Перейти до вмісту

Як вижити в Києві?

Повідомлень в темі: 159

#101 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 11:00

Тю, народ, ви шо в Криму ніколи не бували? Ото й справді агресивні ,да простить мене мій дядько, люди. :ggggg:
  • 0

#102 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 20.02.2009 – 11:06

В Києві багато районів, і один від одного відрізняється. Але в загальному в Києві молоді всередньому набагато більше, і вони усміхнені :ggggg: Хоч тиск мегаполісу дуже відчутний. Принаймі будь-яке круте авто тебе на переході обов'язково пропустить, не буду згадувати інші міста.

Як на мене то у Львові на тебе людина взагалі за ніщо може вдати ображену на тебе й накинутись ( певно клімат дається взнаки). Якщо в Києві виник конфлікт - то кількома фразами перекинулись і розійшлися, а у Львові наприклад така розмова може досить затягнутись.

А взагалі який ти - то й такі люди до тебе. Йду собі по Києву посміхаюсь - і людити не штовхаються, думають певно краще обійду стороною цього придурка :brovy:

Повідомлення відредагував Amba: 20.02.2009 – 11:08

• 0

#103 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 11:11

Я мрію жити в Києві. Хоча для мене не реально! Да і робота поки є в мене стабільна, платять гроші.
  • 0

#104 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 20.02.2009 – 11:26

Перегляд дописуSensssorika (20.02.2009 11:00) писав:

Тю, народ, ви шо в Криму ніколи не бували? Ото й справді агресивні ,да простить мене мій дядько, люди. :ggggg:

В Криму вони жадні до грошей, й легко запальні. А ще там стільки немісцевих і взагалі не з нашої держави.

Мені здається що агресивні як правило тільки компанія на легку підпитку народ, а алкоголізм у нас - то горе пріщіплене ще з часів ссср.
  • 0

#105 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.02.2009 – 11:59

Перегляд дописуtrim (20.02.2009 09:51) писав:

Сьогодні затримався на декілька хвилин в метро(іноді так роблю щоб подивитись на людей).
Зробив висновок, що більш тупого і агресивного населення ніж в Києві треба добряче пошукати.
Лідирують метро, громадський транспорт, приміські електрички.

Більша частина пасажирів як метро, так і тим паче приміських електричок до населення Києва не має жодного стосунку.
  • 0

#106 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.02.2009 – 12:00

Перегляд дописуЛастiвочка (20.02.2009 11:55) писав:

накинулись усім столичним осередком. :brovy:
Ой.. я не з столиці.. Але, певне, за два роки життя в Києві все ж стала анресивною :prapor3: На людей в форумі нападаю.. :ggggg:
  • 0

#107 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 12:01

Перегляд допису-=VJ=- (20.02.2009 11:59) писав:

Більша частина пасажирів як метро, так і тим паче приміських електричок до населення Києва не має жодного стосунку.
З який це пір більшість пасажирів в метро не кияни ? Це щось новеньке особисто для мене.
  • 0

#108 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 12:10

Саме заєбцом з Києва снятись кудась в острівну країну третього світу, де завжди тепло, смачно можна похавати і позагоряти. якщо є інтернет -- то з голоду точно не помрьош.
  • 0

#109 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 12:11

Перегляд дописуtrim (20.02.2009 09:51) писав:

Сьогодні затримався на декілька хвилин в метро(іноді так роблю щоб подивитись на людей).
Зробив висновок, що більш тупого і агресивного населення ніж в Києві треба добряче пошукати.
Лідирують метро, громадський транспорт, приміські електрички.
Напевне така ситуація склалась внаслідок переїзду в Київ протягом десятиріч найагресивнішого населення.
Тому це населення і заслуговує такого мера, а країна - правителів, бо вони - дзеркало населення.
мало подорожували певно Україною)))
просто люди нерозумно забивають транспорт, більшість чомусь вважає, що краще залізти у вагон, який ближче до виходу і потім ще бігти пероном рохтовхубчи таких самих ліктями, замість того щоб рівномірно розподілитись по вагону. або якесь тьотьо, буде стояти перед самими дверима з купою сумок, хоча їй виходити аж через 10 зупинок. найбільше мене тішать люди, які не випускають пасажирів з вагону, а одразу в нього залазять — це найвищий рівень деградації.
а от щодо мера…в Києві лише 1/3 насенлення — кияни, решта — гості столиці. тому це не їх мер і їм пофіг.

Перегляд дописуMarcos (20.02.2009 12:01) писав:

З який це пір більшість пасажирів в метро не кияни ? Це щось новеньке особисто для мене.
з тих пір як в Києві меншість населення є киянами.
  • 0

#110 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 20.02.2009 – 12:43

Перегляд дописуSensssorika (20.02.2009 12:00) писав:

агресивні там в основному кримські татари до населення які розмовляють українською мовою

Київський народ не такий агресивний як здається , а ще він веселий і цікавий

Повідомлення відредагував LoNeLy RoMaNtiC gIrl: 20.02.2009 – 12:46

• 0

#111 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 20.02.2009 – 12:56

Я вважаю що Київ є типовим містом-мегаполісом. Там живуть такі ж самі люди як і у Львові, Чернігові та Сімферополі. Дуже важко пристосуватися до київського життя людям, які перед тим жили в більш спокійних точках України. Шалений ритм життя, проблеми з транспортом, величезні (столичні) ціни (але натомість значно більші заробітні плати!!!). До всього звикається. Так само як і людині, яка все життя прожила в селі і в розцвіті літ вирішила пожити в місті. Це для неї буде дуже важко. Там в неї був особняк і сусіди через город, тут будинок з великою кількістю квартир, а відповідно і сусідів, які витріпують пилосос біля твого порогу і т.д.

Перегляд дописуSensssorika (20.02.2009 11:00) писав:

Не можу сказати що жителі Криму агресивні люди. Всякому випадку - не всі. Там з давніх-давен корінним населенням були кримські татари, які і зараз вимагають пошани до своїх прав. Кілька років тому була невелика сутичка між "мєсними" і кримськими татарами в Бахчисараї. Так мені здається, що таки варто зайняти сторону татар. Бахчисарай - це повністю татарське місто, де вони можуть дислокуватися.
Саме більше мене в Криму бісить бажання "мєсних" стати частиною Росії. Вчора був сюжет в новинах, в якому "мучили" фото М.С. Хрущьова з питанням: "За що ти нас віддав?". І це кажуть українці, нехай навіть і кримчани.
  • 0

#112 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 13:05

Перегляд дописуMarcos (20.02.2009 12:01) писав:

В Києві зареєстровано 2,7 мільйона чоловік та 1,2 мільйона автівок.
Отже без власного транспорту залишається всього лише 1,5 мільйона чоловік. Якщо з них відкинути немовлят та дітей того віку, в якому ще самостійно не пересуваються транспортом, хворих в лікарнях, ув"язнених, тих, хто пересувається на транспорті фірми, таксі, велосипедами та інших - можете порахувати, скільки залишиться.

Найбільш завантаженою лінією метрополітену залишається Святошино-Броварська, на якій з початку року перевезено 17,2 млн пасажирів. Разом з тим, на Святошино-Броварській лінії найбільш завантажені станції - "Лісова" і "Вокзальна". Середньодобові перевезення на них становлять 59,8 і 58,6 тис. пасажирів.

Обидві станції - "перевалочні бази" транзитних пасажирів, які в Києві або скупляються, або працюють, а живуть в передмістях.

Перегляд дописуВакуОлька (20.02.2009 12:00) писав:

за два роки життя в Києві все ж стала анресивною :ggggg:

Порівняно з москвичами кияни тихі і сумирні. Це закон мегаполісу - не будеш швидким та агресивним - не виживеш. І чим більший мегаполіс - тим цей вплив сильніше.
  • 0

#113 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 15:46

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.02.2009 12:11) писав:

найбільше мене тішать люди, які не випускають пасажирів з вагону, а одразу в нього залазять — це найвищий рівень деградації.
Пробивати пику рішуче, бажано незламним робочим черевиком!
  • 0

#114 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 16:22

Просто останнім часом став помічати в громадському транспорті у пасажирів не лиця, а гримаси. Інколи впізнаєш 'героїв' класичних творів 18-20століття. Це може суто суб'єктивне враження. Якось змінились люди в транспорті в час пік, чи то через те що більше став придивлятись? А Україною мало подорожував, був лише в Житомирі, Дніпропетровську, Луганську, Львові, Запоріжжі, Миколаєві, Сімферополі, в Криму та закарпатті.
p.s. подивився на тему :ggggg:, вижити в Києві в 2009-2011 буде важко.

Повідомлення відредагував trim: 20.02.2009 – 16:24

• 0

#115 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 17:53

Перегляд дописуtrim (20.02.2009 16:22) писав:

Просто останнім часом став помічати в громадському транспорті у пасажирів не лиця, а гримаси. Інколи впізнаєш 'героїв' класичних творів 18-20століття. Це може суто суб'єктивне враження. Якось змінились люди в транспорті в час пік, чи то через те що більше став придивлятись? А Україною мало подорожував, був лише в Житомирі, Дніпропетровську, Луганську, Львові, Запоріжжі, Миколаєві, Сімферополі, в Криму та закарпатті.
p.s. подивився на тему :happytwo:, вижити в Києві в 2009-2011 буде важко.
ну то мали б здогадатись, що в місцях скупчення великої кількості людей завжди присутня певна агресія. думаю через брак вільного місця. а ще у людини є власний простір, порушення меж якого підсвідомо викликає дискомфорт.
  • 0

#116 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 19:48

Перегляд дописуAmba (20.02.2009 11:26) писав:

В Криму вони жадні до грошей, й легко запальні. А ще там стільки немісцевих і взагалі не з нашої держави.
Ну це не аргумент. Можна подумати в Києві не люблять гроші і там всі місцеві. корінні кияни))))

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (20.02.2009 12:43) писав:

агресивні там в основному кримські татари до населення які розмовляють українською мовою

Київський народ не такий агресивний як здається , а ще він веселий і цікавий
Зовсі м ті татари не агресивні. Я б теж кусалася,якби мене з мого ж дому виселяли.
Київський народ "зажравшийся"- причому це слова тих,хто до Києва переїхав жити ))))
  • 0

#117 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 13:22

Перегляд дописуSensssorika (20.02.2009 19:48) писав:

Київський народ "зажравшийся"- причому це слова тих,хто до Києва переїхав жити ))))
Ось хто зажрався - так це москвичі! Як зїзжу до Москви - киян просто обожнюю! А так - людя як люди.. у мене в метро, наприклад, теж обличчя не зовсім сяє - напівтемрява, тісно, гуркіт... Чого веселитися. А у електричкі не попадала - Бог милував :8: Ось чоловік їздив - каже, враження ще те! Так на них їздять як раз ті, що живуть у передмісті :happytwo:
  • 0

#118 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 21.02.2009 – 13:57

Живу в Києві, працюю в Києві, їзжу на роботу елнктричками (Дарниця-Київ.Пас.) - і швидше і зручніше....... після метро з його тисневою, пересадками і натовпом зомбі перед ексколаторами - манна небесна. Крім того ще й посміхнутися можна з торгашів чи пасажирів............
хоч інколи бидло й попадається, але то є лише підтвердженням, що то проблема не лише столиці...

п.с. - а ось таке чудо рожевоносе вчора в рогатій побачив)))

Зображення Зображення

• 0

#119 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2009 – 14:02

Щиро співчуваю киянам. То хіба народитися треба в Києві, аби витримати той темп життя...

Бендера, симпатюльку ти показав.)
  • 0

#120 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 14:02

Одмінам в Києві файно живецця- тирнет швидкий, пифо свіже...
Шо вам нє нравіцца нє понімаю!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних