Перейти до вмісту

Моє улюблене місце у Львові...

Повідомлень в темі: 256

#81 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 01.11.2007 – 17:28

Перегляд дописуР0М@ННь0 (1.11.2007 08:34) писав:

Флуд видалив...

Який флуд?

Перегляд дописуWeber (1.11.2007 15:09) писав:

Цікаво - Львів то місце, яке має ще місця... То що ж таке місце? Львів у цілому не може бути улюбленим, бо він має як файні місця так і бридкі...

Може я і дурненька, як мене назвали десь там при понизенні мо статусу...але я обожнюю Львів всякий ,і брудні, обшарпані вулички, і величні монастирі, костьоли...та інші казкові місця...бо все то його, його...таке рідне, хоч і не моє:angry12:
  • 0

#82 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.11.2007 – 19:53

Та ні навіть дуже не дурненька. Швидше навпаки...
Але що Вам подобається навіть район Привокзальної? В мене там завжди якісь не дуже приємні відчуття. Але чи можна назвати Львів місцем, яке подобається у цілому? Подобати можна те, що охопиш поглядом. А ціле місто то улюблене місто але не улюблене місце.
ПЕС. Що Ви маєте на увазі під пониженням Вашого статусу? Репутації? Попередження? Чи статусу який залежить від кількості постів?
  • 0

#83 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.11.2007 – 20:23

Ну я теж не люблю район Привокзалного.. бррр...
Для мене взагалі справжній Львів, той, яким він був - це старе місто, так би мовити...
Вчора для себе знайшла ще суперрр гарне місце, правда не знаю, яке воно вдень.. Там де Погулянка, справа йде прямо асфальтована дорога... До шлагбауму вона освітлена, а як перейти за нього - ніби попадаєш в іншу реальність.. дорога, ледве звивається,яка йде в туман... сіро-молочне небо, моросить дощ.. Парасоля абсолютно нічого не дає... навколо мертва тишина... тишина в перемішку з гулом мокрого осіннього листя чорних суворих дерев, які нахилені над дорогою.... І пусті самотні моторошні спустошені лавочки...
  • 0

#84 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 20:37

Перегляд дописуLady AD (2.11.2007 20:23) писав:

Ну я теж не люблю район Привокзалного.. бррр...
Для мене взагалі справжній Львів, той, яким він був - це старе місто, так би мовити...
Вчора для себе знайшла ще суперрр гарне місце, правда не знаю, яке воно вдень.. Там де Погулянка, справа йде прямо асфальтована дорога... До шлагбауму вона освітлена, а як перейти за нього - ніби попадаєш в іншу реальність.. дорога, ледве звивається,яка йде в туман... сіро-молочне небо, моросить дощ.. Парасоля абсолютно нічого не дає... навколо мертва тишина... тишина в перемішку з гулом мокрого осіннього листя чорних суворих дерев, які нахилені над дорогою.... І пусті самотні моторошні спустошені лавочки...
Це там, де басейни типу ставки? Дорогою на стадіон Україна?
  • 0

#85 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 21:10

площа Ринок рулез!!!

ну але звісно й мій олюблений парк Знесіння що під моєю домою теж зе бест :blink::):)
  • 0

#86 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 21:20

Перегляд дописуWeber (2.11.2007 21:37) писав:

Це там, де басейни типу ставки? Дорогою на стадіон Україна?

Хм.. от чи то дорога на стадіон Україна я не знаю... я хоч і живу недалеко, проте на погулянці 100 років не була! а вчора, сам розумієш, одна, 21.30... якось про це не думалось... :blink:
але там є типу місточок якийсь, і по ідеї два ставки - один ще трошки наповнений водою, а другий,здається, пустий...
  • 0

#87 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 21:28

Перегляд дописуLady AD (2.11.2007 21:20) писав:

Хм.. от чи то дорога на стадіон Україна я не знаю... я хоч і живу недалеко, проте на погулянці 100 років не була! а вчора, сам розумієш, одна, 21.30... якось про це не думалось... :blink:
але там є типу місточок якийсь, і по ідеї два ставки - один ще трошки наповнений водою, а другий,здається, пустий...
Так - то саме то, що я мав на увазі. Я те місце часто переходив з Майорівки на стадіон Україна, але воно дійсно дуже цікаве і таємниче, якщо рухатися перпендикулярно до моєї траси. Але о пізній порі - романтичність там сусідить з моторошністю...
  • 0

#88 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 21:36

Перегляд дописуWeber (2.11.2007 22:28) писав:

Так - то саме то, що я мав на увазі. Я те місце часто переходив з Майорівки на стадіон Україна, але воно дійсно дуже цікаве і таємниче, якщо рухатися перпендикулярно до моєї траси. Але о пізній порі - романтичність там сусідить з моторошністю...

Саме так.. моторошність, страх, невідомість, адрреналін.. Я думаю, Ви можете собі уявити всю гамму емоцій в такий час в такому місці у одинокої дівчини під парасолькою?
Мені здається, що більшість місць у Львові, які тут називали, відрізнаються саме своїми неповторними відтінками емоцій і переживань...
  • 0

#89 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 06.11.2007 – 23:08

Ну Львів же тому і є містом митців, бо там у повітрі літає натхнення і творчість!!!
  • 0

#90 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 06.11.2007 – 23:30

А мені ще дуже подобається наша стара аптека-музей..
Там якось по-інакшому особливо відчувається власне більш науково-лікарсько-сіспільне життя Старого Львова...
Особливо як ще й уявити тих всіх алхміків і тд і тп... :blink:
  • 0

#91 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 06.11.2007 – 23:57

Перегляд дописуLady AD (6.11.2007 23:30) писав:

А мені ще дуже подобається наша стара аптека-музей..
Там якось по-інакшому особливо відчувається власне більш науково-лікарсько-сіспільне життя Старого Львова...
Особливо як ще й уявити тих всіх алхміків і тд і тп... :blink:
О! у мене особливі спогади із цим місцем...
  • 0

#92 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 00:37

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (30.10.2007 21:10) писав:

Блін, два рази була у Львові і ніяк не можу попасти в Шевченківський Гай...
Ех, як я мріяла до тебе приїхати до Нового року, але...певне не доля...мені розбили фотік ,і тепер всі мої гроші підуть на його ремонт...Але я до тебе приїду неодмінно, коханий..як тіки гроші з"являться...
Передавайте йому привіт...Я дуже за ним сумую....:)

Передав :)
Порушення правил 4.7.9. .На перший раз усне попередження...

Повідомлення відредагував Р0М@ННь0: 13.11.2007 – 21:40

• 0

#93 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 09.11.2007 – 01:15

До речі - люблю гуляти в районі кінцевої двійки - як з одного, так і з другого боку...
На Майорівці - непоганий парк... В усякому разі як був там останнього разу, то був він ше доволі пристойним... Не загадженим особливо...
НА вулиці коновальця - також є парк непоганий, з невеличким болітцем (ну... озерцем, ладно... )... і вулички такі спокійні...
  • 0

#94 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 21:18

Кінець двійки на Личаківській - то майже мій район... Але не дуже його люблю, бо там багатенько мандруючих на Золочівщину... Недалеко ж автостанція.
  • 0

#95 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 13.11.2007 – 02:24

Завжди можна піти в іншу сторону - через парк, на цетнерівку, попри Личаківський цвинтар...
  • 0

#96 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 08:25

Перегляд дописуsam (13.11.2007 01:24) писав:

Завжди можна піти в іншу сторону - через парк, на цетнерівку, попри Личаківський цвинтар...
Ну не скажіт. Не завжди - особливо якщо мешкаєш у протилежній стороні. А згаданий Вами парк, то справді гарне львівське місце - але туди трохи глибше до комплексу СКІФу.
  • 0

#97 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 14:53

Перегляд дописуWeber (13.11.2007 08:25) писав:

Ну не скажіт. Не завжди - особливо якщо мешкаєш у протилежній стороні. А згаданий Вами парк, то справді гарне львівське місце - але туди трохи глибше до комплексу СКІФу.

А СКІФ справді непогане місце.. і близько до мене, і приємно поспостерігати за людьми, які тренуються :angry12:
  • 0

#98 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 16:43

ога, мій наўлўбленіший стадіон "Україна", не атхадя ат каси рамантіческийО_опарк мій лўбимий, там де літом зранку бігаю,вуличка Дністровська загадкові місця, особливо після 21:00 О_о
  • 0

#99 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 13.11.2007 – 18:58

Weber
Шо це я ніяк відправити не можу...я нікуди не дівалась,просто коли писала,щось на сайті було не то...тому мої меседжі пропали..Збираюсь у січні до Львову...певне раніше ніяк не получається:angry12:
  • 0

#100 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 19:05

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (13.11.2007 17:58) писав:

Weber
Шо це я ніяк відправити не можу...я нікуди не дівалась,просто коли писала,щось на сайті було не то...тому мої меседжі пропали..Збираюсь у січні до Львову...певне раніше ніяк не получається:angry12:
То на сервері було щось подібне як на Говнрлі. Євразійці постаралися. А у Львові у січні варто відвідати Кайзервальд, тобто Шевченківський гай. Дуже гарне місце взимку, влітку і пізньої весни.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних