.

Для Ющенка це звання - серйозний крок. І ніхто з шанувальників пр, кпу, вітренко і тд не розбирається у суті цього звання, вони просто називають Ющенка фашистом; у ній розбираємось ми, чим ще раз підтверджуємо свою неспроможність зрозуміти і правильно оцінити ситуацію. Радіти треба хоча б цьому, а не критикувати. Бо докритикуємось до того, що наступним президентом стане янукович. Визнати Шухевича таким героєм, як нам хочеться, ми зможемо після приходу патріотичних сил. Але щоб вони прийшли, на даний момент треба підтримати Ющенка. ;)
  • 0

#23 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 22.10.2007 – 01:02

про Президента:
так...йому потрібна підтримка, щоб він відчував її, а не розчаровані діти майдану, мрії яких не здійснилися...думаєте він не відчуває настрій свого народу? я взагалі не розумію що з ним відбувається...бачила його по тєлєку, він якийсь млявий, приторможений...не знаю, хто пише йому тексти, але треба цю людину вигнати - він як живий труп з такою інтонацією з якою він розмовляє...стилісти в нього галімі - користувався б Юлькиними краще...на передвиборчій президентській він був зовсім іншим...

Про регіони:
вони не антиукраїнські. просто їхні погляди на розвиток країни відрізняються трохи від помаранчів...Доречі, вони вже не проти європейського шляху, і зовсім не проти демократії...не такі вони вже й погані. серед них є гарні політики. не люблю вішати ярлики...не можна всю партію хуліти тільки тому, що піарщики у свій час асоціювали Янукович=бандит, регіонали=антиукраїнці...варто придивитися та послухати що каже кожен політик, почитати програму, подивитися хто її дотримується...

Про Шухевича:
Що за фігня з цим указом - мені хтось пояснить?

Повідомлення відредагував Помаранчева Пантерка: 22.10.2007 – 01:03

• 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.10.2007 – 06:53

Перегляд дописуzav (22.10.2007 00:00) писав:

Може канцелярська помилка або що?..

Не думаю. Я більше схиляюся до думки, що йому просто не вистачило хоробрості таким чином прирівняти Шухевича до цілого гурту ветеранів ВВВ, які нагороджені зірками, он він і отримав орден доярок та зварювальників. Ще одним варіантом є, справді, те, що орден Держави має тризуб, а орден Золотої зірки - п"ятикутну зірку, так схожу на радянську, тобто наша влада потрапила в пастку, закладену ще Кравчуком, який просто проклонував цю нагороду з радянських. То краще б тоді нову зробили...

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 22.10.2007 – 06:56

• 0

#25 Nerthus

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 08:51

Перегляд дописуАлевтина (21.10.2007 23:25) писав:

Зрозумійте ж нарешті, що не можна отримати все і одразу. Для того, щоб до влади в Україні прийшли справжні ідейно проукраїнські сили, треба спочатку пережити цей етап. Ющенко - це одна із щаблин розвитку УКРАЇНСЬКОЇ держави, і її треба пройти. Будете нетерплячими - не отримаєте НІЧОГО. І не сподівайтеся, що критикуючи Ющенка Ви зробите щось добре для проукраїнських сил. Таким чином ви робите добре саме для партії регіону і томуподібних антиукраїнських сил.
Дуже тверезо мислите. Люди, які прагнуть все і одразу отримати, нагадують дітей))
Можна, звичайно, критично ставитись до рішень Президента, проте, якщо він абсолютно ніде не знаxодитиме підтримки - це ніби встромляти ножа у спину.
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 09:47

Перегляд дописуАлевтина (22.10.2007 00:25) писав:

Зрозумійте ж нарешті, що не можна отримати все і одразу.

Його ми вже отримали. Час рухатись далі.

треба спочатку пережити цей етап.

Зробивши відповідні висновки. Висновки краще робити під час подій, а не після.

І не сподівайтеся, що критикуючи Ющенка Ви зробите щось добре для проукраїнських сил.

Хочете жити страусом головою в пісок? На здоров"я, але без мене.

І ніхто з шанувальників пр, кпу, вітренко і тд не розбирається у суті цього звання, вони просто називають Ющенка фашистом

1. Ніхто з шанувальників УПА, скоріше за все, теж не зрозумів, що Шухевича прирівняли до доярок.
2. Ким би там вони його не називали, але якщо вже розбирати ситуацію детально, то пан Ющенко зробив дурницю, і навряд чи сам в повній мірі зрозумів яку. Давати героя Шухевичу оце просто так, ні сіло ні впало - гірше для УПА не можна було й придумати. Передувати такому акту визнання повинні були широко розповсюджені результати досліджень діяльності УПА, наукові праці, кампанія в пресі, яка б пояснювала всьому населенню країни, що таке УПА, знімало б ту машкару, яку було накинуто усіма десятиліттями замовчування і брехні. А що маємо в результаті - одній половині країни стало дивно, а друга половина відчула себе черговий раз облитою брудом і тепер ще більше запечеться в шалі антиукраїнської боротьби. Побачили, що зробив ЄСМ на Говерлі і до чого це призвело? То Ющенко зробив те саме, тільки з точністю до навпаки - хочете побачити, хто допоміг Вітренко, партії Регіонів та іншим? Подивіться на портрет Президента. І коли вже про наступні вибори, то здогадайтесь, якщо поставити після такого вчинку Ющенко та Януковича на вибори

Бо докритикуємось до того, що наступним президентом стане янукович.

то хто стане Президентом? Отож.

Визнати Шухевича таким героєм, як нам хочеться, ми зможемо після приходу патріотичних сил.

Керуючи, як слон в крамниці посуду до їх приходу ніколи можна не дочекатись.

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (22.10.2007 02:02) писав:

йому потрібна підтримка, щоб він відчував її

Це Ви так жартуєте? ;)

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (22.10.2007 02:02) писав:

вони не антиукраїнські. просто їхні погляди на розвиток країни відрізняються трохи від помаранчів...Доречі, вони вже не проти європейського шляху, і зовсім не проти демократії...

Не треба валити все докупи. В ПР є два крила - проросійське Януковича та прозахідне Ахмєтова, і вони постійно змагаються між собою.

Перегляд дописуNerthus (22.10.2007 09:51) писав:

Дуже тверезо мислите. Люди, які прагнуть все і одразу отримати, нагадують дітей))

Правда? Ну то йдучи до магазину купувати хліб не дивуйтеся, якщо Вам там видадуть пакет борошна і відро води. Бо ж не можна прагнути одразу все.

Перегляд дописуNerthus (22.10.2007 09:51) писав:

це ніби встромляти ножа у спину.

А чим були роки його керування для народу?
  • 0

#27 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 22.10.2007 – 10:19

Не знаю, як таке сталось з тим "Героєм України", але ситуація вийгла цікава. Там точно є якась глибша причина, ніж просто канцелярська помилка.

Як подивлюсь на ту Золоту Зірку - аж пересмикує)...

• 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 10:30

Перегляд дописуFoxy_mouse (22.10.2007 11:19) писав:

Як подивлюсь на ту Золоту Зірку - аж пересмикує)...

Це точно. За 16 років незалежності не спромогтися розробити власні нагороди - це треба вміти.
  • 0

#29 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 22.10.2007 – 10:44

Перегляд допису-=VJ=- (22.10.2007 11:30) писав:

Це точно. За 16 років незалежності не спромогтися розробити власні нагороди - це треба вміти.
Бо всі думають, що це - другорядне...Отак 16 років і думають...Таким-от чином ми виглядаєм дурнішими за клятих кацапів:вони спромоглись у нас "запозичити" все найкраще, а ми в них - дебільну, рагульську зірку(...

Повідомлення відредагував Foxy_mouse: 22.10.2007 – 10:46

• 0

#30 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 10:46

Не знаю, чи правильно зараз висловлю свою думку, але чи були ми всі ці 16 років незалежними? Думаю, справжнє відчуття незалежності виникло під час Помаранчевої революції, коли ми усвідомили, що як народ України, можем чогось вимагати... Дуже прикро, що цей дух незалежності було знову знищено і всі надії тоді було втрачено...
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 11:00

Перегляд дописуFoxy_mouse (22.10.2007 11:44) писав:

Бо всі думають, що це - другорядне...Отак 16 років і думають...Таким-от чином ми виглядаєм дурнішими за клятих кацапів:вони спромоглись у нас "запозичити" все найкраще, а ми в них - дебільну, рагульську зірку(...

Ага. У нас багато чого ненайголовнішого - досі не маємо великого герба, досі не владнано справи з гімном, ніяк не доробимо конституцію, кордони досі не демарковані та не делімітовані, національну валюту самі автоматично знецінюємо удвічі, навіть ознаки родів військ лише в цьому році зробили, національна спецслужба - всесвітнє посміховисько, наука та культура загнані в труну, освіта доживає останні дні в реанімації, дороги та ЖКГ вже навіть не смикається в агонії. І цією владою запропоновано пишатися і не критикувати.
Колонією ми були - нею поки що і лишаємось, як економічно, так і в мізках владних структур.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 22.10.2007 – 11:01

• 0

#32 Алевтина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 22.10.2007 – 18:28

Перегляд допису-=VJ=- (22.10.2007 10:47) писав:

Хочете жити страусом головою в пісок? На здоров"я, але без мене.

Я так не хочу і не буду жити, але не бачу до чого ви це написали. А ви хочете через амбіції поставити під загрозу цілком сприятливий шлях розвитку, на який ми тільки-но вийшли.

Перегляд допису-=VJ=- (22.10.2007 10:47) писав:

Керуючи, як слон в крамниці посуду до їх приходу ніколи можна не дочекатись.
Ви так кажете, ніби років з 50 чекаєте. А пройшло лише 16!!! Це нереально мало, тимбільше якщо зважити на особливості нашого суспільства. Не збудується в нас національна держава за 16 років. Будьте терплячими(не терпимими, а терплячими). Чи ви хотіли одразу після Кучми отримати ідейно проукраїнського сильного президента? Чудес не буває. І тільки-но ми вийшли на правильну дорогу - у вас терпіння скінчилось. Так же не можна.
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 19:34

Перегляд дописуАлевтина (22.10.2007 19:28) писав:

цілком сприятливий шлях розвитку, на який ми тільки-но вийшли.
І тільки-но ми вийшли на правильну дорогу - у вас терпіння скінчилось. Так же не можна.

Хто там куди вийшов? Бо я щось ніц не бачу.
  • 0

#34 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.10.2007 – 03:27

Перегляд дописуАлевтина (22.10.2007 19:28) писав:

Не збудується в нас національна держава за 16 років. Будьте терплячими(не терпимими, а терплячими). Чи ви хотіли одразу після Кучми отримати ідейно проукраїнського сильного президента? Чудес не буває. І тільки-но ми вийшли на правильну дорогу - у вас терпіння скінчилось. Так же не можна.
Думаю за 16 років визначитись яку дати нагороду Шухевичу - не таке вже й неможливе чудо ;)
Нема ж вимог від президента збільшення ВВП на 50%. Є вимога справедливої нагороди Шухевичу.
  • 0

#35 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.10.2007 – 15:15

Президент ще встигне Шухевичу дати не один орден. А цей був пробою сил.
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 15:30

Перегляд дописуБілий Дракон (23.10.2007 16:15) писав:

А цей був пробою сил.

Прикольні теми для проб. Наступного разу Бандері присвоять звання "Кращий пожежник року".
  • 0

#37 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 26.11.2007 – 18:28

Хай кажуть,що хочуть,але Шухевич бився за мою Україну. Особисто для мене він герой,якби навіть ордена не отримав. :prapor3:
  • 0

#38 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 17:40

Логіка Президента цілком зрозуміла.
Якщо б нагородив Шухевича "звєздою", то й мертві б постали проти цього.
В цьому випадку використання символа "п'ятиконєчної звєзди" недоречно.
Це було б знущанням над пам'ятю загиблого героя.
І сарказм -=VJ=- в цьому випадку недоречний.

ПеС. Варто б було депутатам передивитись формулювання в законі, за що яким знаком нагороджувати. А то від слів "трудовий подвиг" совдепією тхне.
Але "народним обранцям" зараз не до того... :ggggg:

Повідомлення відредагував Sotnik: 05.03.2008 – 17:49

• 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 17:49

Перегляд дописуSotnik (5.03.2008 17:40) писав:

Логіка Президента цілком зрозуміла.
Якщо б нагородив Шухевича "звєздою", то й мертві б постали проти цього.
В цьому випадку використання символа "п'ятиконєчної звєзди" недоречно.
Це було б знущанням над пам'ятю загиблого героя.
І сарказм -=VJ=- в цьому випадку недоречний.

Цілком доречний. Якщо Президент вважає, що п"ятикутна зірка недоречна на ордені, то хай би замінив сам орден, а не нагороджував бойового офіцера, який жив в боротьбі і помер від кулі, орденом колгоспників, неначе він виростив найбільшого кабана в Україні.

Особисто для мене нагорода "Герой України" давно дискредитована тими, кому її дали, і на мою думку Шухевичу серед них не місце. У нас є бойові українські нагороди - можна було нагороджувати ними, а не так принижувати виключно на догоду політичній кон"юнктурі.
  • 0

#40 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 18:04

В принципі згоден. Дизайнери з тою зіркою явно щось намудрагелили. Треба було втулити туди козацький хрест.
Звання Героя Шухевич заслужив стопудово. А оті всі ще кучмівські "дискредитанти" цієї нагороди - їм місце на звалищі історії.

ПеС.Думаю, що всяких "колгоспників та сталеварів" не варто за їхню, хай навіть благородну, працю нагороджувати званням Героя.
Для цього повинні бути трудові нагороди або грошові державні премії.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних