Перейти до вмісту

Весела загадка

Повідомлень в темі: 4586

#4481 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.12.2013 – 00:51

Лист був підписаний не його почерком?

Чоловіка викрали.
  • 0

#4482 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 04.12.2013 – 01:01

Перегляд дописуtaraBooka (04.12.2013 – 00:05) писав:

Це був не перший лист від нього, отже писати він міг.Чоловік не у в*язниці його писав, не в лікарні.

Зміст листа не є важливим, бо дружина і не читала його, але якось дізналася,що чоловіка вже нема серед живмх.
Згадайте, будь ласка, що я вище писала про цю загадку, як про загадку про злочин. це підказка. І ще можна запитання на уточнення ставити.
Нє ну тіко не кажи що жінка причентна до його смерті. Я над такими варіантами думав...прям агліцький детектив вийде...я їх не люблю разом з Конан Дойлем та усім відомою Агатою. Не люблю і все тут. Ота Агата придумала б щось...чорт зна що...суто англійське вбивство...обовязково якась отрута...котрою можна припорошити конверт...або всередину конверту...ну ще незнаю чи в ті часи були марки можна було намазюкать тильну сторону (їх язиком як правило змочували, лизнувши) та навіть я ще такі марки...однак це не годиться. По перше неоригінально, по друге чоловік ту марку купував на пошті сам і вже в тому місці звідки відправляв листа. А дружини там не було. Так що такий варіант не годиться. Окрім того, ту ж марку не обовязково язиком...її можна було і водичкою...так що у жінки не було ніяких точних гарантій що чоловік помер. Мені, особисто, подобається таки довічне увязнення без права переписки. В цьому випадку вона могла отримати листа від відповідного органу тільки у випадку його смерті. І тут без варіантів гарантійно.

Перегляд дописуantip (03.12.2013 – 23:46) писав:

В листі він нечемно відізвався про Чака Норіса.
Аби я був Тарабукою, то на цю відповідь написав би - правильно ! На жаль вона цього не скаже.
  • 2

#4483 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.12.2013 – 10:54

Перегляд дописуБезбожник (04.12.2013 – 01:01) писав:

Нє ну тіко не кажи що жінка причентна до його смерті. Я над такими варіантами думав...прям агліцький детектив вийде...я їх не люблю разом з Конан Дойлем та усім відомою Агатою. Не люблю і все тут. Ота Агата придумала б щось...чорт зна що...суто англійське вбивство...обовязково якась отрута...котрою можна припорошити конверт...або всередину конверту...ну ще незнаю чи в ті часи були марки можна було намазюкать тильну сторону (їх язиком як правило змочували, лизнувши) та навіть я ще такі марки...однак це не годиться. По перше неоригінально, по друге чоловік ту марку купував на пошті сам і вже в тому місці звідки відправляв листа. А дружини там не було. Так що такий варіант не годиться. Окрім того, ту ж марку не обовязково язиком...її можна було і водичкою...так що у жінки не було ніяких точних гарантій що чоловік помер.
Супер. Ви за крок до правильної відповіді.
  • 0

#4484 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.12.2013 – 11:20

я придумав класний варіант
Чоловік хаворіє на компульсивно-обессивний розлад особистості, і воно виражається тим, що він постійно пише листи. Але чоловік довгий час лікується, і воно в нього купірується. Але для купірування, використовуються ліки з нейромідіаторами, якісь там, назва не важлива. Жінка хоче вбити чоловіка, вона підміняє ліки на інші, такі, які наприклад погіршують стан, або просто це може бути плацебо. Чоловік вертається до своєї справи і пише листа.
Але як він помер?
вся штука в бінарній речовині, яка утворюється під час поєднання плацебо і силікату натрію, який міститься в клею, що в марках. Чоловік завжди облизував марки, і клеїв їх більше ніж треба було для доставки, це була частина його розладу.
І от, поєднання цих речовин діяло не одразу, а якраз тоді, коли він кидав лист, бо поштова скринька знаходилася в 15 хвилинах ходьби від дому. Було літо, і це тільки погіршило ситуацію, бо поєднання речовин викликало набряк дихального горла.
Отак, він кинув листа, і по дорозі назад помер від асфікції.
Справу розкрито :)
  • 2

#4485 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 11:52

там усе трохи прозаїчніше. І я вже наперед знаю, що Безбожник казатиме:"Вона не могла бути певна на 100%". Але загадка є загадка.
  • 1

#4486 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 12:02

Перегляд дописуtaraBooka (04.12.2013 – 11:52) писав:

там усе трохи прозаїчніше. І я вже наперед знаю, що Безбожник казатиме:"Вона не могла бути певна на 100%". Але загадка є загадка.
вона взяла конверт з занімілих рук трупа, який виявився її чоловіком?
  • 1

#4487 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 12:12

Перегляд дописуKatod (04.12.2013 – 12:02) писав:

Це "прозаїчніше"? :) Не мудруй, там таке, як цілком може бути в реальності, хоча, швидше, в кіно чи в книзі.

Повідомлення відредагував taraBooka: 04.12.2013 – 12:13

• 0

#4488 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.12.2013 – 12:19

відгадка криється у 15.12.2008

Повідомлення відредагував Кроха: 04.12.2013 – 12:19

• 0

#4489 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 12:31

Перегляд дописуКроха (04.12.2013 – 12:19) писав:

правильно, не побачила, що вже схоже було
  • 0

#4490 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 12:35

Перегляд дописуtaraBooka (04.12.2013 – 10:54) писав:

Супер. Ви за крок до правильної відповіді.
Він лизнув травануту марку?
  • 0

#4491 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 12:39

Перегляд дописуantip (04.12.2013 – 12:35) писав:

ні

Повідомлення відредагував taraBooka: 04.12.2013 – 12:39

• 0

#4492 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 13:52

Перегляд дописуtaraBooka (04.12.2013 – 12:12) писав:

Це "прозаїчніше"? :) Не мудруй, там таке, як цілком може бути в реальності, хоча, швидше, в кіно чи в книзі.
проблема в тому, що я або думаю з загогулінами, або взагалі не думаю :)
  • 0

#4493 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 14:09

Перегляд дописуantip (04.12.2013 – 12:35) писав:

Ну там ще на конвертах були такі полосочки з сухим клеєм їх теж можна було склеїти лизнувши. Але такий варіант (як і з маркою) теж не котить. Справа у тім що конверт, як і марку, чоловік мав купувати з місця відправлення, а не з місця отримання листа. Дружини там не було. Якщо клей отруїв хтось інший то вона не могла про це знати. Відповідно не могла знати що він помер. Таким чином отруїти клей могла тільки вона. Але ж воно не виходить по причині відсутності жінки в місці відправлення. Якщо допустити що конверти та марки чоловік віз з собою і дружина отруїла їх заздалегіть то теж, не виходить. По перше, везти конверти немає сенсу їх завжди можна купити. А якщо він їхав у таке місце де купити поштові атрибути не було можливості, то це означає що і пошти там не було. Тобто, він не міг відправити листа. Я над цим варіантом теж думав спочатку але відмів його якраз по цій причині: - немає сенсу купувати якісь речі і везти з собою в багажі, якщо ці речі можна купити по місцю прибуття. Окрім цього, у неї не могло бути повної впевнености що чоловік не використав звичайнісіньку воду змочивши нею якусь тряпочку чи пензлик. Не могло.

Перегляд дописуKatod (04.12.2013 – 12:02) писав:

Точно. Або листа принесли разом з рукою котра затиснула конверт.

Перегляд дописуКроха (04.12.2013 – 12:19) писав:

Най собі буде. Але : "мы поднимем с пола...и без суеты". Іншими словами - ми люди горді.
  • 1

#4494 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 14:12

в мене є ще один дуже сумний варіант.
Жінка - японка, отримала лист після капітуляції Японії. Лист отримала з Нагасакі. ЇЇ чоловік був військовим, в Нагасакі, 8 серпня 1945 року ввечері він написав листа, і вирішив відправити зранку.
9 серпня по дорозі на роботу зайшов на поштамп, і віддав лист, щоб він відправився разом з ранковим забором листів, який відбувався в 10:00.
машина забрала листи, а в 10:32 на нагасакі впала бомба.
Дружина отримала лист, і там був штапм розфасовки, 10:00 09,08,1945, і вона зрозуміла, що її чоловіка вже немає.
  • 0

#4495 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 14:19

Перегляд дописуKatod (04.12.2013 – 14:12) писав:

в мене є ще один дуже сумний варіант.
Жінка - японка, отримала лист після капітуляції Японії. Лист отримала з Нагасакі. ЇЇ чоловік був військовим, в Нагасакі, 8 серпня 1945 року ввечері він написав листа, і вирішив відправити зранку.
9 серпня по дорозі на роботу зайшов на поштамп, і віддав лист, щоб він відправився разом з ранковим забором листів, який відбувався в 10:00.
машина забрала листи, а в 10:32 на нагасакі впала бомба.
Дружина отримала лист, і там був штапм розфасовки, 10:00 09,08,1945, і вона зрозуміла, що її чоловіка вже немає.
Годиться. Але з суттєвою поправкою. Америкоси чудово знали що і у Хіросімі і у Нагасакі взагалі немає військових частин. Просто там було дуже багато деревяних будівель і більш-менш "щільненьке" населення. Тому і бомбонули саме ці містечка заради максимального ефекту. Тож поправочка : чоловік тої японки чкурнув в Нагасакі в самоволку до молодиці. Тоді все сходиться.
  • 1

#4496 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 14:52

Перегляд дописуБезбожник (04.12.2013 – 14:09) писав:

Ну там ще на конвертах були такі полосочки з сухим клеєм їх теж можна було склеїти лизнувши.
Це правильна відповідь. Вона хотіла його вбити і тому дала з собою в подорож конверти з отруйним клеєм. І, видно, знала, що заклеює завжди, лизнувши край язиком. :) Ну, тепер шуміть, що некоректна загадка. Або можу ще підкинути одну з багатьма варіантами відповіді, але хоча б три треба знайти.
  • 1

#4497 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 15:03

Перегляд дописуtaraBooka (04.12.2013 – 14:52) писав:

Це правильна відповідь. Вона хотіла його вбити і тому дала з собою в подорож конверти з отруйним клеєм. І, видно, знала, що заклеює завжди, лизнувши край язиком. :) Ну, тепер шуміть, що некоректна загадка. Або можу ще підкинути одну з багатьма варіантами відповіді, але хоча б три треба знайти.
кидай все що є :)
а мені, особисто, як хвальку і видумщику, найбільше сподобався варіант про Нагасакі. Він сумний, романтичний, і детективний
  • 2

#4498 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 16:21

Перегляд дописуtaraBooka (04.12.2013 – 14:52) писав:

Ну незнаю. Не до душі мені такий варіант відповіді. Якась вона...з натяжкою...Катодове Нагасакі переконливіше. Там уже як грохнуло...без варіантів і сумнівів.
  • 1

#4499 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 18:33

Є людина і є робот. Всі речення, які говорить людина, робот повторює в точності, дослівно, але попереду додає: "Це абсолютна правда, що..." Знайдіть якомога більше варіантів речень, коли при повторенні їх цим роботом буде виходити вже не правдиве, а брехливе твердження.
  • 1

#4500 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.12.2013 – 03:48

Перегляд дописуtaraBooka (04.12.2013 – 18:33) писав:

Є людина і є робот. Всі речення, які говорить людина, робот повторює в точності, дослівно, але попереду додає: "Це абсолютна правда, що..." Знайдіть якомога більше варіантів речень, коли при повторенні їх цим роботом буде виходити вже не правдиве, а брехливе твердження.
Н-да. Вєчно ти щось придумаєш...ну та добре. Почну з Катода. Отже :
Це правда що

Перегляд дописуKatod (04.12.2013 – 14:12) писав:

японка, отримала лист після капітуляції Японії. Лист отримала з Нагасакі.
Мені подобається такий варіант. Дяка Катоду за фігєнно оригінальну загогулину.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних