Перейти до вмісту

На Говерлі знищили тризуб

Повідомлень в темі: 125

#81 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 20.10.2007 – 14:32

СБУ знайде і покрає винних. (такі не відкупляться) :D
  • 0

#82 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 15:03

Перегляд дописуУкраїнець (20.10.2007 15:32) писав:

СБУ знайде і покрає винних. (такі не відкупляться) :D
Щось я сумніваюся!!!!http://www.pravda.com.ua/news/2007/10/20/65646.htm з їхніх слів!
  • 0

#83 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 20.10.2007 – 15:46

Нині я подивилась на сайт цих виродків і пригадала, що мені доводилось спілкуватись з двома такими екземплярами...Що я можу сказати про враження, котре по тому залишилось? - Необразовані, темні, самовпевнені кретини...
  • 0

#84 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.10.2007 – 15:47

Ага...вперед на Москву!...генії теж мені...
було б нормальне виховання нічого подібного не ставалося. у людей певно забагато вільного часу і зумало мізків у головах.
давайте вбивайте всіх...руйнуйте все.
зробимо суцільний пустир, землянок набудуємо і до кінця життя воюватимемо одне з іншим.
краще вчіться захищати і берегти те, що маєте, а не лише матюкати всіх підряд, шукати постійних ворогів і кричати про їх знищення.
от і виходить...у нас постійно щось знищують та когось вбивають...хоч би раз прочитати про те як щось створили...
  • 0

#85 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.10.2007 – 16:07

Із одного форуму:

Цитата

Лист українського націоналіста московським чортам

Ніщо не минає беслідно. Правда у вогні не горить. Немає нічого таємного, що б не виявилося.
Московська імперія(т. зв. россія) лежить на крові людей, на крові багатьох великомучеників.
Петроград лежить на кістках козаків. Голодомор, технічно-систематичне нищення еліти духовної та інтелектуальної.
300 років царату, 70 років комунізму, до тепер ви руйнували Українську націю як і інші нації.
За цю кров, ви, москвинська нація, будете нести відповідальність, бо така є Воля Божа.
Бо всяке зло буде покарано.

Як вам відомо, Київ - мати Руських міст. Русь вона Київська, і від нас ви запозичили все головне,
що є у вашій бухо-матюкальній країні, зокрема духовенство. Ви систематично нищили націю, з якої черпали інтелект, духовність, культуру, хліб, і навіть болтовня ваша базується на старослов'янській церковній мові яка точно не на північному московському болоті народилася, а в нас на Русі.
Ми, Українці, називали себе Русинами, поки ви не вкрали нашу назву і не присобачили її своїй болотній імперії (мос - болото, ква - вода), і назвали її россія, бо встидно було називатись по суті. На брехні лежить вся ваша москвинська історія.
більшість інтелектуалів, що будували СССР були українського походження, це заперечує ваша пропаганда, зокрема багато наших інтелектуалів поміняли прізвища з українських на москвинські під тиском сатаністичної структури НКВД, що була втіленням нечистої сили, по всіх ознаках, і методах.
Ви є їхніми правонаступниками, і там ваші батьки служили сатані.

Головний ваш духовно-культурний внесок це найсильніше в світі антислово - МАТ, що походить від імен демонів, і має потужну духовно руйнівну силу.

Ви зневажили знак Володимира Великого, який хрестив Русь,
знак трисуття – Бог Отець, бог Син і Бог Дух Святий.
За це понесете кару.

А земля ваша Іванушами Дурачками славиться, і ще дорогами, як писав наш геній - Микола Васильович Гоголь.

Україна неминуче самовідродиться і постане у всій своїй СИЛІ і КРАСІ, як Київська Русь, як Запорізька січ, яка не раз била вас по заслузі,
про що мовчить ваша лжеісторія.

Не зламати вам -сучим дітям -козацьких синів.
І не будете ви, чорти, нас вчити життя.

СЛАВА УКРАЇНІ!
СЛАВА ГЕРОЯМ!
СМЕРТЬ САТАНІ!

Отже, хто ж начудив на Говерлі....

орієнтовно відомо, що там було троє людей
Росіянин Мантров, невідома особа і Леонід Савін з міста Суми. Щодо останнього - це точно.

Савін Леонід тел: 066-255-05-26

За оперативними даними він десь заникався, бо його вже почали пробивати всі кому не лінь....
Доречі, підтвердження інфи щодо Савіна: скрін комента в його ЖЖ від колишнього голови київського ЄСМ:
http://www.flickr.com/photo_zoom.gne?id=16...9218&size=o

Зображення
  • 0

#86 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 16:13

сьогодні в новинах передали, що всі ці фото підроблені. я точно не впевнена, неуважно слухала, але багато фот не є справжніми. але що там наспрвді - дізнаємось, коли хтось з нормальних людей подивиться, бо політикам я не вірю. до речі, об'явили, що то була програма
Кремля
  • 0

#87 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 16:58

Перегляд дописуFeRmatta (20.10.2007 17:13) писав:

сьогодні в новинах передали, що всі ці фото підроблені. я точно не впевнена, неуважно слухала, але багато фот не є справжніми. але що там наспрвді - дізнаємось, коли хтось з нормальних людей подивиться, бо політикам я не вірю. до речі, об'явили, що то була програма
Кремля

СБУ встановила організаторів і виконавців акта вандалізму з державною символікою України на горі Говерла в Івано-Франківській області.

"Станом на 9 ранку можу відзвітуватися, що Служба безпеки України злочин розкрила. Встановлені як організатори, так і виконавці", - повідомив у суботу на брифінгу виконуючий обов'язки глави СБУ Валентин Наливайченко.

Як повідомлялося, "Євразійський союз молоді" (ЄСМ) взяв відповідальність за знищення державних символів України на горі Говерла в Карпатах і оприлюднив на своєму сайті відповідні фотографії.

Зокрема, представниками ЄСМ на горі Говерла був спиляний державний символ України, основа малого герба - Тризуб, розбитий гранітний пам'ятний знак, присвячений Конституції України. Замість державного прапора України над горою представники ЄСМ встановили прапор своєї організації, а гору Говерла перейменували на пік Сталіна.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обладміністрації, для перевірки оприлюдненої в електронних ЗМІ інформації про акт вандалізму на Говерлі, туди в п'ятницю зранку була спрямована група зі співробітників управління Служби безпеки в Івано-Франківській області і представників Говерлянского лісництва.

Зазначена група зафіксувала: "на флагштоку, де піднімають державний прапор України під час урочистих заходів, вивішено полотно чорного кольору із символікою ЄСМ; із символічного знака, що знаходиться поруч із флагштоком, зрізаний металевий Тризуб. Тризуб прикріплений на стовп покажчика напрямків відстаней до міст України. Також виявлена символіка ЄСМ, нанесена фарбою на плиту, встановлену до дня Конституції України".
звідси
  • 0

#88 cu100

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 213 повідомлень
  • Місто:шойно з грядки

Відправлено 20.10.2007 – 18:17

http://www.pravda.co...10/20/65644.htm
без слів, раджу подивитися щоб дістати уявлення хто такі комунністи, головне подивіться коментарі
  • 0

#89 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 18:51

ДРУЖНЬО ЗІТХАЄМО І РОЗСЛАБЛЯЄМСЯ
СБУ:
У зв’язку із актами вандалізму, що відбулись на горі Говерла в Івано-Франківській області, Служба безпеки України повідомляє про таке.

На 9 годину ранку 20 жовтня 2007 року в результаті вжитих Службою безпеки комплексу передбачених законодавством України пошукових заходів встановлені особи, що скоїли акт наруги над символами держави. Це троє молодиків – члени забороненої Українським Судом організації «Євразійська спілка молоді».

Савін Леонід Володимирович, 1974 р.н., уродженець м.Сум, громадянин України. З березня цього року постійно проживає на території РФ у Москві, є одним з провідних активістів структури, відповідальним за функціонування веб-сайту ЄСМ.

Бовдунов Олександр, 1986 р.н., громадянин Російської Федерації.

Мантров Валерій, 1988 р.н., громадянин Російської Федерації.

СБУ отримано матеріали, які свідчать, що цей ганебний вчинок координували з території Російської Федерації керівники ЄСМ Павло Заріфулін та Олександр Дугін, яким Службою безпеки в червні 2006 року, відповідно до вимог статті 25 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» було заборонено в’їзд в нашу державу терміном на 5 років.

Встановлено, що зловмисники 12 жовтня ц.р. прибули в Україну спочатку до Сум та Києва. У подальшому переїхали до підніжжя гори Говерла та здійснили сходження на неї.

Після підйому на вершину гори вказані особи за допомогою принесених із собою інструментів імітували спилювання деталей конструкції у вигляді малого Герба України та нанесли фарбою на пам’ятний знак Конституції України емблему ЄСМ. Прапора України на той час на флагштоку не було.

Після цього зловмисники зняли свої дії на камеру мобільного телефону і, зробивши на неї ряд фотознімків, спустилися з гори та потягом залишили територію України.

Увечері 17 жовтня ц.р. Л.Савін змонтував знімки, додавши зображення розбитих гранітних плит, пошкоджених металевих частин тощо, і 18 жовтня ц.р. розмістив їх на веб-сайті ЄСМ разом з відеороликом, на якому імітується перепилювання тризубу (насправді ця деталь флагштоку знімається).

Наявні у розпорядженні СБ України матеріали свідчать про те, що вищевказані протиправні дії були сплановані на території Російської Федерації.

Крім цього встановлено, що фотографії, на яких зображено спилювання тризубу, розбивання плити та пошкодження інших знаків є сфабрикованими, про що свідчать висновки оперативно-слідчої групи.

На даний час державні символи та пам’ятний знак Конституції України розташовані на горі Говерла перебувають в первинному стані.

20 жовтня 2007 року Службою безпеки направлені до Генеральної прокуратури України зібрані матеріали перевірки для прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.

По суті викритих СБУ злочинних дій іноземців також поінформовано МЗС України.

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publi...mp;cat_id=39574
  • 0

#90 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 00:22

Перегляд дописуbamik (20.10.2007 19:51) писав:

ДРУЖНЬО ЗІТХАЄМО І РОЗСЛАБЛЯЄМСЯ

Чому тут розслаблятися? Що СБУ в черговий раз довело, що захищати нас нема кому, бо української спецслужби не існує? Можна подумати, що оцим окозамилюванням вже можна припинити обурення народу.
  • 0

#91 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 02:25

Я щойно повернувся з вершини Говерли. Ми відновили всі державні символи: стерті всі вимволи на гранітній плиті з Конституцією України, повністю ліквідована намальована на бетонному стовпі символіка ЄСМ і саме це слово теж. Мною особисто знесений 10-ти кілограмовий чавунний тризуб на Заросляк. Зараз він в Ворохті зварюється і завтра вранці (21.10) буде знову встановлений там де він був методом холодного зварювання. Ніякого прапора ЄСМ там близько немає. Мідний надпис „Констатуція України” практично не постраждав. Неможливо відновити тільки надпис на плиті „Рідні землі України”. Маю свіжі світлини (підтвердження) зробленого зняті до того і після того.Чорна гранітна плита принесена якоюсь церквою втрачена, але вона не має відношення до символіки нашої держави. Я щиро вдячний всім хто мені допоміг: першокурсникам геофаку Чернівецького університету та хлопцям одеситам з компанії „Сєвєртранс”. Хотів би на сайті розмістити фотографію останніх. Хлопці дякую всім Вам. Російський фашизм в Україні все таки не пройде. Слава Україні.

http://www.karpaty.com.ua/?chapter=forum&a...0&msg=48977

Отаке у нас СБУ.
  • 0

#92 cu100

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 213 повідомлень
  • Місто:шойно з грядки

Відправлено 21.10.2007 – 17:19

Перегляд дописуOlex (21.10.2007 18:11) писав:

Краще їдь з України, як тобі тут не подобається....совітські пам'ятники??А чи не забув ти про наші, українські зруйновані російськими комуняками пам'ятники?? То краще гуляй...козел!
не нервуйся. ця людина зареєструвалася тут шоб портити теми своєю нахабністю
  • 0

#93 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 17:36

Перегляд дописуAlbert (21.10.2007 17:33) писав:

....купа лайна...ще лайно...
Честь і слава сратникам з ЄСМ! :)
М-да. У бандерівців дійсно "констатуція" - аби не так, як у нормальних людей. :)
Забирай своїх сратників - та їдь по-доброму з України...не випробовуй терпіння українців ;)
  • 0

#94 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 18:15

[quote name='Albert' date='21.10.2007 17:33' post='186226']
Ну що, націоналісти, отримали? Так вам і треба. Коли на початку "незалежності" бандерівці масово зносили пам"ятники Леніну, і навіть у декотрих відморозків піднялась рука на пам"ятники радянським солдатам, проплачені Америкою "дерьмократи" підтримували це скотство. Тепер настала розплата. Маєте те що маєте! :) Ви це сповна заслужили. Добре, що хоч у когось знайшлась мужність відплатити вам за руйнування радянських пам"ятників. Якби я там був, я б сам із задоволенням топтав прапор окупантів, через яких моя країна вже 16 років у гівні, і облив би помиями "конституцію" - збанкрутілий закон банкрутуючої держави.

Честь і слава соратникам з ЄСМ! :)
М-да. У бандерівців дійсно "констатуція" - аби не так, як у нормальних людей. :)

ШАНОВНИЙ!!!Поясни будь ласка що ти тут ще забув, якщо тут тобі неподобаєся то їдь звідси адже сміттю не місце в хаті, якщо ти нелюбиш Україну то чого ти українською розмовляєш?Апро памятники а хто такий ленін , що він зробив що йоно памятники мають стояти, я незнаю його найменшої заслуги через яку було б варто ставити памятники таким як він і подібним.А про окупантів! як би не ці люди то у тебе не було б як ти кажеш твоєї держави, ти дякуй їм посмертно, бо саме вони, а не ті з червономи прапорами в червоних трусах боролися за Україну ;) і серетих хто боровся були і мої діди я я непозволю щоб якась наволоч надсміхалася на їхньою памятю :) а таких як ти потрібно вішати за зраду Батьківщині! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! :)

Повідомлення відредагував Tasik: 21.10.2007 – 18:18

• 0

#95 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 18:38

http://community.liv...al.com/russia3/
Зображення
заабузили чи задефейсили їх? ;)
  • 0

#96 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.10.2007 – 18:44

Перегляд дописуOlex (21.10.2007 18:36) писав:

Забирай своїх сратників - та їдь по-доброму з України...не випробовуй терпіння українців ;)
:) терпіння яких українців? Отих що не можуть свою державу збудувати? Що тільки можуть що кричати на форумах? Краще б зібрали кошти і поставили новий пам`ятник тому ж Шухевичу, або привели до нормального стану вже існуючі...

Перегляд дописуTasik (21.10.2007 19:15) писав:

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
це називається "сам спитав - сам відповів і довольний з себе як слон"(с)отаке
  • 0

#97 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 19:14

я думаю, з ними розберуться
  • 0

#98 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 20:04

Перегляд дописуСварус (21.10.2007 19:44) писав:

:) терпіння яких українців? Отих що не можуть свою державу збудувати? Що тільки можуть що кричати на форумах? Краще б зібрали кошти і поставили новий пам`ятник тому ж Шухевичу, або привели до нормального стану вже існуючі...
це називається "сам спитав - сам відповів і довольний з себе як слон"(с)отаке
Кажи рахунок....я скільки зможу перерахую, я ЗА щоб був пам'ятник Шухевичу. У нас у місті я б зотів також бачити пам'ятник ввеликому українцю - Петлюрі, сподіваюся Ви теж ;)
  • 0

#99 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.10.2007 – 20:33

Перегляд дописуOlex (21.10.2007 21:04) писав:

Кажи рахунок....я скільки зможу перерахую, я ЗА щоб був пам'ятник Шухевичу. У нас у місті я б зотів також бачити пам'ятник ввеликому українцю - Петлюрі, сподіваюся Ви теж ;)
Питання ж не в рахунку. Питання в організації - спробуй все це зробити...
А головне - вибий в когось дозвіл, щоб пам’ятник Шухевичу або Петлюрі поставити (в усякому разі в центральній Україні, мовчу вже про схід).
Теревені правити - найлегше.
  • 0

#100 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.10.2007 – 21:06

Перегляд дописуOlex (21.10.2007 21:04) писав:

Ось власне..робіть щось для цього (наперід перепрошую якщо вже щось робите, та все ж це більше до загальної маси адресовано("терпіння українців"), яка так любить галасувати, ніж персонально Вам).
Успіхів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних