Перейти до вмісту

Сполучені Штати Америки

Повідомлень в темі: 47

Опитування: Сполучені Штати Америки (71 користувачів проголосувало)

Чому Ви бажаєте відвідати США?

1. Цікаво поїхати в США як турист, подивитись як живуть люди (25 голосів [34.72%])

Процент голосів: 34.72%

2. В мене живуть близькі/дальні родичі в США, хочу відвідати їх (5 голосів [6.94%])

Процент голосів: 6.94%

3. Хочу поїхати в США навчатись (4 голосів [5.56%])

Процент голосів: 5.56%

4. Хочу поїхати в США на тимчасову роботу (4 голосів [5.56%])

5. Хочу прийняти громодянство США і постійно там жити (4 голосів [5.56%])

6. Хочу побути в англомовному середовищі, щоб вивчити досконально мову (9 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

7. Ніколи не хотів відвідати США, мені в Україні добре (10 голосів [13.89%])

Процент голосів: 13.89%

8. Я вже в США (6 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

9. Інше (прохання написати в темі) (5 голосів [6.94%])

Процент голосів: 6.94%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 19.10.2007 – 00:53

Перегляд дописуДемократ (18.10.2007 19:06) писав:

Це добре, що ви вже маєте друзів в США.
:cool2: Вірно, скрізь є + і - Зате Україна сама найкраща :unsure: Колись вона стане багатою, справді незалежною від всіх. Я в це вірю :yes: :D І тоді до нас будуть намагатись потрапити B) .
vona-to mozhe kolys' bagatoyu i stane... ale ne dumayu, shho dozhyvu do tyh chasiv. abo yak i dozhyvu, to vzhe bude pofig... :D
takshho nasolodzhujmosya tym, sho maemo! vse odno my garnishi j rozumnishi za amerykosiv, povirte! i shhe j ne zhyrni! os' ya cym i tishusya! :yes:

Перегляд дописуадуфанчік (19.10.2007 00:46) писав:

в мене тоже таке питання виникло :)
ege, i v mene! :D
  • 0

#22 Lealyen

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Sevilla,España

Відправлено 19.10.2007 – 04:18

Не знаю як там в США а от можу казати за Іспанію де я живу і навчаюсь.То я Україну ні за які груди золота не виміняю!Куди ж без тата і без мами?Бог і Україна!!
  • 0

#23 Гість_Демократ_*

• Гості

Відправлено 19.10.2007 – 10:33

Перегляд дописуLealyen (19.10.2007 05:18) писав:

Не знаю як там в США а от можу казати за Іспанію де я живу і навчаюсь.То я Україну ні за які груди золота не виміняю!Куди ж без тата і без мами?Бог і Україна!!

Україна понад усе на світі!
  • 0

#24 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 19.10.2007 – 11:49

До США чомусь не тягне.
Хоча хотіла би багато де побувати. В якості туристки.
  • 0

#25 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 19.10.2007 – 12:11

Я б хотіла побувати в США...Але не більше того...
  • 0

#26 ivanna

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:KOCIB--> USA

Відправлено 20.10.2007 – 02:29

Ljublju Ykrajiny. Gyvu v USA. Krashche gyty v USA, ale vsi ridni na Ykrajini. Hotila by pojihaty nazad, ale vse g taky povernylas' by v Ameryky.
  • 0

#27 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.10.2007 – 13:07

Я була в США.. Зрештою, я багато де була.. Люблю Україну.. але й розумію, чому багато хто не хоче тут жити.. За кордоном, зокрема і в США, відчуваєш стабільність.. і захист.. навіть якщо ти чужоземець.. впевненість у завтрашньому дні.. Там життя більш врівноважене... А в нас наша ж держава топче нас.. Це і є причиною хронічних депречій і стресів, поганого здоров'я.. Життя одне і чим дальше, тим у нас все гірше й гірше.. Тому й люди не хочуть вертатись.. не хочуть проміняти цей "спокій" на життя на Батьківщині... це трагедія...
Навіть звяти ту дурнувату американську усмішку.. вона напрвду тупа.. але я відчула, що це краще, ніж ті похмурі і хамські вирази обличчя, які так часто можна в нас зустріти.. принаймні та посмішка на тебе не впливає, а за ті рідні депресивні стани людей просто стає боляче... і знову ж, виникає бажання втекти і сховатись.. але якщо всі так втікатимуть, то хто ж тут залишиться, щоб таки підняти Неньку??
Подорожувати і вчитись десь - це чудово, якщо побачене і набуті знання привозити додому наблаго країни і народу...
P.S. хоча, думаю, любов до країни недосттньо міцна, якщо людина не в силі хоча б захотіти повернутись додому...
  • 0

#28 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 21.10.2007 – 16:54

Хочу побуватив Сполучених Штатів Америки, але не більш того... Я Українець, Я Патріот своєї країни, тому її не зраджу. Хто мене чекає на чужині? Хіба там будуть нормально ставитись до чужих? Ні.
  • 0

#29 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.10.2007 – 18:59

Я не хочу до США, але суто з практичних міркувань. Маю надію, що в мене тут буде в 30-35 років місце, де жити, жінка і хліб з маслом. А що ще треба людині для щастя? Наврядчи я за кордоном зможу досягти чогось більшого.
Знав кілька людей, які емігрували до Канади. Не сказати, що вони виглядають досить щасливо. Навіщо міняти налаштоване життя з машиною і квартирою на те ж саме там?
  • 0

#30 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 19:33

А я б хотів поїхати до США, глянути на країну про яку так багато чув і чую кожного дня...думаю там можна багато чого корисного дня себе та держави взяти....і взагалі я люблю мандрувати :rolleyes:
  • 0

#31 бартендер

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 21:50

Я ВЖЕ ТУТ. І чесно кажучи не жалію.Емігранти як правило діляться на дві категорї,ті хто люблять цю країну і ті хто її ненавидять але живуть бо там ще гірше.В США є купа різних проблем і сама перша проблема це те що треба працювати тяжко.Але повірте мені ,до тяжкої праці привикаєш так як до теплої горілки.За 8 років Я не відвідував Україну хоча маю можливість.Моя жінка відбиває мені охоту поїхати своїми розповідями про Украіну(вона була там вже 2 рази).І повірте це не піжонство Я просто боюсь остаточно зламати стереотип моєї неньки україни яку Я памятаю(очі не бачать серце не болить).Українці і другі національності дуже тісно повязані між собою і тому новим емігрантам легше пристосуватись тут..Крім того якщо увас є можливість приїзжайте як туристи і ви зможете зрозуміти себе хочете ви жити в Америці чи повертатись додому.США не Марс і це не білет в одну сторону.
  • 0

#32 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.12.2007 – 23:19

з переліку запропонованого іншого варіанту як 1 не бачу для себе, але.....я ж там не був.......
  • 0

#33 Like_other

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень
  • Місто:міста-героя ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА!

Відправлено 12.12.2007 – 23:31

хочу в штати! ;) ;) :D
  • 0

#34 бартендер

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 00:36

Перегляд дописуLegum (12.12.2007 15:19) писав:

з переліку запропонованого іншого варіанту як 1 не бачу для себе, але.....я ж там не був.......
Нічого не зрозумів ;) ;) :D Здається пише по українськи.......
  • 0

#35 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 13.12.2007 – 00:38

наскільки я знаю, більшість останній зуб віддасть лиш би потрапити за кордон. в когось там родичі, комусь нав.язали шо "там замолоду заробиш або половинку найдеш, тай добре тобі потім буде" хтось просто думає, шо там задурно грошей дають, комуь інет з "інастранцем" понайомитися поміг... Кароче, "всі" хочуть ТУДА... а звідти вже кричать "я люблю Україну! " Чого? та в більшості випадків того, шо "ліпше там, де нас нема"...
  • 0

#36 бартендер

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 19:31

Перегляд дописуjakobz (12.12.2007 16:38) писав:

наскільки я знаю, більшість останній зуб віддасть лиш би потрапити за кордон. в когось там родичі, комусь нав.язали шо "там замолоду заробиш або половинку найдеш, тай добре тобі потім буде" хтось просто думає, шо там задурно грошей дають, комуь інет з "інастранцем" понайомитися поміг... Кароче, "всі" хочуть ТУДА... а звідти вже кричать "я люблю Україну! " Чого? та в більшості випадків того, шо "ліпше там, де нас нема"...
В основному правильно але емігранти люблять не державу Україну а хороші спогади про землю де родився і виріс ;) ;) :D
  • 0

#37 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 15.12.2007 – 00:36

Перегляд дописуivanna (19.10.2007 19:29) писав:

Krashche gyty v USA
Не поділяю Ваші позиції. В США краще жити матеріально... А за іншими ознаками переваг немає...
  • 0

#38 бартендер

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 18:36

Перегляд дописуУкраїнець (14.12.2007 16:36) писав:

Не поділяю Ваші позиції. В США краще жити матеріально... А за іншими ознаками переваг немає...
А які ознаки і переваги ви можете назвати шановний.
  • 0

#39 бартендер

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 19:29

Перегляд дописуДемократ (18.10.2007 12:42) писав:

В мене спеціальність: Електрогазозварник, скоро буде диплом бакалавра :cool1: .
Дещо про життя і роботу можна найти тутпоради бувалого
  • 0

#40 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 02.02.2008 – 03:59

Вже в США + родичі тут є яких можливо колись відвідаємо. :D
  • 0