Перейти до вмісту

Моє улюблене місце у Львові...

Повідомлень в темі: 256

#21 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 18.10.2007 – 00:03

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (17.10.2007 18:05) писав:

Згодна...але чомусь мені дуже подобаються готичні споруди...і згадався момент, з мого життя...а зараз згадується споруда Галицького сейму...ану, панове студенти, відгадайте про що я? Що то за споруда...певне це ви точно знаєте!!!
Про Ратушу шолі? :prapor3:

Leka, підкануй на найближчу форумівку, ми завжди шукаєм пригоди на свої задниці, ходимо чорт знає де і кудою :cool1: :cool1:
  • 0

#22 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 07:24

так вулиця Вірменська і вдень дуже затишна і приємна, а вночі то вообшє..., як кажуть москалі.
  • 0

#23 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 18.10.2007 – 09:23

[quote name='Topper' date='18.10.2007 01:03' post='184885']
Про Ратушу шолі? :prapor3:

Нє, то не Ратуша!!!Пробачте, забула дотати...будівля галицького сейму в минулому...що зараз на його місці розміщено?]

[quote name='Weber' post='184911' date='18.10.2007 08:24']
так вулиця Вірменська і вдень дуже затишна і приємна, а вночі то вообшє..., як кажуть москалі.
[/quote]
Москалі теж люди!!! :cool1:
  • 0

#24 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 09:29

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (18.10.2007 09:23) писав:

Москалі теж люди!!! :prapor3:
доречна інформація

Цитата

Сейм резидував у Львові. Тричі – 1866, 1868 і 1876 рр. – було відхилено пропозиції про скликання сесій у Кракові. Оскільки в той час столиця Галичини не мала зали, яка відповідала б кількості та рангу послів, то перші двадцять років сесії Сейму відбувалися в театрі Скарбека (нині – театр ім. М. Заньковецької). Це давало підстави для дотепів, тим паче, що на стелі було зображено сцени з балету. “Зала була невелика, переобладнані на кабінети бокові покої були невигідні, сеймова галерея – затісна, – згадував Казимир Хлендовський. – Однак промови було дуже добре чути. На сцені сидів маршал князь Лев Сапіга, в чамарі, з великим жезлом з ебенового дерева

Цитата

1868 року на форумі Сейму вперше порушили проблему побудови власної резиденції. 1875-го оголосили конкурс, на який надійшло
30 проектів, чотири з них відзначили преміями. Попри це, 1876 р. Крайова управа доручила опрацювати проект сеймового палацу директору Львівського міського будівельного департаменту Юліянові Гохберґерові. Над декором палацу працювали львівські майстри Леонард Марконі, Тадей Баронч, Зиґмунт Трембецький, Фелікс Мікульський, Зиґмунт Ґорґолєвський, майстри Першої віденської спілки скульпторів, а також варшав’янин Теодор Ріґер, який за скульптурні групи на аттику (“Галичина”, на фото) та біля входу (“Освіта”, “Праця”) отримав звання почесного члена Флорентійської академії мистецтв. Будівництво розпочали
29 жовтня 1878 р. і закінчили 1881 р. У 1907-1908 рр. добудували праве крило сеймового палацу (автор – архітектор Крайової управи Адольф Камєнобродзький). 1923 р. до сеймового палацу перенесли університет. Нині тут головний корпус ЛНУ ім. Івана Франка.

• 0

#25 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 09:29

Лиса Гора.... ну і ще пару.. вузеньких дуууууууужеееее вузеньких вуличок що ведуть на Підвальну..
  • 0

#26 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 09:32

ось воно давно
  • 0

#27 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 09:40

Перегляд дописуWeber (18.10.2007 10:29) писав:

доречна інформація
:prapor3: Нарешті я почула правильну відповідь на своє питання!!!Бачу, ви пане справжній патріот міста...як не знаєте, то обов"язково знаходете в і-неті:cool1:Це я щодо Львівського національного!!!Привіт, йому передавайте...дуже люблю цей ВНЗ...Там дійсно якась інша атмосфера, що притягує!!!

Повідомлення відредагував НАТАЛОЧКА: 18.10.2007 – 09:43

• 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 09:52

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (18.10.2007 09:40) писав:

:prapor3: Нарешті я почула правильну відповідь на своє питання!!!Бачу, ви пане справжній патріот міста...як не знаєте, то обов"язково знаходете в і-неті:cool1:
А ось такий він тепер.
ПЕС. Патріот міста то очевидно (тим більше якщо місто дає любитися), але ще більше я шанувальник просто гарних місць (мабуть географ у душі).

У Львові недавно порівняно виявив ще одне неймовірно цікаве місце. На вулиці Городоцькій є магазин Магнус - колишній ЦУМ. На останньому поверсі Магнуса є піццерія. Якщо там сісти біля вікна, споживаючи піццу чи ще щось з соком чи кавою, то відкривається просто таки неймовірна панорама львівських дахів. Там і дах Опери і театру Заньковецької, і львіських храмів. Враження неймовірне - рекомендую!
  • 0

#29 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 09:56

Перегляд дописуWeber (18.10.2007 10:32) писав:

ось воно давно
А ще мона про універ спитати, мо знайдеш...бо я поки не чула...ЛНУ засновано у 1661 році, на скіки я знаю...Якщо споруда головного корпусу "стала університетом" лиш у 1923 році, то де всі ці роки розміщувався універ?
Ви мене пане дійсно порадували тою інформацією про історію із життя нині головного корпусу, скіки кого не запитувала, ніхто не нає, навіть деякі викладачі універу, на яких я натрапляла, від мовчувались...а мені то дійсно цікаво :prapor3:

Перегляд дописуWeber (18.10.2007 10:52) писав:

А ось такий він тепер.
ПЕС. Патріот міста то очевидно (тим більше якщо місто дає любитися), але ще більше я шанувальник просто гарних місць (мабуть географ у душі).

У Львові недавно порівняно виявив ще одне неймовірно цікаве місце. На вулиці Городоцькій є магазин Магнус - колишній ЦУМ. На останньому поверсі Магнуса є піццерія. Якщо там сісти біля вікна, споживаючи піццу чи ще щось з соком чи кавою, то відкривається просто таки неймовірна панорама львівських дахів. Там і дах Опери і театру Заньковецької, і львіських храмів. Враження неймовірне - рекомендую!
А я географ майбутній за спеціальністю:cool1:Значить, як буду у Львові, зайду у піцерію!!!А від вокзалу ,як спуститись до Городоцької, в яку сторону іти?
  • 0

#30 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 10:14

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (18.10.2007 09:56) писав:

А ще мона про універ спитати, мо знайдеш...бо я поки не чула...ЛНУ засновано у 1661 році, на скіки я знаю...Якщо споруда головного корпусу "стала університетом" лиш у 1923 році, то де всі ці роки розміщувався універ?
Ви мене пане дійсно порадували тою інформацією про історію із життя нині головного корпусу, скіки кого не запитувала, ніхто не нає, навіть деякі викладачі універу, на яких я натрапляла, від мовчувались...а мені то дійсно цікаво :prapor3:
А я географ майбутній за спеціальністю:cool1:Значить, як буду у Львові, зайду у піцерію!!!А від вокзалу ,як спуститись до Городоцької, в яку сторону іти?
Ось тут пише все про історію приміщень ЛНУ. Той Магнус, а відповідно і піццерія дуже близько від Опери. Там де Городоцька перетинається з проспектом Свободи.

Ось воно.
А сайти їхhttp://www.magnus-store.com/

згадана мною піццерія - на останньому поверсі. Найкраще сісти на розі - ось і видно це вікно, з якого відкривається найкраща панорама!
http://www.magnus-st...ex.php?id=3&L=0

Повідомлення відредагував Weber: 18.10.2007 – 10:15

• 0

#31 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 11:08

в мене у Львові улюблений весь центр !!! вся стара частина міста, високий Замок звичайно !!!

але тепер моє улюблене місце біля пам'ятника С.Бандері, нарешті відкрили !
  • 0

#32 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 18.10.2007 – 11:27

На цих вихідних був там - трамвайне депо №1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

А взагалі місто дивовижне! Київ порівняно з ним ---- якась задрипана првінція. Мабуть Львівянам на екскурсії у Києві нічого й робити

але є й негативні враження - вважав Львів більш українським. У кафешках, маршрутках кацапська попса

Невже львівяни мають такий низький смак і люблять слухати Шоколадного Зайця, Валєрію та Орбакайте? Навіть у південному, синьому Миколаєві з музикою краще (там кацапської попси чув менше ніж у Львові)

А афіші на цирку взагалі вразили! Найближчим часом там виступатимуть Агата крісті, Ірина Білик, Тіна Кароль. Оце Львівяни таке слухають
  • 0

#33 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 17:51

Перегляд дописуЖивчик (18.10.2007 12:27) писав:

На цих вихідних був там - трамвайне депо №1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

А взагалі місто дивовижне! Київ порівняно з ним ---- якась задрипана првінція. Мабуть Львівянам на екскурсії у Києві нічого й робити

але є й негативні враження - вважав Львів більш українським. У кафешках, маршрутках кацапська попса

Невже львівяни мають такий низький смак і люблять слухати Шоколадного Зайця, Валєрію та Орбакайте? Навіть у південному, синьому Миколаєві з музикою краще (там кацапської попси чув менше ніж у Львові)

А афіші на цирку взагалі вразили! Найближчим часом там виступатимуть Агата крісті, Ірина Білик, Тіна Кароль. Оце Львівяни таке слухають
Те що там хтось виступатиме, не український, винні ж не львів"яни, кого везуть, той і виступає..
а в принципі, я чула, що у Львові є багато таких місць, як, здається, "Лялька" називається, де грає українська музика і купа альтернативи...багато живої музики чула ввечері на площі свободи...може й в інших місцях є...А щодо попси...то Львів дійсно трохи русифікувався за останні роки, з однієї сторони мене радує більш демократичне ставлення, до оточуючих, але з іншої...аби не втратив тої родзинки, яка в ньому є...

Перегляд дописуKinoManiak (18.10.2007 13:47) писав:

Треба наголосити на тому, що це було в цирку :prapor3:

Це точно:cool1:Але не тому,що то російське, а тому що...гм....але про смаки не спорять...
  • 0

#34 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 18.10.2007 – 19:16

А я люблю місцину біля костелу кармелітів босих..там дуже спокійно,і як дуже погано,то сидячи на лавці..я роблюся настільки заспокоєною та,як кажуть росіяни,"умиротворенная"...
Зображення

З.І.до речі,костел Ельжбети - це неоготика,і він не може бути катедральним,бо катедральний собор - найголовніша "церква" міста,а такою є Латинська катедра біля площі Ринок.
  • 0

#35 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 19:47

Перегляд дописуCassandra (18.10.2007 20:16) писав:

А я люблю місцину біля костелу кармелітів босих..там дуже спокійно,і як дуже погано,то сидячи на лавці..я роблюся настільки заспокоєною та,як кажуть росіяни,"умиротворенная"...
Зображення
З.І.до речі,костел Ельжбети - це неоготика,і він не може бути катедральним,бо катедральний собор - найголовніша "церква" міста,а такою є Латинська катедра біля площі Ринок.

Я не мала на увазі собор Єлижбетти ,коли казала про Катедру:prapor3: Я мала на увазі, що львів2яни давно звикли до місцевих назв ,і коли їм кажеш повну назву, якк вонапрезентована на карті, вони часто губляться, і не можуть зрозуміти про що йде мова:cool1:
  • 0

#36 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 20:04

ще одне дуже цікаве та варте уваги місце - Порохова Вежа, де в барі чи ресторані можна випити принаймні гарного чаю. Та і обід не занадто дорогий. А враження супер!
А до того ж дуже цікавий невеликий парк поряд з Пороховою вежею... :prapor3:

Повідомлення відредагував Weber: 18.10.2007 – 20:05

• 0

#37 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.10.2007 – 21:17

Я у Львові провела всього декілька годин, ну півдня десь. але дещо встигла вподобати. Як от "Світ кави". доволі приємна кафетерійка. шкода от що там подають тільки каву. чаю немає (((
хоча каву я там таки спробувала. мене від неї ковбасило аж до самої ночі. але ж була смачнюча.
  • 0

#38 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 21:25

Перегляд дописуNeorlandina (18.10.2007 21:17) писав:

Я у Львові провела всього декілька годин, ну півдня десь. але дещо встигла вподобати. Як от "Світ кави". доволі приємна кафетерійка. шкода от що там подають тільки каву. чаю немає (((
хоча каву я там таки спробувала. мене від неї ковбасило аж до самої ночі. але ж була смачнюча.
Це було ось тут? Так - гарне місце. Біля каплиці Боїмів.
  • 0

#39 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.10.2007 – 21:32

Weber
оу є.. вона сама. ми її шукали чорт зна скільки. через години дві виявилося, шо ми повз неї рпоходили разів зо 5 не менше. ще й погода така була пратівна.
тому коли ми її знайшли - радощів було повні штанці.

Ще "Дзига" сподобалася. особливо "Усмішка".
  • 0

#40 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 21:39

Перегляд дописуWeber (18.10.2007 22:08) писав:

той парк зайняв важливе місце в одній книзі Дереша.
Бу-га-га. а я живу в місті де кожна вулиця, вплоть до моєї рідної хати займає важливе місце в кожній книзі Дереша.
По темі- а фіг його знає. Останнім часом мене шось взагалі не пре це місто.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних