Перейти до вмісту

Моє улюблене місце у Львові...

Повідомлень в темі: 256

#241 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.10.2009 – 18:54

раніше часто їздив з друзями, люблю Личаківське, люблю на ратуш піднятись...а взагалі найкраще гуляти було вночі))
  • 0

#242 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 27.10.2009 – 11:31

Підкажіть
Є якийсь певний маршрут який варто пройти по Львові (щоб було цікаво)? Там, наприклад почати звідти, декілька разів в кафешках зупинитись, і закіньчити "ОНТАМ" :rolleyes:

п.с: і ще таке мені скажіть, можна в лічку, що там є за кафешка така, яка находиться хтозна де, яку важко знайти (бендерівська, чи як її називають, не пам"ятаю), де для того щоб зайти, треба пароль сказати (Україні - слава, Героям - Слава, щось типу цього). ;)
  • 0

#243 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 28.10.2009 – 18:21

Перегляд дописуSiGrey (27.10.2009 11:31) писав:

Підкажіть
Є якийсь певний маршрут який варто пройти по Львові (щоб було цікаво)? Там, наприклад почати звідти, декілька разів в кафешках зупинитись, і закіньчити "ОНТАМ" ;)

п.с: і ще таке мені скажіть, можна в лічку, що там є за кафешка така, яка находиться хтозна де, яку важко знайти (бендерівська, чи як її називають, не пам"ятаю), де для того щоб зайти, треба пароль сказати (Україні - слава, Героям - Слава, щось типу цього). :P
йой, та то ж про Криївку так кажуть.
Рекомендую почати з вокзалу)) потім перейти на площу Ринок, район вулиці Підвальної, на вул.Братів Рогатинців можна зиркнути на лабораторію паранормальних явищ :yes: прогулятися по вул.Вірменській, зиркнути на пам'ятник посмішці, Вернісаж, проспект Свободи. Варто затриматися в таких місцях: Золотий дукат(кава),ЇЇ величність кав'ярня(чай),Кілікія(смачно поїсти) та ж Криївка(файно попити)).

А взагалі можу екскурсію провести. ;)
  • 0

#244 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 19:26

А мені чомусь більше подобається Стрийський парк,оскільки це одне з тих місць де можна поміркувати наодинці, залишитись наодинці з власними думками, та й узагалі приємно провести вільний час на природі (хоча це не можна сказати про сьогодення, ведуться активні будівельні роботи, студенти поспіхом здають нормативи, до яких і я відношусь...)
  • 0

#245 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.10.2009 – 19:31

Перегляд дописуdark (28.10.2009 19:26) писав:

А мені чомусь більше подобається Стрийський парк,оскільки це одне з тих місць де можна поміркувати наодинці, залишитись наодинці з власними думками, та й узагалі приємно провести вільний час на природі (хоча це не можна сказати про сьогодення, ведуться активні будівельні роботи, студенти поспіхом здають нормативи, до яких і я відношусь...)

Так, студентів в Стрийському парку хоч відбавляй ;) А загалом щодо парку погоджуюся, я його люблю, тільки так, щоб подалі від спортивних корпусів Політеху - спогади не дуже приємні від спілкування з тутешніми викладачами :yes:
  • 0

#246 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 19:43

Перегляд дописуTwinkle (28.10.2009 19:31) писав:

Так, студентів в Стрийському парку хоч відбавляй :yes: А загалом щодо парку погоджуюся, я його люблю, тільки так, щоб подалі від спортивних корпусів Політеху - спогади не дуже приємні від спілкування з тутешніми викладачами ;)

Отак і мені мимоволі крізь втому зринають образи сьогоднішньої пари з фізкультури. А по темі ----- можу додати,що ще однією з позитивних сторін парку це гармонійне поєднання архітектури і в певному розумінні '' недоторканної краси природи ;) ''
  • 0

#247 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.12.2009 – 19:46

Перегляд дописуTeo (26.10.2009 18:54) писав:

раніше часто їздив з друзями, люблю Личаківське
що так приємно гуляти на кладовищі? )
  • 0

#248 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 06.02.2010 – 07:50

Перегляд дописуSiGrey (27.10.2009 11:31) писав:

Підкажіть
Є якийсь певний маршрут який варто пройти по Львові (щоб було цікаво)? Там, наприклад почати звідти, декілька разів в кафешках зупинитись, і закіньчити "ОНТАМ" :itshe:

п.с: і ще таке мені скажіть, можна в лічку, що там є за кафешка така, яка находиться хтозна де, яку важко знайти (бендерівська, чи як її називають, не пам"ятаю), де для того щоб зайти, треба пароль сказати (Україні - слава, Героям - Слава, щось типу цього). :happytwo:
Думаю, що мандруючи старим Львовом, відвідавши найбільш відомі споруди вказані у всіх путівниках, варто звернути
увагу біля кожної "візитки" Львова де по відношенню до її дислокації знаходиться основний орієнтир - телевежа на
Високому Замку.
Настуний етап. Сходження на оглядовий майданчик Високого Замку і "розшифрування" панорами Львова. Знаходження
тих обєктів які ви попередньо відвідали.
При можливості, маршруткою проїдьтесь вул. Личаківською в сторону Винник - до озера. Звідси второваною стежкою
рухаючись на північ невдовзі прийдете на "Чортові скелі" звідки можна милуватися далекими краєвидами.
Самі ж скали, місце де постійно займаються альпіністи, стануть для вас приємною несподіванкою після суєти міських
вулиць.
  • 1

#249 Paula

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 27.04.2016 – 00:46

Площа Ринок!
  • 0

#250 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.04.2016 – 23:05

Перегляд дописуPaula (27.04.2016 – 00:46) писав:

Площа Ринок!
Але це ж не одне місце. Площа Ринок - то ціла система місць. Їх там принаймні 17.
  • 0

#251 Krevs

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 14.08.2016 – 19:51

Та просто пройтися, прогулятися по центру міста - вже купа вражень
  • 0

#252 Sigon

Ледар

• На перевірці
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 15.08.2016 – 21:40

кайзер, високий замок, а на тарнавського я б жив
  • 0

#253 Kara

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 22.11.2016 – 12:22

Перегляд дописуKrevs (14.08.2016 – 19:51) писав:

Та просто пройтися, прогулятися по центру міста - вже купа вражень

Отож! Мені все на ринковій площі подобається, усі місця. В кожному з них є щось своє, що чіпляє за душу і врізається в пам'ять
  • 0

#254 Kristsi

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 14.01.2017 – 21:55

Во Львов ездим всем семьей с друзьями каждый год, на праздник кофе, там отлично проводим время, уже приловчились, каждый год снимаем квартиру на неделе в центре города, квартиру выбираем на сайте otodom Удобно, что можно с помощью фильтра выбрать интересующий район и обозначить рамки стоимости. На сайте даже фото квартир есть. Мы и в другие города ездим и так же квартиру подыскиваем, удобный сайт, не подводил.
  • -1

#255 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.01.2017 – 20:09

Зображення
  • 0

#256 wizm

Старійшина