Перейти до вмісту

Весела загадка

Повідомлень в темі: 4586

#4121 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 19.10.2012 – 20:45

Ще одна.
Кусок мяса до діри, та й кісточкой до гори, як пхай то мовчить, як виймай, то кричить.

Перегляд дописуtaraBooka (19.10.2012 – 20:43) писав:

Так не цікаво (
Бритва окама в дії
  • 0

#4122 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.10.2012 – 20:46

Перегляд дописуxTANATOSx (19.10.2012 – 19:35) писав:

Жуйка

А тепер я.
Вище колін, нище пупа, як це звуть, що хлопці руками щупа?

В класичному варіанті ще з часів СРСР це був карман, щоб ви там на місцевому ЩДК не вигадували. А як кому хочеться прикольнутись, то це може бути що завгодно. І не обовязково вище колін і нижче пупа у хлопця...це може бути і талія дівки котру він щупа...тим більше змінюється в розмірі. Це може бути ширінка...з зіпером, наприклад, це може бути дітородний орган...я можу тобі навести хрєн зна ще скільки правильних визначень. От до чого може привести ЩДК місцевого гатунку. А тому, в цій загадці вже давно прийнято вважати за правильну відповідь - кишеня, і нєфіг тут самодіяльністю займатись. Для цього потрібно вигадати авторську, власну загадку. А на готовій, створеній кимось і колись, власні відповіді, районного чи сільського масштабу, підставляти, не є коректним.
  • 6

#4123 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 19.10.2012 – 20:49

Перегляд дописуБезбожник (19.10.2012 – 20:46) писав:

В класичному варіанті ще з часів СРСР це був карман, щоб ви там на місцевому ЩДК не вигадували. А як кому хочеться прикольнутись, то це може бути що завгодно. І не обовязково вище колін і нижче пупа у хлопця...це може бути і талія дівки котру він щупа...тим більше змінюється в розмірі. Це може бути ширінка...з зіпером, наприклад, це може бути дітородний орган...я можу тобі навести хрєн зна ще скільки правильних визначень. От до чого може привести ЩДК місцевого гатунку. А тому, в цій загадці вже давно прийнято вважати за правильну відповідь - кишеня, і нєфіг тут самодіяльністю займатись. Для цього потрібно вигадати авторську, власну загадку. А на готовій, створеній кимось і колись, власні відповіді, районного чи сільського масштабу, підставляти, не є коректним.
Ого, я бачу моя загадка Безбожника реально вразила, він вже десь пів року не писав нікуди, окрім "Релігія -- джерело моралі"
  • 1

#4124 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.10.2012 – 20:52

Перегляд дописуБезбожник (19.10.2012 – 20:46) писав:

ПС. До речі. Цій загадці більше ста років. Вона, з народної творчості. І відповіддю на неї, більше тих ста років, до сьогоднішнього дня, була кишеня. Хтось там цю відповідь написав, і мене здивувала реакція, що мов, неправильно. Правильно.
  • 3

#4125 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 19.10.2012 – 20:55

.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 19.10.2012 – 20:57

• 0

#4126 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.10.2012 – 21:00

Цитата

Ого, я бачу моя загадка Безбожника реально вразила, він вже десь пів року не писав нікуди, окрім "Релігія -- джерело моралі"
Якщо в темі загадок, тобі особисто, немає більш чого робити як зїхати на мою скромну персону, це не моя проблема, а твоя. Однак ти допустив бестактність не тільки до мене а і до автора правильної відповіді, сказавши, що карман, відповідь неправильна. Це означає тільки одне : правильної відповіді на не тобою створеною загадкою ти не знав. Зате ти її подав сюди. Мені здається що більш потрібним для тебе було б подумати про свою власну персону, з точки зору порядності. Або ж, потрібно було зазначити, що відповідь на загадку не загальноприйнята, а твоя власна....чи якогось там ЩДК. Це виглядало б дурницею, але зате, було б чесно.

ПС. До речі. Щодо правильності відповіді : Олександр Виженко. "Українське мистецтво кохання".

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.10.2012 – 21:06

• 3

#4127 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 19.10.2012 – 21:07

Перегляд дописуБезбожник (19.10.2012 – 21:00) писав:

Якщо в темі загадок, тобі особисто, немає більш чого робити як зїхати на мою скромну персону, це не моя проблема, а твоя. Однак ти допустив бестактність не тільки до мене а і до автора правильної відповіді, сказавши, що карман, відповідь неправильна. Це означає тільки одне : правильної відповіді не тобою створеною загадкою. Зате ти її подав сюди. Мені здається що більш потрібним для тебе було б подумати про свою власну персону, з точки зору порядності. Або ж, потрібно було зазначити, що відповідь на загадку не загальноприйнята, а твоя власна....чи якогось там ЩДК. Це виглядало б дурницею, але зате, було б чесно.
Щось ти якись не логічний, як це я мав написати, що відповідь не є загальноприйнятою, якщо цитую Це означає тільки одне : правильної відповіді на не тобою створеною загадкою ти не знав ?

Цитата

Однак ти допустив бестактність не тільки до мене а і до автора правильної відповіді. ені здається що більш потрібним для тебе було б подумати про свою власну персону, з точки зору порядності.
Ти так говориш, как будто спотворити загадку, це щось погане.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 19.10.2012 – 21:16

• -1

#4128 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.10.2012 – 21:16

Перегляд дописуxTANATOSx (19.10.2012 – 21:07) писав:

Щось ти якись не логічний, як це я мав написати, що відповідь не є загальноприйнятою, якщо цитую Це означає тільки одне : правильної відповіді на не тобою створеною загадкою ти не знав?

Для тих хто в танку (щодо логічності) у мене вказано : "Або ж, потрібно було..." це зрозуміло ? Нє ? Взагалі то, замість того щоб доводити ніби то це не ти обісрався, краще б вибачився перед дівчиною за ось цей допис :

Цитата

На твою загадку - може кишеня?
ні, хоча це теж підходить

Тут не повинно було бути ніякого, "ні". А на місце "підходить", потрібно було поставити вигадку свого ЩДК. Гуляй.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.10.2012 – 21:17

• 2

#4129 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 19.10.2012 – 21:23

Перегляд дописуБезбожник (19.10.2012 – 21:16) писав:

Взагалі то, замість того щоб доводити ніби то це не ти обісрався
Нічого я не доводжу, адже небачу тут нічого такого, ця проблема існує тільки у тебе в голові.

Навіщо було ці піруети розписувати? Колись хтось написав, що відповідь на цю загадку "кишеня", ну то й що? Все тече, все міняється.
  • 0

#4130 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.10.2012 – 21:40

Перегляд дописуxTANATOSx (19.10.2012 – 21:23) писав:

Нічого я не доводжу, адже небачу тут нічого такого, ця проблема існує тільки у тебе в голові.

Навіщо було ці піруети розписувати? Колись хтось написав, що відповідь на цю загадку "кишеня", ну то й що? Все тече, все міняється.

Колись Шевченко написав "Катерина". І нікому не прийшло у голову змінити назву на : "Анжеліка"...не дивлячись на те, що все тече і міняється.
По тій простій причині, що це авторський твір. Так само і та загадка...тут бачиш яка штука, автор загадки надаючи їй відповідь, був геть не таким умніком, як ото, ти. Автор розумів, знову таки, на відміну від тебе, що загадка може попасти не тільки в поле зору дорослих, але і дітей. І будучи, знову таки, на відміну від тебе, людиною розумною і порядною надав їй цілком оригінальну, загальнодоступну для дорослих і дітей, відповідь. Втім, він не передбачив, очевидно, що якийсь недолугий представник, якогось ЩДК почне, більш як через століття умнічать і розказувать що, спотворити, то є правильна річ.....корочч, все. Ти мені надоїв акі гірка редька.
  • 4

#4131 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.10.2012 – 14:58

Перегляд дописуxTANATOSx (19.10.2012 – 20:45) писав:

Ще одна.
Кусок мяса до діри, та й кісточкой до гори, як пхай то мовчить, як виймай, то кричить.

Якийсь муз. інструмент. Дзвін чи бугай?
  • 0

#4132 Aigo

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 20.10.2012 – 15:09

ні,
  • 0

#4133 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 20.10.2012 – 15:29

Вантуз?
  • 0

#4134 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 20.10.2012 – 15:36

знову промах

спробуй змінити напрям думок
  • 0

#4135 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.10.2012 – 15:52

я навіть хотіла погуглити, але нічого не знайшла. яка загадкова загадка!
  • 1

#4136 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 20.10.2012 – 16:06

яна ти чітер

ну, э якісь виріанти?
  • 2

#4137 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 08:49

Соска і дитина?
Якщо знов не те, то питання на уточнення: «м*ясо», «діра», «кричить» - це атрибути чогось одного чи це все нарізно?
  • 0

#4138 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 11:21

Друге слово дитина, а от перше не соска.
Ти вже дуже близько

Перегляд дописуtaraBooka (21.10.2012 – 08:49) писав:

Якщо знов не те, то питання на уточнення: «м*ясо», «діра», «кричить» - це атрибути чогось одного чи це все нарізно?
Це не метафори, сприймай все буквально.
  • 0

#4139 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 21.10.2012 – 13:50

Це давня народна загадка. Відповідь - немовля.
  • 1

#4140 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 13:54

Перше слово немовля, а друге?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3