Перейти до вмісту

Люди в окулярах

Повідомлень в темі: 113

#61 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 29.04.2008 – 16:12

Я зараз в лінзах хожу, нічо нормально
  • 0

#62 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 29.04.2008 – 16:31

Флуд та офтоп видалено (пункт 2.5, 2.5.2 Правил порталу).

В школі доволі довго носив окуляри. Але в років 12 потрапив на гарного фізіотерапевта - вона і розяснила, що окуляри - то "костилі" для очей........... Шляхом спеціальних наполегливих вправ для очей і харчування зміг підняти зір майже до 100% і відмовитись від того аксесуара. Так до рочі дабагато зручніше. Але до людей в окулярах ставлюсь цілком нормально - сам бо таким був.
О - згадав ще. В мене тоді дві однакові пари окуляр були. В металевій оправі (з Германії пригнали) але з різними лінзами - звичайнеими (прозорими) і з "зеркальним" напиленням. То хохма була коли я в тих окулярах в ночі виходив. Ідеш по трачі, на зустріч машина фарами світить...........далеченько так. Долонеє три рази окуляри закриваєш і відкриваєш - водій машини перемикається на ближній світ............. а потім дивується - де та машина на зустрічці, що йому фарами бликала :angry1:. Постійно так бавився - ржачки тоді з друзями було повно :gryzin:
  • 0

#63 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 29.04.2008 – 16:46

Перегляд дописуbendera.UA (29.04.2008 17:31) писав:

В школі доволі довго носив окуляри. Але в років 12 потрапив на гарного фізіотерапевта - вона і розяснила, що окуляри - то "костилі" для очей........... Шляхом спеціальних наполегливих вправ для очей і харчування зміг підняти зір майже до 100% і відмовитись від того аксесуара. Так до рочі дабагато зручніше. Але до людей в окулярах ставлюсь цілком нормально - сам бо таким був...
Може що підкажеш для виправлення зору.
  • 0

#64 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 29.04.2008 – 18:58

Без проблем.
По перше то специфічні вправи для очей (давненько то було але) - вставав до світу і дивився не моргаючи на схід сонця (саме цей червоний спектр світла дуже корисний), "виписував" очима різні фігури на стелі (вісімки, квадрати, коло, цифри) - розвиває мязи очей, що полібшує фокусування, змінне "напркження" (фокусування) та "розслаблення" зору..................... загалом то цілий комплекс вправ. Нещодавно скачав курс лекцій (в доньки теж помітив певні проблеми з тим), але не пам"ятаю звідки................ сорі. Знайду лінк і обов"зково відпишу в цій темі.
Крім того регулярно в той час вживав пророщену пшеницю (бажано не з магазину і не з ринку, а в приватників брати, що для себе вирощують). Зерна загортаються у вологу марлю, через добу вони проростають (білі відростки десь на мілімітер - два). Далі то все перемелюється - і що-ранку пайка - (1 чайда ложка меленої пророщеної пшениці - 1 чайна ложка меду в перемішку)........... допомогає просто суперово.
Перевірена і дієва практика - на собі перевіряв............ але відчуваю, що скоро знов самому тим зайнятись треба буде............ щось від компа очі швидко втомлюватись починають.
  • 0

#65 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.04.2008 – 10:17

В одному офтольмологічному кабінеті в Києві (продають контактні лінзи) на полиці з книжками на видному місці стоїть 'Опыт дурака ...' Норбекова :gryzin:
За його методикою треба займатись по 15 хвилин на день протягом 40 днів.

Повідомлення відредагував trim: 30.04.2008 – 10:17

• 0

#66 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 30.04.2008 – 10:26

Мені дуже подобаються люди в окулярах,якшо їм підходить оправа..Я сама також ношу окуляри.Взагалі обожнюю носит окуляри і лікувальні і сонцезахисні)Памятаю як ми з мамою пішли до офтальмолога,і сказали шо треба носити окуляри,мама зразу така--а йой...А я..оо,класно,принаймні мені дуже подобається мій вигляд в них)
  • 0

#67 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 30.04.2008 – 19:20

подобаються люди в окулярах , але сама неможу ними користуватись ) напевно що непривикла
  • 0

#68 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 30.04.2008 – 19:34

Тиждень назад така ситуація була.Раз в школі стояли з хлопцями біля кабінету зарубіжної а звідти виходив хлопчина в темних окулярах,так наш один орел придовбався до нього зі словами "тебе что,сонце светит?"Так той пацан забив стрілу,ми прийшли,а він не прийшов,ми подумали - ссикун.Але вечером він передзвонив,заново домовились про "зустріч",наш клас із деякими друзями-випускниками прийшов,а зі сторони пацана прийшли якісь малолітки,ну,була бойня одни на один,наш орел дав йому добряче,а маза того хлопця і каже:"От вам тридцять гривень за те,що ми не пришли в 15.00,як домовлялись.А один вишибало з нашої компанії каже:"підіть на ці гроші купіть нам пива і все буде чікі-бумбоні".Ті пішли.Але в супермаркет вони не пішли,що підтвердили знайомі,що перебували там.На томість під'ъжджає таврія,звідти вилазять пятеро мужиків років по 30,і нас чоловік дванадцять.Так всі і розбіглись хто куди....

От так,друзі мої,хто слухав молодець,і я там був,мед-пиво пив,по бороді текло,а в рот не попало.

П.С.І все це через якісь нікчемні затемнені окуляри....
  • 0

#69 КАПІТУЛІНКА

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 02.05.2008 – 19:53

Їх носить моя подружка....моя мама....і скоро носитиму я=)....думаю,в окулярах нема нічого поганого....адже вони потрібні для того ,щоб люди з вадами зору почувались комфортно....а декотрим навіть дуже-дуже личать вони=).....
  • 0

#70 Чортополох

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 02.05.2008 – 19:58

можливо в деякій мірі окуляри створюють дискомфорт... моя знайома колись дуже комплексувала через це... потім заспокоїлась... головне правильно оправу підібрати ;)
  • 0

#71 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 02.05.2008 – 20:34

Вочкуляри-то взагалі модняцька штука! Як аксесуар. Тарабанюсь від них! Особливо таких величезних,на півморди!
  • 0

#72 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 02.05.2008 – 20:42

Цитата

можливо в деякій мірі окуляри створюють дискомфорт... моя знайома колись дуже комплексувала через це... потім заспокоїлась... головне правильно оправу підібрати
ото правда. Тоді вони ще й краси додають!!!
  • 0

#73 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 03.05.2008 – 21:23

Ставлюсь нормально. У кожного є свої особливості і вади. Навіть сама ношу окуляри!!( правда лиш для компютера і то в хаті..) І мені подобається))
  • 0

#74 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Дніпрпопетровськ

Відправлено 04.05.2008 – 15:19

Окуляри незручно:rolleyes:Але вимушений носити.
  • 0

#75 natabum

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.05.2008 – 17:38

спочатку як я наділа окуляри все було добре,але потім я почала замічати як однолітки ставляться до мене і розчарувалася.Хочу лінзи,але мама сказала шо зарано.Я вважаю,що не треба падати духом,а бути цікавою людиною! :rolleyes: :brovy:
  • 0

#76 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 05.05.2008 – 20:41

ношу сонцезахисні (і зимою). можна дивитись туди куди. при "живому" спілкуванні завжди сам знімаю і в принципі легше себе почуваю, коли людина (опонент) також знімає... а мож вона там очима дулі крутить.
))) доречі про дулі: проїзджаючи тихенько у дворі, завжди бабусям на лавочці дулі показую (одного разу побачив хвіст виглядав з під спідниці. виявилось, що то була кішка. але довіри вже нема).

Повідомлення відредагував Sagittarius: 05.05.2008 – 20:45

• 0

#77 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.05.2008 – 00:07

я ф шоці з теми
для чого фейсу з окулярами приписувати розум, якшо просто подобається фейс
як ви ставитесь до старих газових плиток які запалюються сірниками, тема шось типу того
  • 0

#78 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.05.2008 – 17:43

почистив тему я.
  • 0

#79 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 13:04

Перегляд дописуNana (14.10.2007 21:13) писав:

Як ви ставитеся до людей в окулярах?

В мене нормальне ставлення до таких людей. В більшості випадків вони не винні, що носять окуляри.
  • 0

#80 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 14:33

Дивлячись в яких і де.
Якщо у водолазних на пляжі - то нормально.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних