Перейти до вмісту

На Говерлі знищили тризуб

Повідомлень в темі: 125

#61 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 19.10.2007 – 19:20

Перегляд дописуN@tsioN@list (19.10.2007 17:54) писав:

За те що вони скоїли потрібно мобілізовувати армію і вперед на Москву!
Гм... А що, ідея :yes: Німці принаймні Другу Світову війну з подібного почали. А розбиратимуться "хто винен" будуть переможці. Зрозуміло також, що винними стануть переможені. :unsure:
Але ці мрій залишіть десь так на часи 30-40 років потому, коли з Росії залишиться Московська область. :D
Зараз що тут, що там, армія - бидло, яке здатне лише жерти та онучки пов'язувати.
  • 0

#62 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.10.2007 – 19:25

варто почитати це

Цитата

Підставимо двадцять другу щоку?

• 0

#63 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.10.2007 – 20:08

по-перше, виносим із цього урок і міняєм статтю в КК. Три роки позбавлення волі за наругу над державною символікою. Цього цілком вистачить.
  • 0

#64 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.10.2007 – 21:39

Я дуже давно не плакав....
  • 0

#65 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 19.10.2007 – 22:12

Перегляд дописуВертипузо (18.10.2007 23:08) писав:

Ну вибач але це не те саме що й знищити національний герб...а щоб їм... ще досі не можу повірити...

я тіки сьогодні побачила...перше враження...в мене повний ступор...

Перегляд дописуNechupara (18.10.2007 23:35) писав:

А всі так бояться націоналістів (хоча на цьому форумі радикальних націоналістів)! І тут і там тільки й чути про те що тре бути толерантними, демократами і тд... Ось вам наслідки.

от і скажіть мені, як після такого нормально ставитись до людей?До простих росяін, які ні в чому не винні? В мене аж руки трусяться зараз і клаву плутають...ну хіба так можна...це все одно, що ти щось будував, планував...і хтось прийшов, і все те зібране по частинах розрушив...цке ж Варварство, ба ні...це дикісті...тільки дебіли і придурки могли до такого додуматись..ц.е ж як можна не поважати себе,щоб такими методами мстити....вибачте, я в розпачі....
  • 0

#66 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.10.2007 – 22:13

можу сказати, що місцеве населення в горах й так не любило росіян, а тепер взагалі з презирством буде ставитись до молодих росіян, адже більшість туристів в гори з собою набирають два відра горілки.
Місцевість не велика, вам би почути їх. Вмлієте :D
  • 0

#67 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 19.10.2007 – 22:15

взагалі вандалізм і дебілізм :D . от москалі!
В Карпати їм тепер не варто пхатися :unsure:
  • 0

#68 maybe*

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:українське місто Київ

Відправлено 19.10.2007 – 23:24

Перегляд допису-=VJ=- (19.10.2007 14:26) писав:

Студентське братство. Тільки де воно, хто про нього ще щось чув? Я - нічого.

я активіст ВМГО "Студентське Братство".ми обов"язково відреагуємо

Перегляд дописуДемократ (19.10.2007 15:12) писав:

А звідки можна відправити безкоштовні смс-ки? Вони не зможуть визначити реальну мою адресу? Ось це не бажано :D .

ти їх боїшся?

послухайте їхнього "головного"
http://video.google....1...98437&hl=en

Повідомлення відредагував maybe*: 19.10.2007 – 23:26

• 0

#69 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.10.2007 – 00:59

Читаючи цю тему, чомусь згадала історію про Герострата. Що ж, історія повторюється. Шкода, що вандали значною мірою досягли мети, і особливо прикро, що зробили вони це насамперед не завдяки самому актові вандалізму, а через піар навколо нього.

Основна зброя терористів - розголос. Дослідження виявили, що якщо теракти чи акти вандалізму ігноруються у ЗМІ, вони рідшають, і навпаки - активний "піар" сприяє зростанню їхньої кількості. З огляду на це дуже прикро, що до такого "піару" певною мірою причетні і національно свідомі. Мене дивує ще одне. Вандалізм майже завжди свідчить про якісь психічні відхилення. Я не розумію, як можна всерйоз ображатись на людей із неадекватною психікою? Ви ж не будете встрявати у суперечку із п'яним бомжем? Чи всерйоз переконувати людину, що уявила себе Наполеоном? Тоді чому явний маразм ("переіменування" Говерли в пік Сталіна) викликає таку болісну реакцію? Звісно, шкода, що над національними символами була вчинена наруга. Але ж симетрично відповідати психічно неповноцінним людям (чи навіть по-справжньому на них ображатись) означало б опуститись до їхнього рівня. У даному разі злочинців треба скоріш за все не карати, а лікувати.

І ще одне. Кілька днів тому стався вибух у Дніпропетровську. 23 людини загинуло. Зараз у лікарні перебуває 16 потерпілих. 160 сімей залишились без житла. Однак на цьому форумі тема про вибух удостоїлась "аж" 21 допису, а от дії кількох відморозків, які вирішили провести піар-акцію, викликали у теревенської публіки значно більшу цікавість і занепокоєння. Прикро спостерігати таку систему пріоритерів. :D
  • 0

#70 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 20.10.2007 – 01:58

http://www.petition....on=view&id=4868

"Статус петиції: Опублікована на сайті
Адресат петиції: Міністру юстиції України, Міністру внутрішніх справ України

Про зняття з державної реєстрації Євразійського союзу молоді та порушння кримінальної справи за фактом наруги над державними символами

Союзом євразійської молоді цинічно та брутально було здійснено акт наруги над державними символами України. Такі дії попри їх аморальність підпадають і під кримінальну відповідальність, згідно з законодавством України.
Вимагаємо зняти з державної реєстрації та заборонити Союз євразійської молоді в Україні, та порушити кримінальну справу за фактом наруги над державними символами."
  • 0

#71 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.10.2007 – 07:50

Перегляд дописуEmika (20.10.2007 01:59) писав:

Основна зброя терористів - розголос. Дослідження виявили, що якщо теракти чи акти вандалізму ігноруються у ЗМІ, вони рідшають, і навпаки - активний "піар" сприяє зростанню їхньої кількості.

Це не тероризм, а вандалізм - без розголосу наступним впав би якийсь ще більший пам'ятник - і так до того часу, коли б народ таки не відреагував, як зараз, і не змусив би органи влади почухатися. ДОбре, що це сталося раніше.
  • 0

#72 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.10.2007 – 10:48

У Китаї би за таке стратили, в любій іншій країні мінімум вислали би з країни. А в Україні... навіть не здивуюсь, якщо цих скотам кацапським нічого не буде.

П.С. Іноді хочеться взяти кулемет і повистрілювати ту всю погань.
  • 0

#73 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 20.10.2007 – 12:05

Перегляд дописуОлеська (20.10.2007 10:48) писав:

У Китаї би за таке стратили, в любій іншій країні мінімум вислали би з країни. А в Україні... навіть не здивуюсь, якщо цих скотам кацапським нічого не буде.

П.С. Іноді хочеться взяти кулемет і повистрілювати ту всю погань.

оо,точно і мені б знадобився кулемет до таких виродків :D
  • 0

#74 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 12:12

Ласочка:D
підписався.
  • 0

#75 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 20.10.2007 – 12:43

Повбивав би! А Пік Сталіна це взагалі жєсть! :D
  • 0

#76 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 12:48

Сумно, але в чомусь вони таки праві.. В країні нашій направду нема ні влади, ні порядку, ні поваги до себе, власної країни, власного закону... :cool2: :yes:
Матінко! Аж душа розривається! Взнаєш таке... Як важко стриматись, щоб не послати їх всіх! Та з ними по-іншому не можна, ніж так само, як вони з нами!
Так само, як Бандеру називають бандитом.. Він же ж просто відповідав їм тим самим.. І Його ж таки боялись! І, як би там не було, але донедавна і "бандерівців" теж боялись.. І жилось набагато краще...
Просто є народи, з якими по-людськи не можна.. :unsure: :D

Ех... от чомсь захотілось процитувати Джека О'Лентерна :" Якби люди встали в коло разом всі, заспівали, в ритмі нашої землі..."

Повідомлення відредагував Lady AD: 20.10.2007 – 12:48

• 0

#77 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 13:05

Я думаю після цього з цими скотами потрібно рзправитись без всілякої дипломатії.Чому на теритрії нашої держави має діяти якесь кубло промоскальського бидла, це ж зрада держави за це у світі по тюрмах за тягають, а наша толерантна влада мовчить.Віщати привселюдно цю худобу потрібно а не панькатися із ними( євроазійців). Слава Україні!

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Tasik: 20.10.2007 – 13:25

• 0

#78 Гість_Godamned_*

• Гості

Відправлено 20.10.2007 – 13:18

Перегляд дописуEvol (18.10.2007 22:17) писав:

провокація? ні? нічого.. відбудуємо як завжди (не таке ж відбудовували) :unsure:. а вони собі хай гавкають. :D

Ну, якщо все розцінювати як провокацію і думати шо ми розумніші і не звернем увагу на придурків-тоді не далеко зайдем з ідеєю державності. Така сама ситуація була у Львові, коли нацболи поміняли національний прапор на високому замку на свій і цю ситуацю замяли. Душтити треба тих псів, за наругу над національною символікою в межах держави. Саджати треба псів, і, як то роблять жидюри, трубити на весь світ, шоб не змогли відмитись. А спілки, подібні до цієї, не переслідувати законодавчо, а діяти їхніми ж "методамі прямого действія" - бити ногами, тим більше, що туди переважно набирають всякий збрід, типу проросійської панкоти і інших неформалів. Слава нації!
  • 0

#79 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 13:45

Перегляд дописуTasik (20.10.2007 14:05) писав:

Я думаю після цього з цими скотами потрібно рзправитись без всілякої дипломатії.Чому на теритрії нашої держави має діяти якесь кубло промоскальського бидла, це ж зрада держави за це у світі по тюрмах за тягають, а наша толерантна влада мовчить.Віщати привселюдно цю худобу потрібно а не панькатися із ними( євроазійців). Слава Україні!
Все це я думаю провокація, але ж це плювок кожному з нас прямо в обличчя, факти говорять за себе - промоскальські звірі піднімають голову...сумно. Але ми все пам'ятаємо, нічого не забудемо! Слава Україні! :D
  • 0

#80 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 13:58

Перегляд дописуOlex (20.10.2007 14:45) писав:

Все це я думаю провокація, але ж це плювок кожному з нас прямо в обличчя, факти говорять за себе - промоскальські звірі піднімають голову...сумно. Але ми все пам'ятаємо, нічого не забудемо! Слава Україні! :D
Можливо це і провокація, але суть злочину який вони вчинили проти нашої держави і народу неміняє.І прощати таке нмаємо права, адже як нам потім дивитися в очі нашим дітям і онукам? :unsure:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних