Перейти до вмісту

Весела загадка

Повідомлень в темі: 4586

#3481 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.08.2010 – 13:26

Вуйко Дмитро (18.08.2010 21:51) писав:

Закритий конверт намалювати неможливо, тільки якщо він буде дещо по-іншому виглядати

Не мороч мені голову, Вуйку Дмитре. Дивись сюди; ось цей конвертик я накреслив маркером за кілька секунд, у записничку, тримаючи його на колінах, сидячи у дворі, пригощаючи гарнюню цицькату сусідку кавою, з виконанням усіх вимог:
Прикріплений файл  _________________.JPG   66.24К   21 Кількість завантажень:
Яку тобі ще підказку треба ? Я вже все розказав.
Звісно ж, що я так швидко накреслюю бо знаю звідки починати. Думай Вуйку, думай. Сам же просив "безбожно складну" загадку. Але це ще не складна. Складна буде потім. Називатиметься вона, "безбожно великий пакунок за кілька секунд". Ги ги ги.
  • 0

#3482 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 19.08.2010 – 14:13

це неможливо

я про конверт а не про 4 сіське

хоча 4 сіське теж неможливо..

короч.. все неможливо!
  • 0

#3483 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.08.2010 – 15:04

Медіярував.
  • 0

#3484 Vitter

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 15:40

Думаю, дядько Петро брав дві крейди в дві руки, і тоді намалювати таку фігуру (у вигляді закритого конверта) досить просто
  • 0

#3485 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 19:40

Vitter (19.08.2010 16:40) писав:

Думаю, дядько Петро брав дві крейди в дві руки, і тоді намалювати таку фігуру (у вигляді закритого конверта) досить просто

Ніфіга не котить. Дядько Петро був фронтовик і втратив одну руку. Замість неї у нього висіла культяпка.
Думайте, пацани, думайте....нате вам ще одну підказку : ото як він його накреслив для наглядності на дошці, ми всі кинулись повторювати "сей подвіг". Хто де. А у мене була однокласниця. Звали її Мілочка. Так от з четвертого класу всі пацани сідали за парту з ким хотіли, а мене....короччє, біля мене сідала тіко вона і нікого не підпускала. За що розраховувалась тим, що під час уроків моя права рука писала в зошиті і ліва була у неї під спідничкою. Отак, сидячи з Мілочкою за партою, я той конвертик і накреслив,.... хвилин через десять....включивши соображалку. Думайте, пацани. Ги ги ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.08.2010 – 19:41

• 0

#3486 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 20:49

Безбожник (19.08.2010 20:40) писав:

Ніфіга не котить. Дядько Петро був фронтовик і втратив одну руку. Замість неї у нього висіла культяпка.
Думайте, пацани, думайте....нате вам ще одну підказку : ото як він його накреслив для наглядності на дошці, ми всі кинулись повторювати "сей подвіг". Хто де. А у мене була однокласниця. Звали її Мілочка. Так от з четвертого класу всі пацани сідали за парту з ким хотіли, а мене....короччє, біля мене сідала тіко вона і нікого не підпускала. За що розраховувалась тим, що під час уроків моя права рука писала в зошиті і ліва була у неї під спідничкою. Отак, сидячи з Мілочкою за партою, я той конвертик і накреслив,.... хвилин через десять....включивши соображалку. Думайте, пацани. Ги ги ги.
Пропонуєте і мені комусь руку в спідницю засунути, щоб розгадати вашу загадку?)
А чьо, я в принципі не проти, тіки нашо тоді той конверт ;)
  • 0

#3487 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 20:55

гарна підказка...
З.І. Не відриваючи руки - накреслити легко, не відриваючи крейди від дошки, і вважаючи що вона завжди залишає слід (чур пальцями з Мілочки не витирати) - буде тяжче... скажімо так — на площині неможливо ;)
  • 0

#3488 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 21:13

Вуйко Дмитро (19.08.2010 21:49) писав:

Пропонуєте і мені комусь руку в спідницю засунути, щоб розгадати вашу загадку?)

Ну от, Вуйку Дмитре...тобі потрошку доходить. Ото посади її поряд... і відгадуй. Головне - не відволікайся. Якщо зможеш, єстєсстно. Ги.

Zuzik (19.08.2010 21:55) писав:

гарна підказка...
З.І. Не відриваючи руки - накреслити легко, не відриваючи крейди від дошки, і вважаючи що вона завжди залишає слід (чур пальцями з Мілочки не витирати) - буде тяжче... скажімо так — на площині неможливо ;)

Та малюй ти його де хочеш. Хоч на стелі. Яка різниця ? Головне - чим, і як ти думаєш. Хіба на зразку (фото) є шось особливе ? Чи мо воно не на одній площині накреслено ? Даю ще підказку....в класі тіко я і зміг той конвертик "ізобразіть". Мілоччина спідничка допомогла. Вона у неї була така коротесенька, по саме нікуди, трошечки "розкльшонна"....короччє, пацани, ідіть на вулицю і питайте у всіх зустрічних дєвочек, які бувають спіднички ? Недаремно ж біля мене сиділа гарнюня сусідка коли я той конвертик, що на фото, малював. Ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.08.2010 – 21:16

• 0

#3489 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 21:17

Безбожник (19.08.2010 22:13) писав:

Та малюй ти його де хочеш. Хоч на стелі. Яка різниця ? Головне - чим, і як ти думаєш. Хіба на зразку (фото) є шось особливе ? Чи мо воно не на одній площині накреслено ? Можу ще підказати....в класі тіко я і зміг той конвертик "ізобразіть". Мілоччина спідничка допомогла. Вона у неї була така коротесенька, по саме нікуди, трошечки "розкльшонна"....короччє, пацани, ідіть на вулицю і питайте у всіх зустрічних дєвочек, які бувають спіднички ?
Я не про те на чому накреслено, я про те на чому креслилося!

Безбожник (19.08.2010 22:13) писав:

Недаремно ж біля мене сиділа гарнюня сусідка коли я той конвертик, що на фото, малював. Ги.
ну на ті загадки... давайте краще подробиці про вашу манюню... в якому кажете то класі було?
  • 0

#3490 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 21:21

Zuzik (19.08.2010 22:17) писав:

ну на ті загадки... давайте краще подробиці про вашу манюню... в якому кажете то класі було?

Ти від конверта не відволікайся..... А де Вуйко Дмитро ? Пішов на вулицю спідниці вивчать ?
  • 0

#3491 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 21:23

Безбожник (19.08.2010 22:21) писав:

Ти від конверта не відволікайся..... А де Вуйко Дмитро ? Пішов на вулицю спідниці вивчать ?
Я той конверт, який вартий уваги вже розпєчєтав і просравтратив... а нового ближчим часом не намічається ;)
  • 0

#3492 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 21:24

Безбожник (19.08.2010 22:21) писав:

а що, ніззя? ;)
  • 0

#3493 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 21:26

Вуйко Дмитро (19.08.2010 22:24) писав:

а що, ніззя? :D
невартує Вуйку... якщо власне спідниці - то краще на базарі... їх там за раз перещупати багацько можна... якщо ж ви про вміст - то і джинсами не треба нехтувати! ;)
  • 0

#3494 Vitter

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 22:01

Ну якщо дядько був одноруким, то розв"язати цю задачку на площині без викривлень не міг)))
Але дошки в школі складаються з декількох (переважно з трьох) рухомих частин. Тому закривши одну частину дошки на іншу, так, щоб крейда торкалась однієї та іншої він міг намалювати зразу дві протилежні сторони конверту, потім притиснувши крейду до однієї з частин просто домалювати не відриваючи крейду останні лінії, а це вже зробити дуже легко)))

Ти аналогічно зробив і на аркуші, і саме для цього використав маркер, оскільки він пише усім виступаючим пером (на відміну від ручки, хоча можна було б використати звичайний олівець). Склавши пополам аркуш і трішки розвернувши кінці побудував дві протилежні сторони, ну а потім притиснув маркер до однієї з частин аркуша, які були складені, домалював не відриваючи руки необхідні лінії.

А на площині (не вигинаючи її) цю задачку виконати неможливо, це відомо з теорії графів.
  • 0

#3495 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 22:25

Vitter (19.08.2010 23:01) писав:

Ну якщо дядько був одноруким, то розв"язати цю задачку на площині без викривлень не міг)))
Але дошки в школі складаються з декількох (переважно з трьох) рухомих частин. Тому закривши одну частину дошки на іншу, так, щоб крейда торкалась однієї та іншої він міг намалювати зразу дві протилежні сторони конверту, потім притиснувши крейду до однієї з частин просто домалювати не відриваючи крейду останні лінії, а це вже зробити дуже легко)))

Ти аналогічно зробив і на аркуші, і саме для цього використав маркер, оскільки він пише усім виступаючим пером (на відміну від ручки, хоча можна було б використати звичайний олівець). Склавши пополам аркуш і трішки розвернувши кінці побудував дві протилежні сторони, ну а потім притиснув маркер до однієї з частин аркуша, які були складені, домалював не відриваючи руки необхідні лінії.

А на площині (не вигинаючи її) цю задачку виконати неможливо, це відомо з теорії графів.

Дався тобі той маркер....ги, в той час, коли я вчився в школі ніяких маркерів не було і в помині, до твого відому. Тож я накреслив конверта звичайнісінькою шариковою ручкою. Зізнаюсь, хрєновою, за 15 коп., бо в СРСР їх робити по людськи не тямили.
Ти там шось вперся у різні площини ? Ну то намалюй і покажи. В чьом дєло ? А дошка у класі була одна і прикручена до стіни намертво. Ги.

Вуйко Дмитро (19.08.2010 22:24) писав:

а що, ніззя? ;)

Не тільки ЗЗя, Вуйку - треба.
  • 0

#3496 Vitter

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 22:45

Ну от пояснення, вибачаюсь, що не дуже чітко)))

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  q.jpg   28.88К   26 Кількість завантажень:

• 0

#3497 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 22:52

Vitter (19.08.2010 23:45) писав:

Ну от пояснення, вибачаюсь, що не дуже чітко)))

Тобто, ти, на відміну від Вуйка (ги) швидко зрозумів що у Мілочки була так звана "плесірована" спідничка.
В такому випадку, Vitter, як на твою думку :.... для чого у ментів на рукавах гудзики ? Це, по-перше. І чому вони блискучі ? Це, по-друге.
  • 0

#3498 Vitter

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 23:12

Цитата

Тобто, ти, на відміну від Вуйка (ги) швидко зрозумів що у Мілочки була так звана "плесірована" спідничка.

Я взагалі-то думав, що цю задачку всі знають)))) Ну хоча б ті хто проходили теорію графів)))) Не хотів розкривати секрет одразу, хай би інші подумали)))

Цитата

В такому випадку, Vitter, як на твою думку :.... для чого у ментів на рукавах гудзики ? Це, по-перше. І чому вони блискучі ? Це, по-друге.

Пам"ятаю, що гудзики на рукавах шинелі мали практичне значення. В Пруській армії після боїв, тяжкого робочого дня солдати витирали піт і кров в рукав. Для того, щоб відівчити від цієї привички - витирати кров, піт, ніс тощо - пришили гудзики, оскільки солдати в грязній форма мали не дуже охайний вигляд, а так пруський король виховував дисципліну і охайність серед солдат
  • 0

#3499 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.08.2010 – 00:40

Vitter (20.08.2010 00:12) писав:

Пам"ятаю, що гудзики на рукавах шинелі мали практичне значення. В Пруській армії після боїв, тяжкого робочого дня солдати витирали піт і кров в рукав. Для того, щоб відівчити від цієї привички - витирати кров, піт, ніс тощо - пришили гудзики, оскільки солдати в грязній форма мали не дуже охайний вигляд, а так пруський король виховував дисципліну і охайність серед солдат

Ну добре. Першу частину загадки вважатимемо розгаданою. Тобто, гудзики на рукавах у ментів для тОго, шоб вони тими рукавами носи не витирали. Але як щодо другої частини ? Чому ті гудзики блискучі ?
  • 0

#3500 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 20.08.2010 – 08:34

Безбожник (19.08.2010 20:40) писав:

нате вам ще одну підказку : ... моя права рука писала в зошиті і ліва була у неї під спідничкою. Отак, сидячи з Мілочкою за партою, я той конвертик і накреслив,.... хвилин через десять....включивши соображалку. Думайте, пацани. Ги ги ги.
так... шукаю дівку для того щоб помогла мені накреслити цей елемент)

Безбожник (19.08.2010 23:25) писав:

А дошка у класі була одна і прикручена до стіни намертво. Ги.
ну так як він накреслив це на дошці?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних