Перейти до вмісту

Моє улюблене місце у Львові...

Повідомлень в темі: 257

#61 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 24.10.2007 – 09:50

ага забув, я ж ще люблю стадіон "Україна" :cool2: там дуже цікаво, особливо коли грають Карпати :happy1:
  • 0

#62 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 24.10.2007 – 18:01

Перегляд дописуViktor (24.10.2007 00:10) писав:

знаєш що саме образливе?!

...що ті кого не пускають туди, все ж там є! Це я про москалів, якщо хто не в курсі)

а сам задум просто унікальний!

Ну.....не треба так про москалів...вони теж люди, такі самі як і ми...Як мені сказав мій друг:"У кожної нації є свої виродки, але це не привід нелюбити всіх." Вони так само можуть захоплюватись і людити наше...Як я , наприлад, жителька Кривого Рогу - міста руди й метелу, біло-блакитного життя...правда таких меншість в нашому місті...але ж...Люди, будьте толерантними...зло породжує зло...не дозволяйте думати про вас погано...Я дуже хочу любити не лише місто Лева, а й людей ,які там живуть...будьте розумними...і в міру судіть:cool2:
  • 0

#63 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 20:00

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (23.10.2007 23:02) писав:

Я теж думала що Київ задрипаний, хоча Львів для мене як коханий - один-єдиний, хочу всех вставити своє у захист Київа...він може й не славиться такою логічною побудовою, не концентрований у центрі, нема там площі Ринок і Ратуші ,як у Львові...але він притягає своїм рухом, швидкістю...і в ньому своє!!!Він живий і рухливий, а Львів більш тихий і спокійний, але обидва є неповторними...і головне - це наша Україна!!!Тобто країна!!!УКРАЇНА!!!
Мені від київського руху страшно. Складається враженя, що там шалений рух ВСЮДИ. Це морально трохи тисне.
Але, на відміну від Львова, в Києві є численні лавочки в парках. Можна спокійно посидіти. А ще Дніпро.
Львів крім архітектури нічого не має.
  • 0

#64 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 20:52

ну не скажіть. А Стрийський парк! А інші парки.
Пані Н. Якось я проїздив Кривим Рогом. То місто, яке має кілометрів 50 у довжину?
  • 0

#65 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 21:31

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (24.10.2007 19:01) писав:

Ну.....не треба так про москалів...вони теж люди, такі самі як і ми...Як мені сказав мій друг:"У кожної нації є свої виродки, але це не привід нелюбити всіх." Вони так само можуть захоплюватись і людити наше...Як я , наприлад, жителька Кривого Рогу - міста руди й метелу, біло-блакитного життя...правда таких меншість в нашому місті...але ж...Люди, будьте толерантними...зло породжує зло...не дозволяйте думати про вас погано...Я дуже хочу любити не лише місто Лева, а й людей ,які там живуть...будьте розумними...і в міру судіть:D

Ну такий наш галицько-львівсько-інтелігенський менталітет :happy1: Хоча це теж додає свєрідної колоритності :cool2:
Хоча з іншої сторони це сумно.. :D

Перегляд дописуWeber (24.10.2007 21:52) писав:

Пані Н. Якось я проїздив Кривим Рогом. То місто, яке має кілометрів 50 у довжину?

В нас ще й озера є в окрузі Львова! (До Винниківського їхати якихось 20 хв від центру)
І мені здається, що не грає ролі розмір міста.. Головне атмосфера! А у Львові (якщо ще й людей мало) атмосфера на площі Ринок (наприклад) - неповторна! :ggggg: Особливо коли падає лапатий сніг при жовтому світлі ліхтарів... :ggggg:
  • 0

#66 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 21:42

Оцей засмічений парк? Парки у Львові є, але вони в жахливому стані. В Києві, прогулюючись містом є де відпочити культурно в чистоті при світлі. У Львові такого задоволення нема.
Візьмемо хоч найцентральніший наш парк - Франка. Засмічено. Вдень рідкісні лавочки зайняті. Навіть те звалене дерево постійно зайняте. Вввечері - темно. Жодного ліхтаря! Провінція...

Перегляд дописуLady AD (24.10.2007 22:31) писав:

І мені здається, що не грає ролі розмір міста.. Головне атмосфера! А у Львові (якщо ще й людей мало) атмосфера на площі Ринок (наприклад) - неповторна! :cool2: Особливо коли падає лапатий сніг при жовтому світлі ліхтарів... :happy1:
Сніг і зиму - НЕНАВИДЖУ. Але архітектура в нас найкраща. А атмосфера дещо псується самими людьми. Тут важко себе відчути вільною людиною.
  • 0

#67 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 22:02

Перегляд дописуБодя (24.10.2007 22:42) писав:

Оцей засмічений парк? Парки у Львові є, але вони в жахливому стані. В Києві, прогулюючись містом є де відпочити культурно в чистоті при світлі. У Львові такого задоволення нема.
Візьмемо хоч найцентральніший наш парк - Франка. Засмічено. Вдень рідкісні лавочки зайняті. Навіть те звалене дерево постійно зайняте. Вввечері - темно. Жодного ліхтаря! Провінція...
Сніг і зиму - НЕНАВИДЖУ. Але архітектура в нас найкраща. А атмосфера дещо псується самими людьми. Тут важко себе відчути вільною людиною.

Я ж кажу - коли людей мало (бо абсолютна їх відсутність буває рііііідко...)
А щодо засміченості - Ти маєш рацію, і знову ж таки - тут винні лише люююди..
З іншої сторони - в парку не рахуй викинених пляшок і обгорток, а навчися абстрагуватись, бо що не кажи, але до вигляду смітника Стрийський парк ще не довели...
  • 0

#68 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 25.10.2007 – 18:25

Перегляд дописуБодя (24.10.2007 21:00) писав:

Мені від київського руху страшно. Складається враженя, що там шалений рух ВСЮДИ. Це морально трохи тисне.
Але, на відміну від Львова, в Києві є численні лавочки в парках. Можна спокійно посидіти. А ще Дніпро.
Львів крім архітектури нічого не має.

Так рух шалений, я коли приїхала, в той же день попала на пари...навіть лекції почала швидше писати...мені в києві подобається традиція...читати в транспорті...
У Львові інша атмосфера...і тут теж можна знайти лавочки в парку і посидіти...на мене заспокійливо діє чомусь ЛНУ і все в окрузі головного корпусу...

Кривбас - найдовше місто в Європіз півночі на південь протяжність 96 кілометрів...це ще без приміських смт, пгт і тому подібного....
  • 0

#69 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 25.10.2007 – 19:08

до теми: полазьте брамами міста (під*їздами), от там і є реальне життя...

непрофесійне фото звичайно, але все-таки...

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  S8300940.JPG   115.71К   23 Кількість завантажень:

• 0

#70 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 07:30

Перегляд дописуПл_Я_ма (25.10.2007 20:08) писав:

до теми: полазьте брамами міста (під*їздами), от там і є реальне життя...

непрофесійне фото звичайно, але все-таки...

А мені подобаються внутрішні дворики, навіть якщо вони вже страшенно обшарпані і вибиті шибки...чогось воно мене чарує, навіть не знаю чому...може тому що в кожному такому дворику сховане своє життяпро яке можна тільки здогадуватись по побаченому.Навіть успенська церква...щоб зайти в неї, треба пробратися через браму...у такий дворик...
  • 0

#71 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 19:11

Внутрішні дворики - то окраса Львова. І кожен з них має свою магію...
  • 0

#72 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 28.10.2007 – 21:31

Перегляд дописуWeber (28.10.2007 20:11) писав:

Внутрішні дворики - то окраса Львова. І кожен з них має свою магію...
ага ага,італійські особливо :rolleyes:
  • 0

#73 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 28.10.2007 – 22:34

Моє найулюбленіше місце у Львові - верхівка львівської Ратуші, тому що звідти можна побачити чи не усі найгарніші місця Львова одночасно. А ще мені дуже подобається один з дахів Площі Ринок, який можна побачити лише з Ратуші. На ньому зоображено кумедного намальованого коника :rolleyes: Хтось ще його замічав? <_<
  • 0

#74 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 10:25

Я хоч і не львівянка, але дуже-дуже люблю Львів :rolleyes: !!! Маленький Париж... Місто кави і шоколаду <_< Люблю вузенькі, старовинні, вкриті бруківкою вулички, надзвичайної краси будівлі, парки з лавочками і майже ручними голубами... Коли приїжджаю в Львів, то кожен раз відкриваю в ньому щось нове для себе :D Улюблене місце назвати трошки важко, бо для цього, думаю, треба жити в Львові, або бувати трохи частіше... Але завжди зачудовує Домініканський собор... А ще собор Св. Єлизавети... Я правильно пишу назву? Просто завжди зачаровувала готична архітектура :) Думаю, Львів не можна не любити...
  • 0

#75 Nick777

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 11:09

Львів то загалом улюблене місце! Все!!!
А якщо все ж конкретніше, то можна виокремити кілька місцин - для просто відпочинку парк Костюшка. З церков - Домініканський собор, церква св. Юрія. Також, до вподоби відвідування театру Заньковецької. З каварень - Золотий дукат.
  • 0

#76 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 30.10.2007 – 16:33

Перегляд дописуdandeLion (28.10.2007 23:34) писав:

Моє найулюбленіше місце у Львові - верхівка львівської Ратуші, тому що звідти можна побачити чи не усі найгарніші місця Львова одночасно. А ще мені дуже подобається один з дахів Площі Ринок, який можна побачити лише з Ратуші. На ньому зоображено кумедного намальованого коника :rolleyes: Хтось ще його замічав? <_<

думаю, що всі хто був на ратуші замічали !!!

я ще люблю Шевченківський гай, погуляти там пофотографувати.
на країні мрій там взагілі було чудово :D
  • 0

#77 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 30.10.2007 – 20:10

Перегляд дописуN@TO (30.10.2007 16:33) писав:

думаю, що всі хто був на ратуші замічали !!!
я ще люблю Шевченківський гай, погуляти там пофотографувати.
на країні мрій там взагілі було чудово <_<

Блін, два рази була у Львові і ніяк не можу попасти в Шевченківський Гай...
Ех, як я мріяла до тебе приїхати до Нового року, але...певне не доля...мені розбили фотік ,і тепер всі мої гроші підуть на його ремонт...Але я до тебе приїду неодмінно, коханий..як тіки гроші з"являться...
Передавайте йому привіт...Я дуже за ним сумую....:rolleyes:
  • 0

#78 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 01.11.2007 – 08:34

Флуд видалив...
  • 0

#79 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 01.11.2007 – 09:26

Люблю посидіти біля ун. Івана Франка.
А ще в Стриському парку класно!
  • 0

#80 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 15:09

Перегляд дописуNick777 (29.10.2007 11:09) писав:

Львів то загалом улюблене місце! Все!!!
А якщо все ж конкретніше, то можна виокремити кілька місцин - для просто відпочинку парк Костюшка. З церков - Домініканський собор, церква св. Юрія. Також, до вподоби відвідування театру Заньковецької. З каварень - Золотий дукат.
Цікаво - Львів то місце, яке має ще місця... То що ж таке місце? Львів у цілому не може бути улюбленим, бо він має як файні місця так і бридкі...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних