Перейти до вмісту

Як вижити в Києві?

Повідомлень в темі: 159

#61 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 25.08.2007 – 19:17

Тут деякі так говорять про Київ, наче це просто супердорогий європейський мегаполіс! Не вважаю взагалі, що питання "як вижити" можна ставити стосовно Києва. "як призвичаїтися до життя?" - можливо. Якщо порівняти Київ з іншою столицею, наприклад, з тою ж Москвою(порівнюю з нею, бо це теж не Європа) - то вибачте мене! там дійсно людям з провінції (або навіть з інших великих міст) треба ВИЖИВАТИ. Бо затопучть і з"їдять. Про Київ не можу ніяк такого сказати. І не треба закидати "ви, кияни, вам легко говорити, бо ви тут народилися" і т.д. В мене достатньо друзів, знайомих та родичів з інших регіонів, які живуть тут зараз. Тому трохи знаю проблеми приїжджих... Знімтаи квартиру - найдешевше то 300 баксів, не знаю, що то за квартира буде за нижчу ціну, перший раз чую таке. Так, це НАКЛАДНО І ДОРОГО, погоджуюсь. Треба пахати. Але мені здається в будь-якому місті треба працювати, і працювати багато, щоб жити пристойно! Та в Києві є РОБОЧІ місця, є вакансії!! (я кажу про людей з вищою освітою, спеціалістів). Студенту знімати квартиру - то буже дуже накладно (якщо за свої гроші), у всякому разі я би не змогла.
Але сам вислів "як вижити в Києві" мене страшенно дратує, так само як і негативні коменти щодо міста і киян!!!
  • 0

#62 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 03.02.2008 – 18:47

Перед тим, як відповісти, вирішила перечитати тему повністю:

Перегляд допису--]MuЖlan[-- (13.01.2006 20:02) писав:

Перш за все потрібно джерело прибутку десь мінімум у 500 баксів. Нічого складного нема, це тобі не москва. Квартири -суперрзіні. По мінімуму можна знайти квартиру за баксів 200, ще дешевше - кімната. Але це у дупі...
Ха..звісно, зараз ціни на нерухомість уже навіть приблизно не такі :) Достатньо відкрити газету "Авізо", щоб отримати шокову терапію...бр...

Перегляд дописуsoniamerc (15.01.2006 13:31) писав:

Жити, звчиайно, краще у віддалених районах - там всілякі бабці здають квартири за нормальною ціною, та ше й годують нормально... Проте райони ці не дуже безпечні в плані повертатися ввечері додому...
Ну, треба розрізняти віддалені райони. я живу у ненаближеному цо цетра районі (Дарницький масив, ст. м. Осокорки), але криміногенна ситуація у нас навіть приблизно не загрозлива. Звісно, та ж Троєщина або Академмістечко - райончики цікаві :ggggg: :kvitu: і вечорами я там не з"являюся. Все ж, не узагальнюймо "нецентр".

Перегляд дописуsoniamerc (15.01.2006 13:31) писав:

І треба тобі той Київ? Москалі одні! :)

:prapor3: Саме така обмеженість нагадує мені фразу: "Сама придумала - сама повірила!". Безмовно, ментально Київ відрізняється ід західних областей, але узагальнювати, стверджуючи, що ми не маємо національної свідомості убого! Не заперечую: є і пафос, і певна зверхність, і здатність "іти по трупах", але харакерні мінуси можна нарахувати у не лише киян. Українство в столиці є! До речі, хочу зазначити, що останнім часом української чую набагато більше. І справа не лише у тому, що є люди приїжджі, а у тому, що самоідентифікаціє стає засобом висловлення життєвої позиції у молоді.

Перегляд дописуAmalteya (25.01.2006 22:53) писав:

Основне - нормальний заробіток (так що шукай знайомих з житлом на перший час), а квартиру знайти - не проблема, просто купити газетку.
Газетка - це лише частина з процесу пошуку. Слід дуже уважно вчитуватися в оголошення, оббігати усіцікаві пропозиції і, звісно, бути готовим до того, що не усе так просто, привабливо і дешево, як написала тьотя, що прагне зробітку, у 5-ти рядковому оголошенні.

Перегляд дописуburton (26.01.2006 00:16) писав:

Про "знайти квартиру легко" - не треба ля-ля... Якщо шукати по газетах - посереднику треба буде заплатити суму у розмірі 50 відсотків місячного внеску, тобто баксів 100.
До речі, попесередник, якщо він толковий - дуже корисна штука. Безумовно, грошики йому віддасте, все ж користуватиметеся його контактами, порадами та матимете певні гарантії.

Перегляд дописуAmalteya (26.01.2006 02:16) писав:

до речі - є інша тема: є біля Києва такі зони відпочинку як Конча Заспа і Пуща Водиця.... Якщо вже напряг з житлом у самому місті то можна жити в будиночку для відпочинку(лагеря-лагеря...) коли там не сезон відпочинку(зима наприклад). Варіант нічого, але до міста не досить зручно добиратись...
Нажаль, ці варіанти не є економними, хоч і мають свої переваги.

Перегляд дописуҐвинтик (9.08.2007 22:28) писав:

А здався вам той Київ? Я он живу на Троєщині і нормально.

Але на роботу доводиться їхати в Київ у центр :) .
:prapor3: Я, звісно, знаю, що Троєщина - центром навіть не пахне, але ж це - Київ :prapor3: хоч і паршивенька його частина

Перегляд дописуЖивчик (14.08.2007 16:19) писав:

Я корінний (маю предків у хтозна-якому поколінні) і не взахваті від приїжджих. Підготувати б відповідне законодавство! Київ знову став би столицею, а провінціали його тільки паскудять, і що дивно - русифікують. На мою думку у кожного своє місце, а гарно чи погано там живеться залежить від самої людини. Зараз у міській, районних радах киян майже немає, і подивіться на результат! За все своє життя жодної позитивної зміни міста не побачив. Якби все в Києві залежало від киян - такого паскудства, яке з ним роблять зараз не було б
Саме через таких товстолобих і виникають міфи про киян! Не вірте! Ми не такі :)

Від себе додам, що до Києва переїхала у віці 5 років із маленького міста Фастова, що в Київській області. Я маю з чим порівювати, адже усе свідоме життя прожила в столиці, але й досі періодично навідую бабусю у містечку. Київ люблю страшенно.Уявити себе у іншому місті просто не можу. Тут є своєрідна атмосфера, не схожа на інші... Київ має свій ритм - кров з молоком. Все швидко, сильно і гостро. Це місто широких можливостей і разючих провалів. Схочеш - зможеш. Це - моя стихія :)
  • 0

#63 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.02.2008 – 22:51

Перегляд дописуnochnaya_ulica (25.08.2007 19:17) писав:

Знімтаи квартиру - найдешевше то 300 баксів, не знаю, що то за квартира буде за нижчу ціну, перший раз чую таке. Так, це НАКЛАДНО І ДОРОГО, погоджуюсь. Треба пахати.

Дорогенька моя пані, знімати все життя квартиру не будеш. І щоб її купити зараз в Києві чи в двадцятикілометровій зоні навколо нього - треба бути небожем Ахмєтова, чи принаймні його водієм. А існування на орендованій квартирі, заробляючи крім неї ще тільки на продукти без усілякої надії на краще - це і є виживання, якщо Ви ще цього не знаєте.
  • 0

#64 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.02.2008 – 00:55

треба переїхати до Львова :ggggg: :) :kvitu: :)
  • 0

#65 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 08:01

Перегляд дописуN@TO (4.02.2008 00:55) писав:

треба переїхати до Львова :ggggg: :) :kvitu: :)

У Львові можна відпочивати, але жити там я б не зміг. Звісно, я не знаю усіх сторін життя, але побутові негаразди, які я відчув, поки ми жили там тиждень, мене вразили...
  • 0

#66 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 04.02.2008 – 18:30

Перегляд допису_saljama_ (3.02.2008 18:47) писав:

Я, звісно, знаю, що Троєщина - центром навіть не пахне, але ж це - Київ, хоч і паршивенька його частина
Обожнюю Троєщину!
А в Києві звісно, щоб жити треба працювати (та як і скрізь).
  • 0

#67 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 18:32

Перегляд дописуВтікачка (4.02.2008 18:30) писав:

Обожнюю Троєщину!
А в Києві звісно, щоб жити треба працювати (та як і скрізь).
Визнаю, я не розумію романтики Троєщини. Поясни, за що її обожнювати..?
  • 0

#68 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 04.02.2008 – 18:38

Перегляд допису_saljama_ (4.02.2008 18:32) писав:

Визнаю, я не розумію романтики Троєщини. Поясни, за що її обожнювати..?
за те, що там не відчуваєш пафосу центру, чужинства наближених зон... за те, що там кожен куточок сповнений спогадами і можна просто дуріти як ніде))))
  • 0

#69 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 22:21

Щодо Троєщини, то наразі єдина її проблема - відсутність метро.
Загалом вона дуже чітко спланована. жити тут дуже зручно. єдина проблема, як я вже казала - транспортна розв.язка.
катастрофічна криміногенна обстановка на Троєщині - не більше ніж міф.
я повертаюся додому зазвичай опівночі. частенько проходжу більше кварталу від зупинки до дому. ні разу ще не зустріла жодного гопніка чи ще когось.
дуже тихий і спокійний район. Академмістечко і то небезпечніше. до того ж на Троєщині не така загазованість повітря.

онтоп:
мені не подобаються деякі кияни, які мають квартиру, маму-папу із грошима і ніфіга не хочуть робити. немісцеві, які щось роблять, працюють, намагаються тут утриматись, досягають більших успіхів в житті.
практично всі мої однокласники нині навіть не думають на роботу йти. в той час як декілька моїх знайомих не з Києва вже зробили тут собі серйозну кар.єру.
  • 0

#70 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 22:30

Перегляд дописуNeorlandina (4.02.2008 22:21) писав:

Загалом вона дуже чітко спланована. жити тут дуже зручно. єдина проблема, як я вже казала - транспортна розв.язка.
я повертаюся додому зазвичай опівночі. частенько проходжу більше кварталу від зупинки до дому. ні разу ще не зустріла жодного гопніка чи ще когось.
дуже тихий і спокійний район. Академмістечко і то небезпечніше. до того ж на Троєщині не така загазованість повітря.

онтоп:
мені не подобаються деякі кияни, які мають квартиру, маму-папу із грошима і ніфіга не хочуть робити. немісцеві, які щось роблять, працюють, намагаються тут утриматись, досягають більших успіхів в житті.
практично всі мої однокласники нині навіть не думають на роботу йти. в той час як декілька моїх знайомих не з Києва вже зробили тут собі серйозну кар.єру.
І то правда! Академмістечко зараз дуже стрьомний район... У мене там трьох друзів за тиждень побили...
  • 0

#71 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 22:39

угу.класно мати дах над головую і міркувати в якому районі жити, а от деяким не -київським пофіг який район, головне щоб в Києві. Так що спустіться на землю.....
  • 0

#72 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 23:35

Перегляд допису_saljama_ (3.02.2008 18:47) писав:

:) Я, звісно, знаю, що Троєщина - центром навіть не пахне, але ж це - Київ

Точно. Кожного разу як потрапляю в центр - там так смердить, як на Троєщині ніколи не бувало...

Перегляд дописуNeorlandina (4.02.2008 22:21) писав:

Підтримую, але метро Троєщині вже не допоможе. Потрібен ще два, а то й три мости - тоді тут можна буде продихнути від машин...
  • 0

#73 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 04.02.2008 – 23:56

Перегляд допису-=VJ=- (4.02.2008 23:35) писав:

Точно. Кожного разу як потрапляю в центр - там так смердить, як на Троєщині ніколи не бувало...

Підтримую, але метро Троєщині вже не допоможе. Потрібен ще два, а то й три мости - тоді тут можна буде продихнути від машин...

Ви б ще бачили ті черги на автобус з Петрівки на Троєщину... :) Черга напевно десь на 10 метрів якщо не більше. :)
То завжди коли проходив повз ту чергу думав: "Добре що я на Оболоні живу а не на Троєщині щоб потрапити в хату." :)
  • 0

#74 Ар-Фаразон Золотоликий

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Клоака світу-Кропивник

Відправлено 05.02.2008 – 00:08

Нічо, шо 192-гі маршрутки великі і ходять ч-з 5 хв? та черга то справа 10-ти хвилин щонайбільше, а якшо згідний стояти - то набагато менше.
  • 0

#75 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 00:14

Вижити.
Ну певно питання актуальне в будь-якій ситуації, коли опиняєшся в чужому місті чи то Київ, чи теплий Очаків чи затишний Хуст. Там де ти сам, в тебе одна ціль вижити. Друга почати жити, а не виживати.
Київ. Завжди його буду любити (то вже на все життя, воно з кров’ю та молоком матері передається)
Але на жаль місто швидко розрозтається і заповнюється людьми, що не може не засмучувати. Бо то не нормально, коли все концентрується в одному місці, все має бути рівномірно і гармонійно.
Але повернемось до виживання. Тут дві сторони мінімум.
1. Виживання некиян
2. Виживання киян
Випадок 1.
Вам це вдасться за трьох умов
1) Ви швидко знайдете роботу
2) Ви швидко знайдете житло
3) Ви маєте чітку мету, ціль та клепку в голові, а не тупе бажання жити в столиці і все
Випадок 2.
Кияни. В певний момент настає такий період, коли треба рухатись далі і починати самостійне життя, але наразі це практично не можливо зробити повноцінно. Молодій людині купити квартиру, навіть манюсіньку не по силах. Це можливе за умови:
а) наявності багатих батьків
б) одруження на власнику такої квартири
в) можливості в певний момент вкласти десь взяті гроші в справу і на цьому вдало заробивши
г) виграти в лотерею/отримати спадок від дядечка з...якогось Гондурасу і т.п.)))

Так що виживають в цьому місті не лише немісцеві. Виживають і кияни, які щодня боряться за своє право жити у власному місті, з бажаючими це місце зайняти.

Одразу попереджаю, що це не в образу. В мене багато друзів і знайомих, не корінних киян. Але вони тут не заради життя в столиці, бо байдуже чим займатись аби в Києві жити. А люди, які реально досягли чогось власною головою. Просто це не правильно, коли все в країні скупчується в одному місці. Це до добра не доводить.

п.с. там хтось обурювався щодо мегаполісів і дороговизни...так Київ, якщо не помиляюсь в десятці найдорожчих міст світу, або десь дуже близько.
п.п.с. а спальні райони в будь-якому місті мають не дуже гарну славу. погодьтесь не безпідставно : )
  • 0

#76 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.02.2008 – 07:53

Перегляд дописуAmarok (4.02.2008 23:56) писав:

Ви б ще бачили ті черги на автобус з Петрівки на Троєщину... :) Черга напевно десь на 10 метрів якщо не більше. :)

Я за межі Троєщини виїжджаю не так і часто, але кожного разу бачу на Петрівці черги набагато більші, аніж 10 метрів. Зазвичай за нормальних обставин на 21 стоїть метрів з двадцять, а якщо хоч якісь проблеми - "пробка" чи ще щось, то і до ста метрів може набігти. Тільки народ вже звик і в таких випадках кожен третій чвалає через міст пішки.
  • 0

#77 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2008 – 16:08

Перегляд дописуAgressor_kb (22.08.2007 08:37) писав:

Дуже просто!!! Щоб вижити в столиці необхідно там народитися! Наприклад я не розумію, чому всі так хочуть до Києва (хоча ні розумію). Я ж у свою чергу, як корінний житель Києва хочу звідси поїхати... кудись у керунку І-Ф!

Щоб вижити у Київі, треба туди потрапити на роботу, одружитися на машині й квартирі або досягти цього самому (не всі професії для цього підійдуть).
І пожити там, поки не обридне "двіжуха" й набудеться досвід, достатній для успішної діяльності де-інде.
Багато моїх друзів-пришельців-тубільців з інших країв планують рано чи пізно рухати з Київа додомцю.
А їхати з Київа треба!! Їхати, куди заманеться (в Україні, це зрозуміло) , жити там, поки не відчуєш нового поклику!
Київ виховує у пришельців з інших регіонів життєву стійкість, витривалість, швидкість мислення й реакції, дає безмежні можливості, тільки не бійся використати їх! Також, позбавляє багатьох стереотипів і загартовує. Але все одно, Київ, як на мене - лише пригода, скільки б вона не тривала. Дорогі українці, повертайтеся після цієї пригоди на батьківщину. Рано чи пізно.

І ще, по темі "корінний киянин". Корінний у якому поколінні? Тато там оселився чи дід-військовий???
Корінних киян практично немає. Їх усіх після війни (ВВВ) повиселяли за 30-км зону (якщо не помиляюся, саме за 30км, може й за 100).
Київ же заселили коцапчегами.

І ще, цікаву інфу нинька по телеку почула. Виявляється, протягом грудня 2007 населення неньки-України скоротилося на 0,1%. Нас вже 46 727,7.
При цьому міського населення - 35 лімонів, сільського - лише 11.
Що скажете? Їдемо всі до Київа??

Перегляд дописуЖивчик (14.08.2007 16:19) писав:

Підготувати б відповідне законодавство! Київ знову став би столицею, а провінціали його тільки паскудять, і що дивно - русифікують. На мою думку у кожного своє місце, а гарно чи погано там живеться залежить від самої людини. Зараз у міській, районних радах киян майже немає, і подивіться на результат! За все своє життя жодної позитивної зміни міста не побачив. Якби все в Києві залежало від киян - такого паскудства, яке з ним роблять зараз не було б

Стосовно засилля заробітчан у Київі - згідна, що не рідне місто, то паскудять. Не своє, не шкода.
Але які варіанти в дрібних містах?? Або до Київа, або до кацапів (Масква, Піцєр), або до закордону, і не бачити своїх дітей по 2-3 роки. ТАК???
Всі питання - до корумпованої антиукраїнської влади. Вимирає село - і срака всім (часткова, бо можна буде ще їсти модифіковану штучну їжу).
А від самої людини зараз мало що залежить. Залежить лише там, де є можливості. А у Київі вони є - по собі знаю.
А у Львові, зокрема, з цим набагато важче. Не кажучи вже про глибшу провінцію...
  • 0

#78 Siama

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 10:42

Шановний юначе, що розочав тему!!! Напевне Ви вже в славному місті Кийові. Або ті хто хочуть сюди перебратися...

Так от розкажу, я хоч тут і народилася, але так само сиджу без кавартири як і багато з приїзджих, бо киянам тут теж не мед. Так от пропоную, якщо збираєтесь в це гибле місце - міняймося: Ви їдете в мою "гостінку-12-метрів" вартістью 100 КБаксів, а я їду в Вашу 3-кімнатну за 80 КБаксів у Львові. Бо мені пофіг де гроші заробляти, така вже в мене професія (Інтрнет руліт), мені жити треба у великому просторі і дитину там ростити. А Ви тут будете жити з "выхоцами из восточных регионов", які за собою навіть мусор не можуть на двір винести, складають біля мусоропровода в коридорі, а я чіпляюся за нього і лаюся благим матом, бо до деяких не доходять людьські слова.

Так що дивіться, так краще подумайте перед тим, як робити такий крок.

І скажу інше - Львів дуже красиве місто, я в нього закохалася коли в перший раз туди приїхала (Прага правда карще <_<).
  • 0

#79 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 14:46

Перегляд дописуSiama (18.02.2008 10:42) писав:

І скажу інше - Львів дуже красиве місто, я в нього закохалася коли в перший раз туди приїхала (Прага правда карще <_<).
Тоді вам краще зразу в Прагу :ggggg:. І швидше, до обвалу ринку нерухомості в 2008 році.
А для програмістів і інших інтернет-спеціалістів варто побудувати місто десь в центрі або на заході України з квітучою природою (Чорнобиль не пропонувати).
З розвинутою інфраструктурою і продуманим плануванням.
  • 0

#80 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 19.02.2008 – 11:21

Перегляд дописуtrim (18.02.2008 14:46) писав:

Тоді вам краще зразу в Прагу <_<. І швидше, до обвалу ринку нерухомості в 2008 році.
А для програмістів і інших інтернет-спеціалістів варто побудувати місто десь в центрі або на заході України з квітучою природою (Чорнобиль не пропонувати).
З розвинутою інфраструктурою і продуманим плануванням.
міг би,плюс поставив би... А так, в Київ би навчатись поїхати.Та навряд потягну...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних