Перейти до вмісту

Весела загадка

Повідомлень в темі: 4586

#4301 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.11.2012 – 23:27

Безбожнику, я вже навіть не дивуюся:)

Із загадкою така ситуація. Коли мені її загадували, я дала не ту відповідь, що у Вас, але мою назвали правильною. Недавно я її зустріла в Мережі, але тепер я інакше дивлюсь на релігію і християнство зокрема, тому зараз я би вже поспречалась, що Ваша (вона ж віднедавна і моя, признайтесь, як підслухали) не є більш правильною. Але, для чистоти експеримента, спробуйте знайти оту, другу відгадку. Для цього слід поставити сабе на місце , наприклад, пана Манфреда;)

Плюсону завтра, бо ліміт вичерпано
  • 2

#4302 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.11.2012 – 00:18

Перегляд дописуtaraBooka (29.11.2012 – 23:27) писав:

(вона ж віднедавна і моя, признайтесь, як підслухали)

Як підслухав ?...гм...відповім фразою з фільму створеному у ваших краях...чув, є у вас село таке, Голівуд...так от: "логика, Спок, логика...думал ты оценишь.."

Цитата

не є більш правильною.
Шо ??????

Цитата

Але, для чистоти експеримента, спробуйте знайти оту, другу відгадку.
Ніколи мені. Зайнятий я. Он там, Izdesbyll, зібрався прийти до нас і забацать храм Соломона...ми тут, з пацанчегами "поляну накриваєм". Дерном. А під ним міни встановили... най будують...заодно і політають.

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.11.2012 – 00:19

• 2

#4303 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 09:52

Перегляд дописуIzdesbyll (29.11.2012 – 23:05) писав:

Ага: "Якщо у Вас ще й досі не зведений храм Соломона, тоді ми йдемо до Вас"
Оригінал храму, наскільки мені відомо, зводився ніби три рази, і три рази руйнувався. Зараз залишилася лише стіна плачу. Може я в чомусь помиляюся.
  • 0

#4304 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:14

Перегляд дописуДруг Бобер (30.11.2012 – 09:52) писав:

Оригінал храму, наскільки мені відомо, зводився ніби три рази, і три рази руйнувався. Зараз залишилася лише стіна плачу. Може я в чомусь помиляюся.
Двічі. Але рекламувався при першій побудові. Саме при Соломонові. Його розрушив Навухонодосор. Можливо ти плутаєш (три рази) по тій причині що, Єрусалим, Навухонодосор (згідно біблії) руйнував два рази. Так от в перший раз, храм не постраждав. Стосовно відновлення храму вдруге (Кір-Дарій), факт побудови, я б сказав, зафіксовано. Рекламою там і не пахло..мало цього, там навіть антиреклама...так як вказано, що при освяченні, храм, ніхто "нє посєтіл в відє облака", як це було першого разу (наповнення). Себто, "ковчег заповіту", перетворився в порожній ящик, а "святая святих" в звичайнісіньку кімнату. Ще далі (якщо коротко) при розпятті, коли пролунало, "звершилось!", ніби то завіса що відділяла "святе святих", тріснула навпіл підтвердивши що нікого там не було...ну а ще пізніше, храм зруйнували римляни, по цій причині, ніби то, збулась ще одна обіцянка : "каменя на камені не залишиться". Але, ти правий, залишилась стіна західної частини споруди. Вона ж, стіна плачу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.11.2012 – 11:27

• 2

#4305 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:26

Перегляд дописуБезбожник (30.11.2012 – 00:18) писав:

Як підслухав ?...гм...відповім фразою з фільму створеному у ваших краях...чув, є у вас село таке, Голівуд...так от: "логика, Спок, логика...думал ты оценишь..
Я оцінила.

Перегляд дописуБезбожник (30.11.2012 – 00:18) писав:

Шо ??????
Справді, погано сформулювала. Спробую ще раз. Нині я вважаю, що та відповідь, яку Ви навели (про Ягве) є правильною. Раніше я більш поверхово ставилася до релігії, вбачала в ній тільки зібрання казок, в які я особисто повірити не можу. Тому тоді я без вагань відповіла на це запитання-загадку так, як відповів би будь-хто, хто так само як я несерйозно ставиться до релігії, або ж - віруючий.
Невже і після цих підказок ніхто не відгадає?
  • 0

#4306 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:33

Перегляд дописуtaraBooka (30.11.2012 – 11:26) писав:

Я оцінила.
Справді, погано сформулювала. Спробую ще раз. Нині я вважаю, що та відповідь, яку Ви навели (про Ягве) є правильною. Раніше я більш поверхово ставилася до релігії, вбачала в ній тільки зібрання казок, в які я особисто повірити не можу. Тому тоді я без вагань відповіла на це запитання-загадку так, як відповів би будь-хто, хто так само як я несерйозно ставиться до релігії, або ж - віруючий.
Невже і після цих підказок ніхто не відгадає?
Ну якщо спробувати не задумуючись...а так, "зльоту", приходить на думку реклама, "царства божого"...себто неіснуючого "продукту...але бренд спрацьовує. Ну а хто рекламує, усім відомо.
  • 2

#4307 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:45

Та ну! "Царство боже" людина уже мала без особливих заслуг. Отож нащо рекямки тут? Тут, мабуть, був прорекламований, мабуть, смачнющий найперше плід розділення добра і зла, що там на дереві посеред раю ріс, але який споживати його було зась.
  • 1

#4308 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 11:51

Тадам! Друже Бобер, ти вгадав.
  • 0

#4309 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 12:04

Перегляд дописуДруг Бобер (30.11.2012 – 11:45) писав:

Та ну! "Царство боже" людина уже мала без особливих заслуг. Отож нащо рекямки тут? Тут, мабуть, був прорекламований, мабуть, смачнющий найперше плід розділення добра і зла, що там на дереві посеред раю ріс, але який споживати його було зась.
Ну вже казав про дерево...плод, само собою "прі ньом"...окрім того, taraBooka, каже що відповідь була б аналогічною і від невіруючого і від віруючого. Мені здається що "царство боже"...іншими словами, "вічне життя", годиться. З точки зору реклами, це крутєйша обіцянка.

Перегляд дописуtaraBooka (30.11.2012 – 11:51) писав:

Тадам! Друже Бобер, ти вгадав.
Не поЙняв...а моє дерево, шо ?...без плоду ?...докажи шо воно неродюче було...блін!, Бобер, звідкіля ти взявся і де б ти оце пішов ?
  • 0

#4310 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 12:41

Ягве з деревом - це теж правильне рішення, імхо. Я ж вище про це написала. Так що, все з плодом ок :) Загадуйте.
  • 1

#4311 Izdesbyll

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 30.11.2012 – 14:52

Ну раз пан прокурор обламався з плодами, то даю другий шанс: Плодів якого дерева не їстиме вегетаріанець?
  • 0

#4312 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 15:12

Перегляд дописуIzdesbyll (30.11.2012 – 14:52) писав:

Ну раз пан прокурор обламався з плодами,
Ти так не жартуй, друже.

Плодів якого дерева не їстиме вегетаріанець?
Може, з дерева рішень? Але - не лише вегетаріанці :)
  • 1

#4313 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 30.11.2012 – 15:22

Молочного дерева.
  • 1

#4314 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 15:28

Є ще т. зване "м'ясне дерево".
  • 1

#4315 Izdesbyll

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 15:30

Перегляд дописуtaraBooka (30.11.2012 – 15:12) писав:

Ти так не жартуй, друже.
А що? Не так? Бобер не хотів, звичайно, але поглянь на реакцію Безбожника. Це ж був виклик мені! Пригадуєш?

Перегляд дописуtaraBooka (29.11.2012 – 00:42) писав:

Моя загадка? Проста вона: ім*я першого рекламіста. Безбожнику, дайте молоді фору ;)

Перегляд дописуtaraBooka (30.11.2012 – 15:12) писав:

Може, з дерева рішень? Але - не лише вегетаріанці :)
ні.( я вже знаю, що мій варіант відгадки найгірший, тому буду відповідати "ні" поки не назвете мій варіант ) - це обов'язкове доповнення до умови всіх моїх загадок.

Перегляд дописуМаківка (30.11.2012 – 15:22) писав:

Молочного дерева.
ні

Перегляд дописуtaraBooka (30.11.2012 – 15:28) писав:

Є ще т. зване "м'ясне дерево".
ні
  • 0

#4316 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 16:43

Перегляд дописуIzdesbyll (30.11.2012 – 15:30) писав:

А що? Не так? Бобер не хотів, звичайно, але поглянь на реакцію Безбожника. Це ж був виклик мені! Пригадуєш?
ВІн суворий, але розумний і добрий. Ти, до речі, запевняв, що теж "став добрішим".
По загадці.
Тоді є такі варіанти:
1. З того дерева. що не плодоносить.
2. З отруйного якогось.
3. З того, з якого вже хтось ті плоди з'їв :)
  • 0

#4317 Izdesbyll

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 17:16

Нііі.
  • 0

#4318 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 17:20

Гаразд, сенс у тім, що це не дерево, так?
  • 0

#4319 Izdesbyll

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 17:26

По суті так
  • 0

#4320 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.11.2012 – 20:28

ні.( я вже знаю, що мій варіант відгадки найгірший, тому буду відповідати "ні" поки не назвете мій варіант ) - це обов'язкове доповнення до умови всіх моїх загадок.
Так...я тобі зара доповню і спробуй тіко рявкнуть, що неправильно. Найкращий кандидат, єссно, генеологічне дерево, поскільки там ні капусти ні моркви не висить. Однак, мені цей варіант не подобаєтья хоч і має право на правильну відповідь. Я б назвав те дерево (щось у нас біблійний уклін пішов, треба шось робить) "дерево вічного життя". Тобто, я твою загадку перевертаю на 180г і ось чому. Найпершими і чистими...гм..найчистішими вегетаріанцями були двоє відомих осіб. Всі інші, що після них і по сьогоднішній день, претендувати на чистого вегетаріанця не можуть. Ну хоч би по тій причині що в дитинстві їли, що дадуть, оскільки рішення про вегетаріанство приймають у більш менш дорослому віці. Отже, як не крути, чистого вегетаріанця ми не бачимо. Таким чином, залишається тих двоє. Вони були суперчистими вегетаріанцями до моменту поки їх не вигнали...ну щоб не вкусили від того, іншого, дерева. В дальнійшому, вони вже теж, не вегетаріанці, оскільки їм даються вказівки що саме можна їсти, і в тому преліку є все. З "дерева вічного життя", їм, як бувшим і єдиним чистим вегетаріанцям, вже не скуштувати. Я вважаю таку відповідь більш правильною, більш "замороченою" і оригінальнішою. Якщо твій власний варіант ще якийсь інший...навіть не вздумай..угу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.11.2012 – 20:30

• 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних