Перейти до вмісту

Як вижити в Києві?

Повідомлень в темі: 159

#81 Siama

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 13:06

Перегляд дописуtrim (18.02.2008 14:46) писав:

Тоді вам краще зразу в Прагу <_<. І швидше, до обвалу ринку нерухомості в 2008 році.
А для програмістів і інших інтернет-спеціалістів варто побудувати місто десь в центрі або на заході України з квітучою природою (Чорнобиль не пропонувати).
З розвинутою інфраструктурою і продуманим плануванням.

Так от в Чехію і збираймося, нівіть мову вчимо при консульстві. Кумедна мова така :ggggg:)))
  • 0

#82 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2008 – 01:14

Перегляд дописуЗимова Дівчина (5.02.2008 01:14) писав:

там хтось обурювався щодо мегаполісів і дороговизни...так Київ, якщо не помиляюсь в десятці найдорожчих міст світу, або десь дуже близько.

Це якщо дивитись за суммами грошей. А якщо порівнювати співвідношення ціна/якість - то він буде найдорожчим містом на планеті. :cool1:
Сиджу зараз, злий, як собака... Відсьогодні хазяйка підняла квартплату - тепер я буду платити їй майже півтисячі баксів щомісяця. Хай би йому грець, жити ж десь потрібно, та й влаштовує все. Але, матері їх ковінька, я вже третій тиждень за ці гроші не бачу гарячої води :) :P :happy1:
Я живу на цій квартирі вже п"ять років, і з кожним роком "розкопки" Київтепломережі на трубах частішають, а їх тривалість росте - починалось все з чотирьох-п"яти раз на рік на кілька днів у 2003 році, а зараз - майже кожен місяць і на один-два тижні. Ще кілька років і про гарячу воду та транспорт Троещина забуде в принципі.
Сподіваюсь, що до того часу я вже вшиюся звідси і буду дивитись, як розвалюється на шматки прекрасне місто мого дитинства десь зі сторони. :angry:
  • 0

#83 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.04.2008 – 06:48

Перегляд допису-=VJ=- (3.04.2008 02:14) писав:

Це якщо дивитись за суммами грошей. А якщо порівнювати співвідношення ціна/якість - то він буде найдорожчим містом на планеті. :cool1:
Сиджу зараз, злий, як собака... Відсьогодні хазяйка підняла квартплату - тепер я буду платити їй майже півтисячі баксів щомісяця. Хай би йому грець, жити ж десь потрібно, та й влаштовує все. Але, матері їх ковінька, я вже третій тиждень за ці гроші не бачу гарячої води :) :P :happy1:
Я живу на цій квартирі вже п"ять років, і з кожним роком "розкопки" Київтепломережі на трубах частішають, а їх тривалість росте - починалось все з чотирьох-п"яти раз на рік на кілька днів у 2003 році, а зараз - майже кожен місяць і на один-два тижні. Ще кілька років і про гарячу воду та транспорт Троещина забуде в принципі.
Сподіваюсь, що до того часу я вже вшиюся звідси і буду дивитись, як розвалюється на шматки прекрасне місто мого дитинства десь зі сторони. :angry:
Ото прочитала і в шоці була!!! Співчуваю.... 500 баксів за квартиру... та ще й без гарячої води!!! :angry: В нас в Франківську, щоб зняти квартиру, якщо так пошастати по оголошенням, то нормальна навіть трьохкімнатна квартира з бойлером чи котелом коштує так в середньому 250-300 баксів, і то, не так вже й багато такі ціни ставлять бо не всі хочуть брати..
  • 0

#84 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.04.2008 – 18:15

5 років прожила у Київі, працювала (чудова робота була, подобалася, перспективна). Але на житло б собі не заробила.
А жити ж треба, дітей народжувати. Та й заміж вийшла: планувала по розрахунку (за квартиру у Київі, гроші й тачку - а шанси були, і список кандидатів був складений ), а вийшла - по коханню.
Як у анекдоті: подруга-подрузі - "Я вишла замуж за радікала". - "Зараді чєво?".
Жартую :cool1:

І поїхала із столиці. Житло було головною проблемою. А ще екологія (певною мірою), і трохи гнітюча атмосфера мегаполіса (хто б і як би Київ не захищав - атмосфера у нього саме така - тут ти практично нікому не потрібен і нікого не цікавиш).
  • 0

#85 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 18:56

Перегляд дописуАничка (3.04.2008 19:15) писав:

А ще екологія (певною мірою)

Екологія тут просто вбивча - я приїхав сюди п"ять років тому без жодної пломби, зараз у мене вже половина зубів запломбовані... :cool1:
  • 0

#86 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.04.2008 – 19:03

Ніколи не хотів би жити в мегаполісі. Навіть у великому місті. Люблю природу і чисте повітря.
  • 0

#87 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 04.04.2008 – 09:38

Перегляд допису-=VJ=- (3.04.2008 02:14) писав:

Це якщо дивитись за суммами грошей. А якщо порівнювати співвідношення ціна/якість - то він буде найдорожчим містом на планеті. :lol:
Сиджу зараз, злий, як собака... Відсьогодні хазяйка підняла квартплату - тепер я буду платити їй майже півтисячі баксів щомісяця.
Читайте класику, рекомендую Достоєвського 'Злочин та покарання', кримінальний кодекс.
Ви не одні. Це типовий випадок за останні 5 років.
  • 0

#88 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 11:43

Нещодавно комплексно пообідала в центрі за 15 грн :)
  • 0

#89 Унікальний тачілбан

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ....іногда в Хмельницькій області

Відправлено 18.07.2008 – 12:25

Дивно. Але років 10 назад, коли приїзжав з Криму чи ще звідкілясь до Києва, було так приємно. Виходиш на вокзалі, а там тільки "общЄствЄний" транспорт не так часто їздить. Машина яка поливає асфальт))))))свіжо. Мало людей. А зараз, виходиш6 на сходах якісь бомжі алкоголіки. Усюди машини. Все забито. В метро всі як шпроти в банці. І не тільки в час-пік. Все буває забито так. Що рухаєшся у тоому ж метро як пінгвін. Жахливо. Найдешевше житло у нас на Лівому берегу)))) Спальні райони все ж таки. І то в Дарницькому (зокрема в минулому Харківський р-й) вже дорого. Найдорожче житло в Києві на Печерську. В Києві тільки офіціально проживає майже 3 млн. А не офіціально мабудь 5 млн буде.
  • 0

#90 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 18.07.2008 – 12:56

З житлом проблемі є, воно або дуже дороге, або дуже огидне, щоб в ньому жити, але все ж таки якщо ти не місцевий, то вступай до ВУЗу і вибивай собі гуртожиток, або шукай роботу з наданням місця житла, таких вакансій в київі багатєнно! А взагалі вижити можна також легко, як і в іншому місці, нічього надзвичайного в цьому нема, потрібно лише мати мету і величезне бажання.....
:)
  • 0

#91 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 10:24

У Київі легше вижити бо тут люди такі добрі, я вже живу тут три роки і ніхто мене не бив по пиці, чого не скажешь про Донецьк у котрому я жив. Я можу спокійно вночі вийти на прогулянку і ніхто мене не зачипає

Повідомлення відредагував Reltih floda: 31.07.2008 – 10:25

• 0

#92 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 10:28

Перегляд дописуReltih floda (31.07.2008 11:24) писав:

У Київі легше вижити бо тут люди такі добрі, я вже живу тут три роки і ніхто мене не бив по пиці, чого не скажешь про Донецьк у котрому я жив. Я можу спокійно вночі вийти на прогулянку і ніхто мене не зачипає
в порівнянні з Донецьком так, вже не раз чув про набагато кращу атмосферу ніж в Донецьку, але про доброту, я б так не сказав
  • 0

#93 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 31.07.2008 – 10:50

Перегляд дописуMarcos (31.07.2008 11:28) писав:

в порівнянні з Донецьком так, вже не раз чув про набагато кращу атмосферу ніж в Донецьку, але про доброту, я б так не сказав
ти, Маркос, як завжди, на чутки покладаєшся :) доречі, будьте знайомі - ото новий провокатор Теревень, прашу любіть і жалавать :)

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 31.07.2008 – 10:51

• 0

#94 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 09:51

Сьогодні затримався на декілька хвилин в метро(іноді так роблю щоб подивитись на людей).
Зробив висновок, що більш тупого і агресивного населення ніж в Києві треба добряче пошукати.
Лідирують метро, громадський транспорт, приміські електрички.
Напевне така ситуація склалась внаслідок переїзду в Київ протягом десятиріч найагресивнішого населення.
Тому це населення і заслуговує такого мера, а країна - правителів, бо вони - дзеркало населення.
  • 0

#95 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 09:54

Народ плює тобі в лице і каже- сам такий!
А тема флейм і порожня трата часу
  • 0

#96 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 10:01

ооо. який жах. Комусь сьогодні на ноги наступили в тролейбусі мабуть.
А тупість тут до чого ? Ти рівень IQ в метро перевіряв ?

Якщо комусь не подобається жити в столиці то вихід тут один - валити звідси, де тихо і спокійно.
  • 0

#97 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.02.2009 – 10:19

trim ви мене засмутили своїм дописом..До чого це сказано? Зараз агресія кругом і спричинена різними чинниками. Скажіть куди послати агресивних людей з маршруток у нашій периферії? Може повбивати?
  • 0

#98 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.02.2009 – 10:33

Ой.. Агресивні кияни... І до того ж, тупі! Оце вже сказали! Співвідношення агресивних людей в Києві і агресивних людей в кожному місті - однакове... Ну, хай приблизно, але однакове.... Та й не сказал б, що агресивні аж так...
Авторе, що для вас АГРЕСІЯ? І як це вона проявилась у метро чи електричці? Невже людину, котра спішить на роботу і намагається швидше пройти в натовпі народу і комусь (о Боже!) наступила на ногу, можна назвати агресивною? Та всюди, в кожному місті є такі ситуації... І ображати киян, назива.чи тупими і агресивними, це як мінімум - не чемно...
До речі, Авторе, а ви не маєте в собі агресії до киян? Отож.. Лікарю, полікуйте себе самі!

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 20.02.2009 – 10:34

• 0

#99 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 20.02.2009 – 10:48

:brovy: ааааааааааа......ми всі тут такі :ggggg: нє пАдхаді - прибьєм :prapor3:
Ми мля стАлічнАє - нам фсьо пА бАрАбАну....

З вашого допису пане trim складається враження, що Київ то резервація для буйнопритрушених дебілів...
То проблема (підвищена агресивність) не лише мешканців нашої столиці, а всіх великих міст світу.......

До тогож , дійсно - не здоровкаються тута незнайомі люди при зустрічі як то в селах заведено (чудова традиція до речі)......... але якщо в Києві з усіма незнайомими в час пік в метро вітатися - то й язик відвалиться.......

теми об’єднав.
  • 0

#100 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.02.2009 – 10:55

Нє, таки кияни агресивні, що не кажи:ggggg: Людина оно спитала, мо дурницю зморозила, то ні)))накинулись усім столичним осередком. :brovy: Я помітила, що люди чомусь у транспорті і там, де великі черги взагалі дужжже агресивні
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних