Перейти до вмісту

Професія "дизайнер"

Повідомлень в темі: 31

#21 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 08.11.2007 – 14:25

от наприклад я дуже хочу бути дизайнером одягу...і в моїх планах поступити в КНУТД(Київський національний Універ Технології і дизайну)...я про нього чула дужа хороші відгуки!!! :) :) :) :cool2: :cool2: :cool2: :D
  • 0

#22 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 08.11.2007 – 14:50

НУ " Львівська політехніка"
Головний корпус,третій поверх,кафедра ДАС(дизайн архітектурного середовища)
  • 0

#23 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 15:22

Коледж легкої промисловості у львові, а ше академія мистецтв! Всьо зі Львова :)
  • 0

#24 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 21:38

А які предмети там треба знати?(математика,фізика,історія...)
  • 0

#25 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 09.11.2007 – 21:57

укр.мову...+ти повинен ходити до художки...там тре буде здавати 3 малюнка(спец.композиція,живопис і ще якийсь...не пам*ятаю...)якщо хош можу потім тобі ссилочку дати!=)
  • 0

#26 pozitronik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 23:58

Я хоча й здобуваю технічну освіту, але паралельно як хоббі освоюю дизайн, це дизайн в фотошопі, ілюстраторі, корелі, поліграфічна верстка в індізайні - можна теж назвати дизайном, думаю навіть якщо не мати навиків в малюванні то можна добитись певного і то не малого рівня в дизайні, головне щоб був (скажемо так) смак і досвід. Якщо є навики роботи з компютерною графікою, є захоплення малюнком в любих його проявах то з вас може спокійно получитись дизайнер... ви зможете оцінити роботу митця який малює на полотні, навіть музичні твори вам стануть більш зрозуміліші, мабуть якщо займатись дизайном чи іншим творчим напрямом то ним потрібно жити, дивлячись на предмет бачити в ньому не шмат заліза, і каплю фарби, а щось більш глибше :rolleyes:

P.S. Сам працюю дизайнером в журналі

Повідомлення відредагував pozitronik: 04.03.2008 – 00:00

• 0

#27 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 15:56

тему переміщено з "Графіка, дизайн та фото"
  • 0

#28 Dana

Писар

• Користувачі
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.04.2008 – 19:18

Перш за все талант, навчитись гарно малювати, освоїти графічні пакети ну і робота в матеріалі. Все це потребує багато зусиль і не менше фінансів. Бути художником дороге задоволення.
  • 0

#29 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 03.05.2008 – 13:57

Складність цієї професії полягає в тому що зараз дуже багато вже є дизайнерів , і йдуть вчитися на цю професію ті хто не знає чого хоче в житті ( нехотіла нікого образити , але переконалася в цьому з власного досвіду ) , або має недуже високий бал в атестаті ( у мене в класі з 14 дівчат приблизно 6 вибрали цю професію , а в паралельному класі більша половина ) , а ще після навчання дуже важко знайти собі роботу
  • 0

#30 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 03.05.2008 – 14:06

А десь навчають веб дизайнерів(тільки для диплома), а то фріланс це не нормальна робота, наприклад як на фірмі.
  • 0

#31 Dana

Писар

• Користувачі
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.05.2008 – 14:13

Перегляд дописуeXpertBest (3.05.2008 14:06) писав:

А десь навчають веб дизайнерів(тільки для диплома), а то фріланс це не нормальна робота, наприклад як на фірмі.
Зараз існує купа курсів різного рівня. Є інститути післядипломної освіти де можна також пройти курс ну принаймні в Києві точно. Але вебдизайнер без художньої освіти зара багато не заробить, тому що рівень цієї справи настільки є високий, що гарні гроші платять за супер дизайн, який включає багато чого, і якщо в тебе нема розуміння об*єму, композиції , кольорознавства, то навряд можна створити щось високого рівня.
  • 0

#32 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень

Відправлено 03.06.2008 – 23:40

Перегляд дописуpushechka (3.05.2008 14:57) писав:

Складність цієї професії полягає в тому що зараз дуже багато вже є дизайнерів , і йдуть вчитися на цю професію ті хто не знає чого хоче в житті ( нехотіла нікого образити , але переконалася в цьому з власного досвіду ) , або має недуже високий бал в атестаті ( у мене в класі з 14 дівчат приблизно 6 вибрали цю професію , а в паралельному класі більша половина ) , а ще після навчання дуже важко знайти собі роботу

Ну...тут я з тобою не згідна! я знаю 2 людей, які закінчили школу на золоту медаль і пішли вчитися в академію мистецтв. І пішли не тому, що не знали, а тому, що хотіли тільки цього. Я не розумію, якщо людині подобається мистецтво, дизайн, якщо це все, чим вона бажає займатися все своє подальше життя, чому вона не може іти на дизайнера, художника...!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua