Перейти до вмісту

Конкурс Теревені-2007

Повідомлень в темі: 340

#101 Теревенька

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.10.2007 – 11:52

ой,ой,мені так приємно :angry12: дякую,дякую :box:
  • 0

#102 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 01.11.2007 – 13:44

Перегляд дописуMarcos (30.10.2007 15:57) писав:

я не про це . А про те що треба ДОВОДИТИ. Підпис свій треба доводити ? Чи наприклад авторитет як свій доводити ?.........це вже збочення починаються. З початку все було ідеально, а тепер два тури якісь, доведіть-обгрунтуйте...дядко як на мене ти вже палицю перегинаєш.
НМСД

Перегляд дописуKatod (31.10.2007 00:53) писав:

ти звичайно вибач за таке, і думаю вибачиш, а як не вибачиш то обідишся, що теж в дечому корисне занняття
але є дещо що мене спонукало на такі слова (звичайно ще під питанням чи я б якось так випендрювався, не номінувавшись ні на жодну номінацію), ситуація така, ряд людей за деякими критеріями помітили, вони явно відрізнялися, цих людей вибирали в принципі теревенчани, і тепер ці люди мають самі казати, що ми от такі такі, тому то томуто, це як на мене абсурд, реально, хай це роблять ті то їх висував, або взагалі, скористатися критерієм, на який не вплинув сам конкурс. Існує простий метод відзначання, рейтинг, і там щось пишуть, бо просто так там нічого не поставиш, тільки треба брати всі плюсики і мінусики теж, до створення цієї теми і все.
не те що я ледачий, але реально глянь, якщо все убде так як ти плануєш, то це фарс чистої води, з іншого боку насмішив, дякую
і доречі, цікаво, чому нема номінації: найкращий видумщик тем, тобто це та людина яка придумує теми, в яких найдовше життя на перших сторінках розділів, тут є з чого напевне вибирати, і за критерієм оцінки далеко йти не треба

Шановні, не поспішайте перед батька в пекло. Ще нічого не відбулося, а ви вже критикуєте.
Давайте так, проведемо конкурс, проаналізуємо що було добре, а що не дуже і на наступний рік зробимо краще.
Мені потрібні ваші ідеї і пропозиції, які можна було б втілити в життя. Всі дописи в цій темі беруться до уваги.
  • 0

#103 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.11.2007 – 14:22

phobosе, давай мене в номінацію Гетьман-2007))...хочу поборотися - тим паче, що конкуренція невелика :box: :angry12: :box: :box:

Та...і ще скажи, як треба доводити, що я - справжній Гетьман (чи то Гетьманша)?))

Повідомлення відредагував Блискавиця: 01.11.2007 – 14:28

• 0

#104 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 01.11.2007 – 14:26

Перегляд дописуphobos (1.11.2007 13:44) писав:

Ще нічого не відбулося, а ви вже критикуєте.
справді. а навіщо критикувати - написано ж що це гуморний конкурс - ондечки мене номінували в Т Грудень (ото посміявся) і нічо страшного :angry12:
Цікаво , чому тільки мене одного панна висунула в цю номінацію , а себе нє:box:
  • 0

#105 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 14:35

Stuff, о...гарна ідея! Висуваю у Грудень Фобоса, Гетьмана, Маркуса, Сваруса, Баміка і Богуслава...щоб тобі була гарна компанія і щоб побачити цих панів до пояса голими :angry12:...
  • 0

#106 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 01.11.2007 – 14:39

Ой, а ще не пізно висуватись? :angry12: Я би позмагалась у Супер Аватар або Супер Нік :box:
  • 0

#107 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 14:45

В супер нік добавив би Дівчина з іншого життя..
  • 0

#108 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 15:15

...а дідька лисого? :angry12:

...без особистого - просто само собою читається і напрошується))
  • 0

#109 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.11.2007 – 16:51

Не знаю хто мене висунув, цікаво цікаво... :angry12: А як можна буде проголосувати? А щодо суперової аватарки то я б ще додала зараз Foxy mouse... там просто безподобний ведмідь... як можна висунути кандидата?
  • 0

#110 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 01.11.2007 – 17:45

Перегляд дописуStuff (1.11.2007 14:45) писав:

В супер нік добавив би Дівчина з іншого життя..
Не додав, тому що їх аж дві :angry12:

Перегляд дописуБлискавиця (1.11.2007 14:35) писав:

Stuff, о...гарна ідея! Висуваю у Грудень Фобоса, Гетьмана, Маркуса, Сваруса, Баміка і Богуслава...щоб тобі була гарна компанія і щоб побачити цих панів до пояса голими :box:...
Ой ні, Т Грудень то швидше за все буде чисто жіночий конкурс.

Окрім того такі пропозиції:
1. У конкурсі Т Авторитет 2007 можуть брати участь лише ті у кого більше 1000 дописів.
2. У конкурсі Т Флудер 2007 - лише ті у кого більше 500 дописів що не враховуються в лічильник, це:
Tabletk@ 1259
rainy 1137
Ластiвочка 1002
ShakalhomesixVSseven 919
адуфанчік 868
jakobz 861
Cassandra 773
Dema V 749
Dimon 743
Stuff 735
малеча 678
DickNose(Sic) 669
Topper 667
LOГ 661
Злодюжка 610
Raven@ 550
  • 0

#111 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 18:04

Перегляд дописуphobos (1.11.2007 17:45) писав:

_Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_
  • 0

#112 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 01.11.2007 – 18:57

1. У конкурсі Т Авторитет 2007 можуть брати участь лише ті у кого більше 1000 дописів.
Ну ніфіга собі!!!!! А баба яга протів! Якщо в мене нема тисячі дописів, бо я не гонюсь за кількістю дописів, бо дописую переважно у розділі, що не модерується, бо дописую там де хочеться, але я на Теревенях з часу створення, то шо? Ти пропонуєш мені піти пофлудити? Я не буду! То раз, а два - а що це в тебе все нові і нові якісь умови того конкурсу?. Фобосе! Припиняй. Давай створюй якусь комісію-комітет, або не заводь мене :angry12:
  • 0

#113 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 01.11.2007 – 20:37

Перегляд дописуЛастiвочка (1.11.2007 19:57) писав:

Ну ніфіга собі!!!!! А баба яга протів! Якщо в мене нема тисячі дописів, бо я не гонюсь за кількістю дописів, бо дописую переважно у розділі, що не модерується, бо дописую там де хочеться, але я на Теревенях з часу створення, то шо? Ти пропонуєш мені піти пофлудити?
Ластівочка права на всі 100% - авторитетній людині зовсім не обов'язково багато говорити, головне, щоб до тих слів прислухалися. Тому набагато логічніше було б встановити поріг не на кількість дописів, а на репутацію. Скажімо, не менше 100.
P.S. Це ще не означає, що я збираюся за Ластівочку голосувати :angry12: Просто вважаю, що вона говорить розумні речі.
  • 0

#114 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 01.11.2007 – 21:10

До авторитету вже краще допускати по кількості плюсів а не дописів...
  • 0

#115 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 01.11.2007 – 21:22

Перегляд дописуАтеїст (1.11.2007 20:37) писав:

Ластівочка права на всі 100% - авторитетній людині зовсім не обов'язково багато говорити, головне, щоб до тих слів прислухалися. Тому набагато логічніше було б встановити поріг не на кількість дописів, а на репутацію. Скажімо, не менше 100.
P.S. Це ще не означає, що я збираюся за Ластівочку голосувати :box: Просто вважаю, що вона говорить розумні речі.
Чого це ти не буш голосувати за Ластівочку? капець, всім, хто за Ластівку виставляється велика поляна, а ти не знав того чи мо не тойво? :angry12:
  • 0

#116 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 22:10

Ну якщо говорити про кількість плюсів, то це теж дуже суб*єктивна річ і аж ніяк не може показати авторитет)).....тому що скажімо форумчанин, який півроку на форумі має менше шансів отримати плюси, ніж форумчанин, який рік на форумі.

А от кількість дописів є все-таки розумною річчю, бо неможливо стати авторитетом всього форуму, якщо маєш всього 100 дописів, наприклад. Бо яким же чином тоді людина впливає на форум? Може екстрасенсорно?:box:

Фобосе, це чистої води дискримінація)).....хіба у чоловіків немає грудей?....і чи винні жінки, що місяця М*язень немає у календарі? Що ж нам тепер і без м*ясця і без малинки залишатися?))
І ще цікаво, чому тоді Стафф уже є серед номінантів?

Повідомлення відредагував Блискавиця: 01.11.2007 – 22:10

• 0

#117 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 22:24

Перегляд дописуStuff (1.11.2007 14:26) писав:

справді. а навіщо критикувати - написано ж що це гуморний конкурс - ондечки мене номінували в Т Грудень (ото посміявся) і нічо страшного :angry12:
Цікаво , чому тільки мене одного панна висунула в цю номінацію , а себе нє:box:
бо панна скромна)))рада, що тобі сподобалось)))

2. У конкурсі Т Флудер 2007 - лише ті у кого більше 500 дописів що не враховуються в лічильник
фобос ти гониш...що це за неподобство.щохвилини правила міняти????
обмеження по статі не було. Стаффчика щоб залишив.

Перегляд дописуБлискавиця (1.11.2007 22:10) писав:

Фобосе, це чистої води дискримінація)).....хіба у чоловіків немає грудей?....і чи винні жінки, що місяця М*язень немає у календарі? Що ж нам тепер і без м*ясця і без малинки залишатися?))
І ще цікаво, чому тоді Стафф уже є серед номінантів?
а це вже вибачайте панно, але кожен розуміє як хоче. мені його(Стаффа) груди не потрібні і не тому його висувала в цю номінацію. для мене місяць як місяць...був би січень нічо не змінилось. просто його як номінанта на хлопець місяця пропонувала...то ви вже груди якісь приплітаєте...

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 01.11.2007 – 22:25

• 0

#118 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 22:34

Зимова Дівчина, он воно шо!......ну нехай би був конкурс серед хлопців на Пан-Грудень 2007 :angry12:
Але щоб і груди і нижче і вище грудей теж було видно))
  • 0

#119 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 22:39

Перегляд дописуБлискавиця (1.11.2007 22:34) писав:

Зимова Дівчина, он воно шо!......ну нехай би був конкурс серед хлопців на Пан-Грудень 2007 :angry12:
Але щоб і груди і нижче і вище грудей теж було видно))
ееееееее...на форумі ж діти є. бажаєте стриптизу дивіться його у призначених для того місцях)))) може у пана є дівчина і вона буде проти його оголення перед аудиторією)))

коротше я проти. і наполягаю на своїй кандидатурі...тобто своєму номінанті.от. фото мені навіть не тре (я і так знаю який він наживо хі хі хі)
  • 0

#120 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 01.11.2007 – 22:56

Перегляд дописуБлискавиця (1.11.2007 23:10) писав:

Ну якщо говорити про кількість плюсів, то це теж дуже суб*єктивна річ і аж ніяк не може показати авторитет)).....тому що скажімо форумчанин, який півроку на форумі має менше шансів отримати плюси, ніж форумчанин, який рік на форумі.

А от кількість дописів є все-таки розумною річчю, бо неможливо стати авторитетом всього форуму, якщо маєш всього 100 дописів, наприклад. Бо яким же чином тоді людина впливає на форум? Може екстрасенсорно?:box:
Можна написати 100 дописів, з яких буде 90 розумних і 10 незначущих, а можна нафлудити 1000 дописів, з яких розумних виявиться 10, незначущих - 90, а решта 900 - відверта маячня. Як гадаєш, у якому випадку більші шанси заслужити авторитет?

І взагалі, слова "авторитет" і "репутація" - синоніми. Готовий битись об заклад, що результати в номінації "Т Авторитет" виявляться ближчими до співвідношення репутацій номінантів, ніж до співвідношення кількості їхніх дописів.

Перегляд дописуЛастiвочка (1.11.2007 22:22) писав:

Чого це ти не буш голосувати за Ластівочку? капець, всім, хто за Ластівку виставляється велика поляна, а ти не знав того чи мо не тойво? :angry12:
Ото ж бо й воно, шо я не п'ю.
"Совєти не построїли комунізм, бо в них не було сексу, а був алкоголізм" © "ТіК"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних